PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İftar menüleri ve mekan önerileri

optimus_prime
29-06-2015, 15:58
Beyler sanırım böyle bir konu yok tavsiye mekanlar haricinde sırf iftar için bir konu aradım ama bulamadım

Herkes iftar da bir yerlere gidiyor illaki fiyat ve kalite olarak tavsiye edeceğiniz mekanlar var mı özellikle avrupa yakasında

Yigit-Y
29-06-2015, 16:01
Istanbul Bağcılar Safii Döner

Kisi basi 52 TL

Sınırsız Herşey Yemek Olarak Döner Verilmekte...

Aç kalkmak imkansız.

Not: Az yemek yiyenlere tavsiye edilmez :)

Mivec_4G63
29-06-2015, 16:03
Kendi görüşüm kimseyi bağlamaz adam gibi bir iftar 70 lira 100 lira. Bir öğün yemek için bu paralar Ramazan ayının amacına tamamen ters bence. Uygun kaliteli yerler yok mu? Niyazibey İskender, Yavuz İskenderoğlu, Köfteci Ramiz... buralarda fiyatlar 25-30 TL arası. Yine fırsat sitelerinde 30 liralara güzel yerler var tercih yine de sizin.

63owen63
29-06-2015, 16:10
1-Mısır çarşısı girişinde bab-ı hayat var. Osmanlı mutfağı, tarihi mekan. fasıl müzik. Normal menüleri 35, özel seçimli vs olursa 70 tl. Çok güzel ama randevu sıkıntısı olabilir, erken yapmak lazım.

2- Hidiv kasrı , açık büfe 70 tl. Ortalama kalitede yemekler ama mekan çok ferah, kasrın bahçesinde direk.

3- aqua kaşıbeyaz, mekan *****.. yemeklerin eski kalitesi yok diyorlar ama güzel bence. 90 tl.

4- Şirinevler et yiyelim, kebabçı-steakhouse çu arası, kuzu şişleri harika, semt kebabçısı modunda ama güzel, fiyatlar uygun. 30-40 civarı.

5- Kanatçı haydar, yenibosna. Fix menü yok, ne yerseniz veriyorsunuz 2 kişi 70e çıkarsınız.

Daha tavsiye isteyen varsa yazarım, buralardan pişman olmazsınız :)

yavuz364
29-06-2015, 16:11
Dün çok güzel bir yer keşfettim.. Bahçelievlerde ömür avm nin oradan içeri girince ilerdeki göbeği geçince sol tarafta "Hayela ev yemekleri" var 11 kişi gittik toplamda 270tl hesap geldi.. fix menü yok. herkes istediği yemeği alıyor. garsonlar masalardaki yemekleri tatlıları ne varsa sayıyor.. Sahibi ve çalışanlar da gayet düzgünler.. Sahura kadar açıklar ve sahurda da güzel kuymak yapıyorlar :)
Ben henüz ramazan için daha ideal biryer görmedim :)

Ufuk
29-06-2015, 16:20
hayela candır. beşamel sosly tavuk çıkıyor 10 numaradır. benim hazırlık bahçelievlerdeydi her öğlen hayelaya giderdik. tavsiyemdir..

Sezgin
29-06-2015, 16:25
Kaşıbeyaz Bosphorus Fix Menu 97.5 TL. Ağzına kadar dolu olmasına rağmen servis gayet hızlı, iftara kadar çok acıkanlara duyurulur :)

ArdaERHAN
29-06-2015, 16:27
Ankaradan tavsiye yokmu :)

MeRtCaN
29-06-2015, 16:30
normalde gunde 15 tl ye yedıgınız yemege neden ıftarda 60 tl oduyorsunuz onu anlamıyorum :)

PiscocuK
29-06-2015, 16:36
Istanbul Bağcılar Safii Döner

Kisi basi 52 TL

Sınırsız Herşey Yemek Olarak Döner Verilmekte...

Aç kalkmak imkansız.

Not: Az yemek yiyenlere tavsiye edilmez :)

ilk gün 40 TL di. sanırım promosyon gibi bişi yapmışlar :) geçenlerde gittik gitmeden rezervasyon yaptım..abi bizim bugün ilk gün ilk kez kalkıyoruz 40 TL dimi dedim gülüştük tamam dedi.Mehmet beydi sanırım.
40 TL ye öldük artık getirme dedik bayanların hiç biri yiyemedi ve servis muhteşem hızlı hiçbirşey soğuk gelmiyor..

ramazanda dışarda yemek yenirmi??bence yenmez yazık günah..ama böyle mekanlar varsa kaçırılmaz
çünkü en kaliteli yer bile kalitesinden servisinden lezzetinden ödün veriyor ramazanda..alayı itelemeci olmuş

uzun oldu kusura bakmayın

XoR
29-06-2015, 16:37
Hilton Bomonti 98 lira isteyene menüyü pdf olarak atabilirim :)

Firik pilavı vs oldukça zengin bir menümüz var :)

slave
29-06-2015, 16:46
Sirinevler et yiyelimi abimde cok ovdu denemek istiyorum

Sultanahmette gittim tarihi tatlar carsisi yapmislar iste tursucu bozaci serbetci tatlici vs orayi gezin derin valla pis bogazlik yaptik resmen tursu pesine boza :)
Ordan ciktik bilenler vardir belki aksarayda oto parcacilari n arasinda kebapci var ufak bir yer olay orasi kanat tavsiyem

Durumadana urfa 4tl
Kanat izgara salata pilav 6 tl
Saka degil yiyenler bilir sok etkisi yapar.

Atakoy hastanesinin yanindan girin 200 mtre ilerde sagda kebapci var varsa daha iyisi ciksin 30-40 tl maksimum yemekle cikarsiniz

Beylikduzu enbey doner tavsiye edilir

Gece sahil havasi alip sahur yapmak deniz kenari cok iyi oluyor yer b.cekmecr sahil albatros zabita noktasi 50mtre yakini Adress cafe , samimiyeti yeter mekanin gozleme isin sonu kumpir veya ne ararsan diyim sahur guzel ama mutlaka gidilmeli

Galata koprusu karakoy bacagi tarafinda balik satilan yerin orda balikci restoranlari var kopru alti degil ama balik satilan yerin orda tavsiyem tezgahin arkasindaki yerleri degerlendirin 20-30tl balik salata icecek vs xok rahat

Acibadem bambi restaurant 45 tl -50tl cokk iyiler manzara super mekan kocaman ama randevu tavsiyem olur , ramazan sonrasi mutlaka pazar kahvalti deneyin efsane acik bufe var ole 5 cesit yag rama sana degil harbi 100 ayri cesit vr

Beykent dilek pastanesi sahurda olayi yikmislar acik bufe kavrami yeniden sekil almis budami var diyip sasiracaginiz bir nokta

Bakirkoy eski adliye sokagi tarihi bafra pideci 25 senelik pide 9-20 tl arasi yok bole bir lezzet

Devami denedikce yazarim ama bu noktalar secilmistir pisman olmazsiniz

slave
29-06-2015, 16:50
Sahurda b.cekmece adress cafeye beklerim genelde ordayiz gelicek olani beklerim drift muhabbetide cabasi :)

Oznsrl
29-06-2015, 16:50
Anadolu yakasında otopark sıkıntısı olmiyan ve fiyatları uygun (30-35 TL) yer tavsiyesi olan varsa çok makbule geçer :) Bende böyle bi konu açmayı düşünüyodum denk gelmişken soriyim

optimus_prime
29-06-2015, 16:54

abi personel indirimi yap da gelelim :D

63owen63
29-06-2015, 17:32

Abi en bomonti hilton da mıydın, geçen amcamları ağırladık orda. Geldim yemek yedik falan. bilsem ugrardım :)

EREN34
29-06-2015, 17:35

İndirim yapacan mı başgan? :)

Manzara?

XoR
29-06-2015, 17:37
abi personel indirimi yap da gelelim :D

Keşke imkanım olsa :D

Abi en bomonti hilton da mıydın, geçen amcamları ağırladık orda. Geldim yemek yedik falan. bilsem ugrardım :)

Aynen kardeşim her gün 06:45-14:45 dükkandayım pazar hariç :)

XoR
29-06-2015, 17:38
İndirim yapacan mı başgan? :)

Manzara?

Manzara 34. katta ama orada bar var sadece :D

optimus_prime
29-06-2015, 17:38
Bomonti de Manzara yoktur heralde

Eskiden Harbiye hilton da değilmiydin abi orası daha iyidi manzara olarak :D

XoR
29-06-2015, 18:08
Bomonti de Manzara yoktur heralde

Eskiden Harbiye hilton da değilmiydin abi orası daha iyidi manzara olarak :D

Aynen oradaydım :) Harbiyede var manzara

Kadyr
29-06-2015, 20:41
iftar menulerı gereksız aşırı pahalı 30 tl den fazlası ziyan zaten iftar olduğundan dolayı okadar yüklenilmiyor mideye boşa gidiyor. bi çorba bi durum tamamdır :)

Yigit-Y
29-06-2015, 21:47
ilk gün 40 TL di. sanırım promosyon gibi bişi yapmışlar :) geçenlerde gittik gitmeden rezervasyon yaptım..abi bizim bugün ilk gün ilk kez kalkıyoruz 40 TL dimi dedim gülüştük tamam dedi.Mehmet beydi sanırım.
40 TL ye öldük artık getirme dedik bayanların hiç biri yiyemedi ve servis muhteşem hızlı hiçbirşey soğuk gelmiyor..

ramazanda dışarda yemek yenirmi??bence yenmez yazık günah..ama böyle mekanlar varsa kaçırılmaz
çünkü en kaliteli yer bile kalitesinden servisinden lezzetinden ödün veriyor ramazanda..alayı itelemeci olmuş

uzun oldu kusura bakmayın

Bana sapladılar desene :D

Peçetelik üzerinde dilediğiniz kadar diyor yaaa bitiyorum ona :)

Pastırma bal kaymak içli köfte su böreği tatlı meyve döner çorba sınırsız meşrubat ohaa diyor insan :D

Le10ur
29-06-2015, 22:42
ankara da yok mu tavsıye

free-hifi
30-06-2015, 08:43
Ben ramazanda fazla yiyemiyorum nedense o yüzden bu sene bu şekil iftar yemeğine fırsat indirimi bulsamda gitmeyeceğim günah çünkü kalıyor Ramazan ın mantığından çıkıyor iş.

63owen63
30-06-2015, 09:53
Valla aslında aşırılık yorumlarında bulunan arkadaşlar haklılar, ama gitmek durumunda olabiliyoruz bazen iş, bazen misafir vs. O yüzden konuyu güncel tutmakta fayda var , en azından gidecek kimseler için istikamet olur.

burakk.
30-06-2015, 10:23
Yenibosna Suruç Kebapçısı belki bilenler olabilir,fiyat olarak gayet makul ve ucuz.Üstelik Ramazan'a özel bir durum olarak da fiyatlarını şişirmemiş yıl boyu aynı şekilde devam ediyorlar. Neyse basitinde bir adana 12tl,ilk başta Urfa'ya özel yoğurt çorbasının soğuğu geliyor,sonra dürümünüz,ortaya büyükçe salata acılı nar ekşili,ondan sonra ekstra acılı soğan,közlenmiş patlıcan. Yanında da bakırdan cezvede yaklasık 350-400ml buz gibi ayran. Özetle dürüm-ayran harici ikram :) fiyat 12 tl.

Yigit-Y
30-06-2015, 10:46
Yenibosna Suruç Kebapçısı belki bilenler olabilir,fiyat olarak gayet makul ve ucuz.Üstelik Ramazan'a özel bir durum olarak da fiyatlarını şişirmemiş yıl boyu aynı şekilde devam ediyorlar. Neyse basitinde bir adana 12tl,ilk başta Urfa'ya özel yoğurt çorbasının soğuğu geliyor,sonra dürümünüz,ortaya büyükçe salata acılı nar ekşili,ondan sonra ekstra acılı soğan,közlenmiş patlıcan. Yanında da bakırdan cezvede yaklasık 350-400ml buz gibi ayran. Özetle dürüm-ayran harici ikram :) fiyat 12 tl.

Orası da efsane biraz daha eko olsun diyenlere önerilir.

Ama yer bulamama gibi bir.durum soz konusu erken gitmekte fayda var.

63owen63
30-06-2015, 10:50

Çorbanın adı lebeni , suruçda iyidir :)

AyrtonSenna
30-06-2015, 11:02
http://www.aktasetmangal.org/

Burası bizim en az 12 senedir gittiğimiz yerdir hep toplu olarak gittik bazende ailecek hem lezzet hemde serviste çok iyiler ama fiyat ortalamada bana göre

koraycano
30-06-2015, 11:04
İdealtepe sahil de '' Marianın bahçesi'' var. Orada 180 kişi civarıydık. Kişi başı 55 tl ve yemekler ve hizmet gayet başarılıydı.

MBuğra
30-06-2015, 11:04
Şirinevler Mevlana Pidede geçen iftar yaptık arkadaşlarla.

Çorba+iftariyelik+salata+çiğköfte tabağı+1 içliköfte+iskender+içecek olarak 33 lira. Gayet uygundu, lezzette iyiydi.

İftardan sonra, şirinevler metrodan çıktıktan sonra 2. Sağda cafe de mess var, suruç dürümün çaprazında; ilk bakışta dışardan apaçi mekanı gibi gözükebilir ama altı süt dolu kapuçino nargilesi iyidir, canlı müzikte cabası :)

MK8800
30-06-2015, 11:14
Dun aksam yenikoyde beni bir optuler 3 gun ust uste oruc tutmaya karar verdim :D

onursumer
30-06-2015, 11:15
valla ben fix iftar menusu olan yerlerden çok hoşlanmıyorum , giderim menuden seçerim gelir

fix sevenlere atakoy marina kazancılar fena değil

onun dışında ben florya köroğlunu tek geçerim :)

EserBodrum
30-06-2015, 12:09

Birkaç gün önce gitmiştik ama akşam mekan kapalıydı ramazandan dolayı kapalı diye düşündük öyle bir durum varmı?

KA®ANLIK
30-06-2015, 12:19
Fiyat / Performans üzerine tanımam.
49TL

Tabağınız 10 saniye boş kalmaz, ramazanda inanılmaz bir servis hızları var...

Menüsü de oldukça doyurucu ve yemekleri de lezizdir...

Bu ramazan 2 kere gittim, yarın bir daha gideceğim :D

Ağababa Döner / İmes - Dudullu
http://www.agababadoner.com/

Kutluhan
30-06-2015, 12:20
Ankara'da çukurambar günaydın fix menü 75 TL. , Eskişehir yolu Çiçek lokantası 35-40 tl çıkılıyor. Mantıklısı evde yemek. :)

optimus_prime
30-06-2015, 12:23
SURUÇ normal zamanda iyi ama ramazanda misafirlerle arkadaşlarla gidilecek yer değil bana göre ama kebap bakımından f/p oranı olarak on numara yerdir sahipleri de eski müşterimdi şirinevlerde bankacılık yaparken on numara insanlardır üçün beşin lafını yapmazlar

TheAce
30-06-2015, 12:51
virginia angus'a gidin, içecek yiyecek sınırsız 60 tl fiyatı var :)

ilbeyyagci
06-07-2015, 10:00
Fix menü kitlemeyen, kitlese bile pahalı olmayan, Avrupa yakası Başakşehir-Bahçeşehir-Esenyurt-Bağcılar dörtgeninde mekan önerisi olan var mı ?

Sezgin
06-07-2015, 10:41
Fix menü kitlemeyen, kitlese bile pahalı olmayan, Avrupa yakası Başakşehir-Bahçeşehir-Esenyurt-Bağcılar dörtgeninde mekan önerisi olan var mı ?

öyle manzaralı, ailecek gidilecek yer falan arıyorsan tek alternatifin büyükçekmece ve gürpınar sırtları. Bahçeşehir'de de zaten fix olmayan ve ucuz bir yer bulman imkansız. Esenyurt'u kafadan ele geç gitsin. Bi nebze beylikdüzü olabilir ama oralarda ki yerleri tam bilmiyorum.
Biz geçenlerde gittik arkadaşlarla iftara, fix menu 45-55 tl arası muhteşem ötesi bir manzarası vardı ;Aruna Cafe&Restaurant

https://www.zomato.com/tr/istanbul/aruna-cafe-restaurant-b%C3%BCy%C3%BCk%C3%A7ekmece-merkez-istanbul

driver_can
06-07-2015, 10:51
http://www.aktasetmangal.org/

Burası bizim en az 12 senedir gittiğimiz yerdir hep toplu olarak gittik bazende ailecek hem lezzet hemde serviste çok iyiler ama fiyat ortalamada bana göre

Sitesine ve yorumlara baktımda güzel gözüküyor sizde tavsiye ediyorsunuz anladığım kadarıyla iftar için değilde ramazandan sonra gün içinde değerlendirebilirim.Bunun gibi kasabından eti tavuğu seçip masamızda kendimizin pişirebileceği nezih kız arkadaşımla gidilebilecek yer tavsiyesi var mı?Avrupa yakasındayım duruma göre anadolu yakasıda tercihim olur.

ilbeyyagci
07-07-2015, 09:06
Dün iftar için Bayrampaşa'da Avliya Boşnak Mutfağı'nı denedik. Adapark-Forum İstanbul'un oralarda. Vale var. Açıkçası çok memnun kaldım. Fix menüde şunlar geldi;

-İftariye tabağı, salata cart curt,
-Bosna'ya özel über bir soğuk içecek borovnica. Yabanmersinli. Çok acayip. Litrelerce içebilirdim.
-Boşnak usülü sebzeli çorba,
-Karışık boşnak böreği,
-Boşnak usülü ekşimikli yoğurtlu biber turşusu (müthişti)
-Kuru etli güveçte kuru fasulye,
-Karışık ızgara (tavuk şiş ki yediğim en iyilerindendi,kuzu şiş, kaşarlı değişik satır köfte, normal köfte,bulgur pilavı)
-Trileçe (sanırım daha iyisini yemek için balkanlara gitmek lazım, harikaydı)
-Sınırsız çay, boşnak usülü servis edilen türk kahvesi

50 lira fix. Memnun kaldım mı ? Kesinlikle. Hizmet de iyiydi. Garsonlar çok kibar. İftar sonrası kahveleri yetiştiremediler o biraz sıkıntı oldu. Yemekler de sıcak geldiği için hafif gecikmeler oldu ama normaldir. Yetmedi mi istediğiniz şeyden yeniden getiriyorlar. Biz börek ve borovnica'yı sömürdük.

Kadyr
07-07-2015, 09:22
İkea ya gidin beyler 13 tl :)

yavuz364
07-07-2015, 10:09
İkea ya gidin beyler 13 tl :)

evet ben geçen gün denedim gayet güzel.. Sadece çok kalabalık olduğu için önceden almanız ve sonra da ısıtmanız gerekebilir. Yada iftardan 3-5dk sonra alabilirsiniz :)

oguzhan999
07-07-2015, 10:23
bakırköy taraflarında mekan tavsiyeniz neresidir , doyurucu olarak

Kadyr
07-07-2015, 10:36
yarın gideceğim yavuz mikrodalga varmış zaten. dediğin giib 5 dk gitmek daha mantıklı olabilir tabi yer durumu nasıl bilmiyorum yer kalmassa sıkıntı olur :)

Ome_RS
07-07-2015, 10:47
yarın gideceğim yavuz mikrodalga varmış zaten. dediğin giib 5 dk gitmek daha mantıklı olabilir tabi yer durumu nasıl bilmiyorum yer kalmassa sıkıntı olur :)

Yaw sen uyanık adamsın. oturun önceden güzel bir masaya. Ezan okunduktan 3-5dk sonra birini masada bırak kalk al taze taze yemekleri rahat rahat göm gitsin :D
ikea candır bizde severek yeriz. lazanyası bulamaç gibi ama ona bulaşmayın.

Kutluhan
07-07-2015, 10:51
İstanbul için Ramazan Bingöl (esenler veya ümraniye) patlıcan kebab, ortaya karışık , erik tava sorun varsa tadına bakmadan çıkmayın, künefesi ve sütlaç efsanedir. İstanbul'da yaşayıp gitmemiştimm demeyin.

Kadyr
07-07-2015, 11:05
Yaw sen uyanık adamsın. oturun önceden güzel bir masaya. Ezan okunduktan 3-5dk sonra birini masada bırak kalk al taze taze yemekleri rahat rahat göm gitsin :D
ikea candır bizde severek yeriz. lazanyası bulamaç gibi ama ona bulaşmayın.

İlk defa ikeada iftar yapıcam la ortamı bi göreyim hallederim :D yalnız sucuk ekmek olayı güzel midemide yakmıyor.

ferhatcam
07-07-2015, 11:25
Bağdat ocakbaşı-güngören. Kebap ve içli köftede üstüne tanımam. Dürüm 7 tl

huseyinturk
07-07-2015, 12:33
Ramazanın tadını alıp on numara yemek yemek istiyorsanız kesinlikle balkan lokantaları. Self servis iftara doğru tatlı bir sıra oluyor, etrafınızda kibarlıktan çatlama noktasına gelmiş garsonlar olmasada hizmet iyi. Yemekler şahane zaten, fiyatlar çok uygun. Beşiktaşta iki tane, srkecide bide taksimde var sanırım

free-hifi
07-07-2015, 16:09
Dürümcü Hacı Usta Kartal:

Sultan sofrasi + çorba veya tatli +salata+turşu+içecek hepsi 30 tl kisi basi

Eren G.
07-07-2015, 19:09
Izmir icin kofteci yusuf selwayde. Yemekleri hizmeti ikrami fiyatlari herseyi 10 10 10.

sky clio
07-07-2015, 21:57
Ankara'da Urfa Eyvan Sofrası tavsiyeler ile gittim. Dolu bir iftar menüsü yapmışlar. Canlı müzikte kaliteli.
Fiyatı da 45 TL idi. 40 TL olanda var arasında çok büyük bir fark yok. 45 TL olanın ana yemeklerinde çeşit daha fazla.

Ayrıca Tavacı Recep Usta'nın Parkvadi şubeside güzel. Fakat fiyatı 60 TL.

m0ney4n0t
08-07-2015, 08:22
2 yer var , hemen hemen her ramazanda gitmeye çalıştım.

1.Sultanahmet te , yerebatan sarnıcının sokağına girildiğinde 100 mt ileride sol da " panaromic restaurant" var.Otelin terası.Osmanlı mutfağı.2 kişi 150 TL ye çıkılır.Manzara süper.İstanbul ayaklarının altında.
2.Karaköyde Penisula Restaurant.Fiyatlar çok cazip,yine otel restaurantı.Yemekler mükemmel ve eşsiz bir Haliç manzarası var.

HarunToprak
08-07-2015, 09:51
Bu konudan yola çıkarak Hayela'ya gittim. Fiyatlar gerçekten makul tavsiye edilir.

Kadyr
11-07-2015, 19:34
ramazanda bıttı beyaa

optimus_prime
30-05-2017, 14:36
2 sene önce böyle bir konu açmısım portleteyim bari :D

aziz romalılar asya kıtaasında hatunala iftar yapabileceğim nezih cok asırı kazık olmayan otopark sorunu yasamayacagımız bir iftar mekanı var mıdır

cKatmer
30-05-2017, 14:49
2 sene önce böyle bir konu açmısım portleteyim bari :D

aziz romalılar asya kıtaasında hatunala iftar yapabileceğim nezih cok asırı kazık olmayan otopark sorunu yasamayacagımız bir iftar mekanı var mıdır

Messt Restaurant var nakkaştepede iftar menüsü 80tl

-Murat Özcan-
30-05-2017, 14:52
Konuyu takipteyim

by.gkn
30-05-2017, 14:56
Güzel konu bende takipteyim haftaya hatunun doğum günü var iftara götüreyim bari :D

By CrAzY
30-05-2017, 15:05
Ankaralılar tavsiye bekliyorum Kişi 40-60 Tl aralığında.

KÖROĞLU
30-05-2017, 15:10
izmit için önerisi olan var mı beyler ? ( seka park civarı olur - fethiye caddesi olur )

PiscocuK
30-05-2017, 15:13
güneşli tarafta safi döner var.ilk 3 gün ve son 3 de indirimli fiyatları
tavsiye ederim

Gearbox
30-05-2017, 15:31

+1 Takipteyim

B-Devi
30-05-2017, 15:32
Anadolu yakasında otopark sıkıntısı olmiyan ve fiyatları uygun (30-35 TL) yer tavsiyesi olan varsa çok makbule geçer :) Bende böyle bi konu açmayı düşünüyodum denk gelmişken soriyim

UZUNLAR KEBAP'tan bahsedilmemesi ilginç olmuş. Pendik sahil'deki şubesine rezervasyon yaptırabilirseniz hiç düşünmeden gidin. Araç varsa Emirli şubesi de iyidir. Üstelik fiyatları da korkutucu değil. Ama özellikle SAHİL şubesine gidin. Hem otopark sorunu yaşamazsınız, hem leziz yemekler yersiniz, hem de deniz havası alırsınız.

Kahn23
30-05-2017, 16:04
Virginia Angus menüsü güzel.

Virginia Angus (@virginiaangus) • Instagram fotoğrafları ve videoları (https://www.instagram.com/virginiaangus/?hl=tr)

asscutter
30-05-2017, 16:28
Virginia Angus menüsü güzel.

Virginia Angus (@virginiaangus) • Instagram fotoğrafları ve videoları (https://www.instagram.com/virginiaangus/?hl=tr)
geçen sene gitmiştim 55tl idi ve sınırsız et menüsü vardı :D fakat restoranda tek oruçlu bendim ve tabiki 1 tabak bonfile yedikten sonra tıkanmıştım tatlı bile yiyemedim :D

BuRaK_eFe
30-05-2017, 16:29

Balgat tarafında Közzde diye bir mekan var çorba salata köfte ikramlar tatlı vs kişi başı 45 olması lazım köfte yerine karışık mangal gelirsede kişi başı 55 olması lazım 3 gün önce gittik genel olarak güzel bir mekan ama yer ayırtmadan gitmeyin

KoramiraL
30-05-2017, 17:06
güneşli tarafta safi döner var.ilk 3 gün ve son 3 de indirimli fiyatları
tavsiye ederim

Yer Kalırsa belediyenin arkasında oturuyorum işten dönerken genelde iftar saati önünden geçiyorum adamlar caddeye bile araç park ediyor rezervasyon şart güzel yer

EREN34
30-05-2017, 17:18
izmit için önerisi olan var mı beyler ? ( seka park civarı olur - fethiye caddesi olur )

Kebap dersen Yuvam girişi totali geçince solda Çeto Kebap'ı öneririm. Rez. yaptırılmazsa açıkta kalınabilir

rebelh
30-05-2017, 17:35
ankara ayaş yolundaki(eryaman girişi optimum sonrası) hosta/tattaze güzel açık büfe konsepti var tavsiye ederim

Talih.b16
30-05-2017, 17:36
Kebap dersen Yuvam girişi totali geçince solda Çeto Kebap'ı öneririm. Rez. yaptırılmazsa açıkta kalınabilir

ben hep kazımpaşa ya gidiyorum köşk e.
eti çok güzel, zaten et çorba salata iftariyelik ve tatlı var.
fiyatlarda çok iyi en pahalı menü 39 liraydı, en ucuz 33 lira.
kendini yıllarca bozmayan iyi mekanlardandır.

KÖROĞLU
30-05-2017, 18:02

Teşekkürler, aldım değerlendirmeye. Gölcükten gideceğim için çok uzakta değilmiş iyi oldu öneri.

EREN34
30-05-2017, 18:17
ben hep kazımpaşa ya gidiyorum köşk e.
eti çok güzel, zaten et çorba salata iftariyelik ve tatlı var.
fiyatlarda çok iyi en pahalı menü 39 liraydı, en ucuz 33 lira.
kendini yıllarca bozmayan iyi mekanlardandır.

kazımpaşa mahalle adı, köşk mekan adı mı? Daha o kadar İzmit'li olamadım da :)

EREN34
30-05-2017, 18:18
Teşekkürler, aldım değerlendirmeye. Gölcükten gideceğim için çok uzakta değilmiş iyi oldu öneri.

Madem Gölcük'tesin o zaman Değirmendere çınarın çaprazında sinem kebap var. En azından fix menü itelemiyor. Yediğini ödüyorsun. Belediye'nin kiraladığı dahildeki büyük çay bahçesinin sokağında. Dereye paralel

Eyüp
30-05-2017, 18:28
kazımpaşa mahalle adı, köşk mekan adı mı? Daha o kadar İzmit'li olamadım da :)

Frekanslar karışmış sanırım , Köşk mekanın adı Kazımpaşa'da Sakarya Serdivan'a bağlı mahalle :)

EREN34
30-05-2017, 18:36
Frekanslar karışmış sanırım , Köşk mekanın adı Kazımpaşa'da Sakarya Serdivan'a bağlı mahalle :)

Benden dolayı olabilir. Kafa şu an gıdaya kilit :D

Ada bana yakın zaten. Deneyeyim orayı da :)

sinan3405
30-05-2017, 18:48

serkan yılmazı tanıyormusun.

KÖROĞLU
30-05-2017, 19:12
Madem Gölcük'tesin o zaman Değirmendere çınarın çaprazında sinem kebap var. En azından fix menü itelemiyor. Yediğini ödüyorsun. Belediye'nin kiraladığı dahildeki büyük çay bahçesinin sokağında. Dereye paralel

Sinemi biliyorum fena da değil yemekleri.

KÖROĞLU
13-06-2017, 15:55

Fiz menü değil diye spontane takılalım dedik, symbol de kasap'ın mutfağına girdik :) Lezzetliydi ama fiyat aşırı pahalı.

Ve çıkarken garsonun alenen %10 bahşiş istemesine uyuz olsam da ortamdan ötürü bir şey demedim.

free-hifi
13-06-2017, 16:22
kartal eş bayramoğlu döner 40 tl yazmış deneyen var mı. bir de bu iftar menüleri yalancı çıkıyor geçen maltepede bir mekanda garsonla tartıştım

EREN34
13-06-2017, 16:50
Fiz menü değil diye spontane takılalım dedik, symbol de kasap'ın mutfağına girdik :) Lezzetliydi ama fiyat aşırı pahalı.

Ve çıkarken garsonun alenen %10 bahşiş istemesine uyuz olsam da ortamdan ötürü bir şey demedim.

Sanki ülkemizde USA'deki gibi bahşiş kültür var da %10 bahşiş istemiş. Ben ortama / yanımdakine bakmadan ağzının payını verirdim şahsen.

Symbol'de bana göre yemek yenecek pek bir yer yok açıkçası.

Bolu Dağı yada Tavuk Dünyası'nı seçerim. Dün Yuvam girişte Hoşgör'de iftar yaptık. Fix menü uygun ama zayıftı. Ben Ala-Carte takıldım. Fiyatları anlamsız pahalı. Çaprazındaki Çeto Kebap f/p anlamında çok daha iyi bence.

EREN34
13-06-2017, 16:51
kartal eş bayramoğlu döner 40 tl yazmış deneyen var mı. bir de bu iftar menüleri yalancı çıkıyor geçen maltepede bir mekanda garsonla tartıştım

Kartal Ünlüer'i tavsiye ederim. Köprünün dibinde

morgan
13-06-2017, 17:02
tekne turu ile iftar konseptini deneyen var mı?Valide hanım çok merak ediyor.

free-hifi
13-06-2017, 20:59

11 senedir önünden geçerim bir kere bile gitmedim oraya nedense

EREN34
13-06-2017, 21:03
11 senedir önünden geçerim bir kere bile gitmedim oraya nedense

İmalathanede orada olduğundan rest. Kısmı müşteri çeken bir görselliği pek yok. Belki ondandır :)

SinanAdalı
15-06-2017, 04:11
Kadıköy Esmer Chef diye bi rest&cafe'ye gittim.. hizmet müşteri ilişkisi gayet iyi. Menü doyurucu lezzet orantısı fiyata göre gayet tatminkar. Çorba,içli köfte, sigara böreği, salata, ızgara kasap köfte, ızgara tavuk bonfile, çıtır tavuk 2 parça, pirinç pilavı 2 dilim baklava 1 top dondurma, kişi sayısına göre çay ve su (çay termosta geliyor biz bitiremedik2 kişi) 49TL tavsiye ederim. İnstagram'dan da aratabilirsiniz.

Berkerr
15-06-2017, 04:38

Bende tavsiye ederim :D Özellikle alt katta yeni yapılan bölümü.

EREN34
15-06-2017, 07:24
Bende tavsiye ederim :D Özellikle alt katta yeni yapılan bölümü.

Bunu bir davet olarak algılıyorum :)

Berkerr
15-06-2017, 16:45
Bunu bir davet olarak algılıyorum :)

Ben o daveti yaptım da senin umrunda olmadı abi. Ne zaman istersen başımın üstünde yerin var.

EREN34
15-06-2017, 16:50
Ben o daveti yaptım da senin umrunda olmadı abi. Ne zaman istersen başımın üstünde yerin var.

Ben sana whatsapptan yürüyeyim :)

Mivec_4G63
15-06-2017, 16:53
yakamoz kuleli, yalnız fiyatları biraz pahalıdır. Daha sakin bir yer isterseniz aynı paraya mihrabat korusu var.

Ben bu kadar para vermem, israf diyorsanız. Ataşehir Novada köfteci yusuf. Geçenlerde tıka basa yiyip, çorba,köfte,içeçek,salata, patates,tatlı, çay adam başı 28 TL gibi bir rakam düşmüştü.

free-hifi
15-06-2017, 18:02
yakamoz kuleli, yalnız fiyatları biraz pahalıdır. Daha sakin bir yer isterseniz aynı paraya mihrabat korusu var.

Ben bu kadar para vermem, israf diyorsanız. Ataşehir Novada köfteci yusuf. Geçenlerde tıka basa yiyip, çorba,köfte,içeçek,salata, patates,tatlı, çay adam başı 28 TL gibi bir rakam düşmüştü.

Av. sahil organizasyonumuz 30 tlydi :) artık bıraktık etleri o derece