PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : protez sac veya ekim hakkinda

slave
09-06-2015, 21:52
Bircok ilac ve ek kür leri uyguladim fkt doktorunda hep soyledigi gibi geri cikmaz dokulmeyi yavaslatirsin ancak ve sonuc olarak bu zamana kadar on tarafta ciddi bir acilma soz konusu ektirme yontemini uygulayacagim fkt bu arada protez yontemi gecicide olsa bu takintimi cozebilirmi diye dusundum nette bircok yorum var aramizda bu iki islemden birini yaptiran tanidigi olan varsa yardimlarinizi yorumlarinizi bekliyorum

darkmoon
09-06-2015, 21:54
geçen tvlerde organik saç ekimi deniyordu yeni bir yöntemmiş galiba bir bak istersen.

slave
10-06-2015, 22:38
Ekime yoneldim sonuclari burdan tekrar paylasicam cuma gunu randevu aldim fiyat vs alicam detaylarida anlatmis olurum faydalanmak isteyen olabilir .

atituti
10-06-2015, 22:49
kavgalı olduğum dayım protez saç koydurmuş geçen yolda valla adamı tanımadım , burada bir konuda protezle alakalı mesajım vardı.ben olsam kesinlikle protez koyardım ektirince dökülüyor tekrardan yada en etkili çarelerden biri propecia.. kullanan arkadaslarım var kullanıldığı müddetçe alt takım sıkıntıya giriyor bırakınca eskiye dönüyor fakat adamlarda orman gibi saç oldu

slave
10-06-2015, 23:15
Bu ilaci yeni duydum yan etkileri nette meshur ama dusuk oranda geneli sorun yok demis varmi kullanan aramizda?

Protez icinde uzun kullanim sonrasi altta kalan orjinal saclarida dokuyor gibi bir yorum aldim yokmu bunlRi bilen kullanan

STP
10-06-2015, 23:31
protez sac nedır olm ya, baktınbmı net net goruyosun onun kımde olup olmadıgını

slave
11-06-2015, 20:30
Proscar ve propecia ilaclarini netteki makalelerden biraz arastrdim yan etkileri konusundaki olumsuzluk cok dusuk ihtimal ve bu ilaci ogrendimki sac ekim sonrasi doktorda tavsiye ediyormus fakat kullanim uzun sureli sonuc veriyor yan etki konusu testo seviyesinde azalma sperm baskilari gibi kullanim kesildiginde duzeliyor fakat bu yan etki orani %1-2 civari hatta o bile buyuk ihtimal diyebilirim doktorlo biraz konustum fakat c.tesi tum merak edilen sorulari hem kendi adima hemde aslinda icinde problem olan fakat benimde ilk yillarda yaptigim gibi olsun nolucak dokulse , boylede seksi , kisa sac iyidr gibi kelimelerle mutluyum imaji veren herkese yarar :)

oguzedr
11-06-2015, 20:59
minoxil forye ( içine azelaik asit 3 gr ) + proscar 1/8 oranında kesin çözüm ;)

slave
12-06-2015, 00:15
Bu recete denendimi sonuclari neler oldu