PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vw seat kullanıcılarına bp de % 3 indirim

yusuf yılmaz
01-07-2015, 16:37
http://binekarac.vw.com.tr/bp-kampanyasi-katilim-kosullari.aspx

Kampanyadan yararlanmak için Ücretsiz olarak 3212'ye 1 adet araç plakasının yazılarak gönderilmesi gerekmekte

b.ustaoglu
01-07-2015, 17:08
bp de hiç sevmem ya :D güzel kampanya ama

iynn-RS
01-07-2015, 17:11
%3 indirim yapana kadar %3 oktan yukseltseler ya

by.gkn
01-07-2015, 17:15
Böyle birşeyi düşünmüş olmaları bile çok güzel bence.

yusuf yılmaz
01-07-2015, 17:17
%3 indirim yapana kadar %3 oktan yukseltseler ya

98 veya 100 oktan getirdiler kimse almadı

MiaMi
01-07-2015, 17:23
Evet bu kampanya başladı foruma yazmadım kimse uğraşmaz kasada o saçma pos cihazları ile. Telefon numaranı veriyorsun puan yükleniyor kod geliyor en az 4 5 dk'nı alır istasyonlarda kimse beklemez o sırayı.

Bp sağa sola saldıracağına önce adam gibi point of sales terminal network kurdursun.

Millete filo kart dağıttılar önce bakiye sorgula adam gider yakıt alır gelir sistem gider tahsilatla uğraşırsın. Adamın kamyonu vardır bakiyesi vardır 20 dk'da dolana kadar firmasının kredi limiti biter parası olmasına rağmen tahsilat yapamazsın fuzuli işlerde üstüne yok bp nin.

Benim aldığım LPG fiyatından ucuza LPG satan istasyon olabilirmi ya.

yusuf yılmaz
01-07-2015, 17:35
Evet bu kampanya başladı foruma yazmadım kimse uğraşmaz kasada o saçma pos cihazları ile. Telefon numaranı veriyorsun puan yükleniyor kod geliyor en az 4 5 dk'nı alır istasyonlarda kimse beklemez o sırayı.

Bp sağa sola saldıracağına önce adam gibi point of sales terminal network kurdursun.

Millete filo kart dağıttılar önce bakiye sorgula adam gider yakıt alır gelir sistem gider tahsilatla uğraşırsın. Adamın kamyonu vardır bakiyesi vardır 20 dk'da dolana kadar firmasının kredi limiti biter parası olmasına rağmen tahsilat yapamazsın fuzuli işlerde üstüne yok bp nin.

Benim aldığım LPG fiyatından ucuza LPG satan istasyon olabilirmi ya.

benim konuştuğum üzere orada sadece pompacı plakayı giriyor biz beklemiyoruz fişimizi alıp çıkıyoruz merkez istasyona gidip uygulama yapınca detaylı yazarım

Kadyr
01-07-2015, 19:30
anlamadığım bir şey var kampanyaya katılan numara ıle bp kart numarası aynı olmıcak sanırım dımı plakaya goremı işlicek bu olay ? çunku aracım babamın uzerıne kart falan benım uzerıme.dogusu aradık babamdan kayıt ıslemını yaptırıdk

Kadyr
01-07-2015, 19:31
istasyonlardaki POS terminaline GSM numarası girmek suretiyle puan kazanabilecek ve harcayabilecektir.,
bu mesajı gordum sanırım ekstradan numara gırıcez makıneye

iynn-RS
01-07-2015, 20:04
98 veya 100 oktan getirdiler kimse almadı

Ne zaman geldi 100 oktan?