PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spark EMS

oxygen
07-06-2015, 23:37
Herkese merhaba,

Uzun zamandır fiyat performans oranı yüksek standalone aramaktayım. 6 silindir arese motorlu alfa romeom var ve parça fiyatları çok yüksek olduğu için bütçemi iyi kullanmam gerekiyor :)

Ms, vems, dta, link ecu, gotech vs birçok firmayla ve tedarikçisiyle görüştüm.
Kimisinin fiyatı çok yüksek geldi kimisi de çok içime sinmedi.

Uzun zaman önce Maxi Hakan abinin önerisiyle Mengü ile konuştum. Kendisine teşekkür ederim, grçekten sorularıma çok güzel cevaplar verdi.

Fiyat olarak alternatiflere göre çok uygun olduğundan, Mengünün dürüst birisi olduğunu düşündüğümden ve bir Türkün elini taşın altına sokup böyle bir marka ürettiğinden dolayı Sparkı ciddi ciddi düşünmeye başladım.
Açıkcası ülkemizde böyle birşey yapılmışsa destek olmak gerektiğini düşünüyorum fakat kullanıcı yorumlarını da olumayı çok isterim. Ms inde nerden nerelere geldiğini gördük, belki ilerde sparkta güzel işler yapabilir.

Kesinlikle ve kesinlikle reklam amaçlı yada markanın eleştirilmesi amacı ile açmıyorrum konuyu. Nasıl aem, vems, ms yada vipec hakkında merak edilenler için konu açılıyorsa bu konuda tam olarak aynı sebepten açılmıştır.

Mengü seninde yanlış anlamanı istemiyorum :)

murat çelik
08-06-2015, 14:41
450+ hp araçta kullanıyorum çok başarılı bir ecu ;) E50 yakıt ile tune ettik

boosted_pug
08-06-2015, 16:17
Oxygen hocam hic sorun değil öğrenmek sormak araştırmak en doğal hakkın

Murat çelik hocam Allah kaza bela vermesin daha ii süreler yapacağınızdan süphem yok teşekkürler

Patisever
08-06-2015, 16:40
Mengu işinde iyidir ve guvenilirdir o konuda suphen olmasınecu için gerekeni yazacaktır...

oxygen
08-06-2015, 17:02
450+ hp araçta kullanıyorum çok başarılı bir ecu ;) E50 yakıt ile tune ettik

Çok teşekkür ederim.

Oxygen hocam hic sorun değil öğrenmek sormak araştırmak en doğal hakkın

Murat çelik hocam Allah kaza bela vermesin daha ii süreler yapacağınızdan süphem yok teşekkürler

Dostum en ufak bir artniyetim yok, kesinlikle yanlış anlama. Sadece biraz detaylı bilgi güzel olacaktır diye düşündüm.

Mengu işinde iyidir ve guvenilirdir o konuda suphen olmasınecu için gerekeni yazacaktır...

Hiçbir şüphem yok tam aksine güvenim var :)

furkil
13-06-2015, 11:41
Mehmet ali hocam sağolsun bizede destek vermekte. K-jetronic sistemi iptal edip aracı full-sequintel çalıştırmaya uğraşacağız.

mannerboy
13-06-2015, 12:15
mengü abi msle ilk uğraşanlardan değilmiydi alt yapı var yani

3rk4n
14-06-2015, 14:00
mengü abi msle ilk uðraþanlardan deðilmiydi alt yapý var yani

Aynen o. Fiyat bilgisi yazabilirmisiniz beyler maliyet nedir pnp olarak.

boosted_pug
15-06-2015, 00:14
Arkadaşlar burdan fiyat vs paylaşmam uygun olmaz yöneticiler izin verirse gerekli detaylari paylasirim

EEE
15-06-2015, 20:10
Ben bir beyin daha almam icap ederse kesinlikle bu beyni alırım ve alacağım