PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaralı Üyeler Yardım

driftboy
16-06-2015, 11:38
Yarın ankaraya geliyorum sınav için. Ama ankarada hiç toplu taşıma kullanmadım. Otobüsle gelicem.

Aşti'den Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Balgat Binası'na nasıl giderim ? Tahminen kaç dk sürer ? Dolmuşlar otobüsler metrolar en kısa en hızlı hangisidir ? Yarın en geç 3 de orda olmam lazım.

yusufcan_k
16-06-2015, 11:44
aşti den sınav saatine yakın geleceksen taksiyle geçebilirsin çok fazla birşey yazmaz eğer taksi olmaz diyorsanda metroyla kızılaya inip kızılaydan (güvenpark ın içinden) balgat mhp dolmuşları kalkar ortalama 15 20 dk içinde gider.. dönüştede indiğin yerden binip yine kızılaya vs geçebilirsin

yusufcan_k
16-06-2015, 11:50
aştiden 4 4.5 km falan bir mesafe aslında gideceğin yer

naci
16-06-2015, 11:54
Kızılay'a gitmeye gerek yok Mevlana bulvarı üzerinden ulus balgat dolmuşları da geçer. AŞTİ de indikten sonra sorarsın mevlana yoluna nasıl çıkarım diye (gerçi tam AŞTİ nin önü) ulus-balgat dolmuşuna binerseniz ceyhun atuf kansu caddesinde yapı kredi bankasını geçtikten sonra ilk sağ dönün yolun başında inin oradan çok yakın olur.

naci
16-06-2015, 11:56
Yapı kredi bankasından önce MHP binası var orayı geçiyorsunuz bankayı geçersiniz ilk sağa sapan yolda inersiniz :)

muratburunce
16-06-2015, 12:02
aştinin önünden balgat dolmuşuna binin şöföre söyleyin sizi en uygun yerde indirir :) aştinin önündede binerken sorun şurda ineceğim geçermi diye garanti olsun

driftboy
16-06-2015, 12:12
aştinin önünden dolmuş varsa sorun yok inecegim yerde yakınsa yargıtay binasına güzel oldu dolmuş işi :) tesekkürler sagolun

Gökhan Kavuştu
16-06-2015, 12:16
AŞTİ'nin önünden Balgat dolmuşları geçmekte, gideceğiniz yeri söyleyip dolmuşlardan birine binin şoför sizi en yakın yerde indirir. Zaten yeterince gergin olacaksınız ne gerek var bir de adres tarifiyle kafanızı meşgul etmenize :)

driftboy
16-06-2015, 14:08
yok ya ben gayet rahatım :D şimdi biton akraba çıktı bakanlıklarda. ankarada işim olunca peder sağolsun alcaklarmış aşti'den :) sınava gireceğim yerde bile tanıdık varmış :D :D