PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Datca veya dalyanda oturan arkadas varmi?

ES353
03-06-2015, 22:31
Haziran 16sinda datcaya veya dalyana gidicem otel ve denize girecek, gezilecek yerler hakkinda yardimci olabilecek arkadas varsa cok iyi olur. Simdiden tesekkuler

prodorian
03-06-2015, 23:34
Kardes ben datcaliyim istersen yarın ara konuşalım her konuda yardımcı olurum ailem orada ben istanbuldayım ama tüm arkadaşlarım ya oteli var ya restaurant yada teknesi var ara beni yardimci olayım 5323649910 gürsan

eticet06
04-06-2015, 09:20
güzel seçim 5 yıla yakın datçada kaldım datçanın her yerinde denize girilir :) hastane önünde bile :) datçalı olan arkadaşlar anlar dediğimi.Güzel vakit geçirmen dileği ile

delta0o
04-06-2015, 10:30
dalyanda yıldızlı otel yoktur zaten gerekte yok bence.gunluk veya 1-2 gün kalınacak turistik bir yer kesınlıkle gormenızı tavsiye ederim.iztuzu plajında denıze gırılıyor.orayada motorlu sandallarla gıdıyorsunuz cok keyıflı oluyor.

ES353
04-06-2015, 10:36
Kardes ben datcaliyim istersen yarın ara konuşalım her konuda yardımcı olurum ailem orada ben istanbuldayım ama tüm arkadaşlarım ya oteli var ya restaurant yada teknesi var ara beni yardimci olayım 5323649910 gürsan
Tesekkurler ulasiyorum hemen :)

güzel seçim 5 yıla yakın datçada kaldım datçanın her yerinde denize girilir :) hastane önünde bile :) datçalı olan arkadaşlar anlar dediğimi.Güzel vakit geçirmen dileği ile
Yorumun icin tesekkurler ins guzel gecer kac senedir adam akilli tatil yapmiyodum iyi gelicek bu tatil :)

ES353
04-06-2015, 10:37
dalyanda yıldızlı otel yoktur zaten gerekte yok bence.gunluk veya 1-2 gün kalınacak turistik bir yer kesınlıkle gormenızı tavsiye ederim.iztuzu plajında denıze gırılıyor.orayada motorlu sandallarla gıdıyorsunuz cok keyıflı oluyor.

Zaten yildizli otel aramiyorum 6 gece 7 gun kalicam sıkılirmiyim acaba 1 hafta dalyan veya datcada iz tuzu plajina guzel diyorlar dalyana gidersem ilk is orasi olcak:)

delta0o
04-06-2015, 10:47
Zaten yildizli otel aramiyorum 6 gece 7 gun kalicam sıkılirmiyim acaba 1 hafta dalyan veya datcada iz tuzu plajina guzel diyorlar dalyana gidersem ilk is orasi olcak:)

o kadar gun sıkılabılırsın bılmıyorum.ufak bir yer zaten.sıkılırım dersen marmarise gecersın yakın oraya gecersın.

huseyinturk
04-06-2015, 10:48
İztuzu plajı efsane güzel. Daylanda yada köyceğizde kalıp dolmuş gibi çalışan teknelerle sazların arasından ulaşıyorsunuz iztuzu plajına, yada karayolu ile kendi aracınızla.
Köyceğizde alabalık tesisleri var giderseniz mutlaka gidin.
6-7 gün için köyceğiz biraz sıkıcı olabilir, dalyanın çok hareketli olmasada vakit geçirilecek geceleri var. Ama genel olarak kafa dinlenecek sakin biryer.

lnd_samet
04-06-2015, 11:18
ben olsam, dalyan marmaris datça yapar dönerim 2 şer gün.
iztuzunda dikkatli ol kavrulma.

ES353
04-06-2015, 11:52
Marmariste cok keko varmis ben sakin kafa dinlicek yer istiyorum kiz arkadasimla gidicegim icin oyle hareketli yer gelmez bana gozum falan kacar :) belki 3 gun dalyan 3 gun datca yaparim

mertxx
04-06-2015, 12:33
Palamutbuku ve Knidos u gormeden gelmeyin :)

mur_84
04-06-2015, 13:01
Denize her yerinden girilir.. Kafa dinlenecek huzurlu bir tatil için vazgeçilmez bir belde..

CenkB
04-06-2015, 14:34
Geçenlerde Datça'ya gittim. Marmaris-Datça arası ne pis bir yolmuş ya. Ama Datça güzel bir memleket. Küçük hoş kafa dinlemelik bir yer. Eski Datça'ya gidemedim ona yanarım. Arabanın göstergesinde 41 derece yazıyordu gittiğimde. 1 ay olmuştur. :D

immortalboss
04-06-2015, 14:40
Geçenlerde Datça'ya gittim. Marmaris-Datça arası ne pis bir yolmuş ya. Ama Datça güzel bir memleket. Küçük hoş kafa dinlemelik bir yer. Eski Datça'ya gidemedim ona yanarım. Arabanın göstergesinde 41 derece yazıyordu gittiğimde. 1 ay olmuştur. :D

Benim kuzenimde orada oturuyor.Çok tehlikeli ama bir o kadarda eğlenceli bir yol.Bu arada eğer profesyonel bir dalgıçla dalış yapmak isterseniz dalgıçdır kendisi.Yardımcı olabilirim.

CenkB
04-06-2015, 14:49
Benim kuzenimde orada oturuyor.Çok tehlikeli ama bir o kadarda eğlenceli bir yol.Bu arada eğer profesyonel bir dalgıçla dalış yapmak isterseniz dalgıçdır kendisi.Yardımcı olabilirim.

Saolun. Şimdilik Marmaris yeterli. :D Gidiyorum baktım bi dağa doğru bir yol çıkıyor. Orası değildir herhalde dedim. 10-20 dk sonra orayı tırmanmaya başladığımı hissettim. :D

ES353
04-06-2015, 14:50

Pis derken cukurlu falanmi araba basıkta alt takimin icine etmeyelim orda :D

Tesekkurler ama bana dalis yasak :(

lnd_samet
04-06-2015, 18:03
datça yolu neysede datçadan knidos yolu efsanedir :D bayılırım :D hiç bitmesin diyorum giderken :)

redbull35
04-06-2015, 18:06
Datça yolu çok virajlı pis derken onu kastetmiştir. Benim tavsiyem Marmaris e girerken sedir adası var oraya sapın yol üzerinde orman içinde güzel kalınabilecek yerler var.

Boikot
04-06-2015, 20:50
Datça'da kesinlikle Aktur'da denize girmeni tavsiye ediyorum. Emecik koyu diye de geçer.

Dalyan'a yakın günü birlik gidip görebileceğin yerlere gelirsek;

İztuzu Plajı (zaten tavsiye edilmiş) Dalyan'dan tur tekneleriyle gitmeni tavsiye ederim. Arabayla gittiğinde daha çok yerli turistlerin araçları ile gittiği, meşhur plajın başlangıç noktasına gidersin. Ancak tur tekneleri plajın sonuna götürürler ve orası daha bir hareketlidir. (arabayla gidilen yerden 3,5km daha ilerde.)
Tur tekneleri gidiş dönüş kişi başı 10 TL alıyorlar. Dönüş için son tekne saat 18:00'de idi sezon hareketlendikçe saatte değişiklik olmuş olabilir.

Sarıgerme'ye gidebilirsin. Bence İztuzu'ndan daha keyifli bir yer.

Son olarak benim favorim Sarsala koyu, Dalyan'dan 40 km uzaklıkta tam senin istediğin gibi kafa dinlemeye müsait bir koy. Hafta içi gidersen çok fazla kalabalık da olmaz. Sarsalayı görmeden dönme derim.