PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Corvette C6

blumenberg
30-05-2015, 11:07
Arkadaşlar c6 düşünüyorum manuel;

Aslında 4 senedir otomatiğe çok alıştım, arkadaşımın e92'sini manuel kullanırken zorlanıyorum diyebilirim, yani üşeniyorum açıkcası, vites debriyaj vs. Otomatiği çok mu kötü performans açısından?

Sürücü kısmı çok mu dar diye endişeleniyordum, armağan abi z4'lerden geniş amerikalıları bilirsin dedi, sl'ler kadar genişmiş güzel oldu:)

Merak ettiğim ls2 ve ls3 arasında cok farklar yok galiba. Vergi avantajından yararlanmak için 2008 modeller uygun oluyor sanıyorum

Onun dışında bu aracın bakımını Ankara'da yaptırabileceğim bir yer var mı? Bakımlarının Bmw'den daha az tuttuğu söyleniyor

Bir de önde 6 tane, arkada fren balatası 4 tane mi var, z06'lara mı özgü bu yoksa? Megafabrika corvette belgeselinde izlemiştim

Renk olarak kırmızı, siyah ve beyaz arasında kaldım aslında, bodykitten sonra sanırım siyah olan daha hoş durur

Cabrio'ları çok hoş görünmedi gözüme bir de bez oluşu vs, targa'ların da arka camları kırılınca çok pahalı diye duydum

Bmw'lerden farklı olarak 100bin km üstü sıkıntı yaratır diye düşünüyorum?

Bu arada araç yurtdışından alınacak

Tavsiyelerinizi dinlemeye de hazırım, bi tane ilanlarda maserati quattroporte var, aslında alıp cdc performance kiti takıp çok güzel hale getirilebilirdi fakat bakımlarının üstünden kalkamam diye düşündüm(fermas'dan parçalarını sipariş geçip Ankara'da yaptırsam bile), bi de km'si yüksek geldi biraz.

mrtysn
30-05-2015, 12:14
LS2 - 4 ileri otomatik 400hp , LS3 - 6 ileri otomatik 430hp. Bakim icin Ankara'yi hic bilmiyorum mutlaka vardir ama cogu Vette'ci Maslak Avk Volkan abide bakimlarini yaptirir, km mevzusu icin ara sor anlatir detayli, ben cok sıkıntı yaratacagini sahsi olarak dusunmuyorum. Bakimlari Bmw'den daha uygundur dogru. Ben cabrio almam, t-top cok daha keyifli oyle kiran da duymadim cami :)

Octane
30-05-2015, 15:26
Ne biçim araç z06lar. Ayı gibi de yol tutuyolar. Kesinlikle manuel alınmalı.

altima
30-05-2015, 15:59
hocam en çok şunu merak ettim.

""ARAÇ YURTDIŞINDAN ALINACAK"" !!

bu nasıl olacak acaba?
özel değilse PM alabilir miyim?

levent
30-05-2015, 18:20
Çifte vatandaş olabilir, evli ve eşi yabancı ise eşinin de çalışma izni varsa o şekilde alabilir vs diye gider.

aslanneron
30-05-2015, 20:06

bu nasıl olacak acaba?

yabancı uyruklu vatandaş sanırım arkadaş sattıgı araçta öyle ondan dolayıdır

blumenberg
31-05-2015, 19:45
LS2 - 4 ileri otomatik 400hp , LS3 - 6 ileri otomatik 430hp. Bakim icin Ankara'yi hic bilmiyorum mutlaka vardir ama cogu Vette'ci Maslak Avk Volkan abide bakimlarini yaptirir, km mevzusu icin ara sor anlatir detayli, ben cok sıkıntı yaratacagini sahsi olarak dusunmuyorum. Bakimlari Bmw'den daha uygundur dogru. Ben cabrio almam, t-top cok daha keyifli oyle kiran da duymadim cami :)

ls2'lerde sanırım f1 de yok, son durumlara göre 2007 ve üstü almam daha mantıklı olacak sanırım, bakım için ankara'da yaptırabileceğim bir yer varmış,

crysler'i olan bir abim 8-9 aydır arabanın bi parçasını bulup yaptıramamış sanayide yatıyormuş onu duyunca biraz gözüm korkmuştu sadece,

km olarak da bulduğum araçlar genelde 50bin- 60bin km aralığında, bu tür araçlar için çok olabilir belki. Renk olarak da hangisi daha temizse artık o denk gelecek büyük ihtimalle

Araçlara bakarken hazır sport paketli olanlara bakmaya çalışıyorum sonradan yaptırsak baya maaliyetli olur diye düşündüm

blumenberg
31-05-2015, 19:48

bu nasıl olacak acaba?

evet yabancı uyrukluyum o yüzden vergisiz araç alabiliyorum

ragıp
31-05-2015, 21:27
ls2'lerde sanırım f1 de yok, son durumlara göre 2007 ve üstü almam daha mantıklı olacak sanırım, bakım için ankara'da yaptırabileceğim bir yer varmış,

crysler'i olan bir abim 8-9 aydır arabanın bi parçasını bulup yaptıramamış sanayide yatıyormuş onu duyunca biraz gözüm korkmuştu sadece,

km olarak da bulduğum araçlar genelde 50bin- 60bin km aralığında, bu tür araçlar için çok olabilir belki. Renk olarak da hangisi daha temizse artık o denk gelecek büyük ihtimalle

Araçlara bakarken hazır sport paketli olanlara bakmaya çalışıyorum sonradan yaptırsak baya maaliyetli olur diye düşündüm

2005 - 2007 arası üretilen c6'lar ls2 makinadır. 2005 c6'lar, 4 ileri otomatiktir. 2006'dan itibaren 6 ileri paddleshift otomatiktir.

Dolayısıyla, ls2 f1 var.

Karakuş
31-05-2015, 22:36
Cahilliğime verin lütfen; 4 ileri mi daha iyidir, 6 ileri şanzıman mı? En dayanıklı-en iyi-en best model yılı kombini nedir C6'lar da?

ragıp
31-05-2015, 23:17
Cahilliğime verin lütfen; 4 ileri mi daha iyidir, 6 ileri şanzıman mı? En dayanıklı-en iyi-en best model yılı kombini nedir C6'lar da?

A4'te, A6'da, şanzıman soğutucu eklenirse, basit bolt-onlar açısından gayet sağlamlar.

Ancak krankta 600 hp civarı güçlerde, soğutucu olsa dahi standart otomatikler sorun çıkartabilir.

Otomobilin nasıl kullanılacağına göre değişmekle, ben olsam TR6060 (düz) - ls3 makina alırdım. Olmuyorsa, A6 - LS3.

Karakuş
31-05-2015, 23:44
A4'te, A6'da, şanzıman soğutucu eklenirse, basit bolt-onlar açısından gayet sağlamlar.

Ancak krankta 600 hp civarı güçlerde, soğutucu olsa dahi standart otomatikler sorun çıkartabilir.

Otomobilin nasıl kullanılacağına göre değişmekle, ben olsam TR6060 (düz) - ls3 makina alırdım. Olmuyorsa, A6 - LS3.

Çok Teşekkür ederim, aklımızda bulunsun:D

blumenberg
01-06-2015, 08:05
2005 - 2007 arası üretilen c6'lar ls2 makinadır. 2005 c6'lar, 4 ileri otomatiktir. 2006'dan itibaren 6 ileri paddleshift otomatiktir.

Dolayısıyla, ls2 f1 var.

güzel, 2005 harici almak daha uygun olacak o halde, ls3 tercih etmenizin sebebi nedir aradaki 30 beygir mi sadece? yoksa başka artıları da var mı

blumenberg
01-06-2015, 08:07
bu arada loma body kitler çok güzel görünüyor

http://i1239.photobucket.com/albums/ff516/blumenberg/25_zpszxq9zgzn.jpg (http://s1239.photobucket.com/user/blumenberg/media/25_zpszxq9zgzn.jpg.html)

ragıp
01-06-2015, 18:26
Ls2 ve ls3e aynı basit modifiyeleri uyguladığınızda aralarında yaklaşık 30 rwhp fark oluyor.

s2kfreak
02-06-2015, 01:07
Ls2 ve ls3e aynı basit modifiyeleri uyguladığınızda aralarında yaklaşık 30 rwhp fark oluyor.

ls3 un sadece kapagı daha ıyı ben olsam ls3 ls2 ayırtetmezsızın az bulunan bır renk araba ararım ls2 ye silindir kapagı alabılırsın dolu bır sekilde 2.500 dolarlara aradakı 30 bg ı fazlasıyla kapatır.

Armageddon
02-06-2015, 08:41
Fatihcim 100k kilometreler bu araçlar için bir şey değil. Sadece yukarıda söylendiği gibi otomatikler biraz daha dikkat istiyor... Ben Amerika'dan komple blok vites kutusu getirdim 9 aydır hangi Parça bulunamıyormuş? Şanssızlık olmuş orada herhalde...

ragıp
02-06-2015, 08:45
ls3 un sadece kapagı daha ıyı ben olsam ls3 ls2 ayırtetmezsızın az bulunan bır renk araba ararım ls2 ye silindir kapagı alabılırsın dolu bır sekilde 2.500 dolarlara aradakı 30 bg ı fazlasıyla kapatır.

Basit bolt-onlar açısından söz etmiştim.

Bu bakış açısıyla hareket ettiğimizde, ls1'e veya ls6'ya kapak ve egzantrik koyarak standart ls2'den de ls3'ten de daha güçlü yapmak mümkün.

Ayrıca ls3 daha sağlam blok kullanır ls2'ye kıyasla.

HaKo
02-06-2015, 08:50
ls2 2006-2008 arası , ve F1 vites var , hatta direksiyonu ve vites topuzu değişik. bence ls2 almakta fayda var. LS3 olsa daha iyi tabi. Bakımları dediğin gibi BMW kadar en fazla , hatta bazen daha ucuz, şahsen ls2 veya ls3 alacaksam manuel almazdım.

blumenberg
02-06-2015, 14:25
Fatihcim 100k kilometreler bu araçlar için bir şey değil. Sadece yukarıda söylendiği gibi otomatikler biraz daha dikkat istiyor... Ben Amerika'dan komple blok vites kutusu getirdim 9 aydır hangi Parça bulunamıyormuş? Şanssızlık olmuş orada herhalde...

valla abi hep içimi rahatlatıyosun, sabah da konuştuk biliyosun, dediğin gibi şansızlık olmuş da olabilir. Bir abimde Chrysler stratus 2006 model araba var, direksiyon powerini yaptırtamamışlar, hatta ankarada tornacı osman diye biri varmış o bile yapamamış, ankara amerikan parçası veren dogan diye bir yer varmış orası da parçayı bulamamış, en son amerikadan sipariş geçmişler, revizyonlu parça bulmuşlar bu sefer de 3 ayda gelmeyince parasını iade almışlar ama parça 5 ay sonunda gelmiş ellerine ancak, power elinde taktıracak yer bulamamış sanırım en son bmw servisine taktıracak.

ls2 2006-2008 arası , ve F1 vites var , hatta direksiyonu ve vites topuzu değişik. bence ls2 almakta fayda var. LS3 olsa daha iyi tabi. Bakımları dediğin gibi BMW kadar en fazla , hatta bazen daha ucuz, şahsen ls2 veya ls3 alacaksam manuel almazdım.

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim, ilk defa manuel almazdım diyen biri çıktı, sebebini sorabilir miyim, performans açısından f1'lerde çok kayıp olmayıp konfor olarak daha rahat oldugundan mı acaba? ben şahsen otomatiğe çok alıştım :D debriyaja basmak zor geliyor manuel araba kullandıgım zaman

ghibli06
02-06-2015, 19:49
akıllı ol!!!

blumenberg
02-06-2015, 20:38
akıllı ol!!!

abi , bi daha mı geleceezzz dünyayaaa :) :) :)

blumenberg
18-12-2015, 23:48
arkadaşlar bu avrupa versiyonların (euro version diyorlar) hepsi z51 paketle mi geliyor? çünkü arabalara bakıyorum şuanda ve satıcının biri öyle demiş. merak ettim bunu doğrusu.

ilanlara bakarken öncelik sıramı şu şekilde yaptım. 2008, otomatik, kırmızı renk, eu versiyon, egzos, ekran, head up, bir de gm logoları :D bir de size birkaç örnek atmak istiyorum, fikirlerinize ihtiyacım var.

Siyahlar:
1-en çok beğendiğim araba bu aslında ama manuel, bi tek km'si beni düşündürüyor 121bin'de.
2008, egzos yaptırmış,
Corvette Corvette C6 LS3 Z51 4LT EU Modell als Sportwagen/Coupé in Linz (http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=218370055&scopeId=C&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&makeModelVariant1.makeId=6325&makeModelVariant1.modelId=5&pageNumber=2)

2-bi diğeri z06 görünümlü, çamurlukları zr1 sanırım, zr1 spoiler, borla egzos var bunda da,
Corvette Z06 Optik by corvetteprojekt Moll, EU, Leder, als Sportwagen/Coupé in Delmenhorst (http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=218478101&zipcode=&scopeId=C&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=6325&makeModelVariant1.modelId=5&pageNumber=3)

Diğer seçeneklerim hep kırmızı üzerine, bu rengi görünce 2005 bile görsem aklım çeliniyor.

Kırmızılar:
1- 2005 olsa da gözüme güzel göründü. bi tek kaliper yok, bi de direksiyon 1. nesil
Corvette C6 - COUPE EURO-VERSION als Sportwagen/Coupé in Moerfelden (http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=218749834&sortOption.sortOrder=ASCENDING&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&isSearchRequest=true&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&makeModelVariant1.makeId=6325&makeModelVariant1.modelId=5&pageNumber=3)

2- kırmızı ve 2008 olması hoşuma gitti. fakat bunun da jantları boyanmış kırmızıya, koltukları da berbat durumda. tabi manuel
Corvette C6 EU Modell 2008 Klappenauspuff, Scheckheft als Sportwagen/Coupé in Burglahr (http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=218761679&sortOption.sortOrder=ASCENDING&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&isSearchRequest=true&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&makeModelVariant1.makeId=6325&makeModelVariant1.modelId=5&pageNumber=3&action=eyeCatcher)

Lacivert:
hiç beğenmediğim renk fakat çok temiz duruyo ve km'si 14.000 olması çok hoşuma gitti. tek derdi bunun rengi :D manuel'e katlanırım.

blumenberg
18-12-2015, 23:49
Lacivert:
Corvette C6 Coupe Schalter original 14.700 KM als Sportwagen/Coupé in Düsseldorf (http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=215705440&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=ASCENDING&isSearchRequest=true&scopeId=C&colors=BLUE&makeModelVariant1.makeId=6325&makeModelVariant1.modelId=5&pageNumber=1)

KOSEREN
19-12-2015, 01:38
Laciverti alır kırmızı kaplatırdım ben olsam.Kondisyon çok iyi.Haftasonu kullanım için manuel iyi tercih ama günlük kullanacaksan sıkabilir bi süre sonra

cabriolet
19-12-2015, 07:08
Lacivert olanı tercih ederdim ben rengide valla en güzel corvette rengi bence :)

EmrE-35
19-12-2015, 08:20
Bu fiyatlar çok yüksek almanya için konuşuyorum. ABD de 15-20 bin dolarlık arabalara bu paraları vermeyin. Madem almanyadan alacaksınız, bu fiyatın yarısına E46 m3 ve e92 manuel m3 alın keyfinize bakın...

onur_S
19-12-2015, 08:50
Bu fiyatlar çok yüksek almanya için konuşuyorum. ABD de 15-20 bin dolarlık arabalara bu paraları vermeyin. Madem almanyadan alacaksınız, bu fiyatın yarısına E46 m3 ve e92 manuel m3 alın keyfinize bakın...

Abd de uygun aynen ancak o kadar değildir z51 ler.
Abd de bi z51 görmüştüm mavi renkti, diskleri filan baya büyüktü ,sesi filan güzeldi öyle bişey olsa ben alırım şimdiden hayırlısı olsun gönlünüze göre bi araç bulursunuz inşallah. Bana göre c7 yle birlikte corvette kan kaybetti, z51 c6 daha güzel duruyor, c7 ler c6 dan ufak duruyor zaten.

optimus_prime
19-12-2015, 09:44
lacivert varken diğerlerine bakılmaz turşu gibi duruyor kırmızı olan zaten

LnchCntrl
19-12-2015, 15:40
Lacivert sevilmez mi abicim yaa yap korumasını ip gibi gezz :D

hakotech
19-12-2015, 15:46
Lemans mavi corvette c6 manuelim vardı,ben olsam otomatiğe hiç bulaşmam,dif oranı farklı... z51 paket olsa çok daha iyi.. otomatık keyifsiz...

hakotech
19-12-2015, 15:49
Ahanda bu da eski eşşeğim :)

http://i.hizliresim.com/ZQ8lqA.png (http://hizliresim.com/ZQ8lqA)

BaDCaT
19-12-2015, 16:09
6L80E oldukca guzel bir sanzuman, belki cift kavramalar kadar hizli olmasa bile GM'in universal platform icin urettigi dayanikli bir sanzumandir kolay kolay uzmez eger onceki kullanicilari duzgun kullandiysa..

LS3 atmosferik olarak kullanilacaksa LS2 ye tercihtir. Ancak turbo vs yapilacaksa ls2 tercih edilmeli.

blumenberg
19-12-2015, 16:12
Laciverti alır kırmızı kaplatırdım ben olsam.Kondisyon çok iyi.Haftasonu kullanım için manuel iyi tercih ama günlük kullanacaksan sıkabilir bi süre sonra

corvette c6 sahibi bi arkadaş kırmızıya kaplatmıştı sonra sürekli arka ve ön tamponlardan küçük küçük delikler oluşup büyüyordu sonrasında hep yeni parça kaplatmak durumunda kalıyordu, hem zahmetli hem masraflı oluyordu. cocuk en son kaplamayı söktürdü. ben otomatige cok alışmışım, manuel kullanınca yoruluyorum :D

Lacivert olanı tercih ederdim ben rengide valla en güzel corvette rengi bence :)

farklı oldugu için mi diyorsunuz ama benim gözüme hep kırmızı ve siyah güzel geliyo

amerikadan da baktım bi tane. fiyatlar cok farklı değil, mesela bu fav'lerde duruyor benim. 32.000 dolar.
http://www.edmunds.com/inventory/used/vin.html?vin=1G1YY26WX85117093&zip=58067&radius=500&year=2008&make=Chevrolet&model=Corvette&sub=Corvette%20Coupe&invtype=USED&defaultType=&mode=

Abd de uygun aynen ancak o kadar değildir z51 ler.
Abd de bi z51 görmüştüm mavi renkti, diskleri filan baya büyüktü ,sesi filan güzeldi öyle bişey olsa ben alırım şimdiden hayırlısı olsun gönlünüze göre bi araç bulursunuz inşallah. Bana göre c7 yle birlikte corvette kan kaybetti, z51 c6 daha güzel duruyor, c7 ler c6 dan ufak duruyor zaten.

bu diskleri büyük olanlar z51 olanlar olabilir, cunku bazılarındaki sadece boyanmış ve kucuk duruyor. bi firmaya baktım c67 diyorlar, c7'nin farlarını c6'ya uyguluyorlar baya hoşuma gitti.

lacivert varken diğerlerine bakılmaz turşu gibi duruyor kırmızı olan zaten

hemde nasıl jantları boynanmış bi de, insan boyle bi arabaya bunları uygulayınca nasıl bakmıştır acaba diye kendi kendine sormuyor değil

Lacivert sevilmez mi abicim yaa yap korumasını ip gibi gezz :D
galiba gs'liyim onun da etkisi var üzerimde :D

Lemans mavi corvette c6 manuelim vardı,ben olsam otomatiğe hiç bulaşmam,dif oranı farklı... z51 paket olsa çok daha iyi.. otomatık keyifsiz...
abi 2 çeşit mavi var galiba, 2008 otomatikler de mi aynı, 2007 den itibaren makyajlanmaya başladı diye biliyorum

bu eşşek değil bildiğin aslan abi

bi tane de victory edition bulldum belçikada. 5000km'de ama fiyatı az gibi geldi, acaba motor yeniden yapılmış olabilir mi ki.
http://nl.ww3.autoscout24.be/classified/280050670?asrc=st|as

hakotech
19-12-2015, 17:09
Aynen kardeşim bir jetstream blue birde lemans blue var.. bendeyken 12000 km de falandı galıba,sonra forumdan em-re arkadaşıma sattım,o benden daha iyi baktı,suan ksf plaka olması lazım..şuan eski aracımızın renginden türkiyede bir tane olması lazım, km olarakta belçikadakinin bir miktar sünnetlendiğini düşünüyorum derilerin durumuna bakarak,keza benım aracımın bile derisi bu kadar çatlamamıstı..ama en fazla 20 bındedır buda.. belkıde gunahlarını alıyorum şuan :)

ferhatcam
19-12-2015, 18:48

eşek değil çiçek çiçek bu :)

N0M4dh
19-12-2015, 19:08
MA plaka kullanan birisi olarak 6.000 motor hacminin turing bedelini acayip merak ettim şimdi :)

Benim RX8 2004 1.3 e 13.000 teminat alıyorlar bu araba hem 4 yaş daha modelli hemde kaç katı motor var :p

blumenberg
19-12-2015, 19:18
6L80E oldukca guzel bir sanzuman, belki cift kavramalar kadar hizli olmasa bile GM'in universal platform icin urettigi dayanikli bir sanzumandir kolay kolay uzmez eger onceki kullanicilari duzgun kullandiysa..

LS3 atmosferik olarak kullanilacaksa LS2 ye tercihtir. Ancak turbo vs yapilacaksa ls2 tercih edilmeli.

bu dediğiniz (6L80E) 2006 sonrasındakiler için geçerli sanırım. ilk etapta atmosferik olarak binerim 1sene falan. yetmediğinde turbolamak lazım, çünkü benim sıralamam şu şekilde oldu: 90 -> 184 -> 430 hp. 184 den 500-600 beygirlerlere çıkmak sağlıklı olmaz bence

Aynen kardeşim bir jetstream blue birde lemans blue var.. bendeyken 12000 km de falandı galıba,sonra forumdan em-re arkadaşıma sattım,o benden daha iyi baktı,suan ksf plaka olması lazım..şuan eski aracımızın renginden türkiyede bir tane olması lazım, km olarakta belçikadakinin bir miktar sünnetlendiğini düşünüyorum derilerin durumuna bakarak,keza benım aracımın bile derisi bu kadar çatlamamıstı..ama en fazla 20 bındedır buda.. belkıde gunahlarını alıyorum şuan :)

armağan abininki jetstream'di sanırım, belçikadaki bana da öyle geliyor, çünkü fransada bi tane var 48 euro yazmışlar abi.

MA plaka kullanan birisi olarak 6.000 motor hacminin turing bedelini acayip merak ettim şimdi :)

Benim RX8 2004 1.3 e 13.000 teminat alıyorlar bu araba hem 4 yaş daha modelli hemde kaç katı motor var :p

yanlışlık olmasın diye sizin için tekrar baktım, 96 TL teminatı. vergisi biraz fazla sadece teminat sıkıntı değil.

blumenberg
23-12-2015, 18:19

abi mesaj kutun dolu :D seçenekleri küçülttüm, senin gözüne güzel gelen hangisi? Sıralama Km'ye göre yapıldı, beğeniye göre değil :)

1-http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=215705440&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&isSearchRequest=true&sortOption.sortOrder=ASCENDING&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&makeModelVariant1.makeId=6325&makeModelVariant1.modelId=5&pageNumber=1

2-http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=213354414&sortOption.sortBy=specifics.mileage&scopeId=C&isSearchRequest=true&sortOption.sortOrder=ASCENDING&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&makeModelVariant1.makeId=6325&makeModelVariant1.modelId=5&pageNumber=1

3-Corvette Corvette Coupe Z06 LS3 Targa als Sportwagen/Coupé in Prague (http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=218406721&isSearchRequest=true&sortOption.sortOrder=ASCENDING&sortOption.sortBy=specifics.mileage&scopeId=C&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&makeModelVariant1.makeId=6325&makeModelVariant1.modelId=5&pageNumber=1)

4-Corvette Corvette C6 LS3 Z51 4LT EU Modell als Sportwagen/Coupé in Linz (http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=218370055&isSearchRequest=true&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=ASCENDING&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&makeModelVariant1.makeId=6325&makeModelVariant1.modelId=5&pageNumber=3)

hakotech
23-12-2015, 18:51
Kardeşim bu durumda ben lemans mavıyı alırdım yanı ılk bastakı.. en sonuncu 121 bınde olanın tıpı cok guzel ama km ucmus..

hakotech
23-12-2015, 18:55
Corvette c6 da mavı efsane duruyo, kaynım google'a hakotech yazıp gorsellete bakarsan ne demek ıstedıgımı anlarsın kardesım.. burdakı konularımı goremıyorum yoksa ben yuklerdım..

blumenberg
23-12-2015, 19:12
Corvette c6 da mavı efsane duruyo, kaynım google'a hakotech yazıp gorsellete bakarsan ne demek ıstedıgımı anlarsın kardesım.. burdakı konularımı goremıyorum yoksa ben yuklerdım..

o araba 2007 manuel olduğu için tereddut ediyorum abi, 2008 otomatik olsa idi hiç düşünmezdim.

Senin konulara bakıyorum fotolar gitmiş aynen, sen dedikten sonra zaten masaustunu lemans corvette yaptım gözüm alışsın diye, hoşuma gitmeye başladı.

Borla egzos var diye şu düştüğümüz haldeki araba 121bin km'de, 2500 euro sanırım o da yaptırmak istesek.

hakotech
23-12-2015, 19:40
o araba 2007 manuel olduğu için tereddut ediyorum abi, 2008 otomatik olsa idi hiç düşünmezdim.

Senin konulara bakıyorum fotolar gitmiş aynen, sen dedikten sonra zaten masaustunu lemans corvette yaptım gözüm alışsın diye, hoşuma gitmeye başladı.

Borla egzos var diye şu düştüğümüz haldeki araba 121bin km'de, 2500 euro sanırım o da yaptırmak istesek.

İstanbuldaysan borlayı sorun etme distiribütörü atahan abiyi tanıyorum,yapar bi güzellik :)

s2kfreak
23-12-2015, 23:43

Al abi maviler maviler

http://i.hizliresim.com/28QvqE.jpg (http://hizliresim.com/28QvqE)

blumenberg
24-12-2015, 15:25
İstanbuldaysan borlayı sorun etme distiribütörü atahan abiyi tanıyorum,yapar bi güzellik :)

ankaradayım, araba ilk istanbula gelecek, çok sevinirim bende abi

blumenberg
28-12-2015, 22:33

abi mesaj kutun dolu yine buradan danışayım dedim sana,
bir araba buldum ama ön tamponunda plakalık için ek var, bunun orjinali mi böyle yoksa cıkartabiliyoz mu, çıkarttıgımızda yerine plakalık takmak zorunda mıyım, cunku iz kalır gibi duruyor.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff516/blumenberg/Ekran%20Resmi%202016-12-28%2023.13.06_zpsmpdgavns.png (http://s1239.photobucket.com/user/blumenberg/media/Ekran%20Resmi%202016-12-28%2023.13.06_zpsmpdgavns.png.html)