PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : d4d egr iptali

maskman
06-06-2015, 00:52
şehir olarak çok imkan olmadığı için buraya konu açtım 2008 aurisim var egr iptali yapmak istiyorum yazılım olarak ecu fast var ancak oraya gittim egr den bi haber ve japonlara henüz yazılım yapmadıklarını söyledi arkadaş eminim bu sitedekiler daha biligilidir:) nereye yaptırabilrim yaptırdığımda arıza ısşığı yakarmı?

levent
06-06-2015, 12:39
Plastik Kapağı kaldırınca tam önünde kalıyor Egr ve soğutucusu, onu söküp valfin contasını çıkarıp bi tornacıya gidiyorsun, o contanın Ortası kapalı olanını yaptırıyorsun Egr iptal oluyor, yazılım varsa muhtemelen yazılımdan kapalıdır ama ztn . Kökten iptal etmek istersen De soğutucunun vs olduğu kısımda tüm Bağlantı noktalarına kör conta yaptırabilirsin.

Benim de yazılımdan kapalı sadece, arıza yakmıyor bir defa temizledim daha gerek duymadım.

cembasmaci
06-06-2015, 12:54
şehir olarak çok imkan olmadığı için buraya konu açtım 2008 aurisim var egr iptali yapmak istiyorum yazılım olarak ecu fast var ancak oraya gittim egr den bi haber ve japonlara henüz yazılım yapmadıklarını söyledi arkadaş eminim bu sitedekiler daha biligilidir:) nereye yaptırabilrim yaptırdığımda arıza ısşığı yakarmı?

Telefonunuzu PM atabilir misiniz ? Teşekkürler...

maskman
07-06-2015, 09:58
Hic yazilim yok 200i8 61bin de km si egr yi iptal edip yazilim yaptirmayi dusunuyorum iste levent kardesim dedigini yapacagim bakalim

Sadık Özyer
07-06-2015, 13:55
Egr iptal ediliyor yazilimdan yahu neden edilmesin sizle ugrasmak istememisler bence

maskman
07-06-2015, 15:41
Benle ugrasmak istememislerse ben onlarla hic ugrasmam:))

levent
07-06-2015, 16:06
Ecufast görünce aracınız yazılımlı olarak düşündüm ben.

Yazılımdan kapatıp egr yi de temizletin ( zaten kolay kolay tekrar dolmaz ), yazılımdan egr de kapanacağı için sıkıntı yaşamazsınız egr ile ilgili.

Bende mekanik iptal yok mesela hala, egr yazılımdan kapalı sadece..

Ecutech ile memnunum, Hatay bayi Erkan var zaten foruma da üye 3rkan dı sanırım nicki, yardımcı olur isterseniz eğer..