PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmir iftar buluşması :)

fatihdurutuna
23-06-2015, 22:45
Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar.

İzmirliler olarak aramızda mini bir iftar buluşması yapmayı istiyorum, forumdaki bir çok arkadaş ile belki de aynı mahallede oturuyor olamamıza rağmen tanışma fırsatımız olmadı bu durumun sona ermesini ve birbirimizin arabalarını inceleyip hepimizin ortak noktası olan otomobiller hakkında keyifli bir sohbet yapalım diyorum. Güzel bir pazar günü ortak bir yerde iftar yemeği yiyip tanışmamızı gerçekleştirelim bence mini bir mangal partiside olabilir bu iftar yemeği çoğunluk ne derse o olur tabi :)

yemekten sonra yediklerimizi sindirmek amacıyla spor niyetine araçlarımızı yıkayabiliriz veya bir cafe de oturup sohbete devam edebiliriz.

önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar katılmak isteyenler daha farklı ve güzel planları olanlar varsa bu konuya yazarsa sevinirim :)

fatihdurutuna
24-06-2015, 14:50
Izmirli arkadaşlar yok mubtoplanalım diyen.

Ers
24-06-2015, 14:51
çiğliye gel sen cuma akşamı :) orucunu açıp :)

fatihdurutuna
24-06-2015, 16:39
çiğliye gel sen cuma akşamı :) orucunu açıp :)
Abi fix her cuma gitmeye çalışıyorum bende çigliye ben farklı bir organizasyon yapalım demistim ama sanirim zaten hepberaber bulusuluyor cumaları :) varsa surekli bellediginiz bir yer isterim aranıza gelmeyi :)

JumboAli
24-06-2015, 16:46
olur olur.

Met
24-06-2015, 16:55
ben katılırım. ama cumartesi yapalım bence

fatihdurutuna
24-06-2015, 17:29
olur olur.

ben katılırım. ama cumartesi yapalım bence

olur herkese c.tesi uyuyorsa c.tesi yaparız bakalım daha kaç kişi dahil olucak

Umut melek
25-06-2015, 19:34
Selamlar cümleten , ekstra yeni bi konu açmadım mevcut konu guncel açıkken. Yarin yani cuma akşamı 20 21 ve iftarini açıp gelicek arkadaşlar olucak ikeada toplancaz srat fiat honda vs gruplu samimi Arkdaslar toplancaz manisa ve cevredende gelenler olcak müsait olan varsa buyursun gelsin arkadaşlar

gökan
25-06-2015, 19:35
Umut bna ıkeaya gelince hber ver

Umut melek
25-06-2015, 19:38
Okey gokhanım

fatihdurutuna
26-06-2015, 02:42
Selamlar cümleten , ekstra yeni bi konu açmadım mevcut konu guncel açıkken. Yarin yani cuma akşamı 20 21 ve iftarini açıp gelicek arkadaşlar olucak ikeada toplancaz srat fiat honda vs gruplu samimi Arkdaslar toplancaz manisa ve cevredende gelenler olcak müsait olan varsa buyursun gelsin arkadaşlar
Bende katılabilirim extra bir işim ckmazsa

Orçun Dikayak
26-06-2015, 08:57

Seni özledim gelebilirim belki :):):) Kanka akşam gelince haber et banada en kötü uğrar bi seni görürüm ;)

İftar içinde gün belirleyin buluşalım herkes fikrini yazsın haftasonu yazlığına kaçan olabiliyor çoğunluğa göre orta yol bulunur ;)

Umut melek
26-06-2015, 10:40
Fatih buyur gel Kardsm :)

Orcun Kardsm gel mutlaka bnde ozledim aksam beni bastığınız yerde olabilirim ikeadan önce ahahah:D zaten 8 den sonra gelenler olcak birde iftarini açıp gelicek arkadaşlar da var sn ayarla ona gore kendini ararim bn sni çıkarken