PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Drift atan gence meydan dayağı

blow07
11-06-2015, 09:45
Mahalleliyi ve polisi canından bezdiren sürücüye meydan dayağı..

Video Linkte.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaklaşık bir ay boyunca geceleri kullandığı kamyonet ile lastik çektirip, drift atan sürücü mahalledeki bir genç tarafından tekme tokat dövüldü.

Yaşanan kavga anı ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay gece saatlerinde Ömerli Mahallesi Kaynarca Toplu Konutları B1 Blok önünde meydana geldi. İddiaya göre Murat Ç. (34) 67 TF 736 plakalı kamyonet ile yaklaşık bir aydır gece Kaynarca Toplu Konutları civarına gelip lastik çektirip drift atarak mahalle sakinlerini rahatsız etti. Yapılan tüm ihbarlar ile mahalleye gelen polis ekipleri de bir çok kez peşinden koşturan sürücü her seferinde kaçarak izini kaybettirmeyi başardı. Bu gece yine kullandığı kamyonet ile mahalleye gelen Murat Ç. aynı hareketleri yaptı. kamyonetten inip otobüs durağına oturan ve bir aydır mahalleliyi canından bezdiren sürücüyü tanıyan mahalledeki gençlerden İlhan A. kendisi ile önce konuştu, ters yanıt alınca da saldırmaya başladı. Bu sırada mahallede bulunan sürücünün iki arkadaşı da kavgayı görünce İlhan A.'ya saldırmaya başladı. Mahalle sakinlerinin dışarı çıktığını fark eden iki kişi olay yerinden hızla kaçtı. Hırsını alamayan İlhan A. ise ayakta durmakta zorlanan Murat Ç.'yi tekme tokat dövmeye devam etti. Mahalleyi canından bezdiren sürücüyü ise İlhan A.'nın elinden olay yerine gelen polis ekipleri aldı. Olay yerine gelen bir polis memuru ise iki gün önce durdurmak istediği sırada üzerine kamyoneti sürerek kaçan Murat Ç.'ye tepki gösterdi. Polis otosuna bindirilen Murat Ç. hastaneye, İlhan A. ise ifadesi için polis karakoluna götürüldü.

ahalle sakinleri ise yaklaşık bir aydır her gece mahallede yaşananları polis ekiplerine anlattı. Mahalle sakinlerinden Fikret Hoşoğlu, kamyonetin bir aydır mahalleye gelip drift yaptığını söyledi.Hoşoğlu gazetecilere yaptığı açıklamada "Gecenin bir buçuklarında acı frenler, durdurmaklar. Milleti rahatsız ediyor. Balkonlara çıkıyoruz polise söylüyoruz, polisten kaçıyor bir şekilde. En son yine üç akşam önce yaptı, polis yakalayamadı. Polisin lambalarını görünce saklanıyor. Bu akşamda sopa ile gelip arkadaşı darp ettiler. Darp edenler kaçtı ama asıl arabayı süreni aldı polis. Meğer burada girişte oturuyormuş” dedi.

TEKME TOKAT KAVGA SANİYE SANİYE KAMERADA

Yaşanan kavga anı ise yakındaki apartmanın güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde İlhan A.'nın apartmandan çıkarak durakta oturan ve mahalleliyi bıktıran sürücünün yanına giderek önce konuştuğu, bir süre sonrada tekme tokat dövmeye başladığı, mahallede bulunan sürücünün arkadaşlarının geri dönerek İlhan A.'ya saldırdığı ve daha sonrada mahalleliden korkup kaçtıkları görülüyor.

Polis tarafından hastanedeki muayenesinin ardından göz altına alınan kamyonet sürücüsü Murat Ç.'nin yapılan muayenesinde 1,44 promil alkollü olduğu belirlendi.

Polis olayla ilgili olarak soruşturma başlattı. (İHA)

Alıntıdır - video için : Mahalleliyi Ve Polisi Canından Bezdiren Sürücüye Meydan Dayağı Haberi ve Son Dakika Haberler Mynet (http://www.mynet.com/haber/yasam/mahalleliyi-ve-polisi-canindan-bezdiren-surucuye-meydan-dayagi-1879453-1)

blow07
11-06-2015, 09:47
http://www.mynet.com/tv/mahalleliyi-ve-polisi-canindan-bezdiren-surucuye-meydan-dayagi-vid-3359722/

hakan308
11-06-2015, 10:05
lastik çektirmek nedir ya sanki beline bardak çektiriyosun emenike :D

Aero
11-06-2015, 10:07
Demek ki adamın bu hayatta tek övünebileceği iş kamyonetle sözde drift yapmak. Zannediyordu ki insanlar ona "vay bee, amma da döndü" diyor. Oysa gıdım olmayan zekasıyla insanları rahatsız etmekten başka bir şey yapmıyordu ve insanları kendine düşman ediyordu. Dayak atanların eline sağlık.

GKHNGS
11-06-2015, 10:11
Adam tek başına 3 kişiyi indirdi...Delikanlı adammış...

c20let
11-06-2015, 10:11
Yerleşim yerine uzakta yap ne yapacaksan. :D Bizlerinde egzoz sesi rahatsız ediyor muhtemelen insanları ama kendi adıma konuşayım geceleri mahalle arasında dikkat ediyorum ses çıkartmamaya. Yapanın eline sağlık. :D

SULTANOGLU
11-06-2015, 10:12
abi böyle cahil adamlar bu işi burda bırakmaz o dayağı yiyen adam gider onu yamultan adamı gider vurur ** k. lastik çekmek ve drift atmak. Puling tyres and throwing drift are the best, haters not gonna rest.

AyrtonSenna
11-06-2015, 10:15
Hızlı Ve Öfkeli Zonguldak Lastik Çektirme

Oyuncular:Murat.Ç ve İlhan A.

:hehe::hehe::hehe:

Berkan
abi böyle cahil adamlar bu işi burda bırakmaz o dayağı yiyen adam gider onu yamultan adamı gider vurur ** k. lastik çekmek ve drift atmak. Puling tyres and throwing drift are the best, haters not gonna rest.

işte bunlar hep seks yüzünden Hakan :hehe:

burak_2885
Az bile yapmışlar p*çe :D

SULTANOGLU
11-06-2015, 10:17
işte bunlar hep seks yüzünden Hakan :hehe:

Kanka az seks = bol kamyonet drift demek. düşün açlık o boyutta kezolar kamyonete hasta. kasa boş zonguldak hoş. :D

Berkan
11-06-2015, 10:19
Kanka az seks = bol kamyonet drift demek. düşün açlık o boyutta kezolar kamyonete hasta. kasa boş zonguldak hoş. :D

halbuki oranın pavyonlarıda gayet güzel :hehe:

SekoLive
11-06-2015, 10:23
adam muhtemelen özel sigorta yaptırdı teminatlarını bu sekilde deniyor...

individual
11-06-2015, 10:26
Aşırı dozda fast and furious serisi almakdan oluyor bunlar.

SULTANOGLU
11-06-2015, 10:28
halbuki oranın pavyonlarıda gayet güzel :hehe:

pavyona giricek para yok, şirketin kamyonetinde mazot çok :hehe: hemen bir lastik çekip drift atayım.

mycars
11-06-2015, 10:42
Hiç biriniz yapmadınız zaten gençken ki ben hala öyleyim 18 19 lu yaslarda sizcede normal degilmi ben geceleri yapmam ama gündüz yaparım malesef.bunu yapan birinizin çocugu olsaydı da bu sekilde dalga geçecekmiydiniz gençlik işte :)

SULTANOGLU
11-06-2015, 10:46
Hiç biriniz yapmadınız zaten gençken ki ben hala öyleyim 18 19 lu yaslarda sizcede normal degilmi ben geceleri yapmam ama gündüz yaparım malesef.bunu yapan birinizin çocugu olsaydı da bu sekilde dalga geçecekmiydiniz gençlik işte :)

Her gece aynı yerde aynı saatee 1 ay boyunca yapacak kadar salak olmadık diyelim. Bu NFS most wanted yada GTA değil. Adamı yakaladımı bütün mahalle döverler sonra save ettiğin yerdende başlayamazsın, yamulur kalırsın.

Yigit-Y
11-06-2015, 10:46
Adaleti vermişler.: )

kimbubye
11-06-2015, 10:49
Kaşınmış :D bir yaparsın iki yaparsın da sürekli olursa dayağı yersin :D yerleşim yerinden uzakta napıyorsan yap.

poseidon
11-06-2015, 10:51

Normal değil arkadaşım. Gecenin bir yarısı 2-3 kendini bilmezin yaptığı bu hayvanlık normal değil.
Yaşının 18-19 olması yaptığı bu apaçiliğin normal olmasını da sağlamıyor.
Bunu yapan benim oğlum olsaydı ilk dayağı ben atardım. Bunun gecesi gündüzü de yok. Forumda trafiğe açık alanda makas atan,
sözüm ona drift yapmaya çalışıp da tırın altında 3 parçaya ayrılan 18-19 yaşındakilerin de videolarını görüyoruz.
Baba olunca anlarsın ne demek istediğimi.

mycars
11-06-2015, 10:55
Her gece aynı yerde aynı saatee 1 ay boyunca yapacak kadar salak olmadık diyelim. Bu NFS most wanted yada GTA değil. Adamı yakaladımı bütün mahalle döverler sonra save ettiğin yerdende başlayamazsın, yamulur kalırsın.
Dedigim gibi gece yapmam cogunlukla gündüz yaparım bilirsin transit güzel viraj alır hele arkası boşsa ve hep aynı yerde aynı virajda yaparım mahalle arasıdır yaptıgım yer kimse gelipte bişe diyemez demez diyen olursada tatli dille gereken acıklama yapılır tavıra göre ve özellikle yaş unsuruna çok dikkat ederim uyaran kişi kaba kuvvete bas vurmaya çalışırsa sonuçlarına katlanır dedigim gibi yaş unsuru çok önemli babam dedem yaşında adamsa asla ne cvp veririm ne el kaldırırım efendi gibi açıklama yapar uzaklaşırım aksi bi durumsa ne gerekirse o yapılır videoda görüldügü üzere dayak yiyen kişi ne yapsa haklı ben olsam gençligin verdigi yetkiye dayanarak :) acık ve net bulurum bilimum kol bacak hayati tehlikesi bulunmayan organlarına gereken ilgiyi ve alakayı gösteririm :)

Berkan
11-06-2015, 10:57
sosyal mesaj detected

mycars
11-06-2015, 11:01
Normal değil arkadaşım. Gecenin bir yarısı 2-3 kendini bilmezin yaptığı bu hayvanlık normal değil.
Yaşının 18-19 olması yaptığı bu apaçiliğin normal olmasını da sağlamıyor.
Bunu yapan benim oğlum olsaydı ilk dayağı ben atardım. Bunun gecesi gündüzü de yok. Forumda trafiğe açık alanda makas atan,
sözüm ona drift yapmaya çalışıp da tırın altında 3 parçaya ayrılan 18-19 yaşındakilerin de videolarını görüyoruz.
Baba olunca anlarsın ne demek istediğimi.
Dogru söyluyo olabilrsiniz henüz bir baba degilim :) ama gecekten kaba kuvvet ve dayak bir çözüm degil karşılıgı çok net aynı oluyo başını belaya sokmaktan başka bişey degil :)

Gko
11-06-2015, 11:02
Dedigim gibi gece yapmam cogunlukla gündüz yaparım bilirsin transit güzel viraj alır hele arkası boşsa ve hep aynı yerde aynı virajda yaparım mahalle arasıdır yaptıgım yer kimse gelipte bişe diyemez demez diyen olursada tatli dille gereken acıklama yapılır tavıra göre ve özellikle yaş unsuruna çok dikkat ederim uyaran kişi kaba kuvvete bas vurmaya çalışırsa sonuçlarına katlanır dedigim gibi yaş unsuru çok önemli babam dedem yaşında adamsa asla ne cvp veririm ne el kaldırırım efendi gibi açıklama yapar uzaklaşırım aksi bi durumsa ne gerekirse o yapılır videoda görüldügü üzere dayak yiyen kişi ne yapsa haklı ben olsam gençligin verdigi yetkiye dayanarak :) acık ve net bulurum bilimum kol bacak hayati tehlikesi bulunmayan organlarına gereken ilgiyi ve alakayı gösteririm :)

açıklamanız ne olurdu çok merak ediyorum ?

-18,19 yaşındayım transit çok güzel viraj alıyo arkası boşken o yüzden yanlıyorum.

bu mu ?

Uur
11-06-2015, 11:03
Her konuda sosyal mesaj sosyal mesaj kimse bilmiyo zaten bunun ne olduğunu.
Geceleri aynı yerde aynı saatlerde aynı şeyi yaparlarsa hangi mahalle olursa olsun mark zükerberk yaparlar adamı. Arkadaş güzel söyledi herzaman aynı yerde yapcak kadar da salak değiliz :)

mycars
11-06-2015, 11:05
açıklamanız ne olurdu çok merak ediyorum ?

-18,19 yaşındayım transit çok güzel viraj alıyo arkası boşken o yüzden yanlıyorum.

bu mu ?
Yok genelde saygısızlık yapmam kusura bakma derim korkuttuysam ama dediginde mantıklı o şekildede cvp insanları tebbessüm ettire bilir yada tam tersi :)

mycars
11-06-2015, 11:09
Her konuda sosyal mesaj sosyal mesaj kimse bilmiyo zaten bunun ne olduğunu.
Geceleri aynı yerde aynı saatlerde aynı şeyi yaparlarsa hangi mahalle olursa olsun mark zükerberk yaparlar adamı. Arkadaş güzel söyledi herzaman aynı yerde yapcak kadar da salak değiliz :)
Salaklık göreceli bir kavramdır dogru bişe yaptıgımı savunmuyorum burda . Kaba kuvvete tepkim :)

SULTANOGLU
11-06-2015, 11:33
Transitin nasil viraj aldigibi bilmiyorum. Sadece yuk ve insan tasimak icin uretildigini biliyorum.

transit ile drift atmadigin innanilmaz rahatligi 17 + 1 yan yan servis qeyfy. her gece benim evimin onunde yap bunu. o verilebilecek tatli dilli cevaplara tatli tatli bir lolipop, mantikli cevaplarada mantik otesi super dayak bonus :)

M.Can Çimir
11-06-2015, 11:38
2 drift at, yağsız olsun, yanına da 2 ayran

burak_2885
11-06-2015, 11:41
Komik komik, yaşsız çapsız yorumlar :D Drift nedir ya ? SOKAK ARASINDA? Komik olmayın ya. Düşünsenize yan verirken bitane çocuğa çarptınız arabanın götüyle. O çocuğa bırakın zarar gelmesini yere düşsün kalksın hiçbişey olmamış gibi yeter o korku. Anlık zevkler için boş boş hareketlere gerek yok

SULTANOGLU
11-06-2015, 11:43
Olsun mantikli cevaplarla durum anlatilabilir ve cocugun yuzunde bir tebessum birakilabilir.

fthdrn
11-06-2015, 11:45
Vay arkadaş adam transiti övdü ya la. hemen drift spec arabamızı satıp transit almalıyız.

grkm
11-06-2015, 11:52

Nüfus planlaması şart Hako vursun birbirini namıssızlar :)

burak_2885
11-06-2015, 11:53
Transitin nasil viraj aldigibi bilmiyorum. Sadece yuk ve insan tasimak icin uretildigini biliyorum.

transit ile drift atmadigin innanilmaz rahatligi 17 + 1 yan yan servis qeyfy. her gece benim evimin onunde yap bunu. o verilebilecek tatli dilli cevaplara tatli tatli bir lolipop, mantikli cevaplarada mantik otesi super dayak bonus :)

Nasıl yani çocuğa vurucan ve mantıklı cevapla yüzünde tebessüm mü bırakıcaksın ?

mycars
11-06-2015, 11:55

keşke istanbulda yaşasaydım ve şu süper ötesi dayak olayını evin önünde seninle yaşaya bilseydim diyorum :) neyse sinirlenmeye gerek yok istedigim yerde yaparım sonuçlarınada ben katlanırım uzatmaya gerek yok :)

burak_2885
11-06-2015, 11:58

Bizim sokağın dibinde ada var, hiç görmedim yanlayıp tatlı dille gidenleri :Ddadaşsfdli Boşvericeksin abi o üyüzden :D

mycars
11-06-2015, 11:59
Vay arkadaş adam transiti övdü ya la. hemen drift spec arabamızı satıp transit almalıyız.
Transiti övmedim konu kamyonla drift yapmak oldugu için :) örnek verdim istersen sat ve al transiti gerçekten muazzam yük taşıyo boş zamanındada güzel yanlıyo benim drift space arabam yok oyuzden kıyaslama yapamıyorum . Ama ek bi gelir kapısı saglar enazından :)

SULTANOGLU
11-06-2015, 12:02
keşke istanbulda yaşasaydım ve şu süper ötesi dayak olayını evin önünde seninle yaşaya bilseydim diyorum :) neyse sinirlenmeye gerek yok istedigim yerde yaparım sonuçlarınada ben katlanırım uzatmaya gerek yok :)

hem beni evimin onunde her gece lastik yakican yanliycan hemde bana atar gider yapican. Istedigim yerde skisirim brsa cocugum diyocen. Sinilensene noolurrr

https://youtu.be/YxDitNVqgPQ

Sezgin
11-06-2015, 12:02
lastik çektirip drift atarak

SULTANOGLU
11-06-2015, 12:03
Nasıl yani çocuğa vurucan ve mantıklı cevapla yüzünde tebessüm mü bırakıcaksın ?

Bizim sokağın dibinde ada var, hiç görmedim yanlayıp tatlı dille gidenleri :Ddadaşsfdli Boşvericeksin abi o üyüzden :D

Ya ben okadar cahilmiyim abi yapmayin :D

mycars
11-06-2015, 12:03
Bu istanbuldaki arkadasların geneli atarlı heralde şöyle bir baktımda konuyu bir butün olarak görmüyorsunuz anlamak istediginiz gibi anlıyorsunuz kaba kuvvet ancak ve ancak hayvanlara yakışır hayvanlık yapan adamada hayvan gibi davranmak gerekir konunun başından berri yapılanın yanlış ama karşılıgının daha yanlış oldugunu anlatmaya çalışıyorum ...

mycars
11-06-2015, 12:06
hem beni evimin onunde her gece lastik yakican yanliycan hemde bana atar gider yapican. Istedigim yerde skisirim brsa cocugum diyocen. Sinilensene noolurrr

Yok bursa çocugu degilim adanalıyım şu adanalıların meşur sözünüde bilirsin hatırlatmayim gerilme sitres yapma konuyu nereye çektin anlamıyorum :)

SULTANOGLU
11-06-2015, 12:10
Konuyu degildr fena geri vitese cektin aman dikkat :hehe: fwr araban varsa onlada onden drift yapabilirsin.

Sezgin
11-06-2015, 12:12

kanki sen benjamin button musun ? Hani sanki yıllarca 70 yaşındaydın da , yeni yeni gençleşmişsin gibi konuşmuşsun :D

XoR
11-06-2015, 12:13

Dritimden bir kare paylaşıyorum müsadenizle

https://i1.ytimg.com/vi/Qw6ff_lyjN0/hqdefault.jpg

fthdrn
11-06-2015, 12:13
Transiti övmedim konu kamyonla drift yapmak oldugu için :) örnek verdim istersen sat ve al transiti gerçekten muazzam yük taşıyo boş zamanındada güzel yanlıyo benim drift space arabam yok oyuzden kıyaslama yapamıyorum . Ama ek bi gelir kapısı saglar enazından :)

2 tane transit var 2014 model biri tenteli uzun şase diğeri açık pic-up.
gece yarısı kafam eserse bende götünü savuruyorum arabanın ama insanlar görmesin rezil olmayalım diye gizli gizli yapıyorum.

mycars
11-06-2015, 12:15
Yok geri vites klavye delikanlılıgı yapmak istemedim sonuçta ne tanıyorum ne biliyorum gerek yok forum ortamında tartışmaya oyuzden şimdi sakin ol ve derin bi nefes al :)

sweap07
11-06-2015, 12:16

ahahahhaha :D :D

Berkan
11-06-2015, 12:19
camlı olanlar cift tekeler camsız olan tek teker. ciddi gidiyolar yanlız suursuz yapmıslar alayınıza go lan :hehe: :hehe:

Berkan
11-06-2015, 12:20
resmi unuttm :hehe:

http://i217.photobucket.com/albums/cc239/berkanokan/20150611_131700.jpg

mycars
11-06-2015, 12:20
2 tane transit var 2014 model biri tenteli uzun şase diğeri açık pic-up.
gece yarısı kafam eserse bende götünü savuruyorum arabanın ama insanlar görmesin rezil olmayalım diye gizli gizli yapıyorum.

Yok ben utanmam utanılacak bişe degil altındaki ister s2000 ister anadol olsun rezil olunacak bişe yok s2000 le yapsa oo derler anadolla şahinle doganla yapsan serseri ben bu milleti anlamıyorum :)

Type-R
11-06-2015, 12:23
https://www.youtube.com/watch?v=Q5Covw1O4Dk

fthdrn
11-06-2015, 12:24
Yok ben utanmam utanılacak bişe degil altındaki ister s2000 ister anadol olsun rezil olunacak bişe yok s2000 le yapsa oo derler anadolla şahinle doganla yapsan serseri ben bu milleti anlamıyorum :)

ticari arabanın amacı yük ve insan taşımak içindir.

@Berkan 165 e kadar soluksuz çıkıyor gavur 3500 motor :D Ayrıca resim değil fotoğraf :D

XoR
11-06-2015, 12:24
camlı olanlar cift tekeler camsız olan tek teker. ciddi gidiyolar yanlız suursuz yapmıslar alayınıza go lan :hehe: :hehe:

200 PS 470 Nm versiyonu var :)

Otokoç - Ford Ticari Araçlar - Ford Yeni Transit (http://www.otokoc.com.tr/Araclar/Ford/Ticari/23/25/Yeni-Transit.aspx)

sweap07
11-06-2015, 12:26

esp tusunu koymamısslar hıımınaa :D hahahah
http://i57.tinypic.com/afhgkg.jpg

SULTANOGLU
11-06-2015, 12:27
Yok geri vites klavye delikanlılıgı yapmak istemedim sonuçta ne tanıyorum ne biliyorum gerek yok forum ortamında tartışmaya oyuzden şimdi sakin ol ve derin bi nefes al :)

Tatlı dille söylersen sakinleşirim. belkide bir tebessümle ayrılırım konudan :D

Berkan
11-06-2015, 12:27
200 PS 470 Nm versiyonu var :)

Otokoç - Ford Ticari Araçlar - Ford Yeni Transit (http://www.otokoc.com.tr/Araclar/Ford/Ticari/23/25/Yeni-Transit.aspx)

biliyorum malesef i30 varken bitanesinin yanından gecip onune giricektim (aklımca) saolsun gaza bir oturunca arka kapısındaki 200 yazısını görüp ayagımı gazdan cekmem goz acıp kapayana kadar gelişti :hehe:

SULTANOGLU
11-06-2015, 12:28
esp tusunu koymamısslar hıımınaa :D hahahah
http://i57.tinypic.com/afhgkg.jpg

makinaya bak ya ne yanlarsın aygaz tüpleriyle of kızlar gidişine mahalleli sokağa girişine hasta :hehe:

XoR
11-06-2015, 12:29
Tatlı dille söylersen sakinleşirim. belkide bir tebessümle ayrılırım konudan :D

http://wallpoper.com/images/00/33/27/90/lips-tongue_00332790.jpg

sweap07
11-06-2015, 12:29
makinaya bak ya ne yanlarsın aygaz tüpleriyle of kızlar gidişine mahalleli sokağa girişine hasta :hehe:

tüpçü detecded hahaaha :D

XoR
11-06-2015, 12:30

SULTANOGLU
11-06-2015, 12:31

kanka dil önemli

http://www.resimsakla.com/data/media/21/o_dil_ne_yle.jpg

Berkan
11-06-2015, 12:31

saati geldi forumun :hehe:

https://www.youtube.com/watch?v=6Y4zuf3WbKA

https://www.youtube.com/watch?v=6Y4zuf3WbKA

XoR
11-06-2015, 12:33
Dildo United :D

http://www.bilerico.com/images/dildo-in-bag2.jpg

sweap07
11-06-2015, 12:34
[QUOTE=SULTANOGLU;7856608]kanka dil önemli

http://www.mailce.com/wp-content/uploads/2011/02/uzun-dil-9-425x450.jpg

Berkan
11-06-2015, 12:34
o deilde niye hep Hakan senin koyduklarında buruna bişey sokmalı temalar var :hehe: :hehe:

alper_pug
11-06-2015, 12:35
Yeri değil ama transitime açı kiti arıyorum :D

Day Walker
11-06-2015, 12:35
o deilde niye hep Hakan senin koyduklarında buruna bişey sokmalı temalar var :hehe: :hehe:

kendi burnuna hıyar soktuktan sonra hayat felfesi değişti de ondan :hehe:

SULTANOGLU
11-06-2015, 12:37

hahahah subliminal mesaj :hehe: aslan krandaki gökyüzünde yazan sex gibi :hehe: imzamı atıyorum bir nevi :D

SULTANOGLU
11-06-2015, 12:38
Yeri değil ama transitime açı kiti arıyorum :D

camlı kasamı yoksa kamyonet mi ? iki farklı çeşidi var çünkü.

Berkan
11-06-2015, 12:40
hahahah subliminal mesaj :hehe: aslan krandaki gökyüzünde yazan sex gibi :hehe: imzamı atıyorum bir nevi :D

mini mini birler calıskan ikilere alttan alttan oynuyorm :hehe: :hehe: by sultanoğlu

ronay
11-06-2015, 12:41
Ellerinizden öper 14 aylik bi kızim var huysuzmu huysuz bu aralar da diş çıkarıyor hepten aksi 2 gece evvel ariza çikarda gene uyumuyor naptiysak yok gece saat 2 oldu yok yatmiyor sabah ise gidicem neyse uzatmiyim salladik ettik tam beşiğine koyucaz bunun gibi bir PİÇ açmış son ses müziği 1 vites rolantide geziyor bizimkisi gene başladı ağlamaya balkondan elime ne bulduysam firlattim ama denk getiremedim gece saat 4 de uyudu bende 7 kalkip ise gittim nasıl sövdüğumu ve elime geçirsem neler yapabileceğimi siz düşünün

Demem oki ister transit olsun ister drift spec arabaniź gece gündüz fark etmez cenazesi olan var hastası olan var bi yakalarlar sizi sonra bu videdakiler gibi sizinde a.q lar

SekoLive
11-06-2015, 12:55
mycars gibiler kendisi ve cevresine en zararlı olanlarıdır

sabah yaptıklarından genelde coluk cocuga carparlar...

sonra eşşek sudan gelene kadar dayak atılır bunlara mahalle kültürü genelde böyle oluyordu biz cocukken

şuan muhtemelen bu sistem yok direkt bıcaklıyorlar kanı fazla olan yaşıyor.

chatlaxs
11-06-2015, 12:59
yoldan geçenler ne ayak :D

SmT
11-06-2015, 13:01
Transitle,kamyonetle yanlamaya çalışmak nedir ya,nasıl bi apaçilik bu :)

Adamın biri 1 ay boyunca gecenin köründe ortalığı ayağa kaldırsın,her gece polis kovalasın yakalayınca da tatlı dille konuşalım..Tatlı dilin tanımını bilmez böyleleri.

mycars
11-06-2015, 13:05
şurda atar gider yapan insanları anlamıyorum :) laf çakmalar bilmemneler aranızda haklı olanlarda var salak saçma yorum yapıp laf çarptıgını sananlarda :)

AyrtonSenna
11-06-2015, 13:07
Yalamakta birşey ama ıstırmak...:hehe::hehe::hehe:
http://i.ytimg.com/vi/vWYwfVJZ8ZY/hqdefault.jpg

mycars
11-06-2015, 13:09
mycars gibiler kendisi ve cevresine en zararlı olanlarıdır

sabah yaptıklarından genelde coluk cocuga carparlar...

sonra eşşek sudan gelene kadar dayak atılır bunlara mahalle kültürü genelde böyle oluyordu biz cocukken

şuan muhtemelen bu sistem yok direkt bıcaklıyorlar kanı fazla olan yaşıyor.
Ne zararı hiçmi yapmadın hayatında hep pist demi geçti günlerin hep pisstemi gazladın yada yanladın ?

aTaBeY
11-06-2015, 13:11
Vallahi kimse kusura bakmasında akşam ben yorgun argın gelecem dinlenirken gece birisi benim mahallemde rahatsızlık verecek hatta ve hatta çocuğum onun yüzünden uyuyamayacak. Neymiş ticari araç ile güzel oluyor diye yapılıyormuş açıklamada bu olacak. Onu dünya güzeline çeviririm podyumlardan inemez birdaha...

alihan_27
11-06-2015, 13:13
Dövmek hoş birşey değilde, hararetini almışlar. Rahatlamıştır şimdi.
Yerleşim yerinden uzakta ne yaparsan arabayla yap ama hastası, işe gidecek olanı vs düşünmezsen bir yerde patlayacaktır videodaki gibi. Kimsede kolay kolay bu arsızlığa anlayış gösteremez.

SekoLive
11-06-2015, 13:16
Ne zararı hiçmi yapmadın hayatında hep pist demi geçti günlerin hep pisstemi gazladın yada yanladın ?

inan hiç sokak arasında böyle şeyler yapmadım en korktugum şeydir sokak arası gazlamak yanlamak v.s. büyüdüğümz semt kalabalık ve doğma büyüme orda oldugumzdan kimseye bişi yapmasak bile ailemize laf gidiceğinden tesebbus bile etmedim.

XoR
11-06-2015, 13:24

Sen yapıyorsun/yaptın diye herkes yapmak zorundamı ?

AyrtonSenna
11-06-2015, 13:35

http://d1210.hizliresim.com/12/3/dmg5f.gif

kelalper
11-06-2015, 13:55
Hala tatlı dil dio ya heh. Herif gecenin bir körü o işi becerecek ondan sonra yanına gidip yapma etme diyeceksin sonra küfür yiyeceksin ondan sonra dövmiyeceksin. Bi de atarlanmış ben adanalıyım ha. Sanki messi gibi uzaylı arkadaş.

mycars
11-06-2015, 14:02
Hala tatlı dil dio ya heh. Herif gecenin bir körü o işi becerecek ondan sonra yanına gidip yapma etme diyeceksin sonra küfür yiyeceksin ondan sonra dövmiyeceksin. Bi de atarlanmış ben adanalıyım ha. Sanki messi gibi uzaylı arkadaş.

Ya bi gün boyle saglam kayaya denk gelmeyin el yumrugunu yemeyen kendi yumrugunu balyoz sanarmış :) herkes sütten cıkma ak kaşık formda bi serseri benim anasını satayım :)

mycars
11-06-2015, 14:04
Atarlanıp adanalıyım demedim iyice bi oku alt üst yorumu sonra cvp yaz istersen

mycars
11-06-2015, 14:05

Şu her lafa cvp olarak gif ve caps atan ergenleride hiç sevmem :)

HaKo
11-06-2015, 14:07
iyi yapmışlar ak çocuğuna. Bu fastNfurious izleyip yola çıkan ticarilerden bende usandım iyice. Araba mazot şirketten , kaza oldu mu Allahtan, masraflar da kaskodan nasıl olsa..

Day Walker
11-06-2015, 14:08
Bide kartal drift team vardı transitle drift yapıyolardı :)

SULTANOGLU
11-06-2015, 14:11
http://1.bp.blogspot.com/-4rXWWB1E8mM/UZpvi53tTmI/AAAAAAAAFtQ/SpG613GogSQ/s400/sıkıldıgaliba.jpg

Berkan
11-06-2015, 14:12
Koray görmesin 87 nolu postu :hehe:

Aero
11-06-2015, 14:13
Minibüs kendince bir şeyler yaptığını sanarken, kamyonetinde bir şeyler yapıyorum sanması normal.

https://www.youtube.com/watch?v=KBgP9xda12w

Berkan
11-06-2015, 14:14
http://1.bp.blogspot.com/-4rXWWB1E8mM/UZpvi53tTmI/AAAAAAAAFtQ/SpG613GogSQ/s400/sıkıldıgaliba.jpg

http://j.bobiler.org/upload/photographs/27053648883.gif

Aero
11-06-2015, 14:15
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/08/19/1dc2847d46062b49ac5612adb657b457.jpg

Berkan
11-06-2015, 14:16
eyvah ya konu tam bomba oldu :allaalla::surucu:

SULTANOGLU
11-06-2015, 14:18
hiç birimiz sevimiyoruz :(

mycars
11-06-2015, 14:21
Vay arkadas tüm forum yükleniyo dayak yemiş kadar olduk :)

AyrtonSenna
11-06-2015, 14:22
Abilerim benim hattim değil ama transit ile tatlı yanlamaya çalışan adama ben bunu yapıştırırım

@mycars önüne gelene laf yapıştırmaya çalışma burdaki herkes seni sindire sindire bitirirler

http://img1.loadtr.com/b-688025-ilkokullu.gifhttp://img1.loadtr.com/b-688025-ilkokullu.gif

SULTANOGLU
11-06-2015, 14:22
https://karikaturistan.files.wordpress.com/2012/09/geldi_yine_tipini_yigit_ozgur.jpg

XoR
11-06-2015, 14:23
Sikmeseler bare

XoR
11-06-2015, 14:24
Sen dua et trafijteyim :D

burkaykalyon
11-06-2015, 14:25
Konu biraz daha sürerse(bi 10 sayfa kadar) kamuran ve bugün ne giysem konusuna eş değer olacak. Bahis oranları aşağıda.

sürer : 1,80
sürmez : 1,60
Konu kilit : 3,00
ilgili arkadaşın banlanması : 1,25

Berkan
11-06-2015, 14:25
bir on sayfada demiştim :hehe:

mycars
11-06-2015, 14:27
Abilerim benim hattim değil ama transit ile tatlı yanlamaya çalışan adama ben bunu yapıştırırım

@mycars önüne gelene laf yapıştırmaya çalışma burdaki herkes seni sindire sindire bitirirler

http://img1.loadtr.com/b-688025-ilkokullu.gifhttp://img1.loadtr.com/b-688025-ilkokullu.gif

Kimseye laf yapıştırmaya çalışmıyorum konu taş ak konusu oldu kimse kimseyi burda sindiremez laflarına dikkat et koçum

HaKo
11-06-2015, 14:29
o yeee maan oo yeee sana puanım 10 kanka

KÖROĞLU
11-06-2015, 14:30
Çocukluğum geldi aklıma, mahallede kız kardeşini rahatsız eden bir lavuğa 4. kattan seramik saksı fırlatmıştı bi abi, arabanın tavanına tam isabet :)

Arabanın durumu *****, bir de sinkaflı sövmüştü kıkırdayarak izlemiştik ne güzel.

Çok değil 2 gün önce saçma sapan egzostu ile sokakta yanımızdan geçti bir motorlu, kaya kaya döndü sokağı.

Çevredeki tepkilerden birkaç defa yaptığını anladık zira herkes sövüyordu.

Bir balkonda yurdum insanı bi arkadaş almış eline saksıyı bekliyor.

Gelmedi allahtan motorlu arkadaş.

Berkan
11-06-2015, 14:31
Kimseye laf yapıştırmaya çalışmıyorum konu taş ak konusu oldu kimse kimseyi burda sindiremez laflarına dikkat et koçum

http://3.bp.blogspot.com/-02MlGC1piUk/T2I05mGIZNI/AAAAAAAAAFU/N446FkqshzY/s1600/saks%25C4%25B1.gif

Type-R
11-06-2015, 14:33

https://www.youtube.com/watch?v=_dcgw92uIAA

mycars
11-06-2015, 14:35
Haklısınız her mahallede sokakta yolda yanlayan patinaj yapan müzik acık gezeni dövün tartaklayın ben yanlış biliyorum bu ülkede bu işler böyle yürüyor demekki !!!!!

XoR
11-06-2015, 14:39
Vurmayın öldü

imhotep
11-06-2015, 14:39
İyi olmuş ite

Kahn23
11-06-2015, 14:40
Sen dua et trafijteyim :D

Ya sen çek sağa arabayı.
Bak caps atanları sevmiyormuş :D

altugkocer
11-06-2015, 14:40
evet sana sana sana hepinize be... rezil iğrenç yaratıklar.. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara.. onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor okumak istiyor.. onlara yardım elinizi uzatacağınıza bir de utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz.. aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz.. hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler.. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz!!!!11!!1!!1

SekoLive
11-06-2015, 14:41
Haklısınız her mahallede sokakta yolda yanlayan patinaj yapan müzik acık gezeni dövün tartaklayın ben yanlış biliyorum bu ülkede bu işler böyle yürüyor demekki !!!!!

önce uyarın eğer devam ediyosa dövün

yoksa mahallenize sahip cıkamamıs olursunz her gece birisi gelir

ilk seferde sorunu cözdünüz çözdünüz. çözemediniz mahelle elek olur.

SULTANOGLU
11-06-2015, 14:42
http://i1277.photobucket.com/albums/y500/sultanoglu/mycarsiccedilin_zpsfeolc7g8.jpg

fırından yeni çıktı taaze tazee

Type-R
11-06-2015, 14:42
https://www.youtube.com/watch?v=5e1CpwZjGMA

Gülşen haa bakkk

XoR
11-06-2015, 14:43
HHahahahhahahahahhaa kamu sutopu :D

Aero
11-06-2015, 14:43
En azından şöyle bir şeye benzese bir şey demeyeceğim.

https://www.youtube.com/watch?v=CsaTAmMHVXc

HaKo
11-06-2015, 14:45
http://i1277.photobucket.com/albums/y500/sultanoglu/mycarsiccedilin_zpsfeolc7g8.jpg

fırından yeni çıktı taaze tazee

auhauhauah reklamdaki gibi arkadanda annesiyle babası kıs kıs gülüyordur şimdi ahaha :D

burkaykalyon
ooo cümlenin sonuna ünlem işareti geldi. Bu duruma göre idda oranları değişmiştir arkadaşlar.

Konu sürer: 1,20
Sürmez : 2,10
İlgili arkadaş banlanır : 1,05

Aero
Lastik çekmeyi bırakmak olacaktı aslında :)

Aero
11-06-2015, 14:47
Malesef böyleler...

https://www.youtube.com/watch?v=YmZs0hmertA

SULTANOGLU
11-06-2015, 14:47
Azeri olabilirmi lastik çekme diye yazan adam şimdi aklıma geldi. sigaret çekmek diye azerbaycanda görmüştüm.

Jem89
11-06-2015, 14:50
Bi kere bende sıcak asfaltta istemsiz bir şekilde kargo firmasının aracıyla yanlamıştım :) O da kapalı kasa transitti.. Sonra bi kere daha deneyeyim dedim baya bildiğin yanlıyo :D Adamı dövmeleri komik olmuş bence.. Doğru yanlış bilmem ama komik :)

individual
11-06-2015, 14:56
https://www.youtube.com/watch?v=T9kB6mzXVrY

https://www.youtube.com/watch?v=T9kB6mzXVrY

:D

Patisever
11-06-2015, 15:02
Konuyu gectim yorumlar kitaplara can alıcı söz olarak eklenebilir gerekli bosluklara ��

mycars
11-06-2015, 15:04
Haklisiniz beyler :)

Grimlord
11-06-2015, 15:08
http://www.nitrojen.org/data/media/106/Ford-Transit-Supervan2.jpg

alayına yan yan

HaKo
11-06-2015, 15:14
Malesef böyleler...

https://www.youtube.com/watch?v=YmZs0hmertA

Eski ata sporumuz : harfiyat yapan kepçeyi seyretmek.

Yeni nesilin ata sporu , drift yaptığını sanan şahin ve transit seyretmek

burak_2885
11-06-2015, 15:32
Bu videoyu izleyince aklıma vetteye çarpan şahin geldi :D

Zorbey
11-06-2015, 15:32
Eski ata sporumuz : harfiyat yapan kepçeyi seyretmek.

Yeni nesilin ata sporu , drift yaptığını sanan şahin ve transit seyretmek

Abi Şahinler gayet iyi dönüyor. Onu transitle sınırlandıralım :D

kelalper
11-06-2015, 15:39
Ya bi gün boyle saglam kayaya denk gelmeyin el yumrugunu yemeyen kendi yumrugunu balyoz sanarmış :) herkes sütten cıkma ak kaşık formda bi serseri benim anasını satayım :)
Bende balyoz falan yok kardeşim bildiğin yumruk. Ama yiyipte ayakta durabilen yok. Denemesi bedava sen 3 ben 1 vurucam. Önce sen vurucan. Ben vurduktan sonra 30 saniyede ayağa kalkarsan sen galip gelicen.

AyrtonSenna
11-06-2015, 15:42
Haklısın kardeş tamam mı

http://www.komiq.com/wp-content/uploads/2013/09/ADAM-HAK-LI-BEYLER.jpg

mycars
11-06-2015, 15:51
Bende balyoz falan yok kardeşim bildiğin yumruk. Ama yiyipte ayakta durabilen yok. Denemesi bedava sen 3 ben 1 vurucam. Önce sen vurucan. Ben vurduktan sonra 30 saniyede ayağa kalkarsan sen galip gelicen.

Hajajahshsja :)

XoR
11-06-2015, 15:59
Ben pilavı sipariş ettim biri lokmayı doktursun

fthdrn
11-06-2015, 16:01
Lokma işi bende.. Biri helvayı kavursun.

altugkocer
11-06-2015, 16:02
defin işlerini ben hallederim

fthdrn
11-06-2015, 16:04
Pamuğu da Sultanoğlu tıkasın o zaman.

Berkan
11-06-2015, 16:05
arkadaş ölmeyi bayılmak, alper abiyide tüy siklet sanıyo heralde :hehe:

SULTANOGLU
11-06-2015, 16:08
bütün gün boyunca beklediğim cevap geldi :hehe:

johnie
11-06-2015, 16:16
naaş ı ben gömerim

HaKo
11-06-2015, 16:24
Nasıl bilirdiniz muhteremi

Gko
11-06-2015, 16:24
Nasıl bilirdiniz muhteremi

banlıııııııı

AyrtonSenna
11-06-2015, 16:27
Demin işyerinden çıkarken kelalper abiyi gördüm maşallah dedim arkadaşa şimdiden allah rahmet eylesin bende bir toprak atarım:D

mycars
11-06-2015, 16:34
Banlanacak ne yapmisiz cok merak ettim. bu isler cusseyle mi cozuluyor :) komik olmayin beyler insan olun yeter kimseye saygisizlik yapmadim banada yapilmasini hic sevmem.

Berkan
11-06-2015, 16:40
http://www.capsverlan.com/bloggaleri/galeri/buyuk_resim/640x480_5483yigit_ozgur_karikaturleri_1199.jpg

poseidon
11-06-2015, 16:41
Bu konuların olmazsa olmazı.

https://www.google.com.tr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRxqFQoTCJ6HttHvh8YCFUKRLAodUmoA4g&url=http%3A%2F%2Fwww.leblebikeyfi.com%2Furunler.ph p%3Ftype%3Dincele%26kid%3D7&ei=7515Vd7TNcKisgHS1IGQDg&bvm=bv.95277229,d.bGg&psig=AFQjCNE8nAUgt6kdtOzEKfuQYrxMv2-1og&ust=1434120010969212

poseidon
11-06-2015, 16:43
http://www.tadim.com.tr/media/content/images/200g(1).png

iynn-RS
11-06-2015, 16:44
Alper abi bi guncel foto koysana ya ozledik seni :D

mycars
11-06-2015, 16:48
:) soyle bi baktimda tech de bu sekilde birbirine laf sokma cabasinda olan insanlar var genelide belli zaten ukala tipler biri bise desede dalga gecsek diye bekliyorlar konu ne idi ne oldu kavga dovus muhabbet buysa krali buyursun gelsin :)

AyrtonSenna
11-06-2015, 16:50
Arkadaş alper abiyi canlı görmemiş heralde valla tek yumrukta adamın feleğini şaşırtacak güzel bir insan olduğu bugün tespit edildi:hehe::hehe:

mycars
11-06-2015, 16:53
Arkadaş alper abiyi canlı görmemiş heralde valla tek yumrukta adamın feleğini şaşırtacak güzel bir insan olduğu bugün tespit edildi:hehe::hehe:

Kaba kuvvete basvuruyosan o isler cusseye bakmiyor haberin olsunda ;)

Gko
11-06-2015, 16:54
:) soyle bi baktimda tech de bu sekilde birbirine laf sokma cabasinda olan insanlar var genelide belli zaten ukala tipler biri bise desede dalga gecsek diye bekliyorlar konu ne idi ne oldu kavga dovus muhabbet buysa krali buyursun gelsin :)
valla sen kendini bişey sanan transitçiyi haklı çıkarırsan dalgada geçerler yererlerde

Banlanacak ne yapmisiz cok merak ettim. bu isler cusseyle mi cozuluyor :) komik olmayin beyler insan olun yeter kimseye saygisizlik yapmadim banada yapilmasini hic sevmem.

ban işi şaka tabi canım

fthdrn
11-06-2015, 17:06
aynen cüsseye bakmaz o işler mermi 2 cm dimi ;)
Biz burda gülüp eğleniyoruz sende rahat ol biraz gevşe.
Fazla ciddiye alma bence. Forumda kimin hangi konumda olduğunu bilemezsin.

ceyhun737
11-06-2015, 17:06

Lütfen kendine ve profiline kask takar mısın seni anca o korur burada;)

MCN21
11-06-2015, 17:12
oly yine donmus dolasmis 1 liralik mermiye gelmis :D

Runo
11-06-2015, 17:12
Kaju var mı kaju ?

mycars
11-06-2015, 17:19
Ben transitci hakli demiyorum konunun basindan berri kaba kuvvetin dövüşün kavganin gerek olmadigina deginiyorum ama isteyen istedigi yere cekiyo konuyu

mycars
11-06-2015, 17:20
Gko nikli arkadasa yazdim yanlis anlasilmasin

mycars
11-06-2015, 17:25

Evet dogru soyluyorsun kim hangi konumda bilemeyiz gulup eylenmeyi birilerinin yada benim uzerimden degil baska seyler uzerinden yapin

B16
11-06-2015, 17:42

Fatihciğğğim 'mermi olmuş 2 lira bunlar hala neyin kafasında' sözcüğü burada giderdi. Lütfen klasikleşmiş laflarının dışına çıkma çizgini bozma.

Volkann
11-06-2015, 18:08
iyi paketledi helal la.

Er34
11-06-2015, 18:27
O değil de adam 3 kişiyi bildiğin dövdü. Siz konuşun dayı yaptı :)

iynn-RS
11-06-2015, 19:08
3 kisiyi doven adam (kelalper temsili) :D

kelalper
11-06-2015, 19:23
Ben transitci hakli demiyorum konunun basindan berri kaba kuvvetin dövüşün kavganin gerek olmadigina deginiyorum ama isteyen istedigi yere cekiyo konuyu

Ben de sana diyorum ki tatlı dille yanaştın adam sana küfür etti hala neyin tatlı dili. Haa bi de sen demişsin ya ben gündüz yaparım kimse bişey diyemez diye. Yaparken birisine zarar ver bak o mahalleli güzel söz dinliyor mu? Ben hiç güzel sözle falan gelmem direk adamı çıktığı deliğe sokarım.

Caesar
11-06-2015, 19:25
Ya bizim kelalperi ne övdünüz ya. Tek elimle istiklal marşı okutmuşluğum var. En son Olgar abi tamam dur lütfen diyordu.

Neyse günlerden başka bir gün;

24vJYY6MM4A

halilcakir
11-06-2015, 19:49

kjhuıoryıuawyeuoıyawuıeyaıouyeuıawyuoıeyauwıyeauwı yeıuawyueyaw :D:D:D:D:D:D

ilkay325i
11-06-2015, 21:46
Az daha bende dayak yiyordum Büyükçekmece/Mimaroba Halkından E36 Olduğu dönemler :D Lan nerde bi lastik sesi gelse bana atıyolardı suçu, Sattım Rahatladım :D

Ozan Özer
11-06-2015, 22:07
Bruce Lee ile aynı Fırında ekmek yemişler;dikkat..

OnurÖzden
11-06-2015, 23:00
Her pisko yan verendir, her yan veren pisko değildir.
Henry Ford

HondatugraL
11-06-2015, 23:01
Lastik çektirmekmi Allah çektirmesin gardaş :D

fthdrn
11-06-2015, 23:39
Fatihciğğğim 'mermi olmuş 2 lira bunlar hala neyin kafasında' sözcüğü burada giderdi. Lütfen klasikleşmiş laflarının dışına çıkma çizgini bozma.
Kanka arkadaş cüsseden bahsedince ölcüt biriminden örnek vermek istedim yoksa benimde aklıma ilk o laf geldi :D

poseidon
12-06-2015, 10:41
İlla ciddi olunacaksa: Böyle mahalle arası çakma Ken blocklara başta sabredersin,
olmadı uyarırsın yok hala ben malım anlamıyorum lastik çekerim (her ne ise) yan veririm, alttan girerim üstten çıkarım,
umurumda değil der yapmaya devam ederse büyüklerimizin özlü sözleri var.

Nush (nasihat) ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdirle uslanmayanın hakkı kötektir. Verecen küsküyü. Nitekim haberdeki mahalleli öyle yapmış ve sorun çözülmüş.

Kaba kuvvetle iş çözülmezmiş, çiçekmiş böcekmiş savaşma seviş ayakları bu ülkede 1. ayaktan yatar arkadaşım.
Yoksa mahallemden adam akıllı kimseyi rahatsız etmeden ve tehlike yaratmadan geçen adama geçiş üstünlüğü bizdeyken gerekirse geri vites yapıp yol veririz.

KÖROĞLU
12-06-2015, 10:56

Konunun en bomba yorumu, ofiste kahkaha attım ya güzel oldu sağolasın :)

MK8800
12-06-2015, 11:03
Maşallah bizim forumda da tsk dan çok mermi silah var :D

hakotech
12-06-2015, 11:31
Hahahahsh ulan okudumda baştan aşağı çok güzel yorumlar var ... :) dövücü başı alper abide efsane yaa, bide erkut vardı galiba bi miktar döverim diyen oda bende efsanedir :D

meLaNchoLic
12-06-2015, 12:10
egzoz sesinden bir kaç sefer uyarı gelmişti.. Neyseki mahalle büyükde farklı farklı noktalardan geldi sorun yaşamadık :D Mahalleye girmeden önce silencer ı kapatır öyle girerdim..

Bir miktar uyarıyla atlattık o günleri dayak yemeden çok şükür :D

c20let
12-06-2015, 12:22
Lastik çektirmekmi Allah çektirmesin gardaş :D

Rastık çekmektir o lastik olsa duramaz.

omerta.
12-06-2015, 12:25
rastık cekerek mahmure

Berkan
12-06-2015, 12:34
Hahahahsh ulan okudumda baştan aşağı çok güzel yorumlar var ... :) dövücü başı alper abide efsane yaa, bide erkut vardı galiba bi miktar döverim diyen oda bende efsanedir :D

efsaneler arasına girdi bile :hehe:

6-7 sene evvel benim başıma geldi.. Araç fiat marea ve arkadaş test etmek istedi, çıktık yola, ben 100metre ilerden dönücez hız kes bence dedim oda "döner abi bilek bizdekide" dedi dönemedik... Bir miktar dövdüm sonra bankadan parasını çektik noter satışı ve "bu şekilde hoş olmadı" lafından sonra bir miktar daha dövdüm yolladım.Araç yürümüyordu ne yaptı bilmem.. hukukisi mukukisi nedir bilemem de Allah başa vermesin insan zıvanadan çıkıyor.

AyrtonSenna
12-06-2015, 12:40
Bence @mycars kayıplara karıştı ülke değiştiriyor şuanda:D

mimarsertac
12-06-2015, 14:36
Kaju var mı kaju ?

Koalisyon dönemindeyiz sıra var karneyle alıcan :)

mycars
12-06-2015, 16:44
Ben de sana diyorum ki tatlı dille yanaştın adam sana küfür etti hala neyin tatlı dili. Haa bi de sen demişsin ya ben gündüz yaparım kimse bişey diyemez diye. Yaparken birisine zarar ver bak o mahalleli güzel söz dinliyor mu? Ben hiç güzel sözle falan gelmem direk adamı çıktığı deliğe sokarım.

Kimseye zarar vermedim cok şükür allah yasatmasin kimseye boyle bisey diger yazdigim msjlari okumadiniz sanirim özet gecim adamina gore davranirim birine zarar vermedigim surece ... neyse dogru bise yaptigimi savunmuyorum haklisiniz ama yok yere ufak bi lastik sesi yuzunden biri kufur ederse şahsima ben genelde adami ciktigi yere sokmam topraga sokarim yanlis anlasilma olmasin ;)

mycars
12-06-2015, 16:45
Bence @mycars kayıplara karıştı ülke değiştiriyor şuanda:D

Yok burdayim merak etme ;)

fthdrn
12-06-2015, 19:45
Kimseye zarar vermedim cok şükür allah yasatmasin kimseye boyle bisey diger yazdigim msjlari okumadiniz sanirim özet gecim adamina gore davranirim birine zarar vermedigim surece ... neyse dogru bise yaptigimi savunmuyorum haklisiniz ama yok yere ufak bi lastik sesi yuzunden biri kufur ederse şahsima ben genelde adami ciktigi yere sokmam topraga sokarim yanlis anlasilma olmasin ;)

Yanlış anlaşılma olmasında kaç kere toprağa soktun birini ?

İbrahim33
12-06-2015, 19:54
iyi olmuş a.q oğluna , beter olsun.

doncarlo
12-06-2015, 19:57
Toprağa sokan arkadaş çiçekçi galiba.Hayırlı işler

By_C
12-06-2015, 19:57
Adam üç kişiyi harcadı ama benim efsane budur eline su dökemezler(:

https://www.youtube.com/watch?v=OQvdxtYpqRs

AyrtonSenna
12-06-2015, 21:08

Hahaha hatırladım ya o konuşan adamada ne gülmüştün hatalı sollamadan çıkmış kavga:D

MK8800
12-06-2015, 21:27

Yoneticilere yaz da kullanici adini faili mechul yapsinlar

Ozan Özer
12-06-2015, 21:35
Bauhaus bahçe Bölümü'nde stajersin sanırım.

By_C
12-06-2015, 21:37
Hahaha hatırladım ya o konuşan adamada ne gülmüştün hatalı sollamadan çıkmış kavga:D
Biladerim hani bir tanesi kosarak geliyor boksorumuz gelisine cakiyor adam yerden kesiliyor ya kus misali iste oraya bitiyorum(;

i-vtec07
12-06-2015, 21:57

adamlık bu şimdi bi kişiye 5 kişi girmişler . helal olsun ama tek başına temiz dövmüş valla :)

Seven7
12-06-2015, 22:14
Mobildeyim rica etsem biri 'El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanar.' Postu ile 'Şimdiye kadar kimseyi dövmedim.' Postunu alt alta alıntı yapabilir mi?

kelalper
13-06-2015, 16:50

Hayatında hiç kavga etmemişsin kaba kuvvet kullanmadım diosun ama kullanan olursa öldürürüm diosun. Sen harbiden ölmeyi bayılmak sanıosun.

!KO
13-06-2015, 17:43
Her pisko yan verendir, her yan veren pisko değildir.
Henry Ford

nostaljii

https://www.youtube.com/watch?v=HytPmdkCM4M

phantom
13-06-2015, 20:15
lastik çektirmek nedir ya sanki beline bardak çektiriyosun emenike :d

2 drift at, yağsız olsun, yanına da 2 ayran

ohahahahahahahahahah
:D:D:D:D:D:D

Frid
13-06-2015, 20:25
ahuahuau :D

XoR
13-06-2015, 20:26
Adam Superman beyler dikkat :D

https://www.youtube.com/watch?v=rl06iNhJoGU

XoR
13-06-2015, 20:27
Adam Superman beyler dikkat :D

edit olmuş çomolokko :D

mycars
13-06-2015, 21:23
Yanlış anlaşılma olmasında kaç kere toprağa soktun birini ?

Ya adam çıktıgı gere sokarım diyo :) ona inanıyonda banamı inanmıyosun arkadaş :)))

mycars
13-06-2015, 21:25
Toprağa sokan arkadaş çiçekçi galiba.Hayırlı işler

Çıktıgı yerede sokan arkadaş brazzers de oyuncu heralde :)

mycars
13-06-2015, 21:26
Hayatında hiç kavga etmemişsin kaba kuvvet kullanmadım diosun ama kullanan olursa öldürürüm diosun. Sen harbiden ölmeyi bayılmak sanıosun.

Sende biyerde haklısın be abi :)

rebel
13-06-2015, 22:21
Herkes bordo klavye hammina

fore
13-06-2015, 23:32
Adam kırık kolla zıbarttı ama superman'i... :))

Aero
14-06-2015, 09:28
Yaşıyor.. :)