PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RBZ İbiza Cupra ( ArapATI ) - SU EVO IIX

muhammet yilmaz
14-06-2015, 15:56
Deneme 1 -- 90 kmh 235 kmh

https://www.youtube.com/watch?v=rm6sutbeVgU&feature=youtu.be

Deneme 2 - 80 kmh 235 kmh ( video kalitelerinde problem oldu kusurabakmayın )

https://www.youtube.com/watch?v=yeirfvAsJC0&feature=youtu.be

burakgunay
14-06-2015, 21:31
evo fazla yavaş kalmış, maşallah cupraya.

fkocak
15-06-2015, 01:18
yanlış görmüyorsam mesela 2. video da 31.sn de gaza basıp 40 gibi bırakıyorsunuz bu süre içinde 80-235 mi oluyor

muhammet yilmaz
15-06-2015, 01:55
evo fazla yavaş kalmış, maşallah cupraya.
Teşekkür ediyorum :)

yanlış görmüyorsam mesela 2. video da 31.sn de gaza basıp 40 gibi bırakıyorsunuz bu süre içinde 80-235 mi oluyor
Hayır yanlış görmüyorsunuz 100-200 6 sec lerde şuanda . Dbn almadan kesin bişe demek tabiki sağlıklı olmaz dbn en kıssa zamanda alıp site üzerinden paylaşıcam . 6 seclerde 100-200 koşan bi aracın 9 seclerd cıktığı zaman 80 230 u şaşırtmamalı

Oz`
15-06-2015, 03:32
dediğim gibi ne zaman yeniden deniyoruz denemenin bahanesi olmaz geçilmiş yeniden denemek isteriz cuma denermiyiz?

ozyt1000
15-06-2015, 07:59
Aracınıza maaşallah, ama duman fena o gün arkanızdan basalım dedik size yazılıyorduk direk. Sizede söyledim zaten Mirkelamda. Dbn mutlaka lazım 100-200 6 lar değilde sanki 7 civarı geldi bana.

mtcvtc
15-06-2015, 11:25
masallah iki aracada birde specler yazilsa daha net yorum yapilabilir...

murat çelik
15-06-2015, 12:21
maşallah araçlara ibiza ayrı bir hızlanmış

SEÇKİN172
15-06-2015, 12:58
maşşallah araçlara 6 gibi dönmesi biraz zor gözüküyor tahmin bu tabi. ayriytten evonun speckler nedir ibıza çok iyi gidiyor maşşallah tekraradan.

Oz`
15-06-2015, 13:43

ben yazıcam ama bahane olucak ondan dolayı yeniden denemeyi talep ediyorum :)

ayrıca 235 nasıl oldu yahu
kacta 80 de bastınığınıza ögrenebilirmiyim 3 temi ? 80 gibi bassan 4 e atttın zaten 220 ne lastik takarsan tak 230 yapmaz 1 vites attın zaten ama tabikik bu benim yorumum :)

TommiMakinen
15-06-2015, 14:23
bu nasıl bir deneme tam net belli olmuyor
birde arac yanına gelir gelmez
videoyu ceken arkadaş basmış

kalender61
15-06-2015, 14:59
Deneme adaletsiz olmus sanki ibizadaki arkadas erken basiyor

Arenimo
15-06-2015, 15:12
ya bu video çekme işini ne zaman başarıcaksınız ? gerçekten sırf polemik çıksın diye mi çekiyosunuz bu görüntüleri ? geyik olarak sormuyorum gerçekten videoyu web cam ile mi çektiniz ?

GokhanE.
15-06-2015, 15:20
Mitsubishi Evo kaç 7 mi 8 mi 9 mu?

Tholl-ga
15-06-2015, 15:34
ya bu video çekme işini ne zaman başarıcaksınız ? gerçekten sırf polemik çıksın diye mi çekiyosunuz bu görüntüleri ? geyik olarak sormuyorum gerçekten videoyu web cam ile mi çektiniz ?

6600 gamze özçelik editon

evo 8

Kekuti*
15-06-2015, 15:42
6600 gamze özçelik editon

ahushuashuasushuhs ütüyle çekilmiş :D

kelalper
15-06-2015, 15:58
araç ***** satılıkta olduğu için piyasa oluşturması gerekiyor. Birinci video zaten deneme değil. Evo daha yanaşırken ibiza kendi kendine basıp gitmiş. 2. videoda aynı. Kanatlıya 80 de 90 da bastırmak ayrı bir zulüm zaten bastığı gibi vites atması gerekiyor. Brake boost da yapmıosa küllüyen zarar. Sonra bunun adı deneme oluyor. Maksat kendi kendine denemekse doğru.

ümitech
15-06-2015, 16:01
bende sormak istiyorum videoyu rende ylemi çektiniz? maşallah ikinizede.

Eyup Duygun
15-06-2015, 18:25
Video kalitesi gercekten kotu birdahakine daha iyi cekim yapariz aradaki mesafe net belli olur.

@ozgun ile gorustuk zaten hafta sonuna birdaha basacagiz..

@kelalper arabanin satis primine ihtiyaci yok varsa 4 ceker 400-450 hp araban getir deneyelim bakalim prim icinmi video cekiyoruz..

muhammet yilmaz
15-06-2015, 18:54
Evonun specleri hakkında bi bilgim yok o yüzden spec lerle alakalı bişe yazmadım

Aracınıza maaşallah, ama duman fena o gün arkanızdan basalım dedik size yazılıyorduk direk. Sizede söyledim zaten Mirkelamda. Dbn mutlaka lazım 100-200 6 lar değilde sanki 7 civarı geldi bana.enjektörlerden dolayı amansızca duman atıyor engelliyebilme şansım yok elimden geldiği kadar arkalardan basmaya calısıyorum :/

maşşallah araçlara 6 gibi dönmesi biraz zor gözüküyor tahmin bu tabi. ayriytten evonun speckler nedir ibıza çok iyi gidiyor maşşallah tekraradan.
Varsayım olarak düşüncemiz 6 sec ler ama kesin bişe yok 6-7 sec arası dbn aldıgımızda net bi cevap verebilicem inşallah

bu nasıl bir deneme tam net belli olmuyor
birde arac yanına gelir gelmez
videoyu ceken arkadaş basmışerken basma söz konusu değil kornalarıda arkadaş çaldı zaten . 3. Kornada ben bastım ve evo sürekli akıtarak geliyordu o yüzden öle gözükebilir akıtırken çalıyordu korna ama anlamadım

maşallah araçlara ibiza ayrı bir hızlanmış
Teşekkür ederim allah razı olsun :)

Deneme adaletsiz olmus sanki ibizadaki arkadas erken basiyor
Adaletsizlik bir durum yok fevri yorumlarda bulunmayalım lütfen kornaları arkadas çaldı ne ben erken nede evo geç bastı

ya bu video çekme işini ne zaman başarıcaksınız ? gerçekten sırf polemik çıksın diye mi çekiyosunuz bu görüntüleri ? geyik olarak sormuyorum gerçekten videoyu web cam ile mi çektiniz ?araçta 3 numara cam filmi var arkadaşlar gereksiz espiride bulunmuslar ama gopro hero3 le çekiliyor video cok karanlık oldugu için videoyu shopla parlaklıgını actık ve görüntü bozuldu

ahushuashuasushuhs ütüyle çekilmiş :D
Teknoloji cok gelişti tabi ütü video çekerse şaşırmam :) çok koniksiniz gopro hero3 le çekildi viedo orjinal video isterseniz atıyım cam filminden bişe gözükmediği için videonun parlaklıgını actık kalite bozuldu

Evo 8 başlıkta belirtmiştin

araç ***** satılıkta olduğu için piyasa oluşturması gerekiyor. Birinci video zaten deneme değil. Evo daha yanaşırken ibiza kendi kendine basıp gitmiş. 2. videoda aynı. Kanatlıya 80 de 90 da bastırmak ayrı bir zulüm zaten bastığı gibi vites atması gerekiyor. Brake boost da yapmıosa küllüyen zarar. Sonra bunun adı deneme oluyor. Maksat kendi kendine denemekse doğru.
Cıkmadan önce kaçta basalım dedim arkadasa 80 dedi 90 olurmu dedim olur dedi 1 kez 80 1 kez 90 da bastık . Prime ihtiyacı olan bi araç a binmiyorum . Adıyla şanıyla bilinen bi araba . Herkezi şalırttıgı için prime gerek yok ;)

bende sormak istiyorum videoyu rende ylemi çektiniz? maşallah ikinizede.3.kez cevap veriyorum yukarıdada verdim gopro hero 3 le çekildi video araçta 3 numara film var video cok karanlıktı die ışığını açtım görüntü bozuldu . Videonun amacı arabaları görebilmek kalite önemlide bukadar büyütülmesinin amacını anlamış değilim

kelalper
15-06-2015, 19:26
Video kalitesi gercekten kotu birdahakine daha iyi cekim yapariz aradaki mesafe net belli olur.

@ozgun ile gorustuk zaten hafta sonuna birdaha basacagiz..

@kelalper arabanin satis primine ihtiyaci yok varsa 4 ceker 400-450 hp araban getir deneyelim bakalim prim icinmi video cekiyoruz..

30 R lı GC8 var ama denemelik değil.

ozyt1000
15-06-2015, 19:54
Denemek isterseniz hafta sonu bir aksilik olmazsa bende gelebilirim. Arac K20 turbo eg. Dynoya sizde çıkmıştı.

muhammet yilmaz
16-06-2015, 00:06
Denemek isterseniz hafta sonu bir aksilik olmazsa bende gelebilirim. Arac K20 turbo eg. Dynoya sizde çıkmıştı.

Eg nin maşallahı var benim aracımdan hızlı bi araç sonuç belli deneme gereksiz diye düşüniyorum

alper1001
16-06-2015, 07:10
Maşallah ibizaya, ayrıca arkadaşın tüm yorumlara rağmen, sakin ve mantıklı cevapları için kutluyorum

CocoRe
16-06-2015, 12:21

ibizayımı kestirdin gözüne bey amca.. :D

ozyt1000
16-06-2015, 15:30
ibizayımı kestirdin gözüne bey amca.. :D

Deneyecek araba sormuşlar üstteki mesajda deneriz dedim. Bizimkide civic sonuçta :)

CocoRe
16-06-2015, 19:27
Deneyecek araba sormuşlar üstteki mesajda deneriz dedim. Bizimkide civic sonuçta :)

ona bakarsak rednose da civic, eg coupe de civic.. bence kendine denk bişeyler bulmalısın :D
hayırlı akşamlar

ozyt1000
16-06-2015, 21:33
Sağol iki dakikada neyin ne oldugunu ogrenmis olduk. Kendime denk araçlarla zaten deniyorum merak etme, ayrıca kafama göre hızlı veya yavaş araçlarla da deneyebilirim. Nedense araç sahibinden çok sen alınmışsın:) Sana da hayırlı akşamlar

CocoRe
16-06-2015, 21:49
Sağol iki dakikada neyin ne oldugunu ogrenmis olduk. Kendime denk araçlarla zaten deniyorum merak etme, ayrıca kafama göre hızlı veya yavaş araçlarla da deneyebilirim. Nedense araç sahibinden çok sen alınmışsın:) Sana da hayırlı akşamlar

1merak ettigim bişey yok herşeyden haberdarım ztn
2alındıgım bişeyde yok şahsıma bişey yazılmamış çüüünkü
Sayemde biseyler ögrenme sevindim agabey
Kaçyüz beygir arabanla mazotlu arabaya basalım demen şaşırttı beni
Ne biliyim forumda mantıklı deneme mevzularına alışkınız biz genççler

muhammet yilmaz
16-06-2015, 22:03

Ortada alınmalık bi durum yok . Deneme talebiniz beni şaşırttığı gibi gören herkezi de şaşırtması normaldir bence . Rbz ibizada eyüp neyse cocore de aynıdır araç üzerinde 2 sininde emekleri cok fazla oldugundan hertürlü yorumlara dahil olabilirler ha ben ha onlar

ozyt1000
16-06-2015, 22:09
Eyvallah "beyamcadan" "ağabey" e terfi ettik. Haklısın zaten dizel İbiza nin denedigi araçta gene dizel Evo 8 dimi ? Adamlar deneyecek araç sordu "deneriz" dedim. Bir atar gider söz konusu değil. Arkadaş gerek yok dedi bitti. Daha neyi uzatiyorsun ?

CocoRe
16-06-2015, 23:07
Eyvallah "beyamcadan" "ağabey" e terfi ettik. Haklısın zaten dizel İbiza nin denedigi araçta gene dizel Evo 8 dimi ? Adamlar deneyecek araç sordu "deneriz" dedim. Bir atar gider söz konusu değil. Arkadaş gerek yok dedi bitti. Daha neyi uzatiyorsun ?

Taam abi madem anladın yazdıgını uzatmayayım hayırlı isler