PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafikte böyleleri de var !!

Eworen
30-06-2015, 19:53
Burdur da olan olay adam pompaliyi cikartiyor ve gozunu kirpmadan 2 kardesi öldürüyor
Aman dikkat trafikte sinirlere hakim olalim boyle insan disi yaratiklarda var iste..

https://youtu.be/2nCm4jAkw6I

https://youtu.be/2nCm4jAkw6I

drago
30-06-2015, 19:57
Allah iyilerle karşılaştırsın vardır elbet fakat olay trafik tartışması değil, pazarda yer kavgası diye anlatıldı tvde.

individual
30-06-2015, 20:05
Trafikde ne olacağı belli olmaz ama öndeki arac yol kesip ne yapıcaklardı bide oda var...

semih
30-06-2015, 20:07
Bu ne ya sinek öldürür gibi öldürmüş insanları, bu nasıl bir soğuk kanlılık hiç teklememiş.. Çok garip bir ülkede yaşıyoruz haksız olsakta eyvallah diyip geçmek gerekiyor

lethaldoze
30-06-2015, 20:09
Bu nasıl iş ya. Vahşice adam öldürme bu. Yerde bir daha vuruyor.

burakgunay
30-06-2015, 20:12
Trafikde ne olacağı belli olmaz ama öndeki arac yol kesip ne yapıcaklardı bide oda var...

abi haklısın da, inenlerin eli boş. böyle karşılık mı verilir a.q kovalayıp sıkıyor bi de oç.

erhanarici18
30-06-2015, 20:15
buda olay sonrası görüntüler
https://www.youtube.com/watch?v=pWlhPeT-d0Q

individual
30-06-2015, 20:31
abi haklısın da, inenlerin eli boş. böyle karşılık mı verilir a.q kovalayıp sıkıyor bi de oç.

Yaptığını doğru bulmuyorum.

İlk araçdakiler daha önce bir olayları varmış.

Tüfeği olan adam yol kesip ateş etmiyor.İlk araçdaki iki kişi tek kişiye saldırmaya geliyor.Adamda boş değilmiş tüfekle geziyormuş.

En azından doğrulttuğunda adam ın biri durmuş.

İşte olay bundan sonra bence vahim hal alıyor.

Duran konuşmaya çalışan adama ateş ediyor.Sonra kaçan adam ı kovalıp ateş ediyor.Vurulup yere düşen adama bir daha ateş ediyor.Bu bölüm zaten yanlış olan.

Ama ben başa bir yerden okumuştum facebook da bu ateş eden adamı baya zorlamışlar adamın canına tak etmiş.Öyle diyorlar.

atituti
30-06-2015, 20:37
yok arkadaş bizim insanımızda ciddi psikolojik sorunlar var yediklerimizdenmi gördüklerimizdenmi bilmiyorum ama , ciddi olarak artık içeceklere konservelere antidepresanmı katılacak fare zehrimi atılacak napılacaksa yapılsın artık meksika mafyası görse tüyleri ürperir adamların amk cocuklar ne yaptı etti bilmiyorum ama sinek gibi öldürüldüler işte.caydırıcı cezayla falan olacak gibi değil artık bu adama müebbet versen ne olacak vermesen ne olacak

individual
30-06-2015, 20:42
Bireysel silahlanmaya hayır desekde bu seferde taş sopa bıcak çıkıyor.

Mesela bu olayda adam bırakıp gidiyor.Taksici gaza geliyor koşuyor arabadan sopasını alıyor.

Adama vuracakken adam sopayı elinden alıp taksicisin kafasını yarıyor.

Taksici hemen sonra telefon a sarılıyor ya polis i arıyor yada arkadaşlarını.

http://youtu.be/x4jIeGs_5ZQ

burakgunay
30-06-2015, 20:46
Yaptığını doğru bulmuyorum.

....

Ama ben başa bir yerden okumuştum facebook da bu ateş eden adamı baya zorlamışlar adamın canına tak etmiş.Öyle diyorlar.

Valla bilemiyorum doğrudur, peşini bırakmıyolardır vs Allah kimsenin başına böyle bela vermesin, mecbur kalıp sıkacak duruma gelebiliyor insanlar ama burda hakkaten canavarca hisle öldürme var. Ha ben artık yadırgıyor muyum, hayır asla. Bunlar normal, insanların psikolojileri bilerek bu duruma getirildi. Halk önemsenmiyor, açlık oyunları oynanıyor ülkede. Sonra millet olarak kafayı üşütüp bekçi köpeğine, sokaktaki insana pompalıyla sıkıyoruz.

burakgunay
30-06-2015, 20:51

Mesela bu olayda adam bırakıp gidiyor.Taksici gaza geliyor koşuyor arabadan sopasını alıyor.

İşte mesela bu mevzuda taksiciler toplanıp bu renocunun ağzını yüzünü eline verseler haklılar mı? bence değiller. çünkü sopayı taksici çekti, öbür adamı linç edicekti. Adam gerekeni yaptı. Ama işte sonu yok bu tarz olayların. Dediğim gibi, Allah kimseyi böyle durumlarla karşı karşıya bırakmasın çok zor karar vermek.

G_TT_I
30-06-2015, 20:53
Minibüs minibüsün önünü bilerek kesiyor sanki yol vermedin durumu değil adamda öldürme peşinde haber nedir bilen var mı?

Kadyr
30-06-2015, 20:55
yok arkadaş bu nedir ya silahsız dolaşılmaz oldu bizde silahla dolaşak napak yani hayatımızmı kararsın.

individual
30-06-2015, 21:01
Bucak'ta pazarcılık yapan Bekir ve Ekrem Kaygısız kardeşler ile aynı işi yapan Berkant İ. arasında Antalya'nın Korkuteli İlçesi'ndeki halk pazarında yer nedeniyle geçen Çarşamba günü tartışma çıktı.

2 kardeş, Bekir Kaygısız'ın kullandığı 15 PP 585 plakalı kapalı kasa kamyonetle, Berkant İ. ise 15 DZ 004 plakalı aynı tip araçla akşam saatlerinde Korkuteli'den Bucak'a dönüşe geçti. Bucak merkeze gelindiğinde Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde taraflar arasında başlayan tartışma, saat 22.30 sıralarında bulvarın Cumhuriyet Caddesi ile kesiştiği ışıklı kavşakta kavgaya dönüştü. Berkant İ., yanındaki pompalı tüfekle önce Bekir Kaygısız'a, ardından Ekrem Kaygısız'ın başına ateş etti. 2 kardeş yaşamını yitirirken, Berkant İ., olay yerine gelen polise teslim oldu.

CİNAYET ANI KAMERADA

Kaygısız kardeşlerin yaşamını yitirdiği olayın görüntüleri bugün ortaya çıktı. Bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, Kaygısız kardeşlerin Berkant İ.’nin aracının önüne geçerek durdukları, araçtan inip koşarak Berkant İ’nin yanına geldikleri görülüyor.

Bu sırada Berkant İ. araçta bulunan pompalı tüfeği alarak Kaygısız kardeşlerden kendisine yakın olanına 2 el ateş edip vurarak öldürüyor. Berkant İ. kaçan diğer kardeşi de minibüsün arkasında vuruyor. Berkant İ. yere düşen şahsa bir el daha ateş ediyor.

RedCan
30-06-2015, 21:16
Ucuz ölümler ülkesi..

volkan_gs
30-06-2015, 21:19
Harbi dışarı çıkmaya korkar olduk ya

Low-Rider
30-06-2015, 21:20
Vurup indirirsin adamı hadi ona tamam kendini korudun vs olayın öncesine kimbilir neler var ama vurup indirdiğin adamların birde kafasına sıkmak nedir.

Aksiyon filmimi bu amk

Eworen
30-06-2015, 21:36
Olayin asil nedeni trafik degilmis yanlisim varnis kusura bakmayin
Lakin dusunmeden ates edip bide ölsün diye kafasina sıkıyor kacana ates ediyor..
Boyle adamlar var iste trafiktede cikar sokaktada cikar aman dikkat..

rebeloghy
30-06-2015, 22:17
Abi tek el ateş etse haklı diyeyim , önünü kesenler düşünecekti. Silahsız olsa 2 ye 1 hastanelik ederlerdi adamı... Ama abide de hiç akıl bırakmamışlar 1. yi sıktın bırak , ölen öldü yanan sen oldun..

bason
30-06-2015, 22:25
Kanım dondu izlerken. Gözünü kırpmadan öldürdü adamları...

optimus_prime
30-06-2015, 22:25
kanım dondu bu ne lan

bu olayın bir geçmişi falan vardır bence basit bir trafik olayına benzemiyor

svtec
30-06-2015, 23:09
iş müdafadan çıkmış cezası 4 le çarpılcak ve indirim felan olmaz hayatı içerde geçicek deydimi hayır çoluk çocuk ne olcak eş dost akraba... madem sıkıcan hava et ateş adam zaten tüfeği görünce duruyor korkmuş sıkınca havaya kaçacaklar yada konuşmaya çalışacaklar bir anlık gafletin bedelini masum çocuklar eşler bakmaya yükümlü olduğu kişiler çekicek ama iyi olmuş bu psikolojide biriyle aynı evde durmak onun çocuğu olmak ucuz kurtulmak gibi durum her sinir krizinde evde birini öldürür böyle tipler insanın doğasında kavga tartışma var ama tek bildiğim bir canı alan bütün bir insanlığı öldürmüş gi,bi günaha girer affı olmayan en büyük günahlardan biri dir.. şuan inanın ben naptım diyordur ama artık çok geç ..

TEQUILA
30-06-2015, 23:31
Herhangi bir sinir anımda birisiyle kavga edecek duruma geldiğimde derin nefes Alıp çoluğumu çocuğumu düşünüyorum, o anı kafamdan silip olaydan uzaklaşmaya çalışıyorum. Yoksa en kolayı ya birinin cezasını yada mezarda yatmak. Allah herkesi beladan uzak tutsun, doğru insanlarla karşılaştırsın.

burakgunay
01-07-2015, 01:33
Amin..
Abi havaya sıksa, belki bu adamlar kaçar gider evet ama bi dahakine boş gelmezler. O zaman da kendi ölebilir. Oki ucu boklu değnek ya hakkaten çok zor allah kimseye vermesin

c20let
01-07-2015, 01:40

Taksi yazmıyor arabada. Sarı kuş serisi sadece sanırım. Ne güzel patlattı sopayla kafasına. :D Helal olsun amcama. Öyle eşşek gibi koşup geldi dayağını yedi camış gibi çöktü yere.

HondatugraL
01-07-2015, 02:33
Kendını korumak ıcın ayagına sıkarsın da yere düşene sıkmak nedır helekı kaçanı kovalamak ? Vay arkadaş.

Ozan Özer
01-07-2015, 07:44
Trafik olsun,sokak olsun,benzer bir yer olsun farketmez..ARtık haklı bile olsam,uyarımdan sonra el-kol yapıyorsa karşımdaki hiç bulaşmadan yoluma devam ediyorum..
İster korkak desin,ister başka birşey.Hayatımda bir daha görmeyeceğim biri için hayatımdan olmaya değmez..

Tunacan
01-07-2015, 08:02
Milletin ne sinir katsayısı kaldı ne de psikolojisi..
Herkes manyak, herkes deli. Kimse ne yaptığını bilmiyor, pimi çekilmiş bomba gibi geziyor..
Ucuz hayatlar ülkesi çok doğru bir tabir. Herkes yargı makamı gibi ceza kesiyor birbirine..

kelalper
01-07-2015, 08:26
Herif belli ki cinnet getirmiş bunlardan. Sıkıp rahatlamıştır. Hanımda evde dır dır yapıosa içeride kafa dinler işte. Ben ikisininde ayağına sıkardım nasılsa cezası yok. Bak onur a herif önüne gelene sıkıo yakalanıo avukatsız hop salıolar.

blow07
01-07-2015, 08:34
ülkenin suyu çıkmış valla. Trafikte araç sürmeye ve ya yaya yürümeye korkar oldum .

muratburunce
01-07-2015, 09:49
bencede olay trafik muhabbeti olamaz yol vermedi diye gta'daki gibi adamları öldürmek yere düşen adamın kafasına sıkmak başka olaylar vardır işin içinde...

gerçi türkiyede buna benzer çok haber gördük komşusuna gürültü yapıyorsun diyen adamı çocuğunun yanında kafasına sıkıp öldüren adamda gördük...

allah sonumuzu hayır etsin daha neler görüp duyacağız iyce şaşırdı milletimiz...

brs852
01-07-2015, 10:15
Adama ateş ediyor yetmiyor birde kafasına sıkıyor bunlarla aynı ülkede yaşar olduk hiç bir şeye tahammül kalmadı.

erdemköksal
01-07-2015, 12:06
oha adam tereddüt etmedi sanki hergün yapıyor

s7158
01-07-2015, 12:41
Yeni Türkiye'nin son durumu aslında.
Hukukun olmadığı bir ortamda herkes kendi yöntemiyle ceza keser oldu.
Bu kadar basit.

Sezgin
01-07-2015, 12:52
Olay trafikle alakalı değil, pazarcılık yapan elemanlar arasında yer kavgasından kaynaklı oluyor. Daha sonra öldürülen iki kardeş yolda adamın önünü kesiyor. Ama elaman çetin çıkıp direk sıkıyor 2 kardeşe.

bason
01-07-2015, 13:14
Çetin değil bildiğin deli çıkıyor adam... Adam öyle hissizce vuruyor ki, kanım dondu...

Caesar
01-07-2015, 13:19
Beyler olayı anlatıyorum.

1. Pazarda yer yüzünden kavga çıkıyor. Ölen şahıslar kendisini pazardaki yerini bırakması için tehdit ediyorlar.

2. Ölen şahıslar adamı her gün tehdit etmeye başlıyor. Kendisini ve ailesini ölümle tehdit ediyorlar.

3. Daha sonra 2 kez adamı bu şekilde yakalayıp dövüyorlar.

4. Adam savcılığa suç duyurusunda bulunuyor polisden koruma talep ediyor. Kendisinin ve ailesinin can güvenliği olmadığını ısrarla 3-4 kez polisi arayarak belirtiyor.

5. Polisden herhangi bir koruma alamıyor.

6. Kendisi silahlanıyor.

7. Son kez göbekde videoda gösterildiği gibi durduruluyor.

8. Gerisini hep birlikte izledik. Adam bu ikisini öldürdükten sonra kaçmıyor direk orada polise teslim ediyor. Hatta direk kendisi aramış polisi ve siz beni koruyamadınız ben kendi işimi kendim hallettim demiş.

Hepsi yakında ortaya çıkar mahkemesine sunulacakmış bu kayıtlar.

Nerden mi biliyorum avukatlar diledikleri olay hakkında bilgi alabiliyorlar biliyorsunuz oradan. Bir kaç yerde daha tartışmışlar bu konuyu.

Şimdi yorumlarınızı buna göre yapın saygılar.

Dipnot: Bu olayda da önü çevrilmeden önce kendisi takip edildiğini farkedip anında polisi aramış ve bulundugu mevkiyi belirtip yardım istemiş. Bu telefon görüşmesinden yaklaşık 6-7 dk sonra olay intikal ediyor.

Molev
01-07-2015, 13:32
Durum buysa adamın canına tak etmiş ne olursa olsun cana kıymamalıydı ama psikolojik olarak durumunu çok kötü olarak tahmin ediyorum heleki ailesini tehtit etmişler ise :/ polis de olay yeri incelesin dursun.

syhkan
01-07-2015, 13:41
Vurup indirirsin adamı hadi ona tamam kendini korudun vs olayın öncesine kimbilir neler var ama vurup indirdiğin adamların birde kafasına sıkmak nedir.

Aksiyon filmimi bu amk

tahminimce ben bunları vurdum öldürmezsem onlar birgün gelip beni öldürecek diye düşündü , cinnet anı işte..

individual
01-07-2015, 14:07
Adamin canina tak etmis belli.

Zaten silahli olan diger aracin onunu kesip ates etmiyor.

Allah kolaylik sabir versin bu saatden sonra.

KÖROĞLU
01-07-2015, 16:30
Pazarlarda yaşanan kavgalar pistir, her tezgahın altında mutlaka bir bıçak olur.

Herkes ekmeğinin peşinde 30 Cm yer için ağız burun kavga edenleri gördük zamanında.

Zamanında biz de ufak tefek kavgalar ettik ama olay bu boyuta gelmedi, allah korusun.

Amam güçlü olanın sesinin çıktığı bir mecradır, arkan yoksa sen de yoksun demektir.

Yaptığı kesinlikle yanlış ama ceasar ın yazdığı şekilde tehtidlere hangimiz ne kadar dayanabiliriz ?

Karşı tarafın kışkırtması olmuş biraz. Ve gerçekten insanların bir çizgisi var o çizgi aşıldıktan sonra hayvanlardan daha tehlikeli olabiliyorlar.

O yüzden bazen zorlamamak en iyisi, kimin ne olduğu belli değil. Kaldı ki adam zaten iner inmez pompalıyı alıyor eline artık tak demiş belli.

Ailesine yazık, rabbim kimseye böyle durumlar yaşamak nasip etmesin. :S

blow07
01-07-2015, 19:40
Durum buysa adamın canına tak etmiş ne olursa olsun cana kıymamalıydı ama psikolojik olarak durumunu çok kötü olarak tahmin ediyorum heleki ailesini tehtit etmişler ise :/ polis de olay yeri incelesin dursun.

cana kıymasaydı belki de canına kıyılacaktı. Eğer söylendiği gibiyse Yeni Türkiye'de en ağır cezayı alırdı. Sebepsiz yere öldürseydi belki bi indirim alabilirdi.

SErhat.
02-07-2015, 11:28
Beyler olayı anlatıyorum.

1. Pazarda yer yüzünden kavga çıkıyor. Ölen şahıslar kendisini pazardaki yerini bırakması için tehdit ediyorlar.

2. Ölen şahıslar adamı her gün tehdit etmeye başlıyor. Kendisini ve ailesini ölümle tehdit ediyorlar.

3. Daha sonra 2 kez adamı bu şekilde yakalayıp dövüyorlar.

4. Adam savcılığa suç duyurusunda bulunuyor polisden koruma talep ediyor. Kendisinin ve ailesinin can güvenliği olmadığını ısrarla 3-4 kez polisi arayarak belirtiyor.

5. Polisden herhangi bir koruma alamıyor.

6. Kendisi silahlanıyor.

7. Son kez göbekde videoda gösterildiği gibi durduruluyor.

8. Gerisini hep birlikte izledik. Adam bu ikisini öldürdükten sonra kaçmıyor direk orada polise teslim ediyor. Hatta direk kendisi aramış polisi ve siz beni koruyamadınız ben kendi işimi kendim hallettim demiş.

Hepsi yakında ortaya çıkar mahkemesine sunulacakmış bu kayıtlar.

Nerden mi biliyorum avukatlar diledikleri olay hakkında bilgi alabiliyorlar biliyorsunuz oradan. Bir kaç yerde daha tartışmışlar bu konuyu.

Şimdi yorumlarınızı buna göre yapın saygılar.

Dipnot: Bu olayda da önü çevrilmeden önce kendisi takip edildiğini farkedip anında polisi aramış ve bulundugu mevkiyi belirtip yardım istemiş. Bu telefon görüşmesinden yaklaşık 6-7 dk sonra olay intikal ediyor.

Bizim orada olmuş olay, sadece yer kavgasından olduğunu ve ölen 2 kardeşin daha evvelden de öldürenle sürtüşme yaşadığını duymuştum. Ama öldüren kişi de Burdur'un bir başka köyünden ve o köy de pek iyi anılmaz. Bu tarz şeyler normal bile karşılanabilir orada. Teksas benzetmesi yaparlar orası için. Ancak insanın kanını donduran görüntüler..

Kendim de Bucaklı ve avukat olmama rağmen bu kadar teferruatını sizden öğrendim şimdi.

kimbubye
02-07-2015, 11:48
Adamcağıza yazık değil mi? Koruma için de başvurmuş daha ne yapsın. Şimdi cezaevinde geçicek günleri.

Draniela
02-07-2015, 12:59
Allah belanızı versin yazık cidden çok yazık. Ya ne olursa olsun tartışırsın edersin ama öküz gibi öldürmenin manası nedir anlamış değilim. Ben izlerken kötü oldum. Hayvan oğlu adamı vuruyor yere düşüyor üstüne bir daha sıkıyor.

Draniela
02-07-2015, 13:01
Not: Olayın aslını görmedim pardon.

Adam zor durumda kalmış bu durumda ne denir bilemedim. Benim yorumum kendi canını korumaya çalışmış herhalde karşı taraf başka çare bırakmamış.

Vlkn-fb
02-07-2015, 15:51
böyle kansızlar aileyi tehdit edip adamı kıstırıp kıstırıp dövmeye kadar gittiyse iyi olmuş helal olsun hani bazen diyoruz ya bağıra bağıra gitti diye adam bildiğin bağırmış yardım koruma vs ama duyan yok ölenler yaşasaydı belkide ailesine tatsızlık yapıcaktı ki hangimiz ister bunu tez zamanda kurtulur umarım. yapmam diyenlerde birkez daha düşünsün insan hergün bu tarz davranışlar içinde yaşamıyor ama zıvanadan çıkarmamak lazım işte çare bulamayınca insan yapıyor işte..

metinalan
02-07-2015, 16:05
vuran adama ne olacak peki olay bundan ibaret ise ? ölüm tehditleri , koruma isteği ayrıca polisi zaten bilgilendirmiş , bacaklarından vursaydı keşke ama bu seferde adamlar işin peşini bırakmıcak iki ucu boklu dere.

arfy
02-07-2015, 17:32
Yeni Türkiye'nin Polisi ancak özgürlük isteyen,hak arayan gençleri dövsünler.kaçAK sarayın kapı kulluğundan başka işleri yok.Adam yasal yollardan belli ki tüm haklarını aramış.Elinden gelen bütün yardımları istemiş.Herzamanki gibi umursamamışlar. Yüzde milmem kaçyüz artan kadın cinayetleri, tecavüz ve sonrası cinayetler gibi durumların neden bu kadar arttığının da sebebi işlemeyen hukuk sistemi ve kolluk kuvvetlerinin durumudur. Geçenlerde yine Özgecan gibi bir duruma düşmek istemeyen üni. öğrencisi genç kızın demeci vardı.Polisin bizi koruması için illaki tecavüz edilip öldürülmemiz mi gerek diye. Yazık . Videoyu ilk gördüğüm de içim ürpermişti ne küfürler ettim haddi hesabı yok. Şimdi düşünüyorum da adam silahı doğrulttuğunda karşısındaki geri çekiliyor evet , peki sonrası ne olacaktı ? Korkup çekiliceklerdi evet ama ailesine birşey yapmayacaklarının garantisini ''sen ben değil '' polisin verebilmesi gerekiyor malesef oda olmamış. Üzüldüm gerçekten.