PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beylikdüzü civarı self servis oto yıkama?

huseyinturk
20-06-2015, 23:28
Çorluda nerdeyse her petrolde olan 1 tl ile tanzikli su sağlayan makinalardan yokmu buralarda? Hangi benzinliğe gitsem yıkamanın başını biri tutmuş toz çamur demeden fırça vs Allah ne verdiyse araca dalan tipler. Köy çeşmesi bile olsa olur özgürce araba yıkamak istiyorum kendi köpüğümle mis gibi

fussy
21-06-2015, 02:18
Beykent petrol ofisinde akşamları müsait. 1 tl lik su tabancası var. Tazyik çok tatmin edici değil. Sürede kısa gibi 2 tl ye çıkabilir su tutma ��

huseyinturk
21-06-2015, 11:34
Beykent petrol ofisinde akşamları müsait. 1 tl lik su tabancası var. Tazyik çok tatmin edici değil. Sürede kısa gibi 2 tl ye çıkabilir su tutma ��

su olsun yeter. Beykentin neresinde petrol ofisi çıkaramadım ben?

h.savas
21-06-2015, 11:54
eğer uzak olmassa hadımköy yolu üzerinde metro markete gelmeden sağda opet var orasıda self servis ve dolu da olmuyor...

huseyinturk
21-06-2015, 11:59
eğer uzak olmassa hadımköy yolu üzerinde metro markete gelmeden sağda opet var orasıda self servis ve dolu da olmuyor...

Uzak sayılmaz çok ,teşekkür ettim

Serkan K
21-06-2015, 13:02
Dod'un az ilerisinde muayene istasyonuna doğru alpet var. 1 liralık süpürge, basınçlı yıkama ve köpük makinelerinden de var.

huseyinturk
22-06-2015, 21:46
Opeti denedim sessiz sakin tam vakit geçirmelik. Makinalarda yeterli tavsiye ederim

fore
23-06-2015, 11:58
Beykent girişi Pertol Ofisi'nde var bir de Adnan Kahveci Bulvarı'nın en sonundaki Alpet'te var..

Ufuk
23-06-2015, 12:35
Anadolu yakasında basıncı yeterli suyu olan neresi var 1tl ile çalışan ?
Altunizade total'e gidiyorum 1 senedir. Herşey iyide araba çok kirliyken başka benzincide 2 3 llira verip üstten çamuru indirip öyle gidip yıkıyorum totalde. Araba hafif kirliyse yeterli oluyor. Zaten aquartz nano var pek kir tutmuyor araba suyu görünce gidiyor..

huseyinturk
23-06-2015, 12:55
Beykent girişi Pertol Ofisi'nde var bir de Adnan Kahveci Bulvarı'nın en sonundaki Alpet'te var..

Alpet hemen benim evin burası ama dediğim gibi çalışan var akşamlarıda belli saatten sonra müsade etmiyorlar etraftaki binalardan şikayet gelmiş daha önce makinaların sesi ile ilgili.

Er34
23-06-2015, 13:25
İstanbulda neden kimse kendi arabamızı dilediğimizce yıkayıp makinelere para atma usuluyle çalışacak bir işletme yapmıyor ?

AEM
23-06-2015, 19:31
İstanbulda neden kimse kendi arabamızı dilediğimizce yıkayıp makinelere para atma usuluyle çalışacak bir işletme yapmıyor ?

Cevizlibağ Petrol ofisinde bu mümkün :)

Er34
23-06-2015, 22:06
Cevizlibağ Petrol ofisinde bu mümkün :)

Bana uzak olsa da en yakın zamanda gideceğim.

EREN34
23-06-2015, 23:11
Altunizade total'e gidiyorum 1 senedir. Herşey iyide araba çok kirliyken başka benzincide 2 3 llira verip üstten çamuru indirip öyle gidip yıkıyorum totalde. Araba hafif kirliyse yeterli oluyor. Zaten aquartz nano var pek kir tutmuyor araba suyu görünce gidiyor..

Ümraniye Çakmak mah. Akdeniz caddesi üzerindeki PO iyidir.

Bir de Nautilus un ordaki koca PO da benzer şeyler var sanırım. Bir uğra bak. Bana da haber ver :)

Ufuk
24-06-2015, 06:07
Ümraniye Çakmak mah. Akdeniz caddesi üzerindeki PO iyidir.

Bir de Nautilus un ordaki koca PO da benzer şeyler var sanırım. Bir uğra bak. Bana da haber ver :)

Abi ümraniye sıkıntı git gel dert.
O nautiliusun oradaki po'da elemanlar makinanın başında bekliyor denenmiştir.
Altunizade mahir iz cad (capitolün az ilerisinde ışıkları geçince) total var. Sistemin adı self wash yurt dışı özentisi makina tavandan gelen su vs. Herşey iyi sadece suyun basıncı biraz düşük. Onun dışında çok rahat dışarda kurulamaya yer var vs.

huseyinturk
28-06-2015, 13:01
Dün opette makinalar kapalı olunca az ilerisindeki totali keşfettim. Birer köpük tanzik makinası var ama musluk vs olduğundan daha güzel tavsiye ederim

exclusive
28-06-2015, 13:08

Üsküdar'da yerimiz Basınçlı suyumuz var baya Basınçlı ama bizim personel aracınızı yıkar siz sadece kurulama yaparsınız karacaahmet Shell natulis avm den Capitol'e çıkarken

EserBodrum
28-06-2015, 15:35
Küçükçekmece civarında varmıdır aynı usül benzinlik?

halili
28-06-2015, 16:11
Abi ümraniye sıkıntı git gel dert.
O nautiliusun oradaki po'da elemanlar makinanın başında bekliyor denenmiştir.
Altunizade mahir iz cad (capitolün az ilerisinde ışıkları geçince) total var. Sistemin adı self wash yurt dışı özentisi makina tavandan gelen su vs. Herşey iyi sadece suyun basıncı biraz düşük. Onun dışında çok rahat dışarda kurulamaya yer var vs.

aynı totalin arka tarafında normal makinada kendi yıkama imkanın var makina 2 tl 1 lira köpük.

huseyinturk
29-06-2015, 08:44
Küçükçekmece civarında varmıdır aynı usül benzinlik?

Halkalıda avrupa konutları 2 nin orda bp'de var. Yoğunluk olduğı zaman kendi kovanla oyalanmana laf yapabiliyorlar bazen sadece

ES353
29-06-2015, 11:45
Cevizlibag petrol ofisi cok kotu suyu ve kopugu bence orda yikamak gibi bi hataya dusmeyin

M U R A T
29-06-2015, 13:52
Dün opette makinalar kapalı olunca az ilerisindeki totali keşfettim. Birer köpük tanzik makinası var ama musluk vs olduğundan daha güzel tavsiye ederim

hangi total bu?

huseyinturk
29-06-2015, 15:23
hangi total bu?

Tüyabın ordan otoban bağlantı yoluna girip metro marketi geçince sağda. ***** opetten hemen sonra ki istasyon hadımköy yönüne doğru ama beylikdüzü değil

EserBodrum
29-06-2015, 20:35
Halkalıda avrupa konutları 2 nin orda bp'de var. Yoğunluk olduğı zaman kendi kovanla oyalanmana laf yapabiliyorlar bazen sadece

Teşekkür ederim dediğiniz yere bakacağım :)

Ufuk
25-09-2015, 10:07
Altunizade de ki 2 total bayisi de yikamalari kapatmış durumdalar. Nerede self yıkama yapabilirim anadolu yakası için kadıköy yada Üsküdar da ?

gemsazr9
25-09-2015, 11:25
Altunizade de ki 2 total bayisi de yikamalari kapatmış durumdalar. Nerede self yıkama yapabilirim anadolu yakası için kadıköy yada Üsküdar da ?
arıza nedeniyle mi ? tamamen mi ?

ozan gülle
25-09-2015, 13:33
Basaksehirde varmi self servis kendimiz araba yikayabilecegimiz bi yer yeni tasindim ogrenemedim buralari

huseyinturk
22-03-2016, 19:50
Kavaklıda, yakupluda bir dünya arada derede petrol istasyonu var, yokmu oralarda keşifte bulunan?

ckrc
22-03-2016, 21:58
Araba yıkamayı sevmeme rağmen faydalı olacaklara bir güncel çekeyim;

Madenler BP/ Arkasında oto yıkamacı var, dış su tutma 2TL Köpüklü Yıkama 5TL.

Ben uğraşmak istemediğim için arkadaşa 5TL verdim yıkadı önce arabayı yıkayıp çamurundan ayıklıyor, sonra köpük sıkıyor, sonra fırçayla üzerinden geçiyor dün ben yıkatırken, yanımda duran aracın sahibi aracı kendisi yıkıyordu.
Self servis mi orası yoksa arkadaş sürekli müşterisi diye mi kendi yıkadı bilemiyorum tabi ki.
Tazyik çok güzeldi zaten kamyon, hafriyat kamyonları orada yıkanıyor, o tozu çamuru çıkartabiliyor,köpüğü zararlı mı değil mi bilemem ama araba parlıyor gerçekten.

Yıkadığım yerin hemen dibinde 1TL'ye 5dk süpürge vardı, biz arabanın içini süpürdük onunla, çok başarılıydı gayet güzel çekiyordu.
Kurutmak için veya uğraşmak için yeterli alan var orada tavsiye edebilirim.

Taşdelen Shell.
Arka tarafında yıkamacı vardı 10TL'ye iç dış yıkıyordu çok güzel, artık çalışmıyor ama makine var istasyonun içerisinde makineye arabayı sokunca oraya çekip kuruluyorum ben, üstü kapalı adam gibi bir yer arayan varsa tavsiye edebilirim.

Madenler Shell:
Tazziklu su ile araç yıkayan bir görevli var 3TL Karşılığı yıkanıyor ancak müşterisi yoksa görevli yıkamanız için size veriyor, bizim arkadaşımız orada yıkadı arabasını, kurutmak için yeteri kadar alan ve ışık mevcut.

Altunizade Total'de yıkama yapılmıyor artık sanırım 2 hafta önce gittiğimde başında hiç araç yoktu, sürekli dolu olduğu için bu yorumu yaptım.

Kadıkoy Rıhtımdan veya Tepe Natilius AVM'nin yanından Zeynep Kamil-Bağlarbaşı tarafına giderken sağ tarafta shell var orada görevliler yıkıyordu, ancak kurutmak için yeteri kadar alan var, hoş şu an çalışmadan dolayı toz toprak içerisindedir ama gördüğümü söyleyeyim.

Sezgin
23-03-2016, 07:42
Kavaklıda, yakupluda bir dünya arada derede petrol istasyonu var, yokmu oralarda keşifte bulunan?
beykentten yakupluydu galiba o inen yol tam bilmiyorum ama heryerde self servis yıkama yazıyordu, yol boyu benzıncılerde. Görüyordum bi ara