PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zekeriya Beyaz kalp krizi geçirdi

yagizs
22-10-2008, 18:40
İlahiyat profesörü Zekeriya Beyaz, Esenler'de yolda yürüdüğü sırada kalp krizi geçirdi.

Kızı tarafından acil olarak Esenler'de bulunan Avicenna Hastanesi'ne kaldırılan Zekeriya Beyaz'ın 3 damarının tıkalı olduğu anlaşıldı.

Beyaz'ın iki damarına stend takıldı. Hayati tehlikeyi atlatan Zekeriya Beyaz'ın durumu iyi.

kaynak: milliyet.com.tr

Haberlerde duydum şimdi, üzüldüm. Açil şifalar diliyorum.

Serencebey
22-10-2008, 18:53
Allah acil şifalar versin.

Sevsekte sevmesekte herkes insan kimsenin ölmesini kimse istemez, istisnalar hariç...

Dragger
22-10-2008, 18:55
Son zamanlarda medyada iyice maymun etmislerdi, bence artık cekilmeli evine...

Tamam din konusunda bilgilendirmek sart ama, dogru sekilde yaptıgına inanmıyorum.

Gecmis olsun, mümkünse tvlere falan cıkmasın, dinimizi kücük düsürdügüne inanıyorum.

iynn-RS
22-10-2008, 18:56

Sevsekte sevmesekte herkes insan kimsenin ölmesini kimse istemez, istisnalar hariç...

o istisnalardanda inşallah kurtulcaz.

Hocayada Allah şifa versin.

yagizs
22-10-2008, 19:05

Sevsekte sevmesekte herkes insan kimsenin ölmesini kimse istemez, istisnalar hariç... Evet haklısınız. Kendisini pek sevmiyordum ancak haberi duyunca üzüldüm. :(

TURBO CİVİC
22-10-2008, 19:09
allah yardımcısı olsun biran evvel ilesir

dragon07
22-10-2008, 19:09
geçmşi olsun kendisine ramazanda iyi gidiyordu...nerden çıkıyor efendim böle apık sapık kelimeler :)

Safak
22-10-2008, 19:12
Allah acil şifalar versin Hocama... Üniversite okuyan herkes hocaların farklı görüşlerde ve düşüncelerde olduklarını ve onların bunları savunduklarını bilir... Din dediğiniz şey de öyle küçük düşecek yada düşürelecek birşey değil, hele bu adamın öyle bir niyeti olduğunu kimse söyleyemez... Bazı konularda yorum önemlidir, onun yorumu da böyle, diğerinin öyle... Hepsini dinleyip, saygı göstermek çok önemlidir. Katılsak ya da katılmasakta...

DoDo_hamann
22-10-2008, 19:12
fazla saçmalayan bir insan kendisi, hele ki dinimiz gibi hassas bir konuda uzman olduğu iddaa edilen bir kimse..Söylendiği gibi evine çekilse iyi olur artık..
Acil şifalar.

zübeyir
22-10-2008, 19:28
hiç üzülmedim desem yeridir. bence din istirmacısının teki. herkesın dusuncesıne saygı duyarım ama bence öle bı adam.kullanılıyo haberı yok.

gökan
22-10-2008, 19:29
acil şifalar hocaya yaş ilerlıyor

McS_R53
22-10-2008, 19:43
abbas yolcu :D

geçmiş olsn dileklerimizi ailecek iletiyoruz

Dragger
22-10-2008, 20:01
Allah acil şifalar versin Hocama... Üniversite okuyan herkes hocaların farklı görüşlerde ve düşüncelerde olduklarını ve onların bunları savunduklarını bilir... Din dediğiniz şey de öyle küçük düşecek yada düşürelecek birşey değil, hele bu adamın öyle bir niyeti olduğunu kimse söyleyemez... Bazı konularda yorum önemlidir, onun yorumu da böyle, diğerinin öyle... Hepsini dinleyip, saygı göstermek çok önemlidir. Katılsak ya da katılmasakta...

Üniversite de okuduk, Allaha sükür dinimizi de iyi biliyoruz.

Dinimizi anlatıyorsan, halkı bilgilendirmek istiyorsan yöntem bu olmamalı...

Dinden bahseden bir adamsan, sabah programlarında Allah ve Kur'an konusurken 2 tane kaşara kendini öptürüp gülücükler atmazsın.

Medyada ve magazin programlarında espri unsuru olmazsın, ciddi bir adam olarak kösende oturur, seviyeli düzgün icerikli programlarda halkını bilgilendirirsin.

Ben dinimizi bu tarz yorumlayan Hocaları tasvip etmiyorum.

Safak
22-10-2008, 20:06

Dinden bahseden bir adamsan, sabah programlarında Allah ve Kur'an konusurken 2 tane kaşara kendini öptürüp gülücükler atmazsın.

Medyada ve magazin programlarında espri unsuru olmazsın, ciddi bir adam olarak kösende oturur, seviyeli düzgün icerikli programlarda halkını bilgilendirirsin.

Sen niye gocunup bana cevap yazdın şimdi?

Dragger
22-10-2008, 20:12
Sen niye gocunup bana cevap yazdın şimdi?

Gocunmak?

Fikir paylasıyoruz forum burası, gocunmaya gerek yok cevap yazmak icin...

Dini kücük düsürüyor yazmıstım, sen de din öyle kücük düsürülecek vs birsey degil yazmıssın, ona istinaden cevap verdim.

Sen tarzı farklı diyorsun, ben de öyle bir tarzı tasvip etmiyorum dedim.

Safak
22-10-2008, 20:19
Gocunmak?

Fikir paylasıyoruz forum burası, gocunmaya gerek yok cevap yazmak icin...

Dini kücük düsürüyor yazmıstım, sen de din öyle kücük düsürülecek vs birsey degil yazmıssın, ona istinaden cevap verdim.

Sen tarzı farklı diyorsun, ben de öyle bir tarzı tasvip etmiyorum dedim.

Senle ilgili yazmadım, genelleme yaptım insanların bu adam ile ilgili düşüncesi böyle oluyor genelde ama ""radikal"" olarak tabir edilen bir kesime karşı böyle adamlarda olmak zorunda, yoksa yrn öbür güz kız arakadaşınla gezerken kafana odunla vurular bu memlekette... Yaşar Nuri Öztürk'te bu yaklaşıma güzek bir örnektir...

Dragger
22-10-2008, 20:22
Senle ilgili yazmadım, genelleme yaptım insanların bu adam ile ilgili düşüncesi böyle oluyor genelde ama ""radikal"" olarak tabir edilen bir kesime karşı böyle adamlarda olmak zorunda, yoksa yrn öbür güz kız arakadaşınla gezerken kafana odunla vurular bu memlekette... Yaşar Nuri Öztürk'te bu yaklaşıma güzek bir örnektir...

Tamam kardesim anlasıldı simdi ;)

Ilımlı olmaları güzel tabi ama biraz daha secici davranmaları sart tv programları konusunda...Olumsuz imajın tek sebebi seviyesiz programlar...

Gecmis olsun diyelim tekrardan...

mono
22-10-2008, 22:17
Yavuzum, lazım böyle adamlar bu memlekete, yoksa ne hale geliriz sen düşün, o sabah programlarını kaç milyon kadın izliyo sen biliyomusun :) şimdi muhabbet karışmasında, Zekeriya hoca yerine daha sertinin çıkıp milyonları etkilediğini ben düşünmek bile istemiyorum :)

Tayfun-E30
22-10-2008, 22:30
kimse belgesel izlemiyo sabah programı izliyo malesef, maksat kitleye hitap etmekse bence yol doğru...kaldıki şu an memlekette ciddi dinciden çok ne var ?

cembozbey
22-10-2008, 22:43

+hicbi cevaba itafen degil sadece katılıorum

yusufbatırel
22-10-2008, 23:02
......................

SOMEONESPECIAL
23-10-2008, 07:57
Geçmiş olsun tabi...
Ama bende dini bu tarz yorumlayan hocalardan, deprem senaryolarını
kendi menfaatleri gibi değiştiren hocalardan hiç haz etmiyorum !

imhotep
23-10-2008, 08:22
allah acil şifalar versin..üzücü bir olay

DERAN_TUYNER
23-10-2008, 16:18
Bazılarının ölüsü dirisinden daha hayırlıdır

İyileştiği için asıl bize geçmiş olsun

zübeyir
23-10-2008, 16:33
Bazılarının ölüsü dirisinden daha hayırlıdır

İyileştiği için asıl bize geçmiş olsun

+ sonsuz . diim ben sana :)