PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : M3 (S50) vs A3 (1.8T Sleeper)

Eray Yümsel
25-10-2008, 10:20
öncelikle denizim R yapmayıp istanbula geldiğin için teşekkür ederim kardeşim. senı ağırlamak için elimizden geleni yaptık umarız bi kusurumuz olmamıştır birdahaki gelişinde daha iyi ağırlarız inş ufak tefek aksaklıklar için özür dilerim :)

yemeğimizi yiyip rolling için hazırlıklara başladık ama deniyeceğimiz araçlar gelmedi bizde oytune kardeşimizden yardım istedik saolsun 1saatte 1.8t manyağı yaptı bizi :) arada bide sleeper tabi :D tekrardan RNN ye maşallah süper gidiyo stock :rolleyes: hehehe

http://videos.streetfire.net/video/M3-s50-vs-A3-18T-Modded_194147.htm

http://img508.imageshack.us/img508/3372/dsc01576kf5.jpg (http://imageshack.us)

http://img363.imageshack.us/img363/5805/dsc01578bu2.jpg (http://imageshack.us)

http://img185.imageshack.us/img185/8532/dsc01580dx6.jpg (http://imageshack.us)

Vtec-SEDAN
25-10-2008, 10:24
RNN tehlikeli, maşallah :) m3de çok şık nazar değmesin. :icon_tup:

Oytun
25-10-2008, 10:26
sende sağol eray :) güzel geçti gece
iki araçda cok guzel gidiyor, maşallah

Cihan
25-10-2008, 10:26
M3 ün pek espirisi kalmamış bu a3 1.8t yanında. Keşke sesler de düzgün olsaymış

imhotep
25-10-2008, 10:36
guzel bir geceydi. Ankaradan gelen dostlarımıza teşekkur ederiz.umarım bir kusurumuz olmamıştır..:)

benim dişime göre rakip olmadığı için geceden erken ayrıldım. benden sonra ekşın olmuş kaçırmışım tuh..:D

mmustu
25-10-2008, 10:45
aha özgürüm sen gittin aksiyon patladı bizde kumburgaz tarafına doğru bastık o taraflarda yağış yok diye güzel oldu tabi adam onca yoldan geldi üst üste geri vitesler oldu ama olsun oytun dostuma teşekkürler

Ramcho®
25-10-2008, 10:46
s3 a3 mü araç? birde modlar neler?

mmustu
25-10-2008, 10:48
araç a3 1,8 t :D

Ramcho®
25-10-2008, 10:49
içinde ne var:)

imhotep
25-10-2008, 10:50
içinde ne var:)

dışı seni içi beni yakar hesabı 350 hp die biliyorum..

mmustu
25-10-2008, 10:51
özgürüm bg dedin aklıma geldi dynoya gideceksen haber ver bana :D

imhotep
25-10-2008, 10:55
özgürüm bg dedin aklıma geldi dynoya gideceksen haber ver bana :D

kanka kaçabilirsem haber veririm..:D

M3CSL
25-10-2008, 11:00
guzel gecmıs gece sesler fena:) dıer golfte ıyı gıdıyo gibi bu arada.:) 1.8t show:D:D

mmustu
25-10-2008, 11:01
ya baya güzel gidiyo golf hemde içinde 3 kişiyle :D

Eray Yümsel
25-10-2008, 11:03
golf o deeneyişimizde tekti bide baya erken bastı videoda sanki kafada almış gibi gözüktü :D deniz fazla gazlamadı ilk başlarda bi görmek için sıktıkta diğerleri keyfi basmalardı yoksa hiç tutunamıyo m3 ün yanında golf 200 210hp falandı yani

STP
25-10-2008, 11:09
ıkı arabayada masallah. RNN nın bu skeılde gıtmesı normal tabı m3 de ıyı tutunmus, bu gece yagmur olmazsa cıkıyoruz dımı eray?

HUSNU
25-10-2008, 11:15
Maşallah araçların hepsi çok iyi gidiyor. Golfte chip ve Dump valve var o kadar :)

Eray Yümsel
25-10-2008, 11:16
ıkı arabayada masallah. RNN nın bu skeılde gıtmesı normal tabı m3 de ıyı tutunmus, bu gece yagmur olmazsa cıkıyoruz dımı eray?

stp tuning deniz gitti bazı sebeplerden dolayı çok kırıldı bende utandım tutmaya yüzüm kalmadı zaten gönderdim. Sizinle denemeye denize tekrardan rica edicem inş bidaha gelmesi için sabaha kadar sıkarız ozaman...

STP
25-10-2008, 11:18
nasıl yanı yaw
nıye gıttı? o zaten EDS ıle denemek ıcın gelmemısmıydı? ctesı gecesı ıcın sozlestıktı sozde ,ne oldu yıne yaw mevzular donmus anlasılan

KAAN_M3
25-10-2008, 11:29
eke eray deniceniz arabalar burdaydi siz denemedeniz deniz döndü mü ist den...
bu akşam deneme yapicaz işallah selcuk benim araba ile de denersin...

Eray Yümsel
25-10-2008, 11:34

biz size söylediğimiz gibi yemeğimizi yiyip ataşehir shellde 11.30 dan 12.30 a kadar bekledik ve çıktık... sağlık olsun kaancım denizi arayıp sorarsın nerdeymiş

mmustu
25-10-2008, 11:37

dostum yanınıza kadar geldik adam onca yoldan gelmiş bi yemek yiyip çıkalım dedi yangından mal kaçırır gibi kalkalım diye tutturdunuz daha sonra telefonlar nie kapandı onuda anlamadık...

BG_TYPER
25-10-2008, 11:52
bana bak ekeraymısın marmararayymısın yoks<a toplu karıştırıcımısın sen nesin kardeşimm
dün geldiniz hadi cıkalım dedi adalar yemek yicez dediniz ayaklarımız titriyo dediniz korkudanmı yoksa aclıktanmı adamlar sizi aradı yemekten sonra cıkalım dedi yorgunuz yarın dediniz şimdi oraya bekledik gelmediler diyosun ara denizi masrafı neysee ben karşılıyom a.q akşama gelsin 34 KOR 07 yi gecemeyecegini anlayınca kactı arabaya bişeyler daha eklemenin pieşindeyse anlıyalım ama o sarı m3 kaanın arabayı hiç bi şekilde gecemezdi bunu bildiginiz içinmi gittiniz hadi gittinizde neden yalan yanlış yazıyosun bunu acklaa a.q ortalıgı neden bulandırıyosun deniz kalktı geldi hadi birileri ilgilenmedi yanlış yaptıı ulan adam zehir olsa ankaradan gelmiş hadiyin demezmi sen hayatında kac roling e cıktın nerde ne yaptın a.q burda ortalıgı bulandırıyosun söyle denize ben onu bu akşam agarlıcam masrafınıda vercemm
kaanı gecerse eger hemen geri dönsünn

miniks
25-10-2008, 11:52
Ben konuya bi açıklık getireyim de sonra herkes ona göre yorum yapsın he bu arada geri vites yaptı denicegimiz araclar diyenin de ta amına çakayım ibneligin luzumu yok ben dükkanımda kaç saat denizin arabasının hallolmasını bekledim sonra işi bitti geldiler bostancıdan kartala benim dükkana arabaları denemeye gidicez diye sonra bunlar KAAN ın arabayı gördüler vede bir anda denizin ayaklar falan titremeye başladı karnı acıktı falan filan yemek yemeye gidiyoruz dediler üsküdara ne alaka bostancıdan dirtek üsküdara gidin yemek yiyin gelin ozaman kafanıza silah mı dayadık

ben bütün hafta içi sırf deniz gelicek diye M3 ü hazırladım bütün herşeyini bitrdim ama ne yaptı deniz efendi R yaptı ne

şimdi sana soruyorum eray efendi yagmur camur yokken arbayı denemediniz yem ek yediniz yagmur yagarkenmi arabayı denicektik bu kadar sacmalık olmaz

Okadar benzin paranı vericem falan filan lafları ettin denize yemek yedirmek için mi getirttin denizi ankarandan istanbula

Bne hayatımda R yapmadım yapmam da Ankaraya gittim ben gazlamaya kimin götü yedi de geldi benmimle ankaraya hiç biriniz cıkmadınız

Neyse deniz efendi de gitmiş demekki ankaraya vardır bir bildigi ama dün geceden sonra denize karşı olan tavrımda bundan sonra degişmiştir çok büyük ayıpm ettiniz he bide R yi ben degil kralını siz yaptınız

BG_TYPER
25-10-2008, 11:58
bide mustu kimin teli kapandı sen kimi aradın halisilasyonmu görüyosun bizi bu alemde arayan herkez bulur yalan neden konuşup ortalık karıştırıyosunuz delikanlıya yakışırmı kardeşim bu tip işler

mmustu
25-10-2008, 12:01
korkudan ayakları titreyen adam ankaradan buraya araba denemek için gelmez beyler geri vites kelimsei sizin için söylenmedi zaten dükkanınıza kadar gelindi sadece yemek yiyip çıkalım dendi tutturdunuz hemen deneyelim diye adamlar size ankarada böylemi yaptı yok arabayı gördüler geri yaptılar falan ayıp bunlar adamlar gecede kalacaktı ama havanın bugün ver yarın yağışlı olacağı için gece geri döndüler ama haftaya kısmetse yine gelecekler

mmustu
25-10-2008, 12:04
bide mustu kimin teli kapandı sen kimi aradın halisilasyonmu görüyosun bizi bu alemde arayan herkez bulur yalan neden konuşup ortalık karıştırıyosunuz delikanlıya yakışırmı kardeşim bu tip işler

dostum biz ataşehirdeyken kaanı kaç defa aradık teli kapalıydı kimseye yalan borcumuz yok heleki böyle konular için ortalıkta kendi arabam bile yokken kimse için kimseye ne yalandan nede haybeyeden konuşmam

miniks
25-10-2008, 12:04
aha özgürüm sen gittin aksiyon patladı bizde kumburgaz tarafına doğru bastık o taraflarda yağış yok diye güzel oldu tabi adam onca yoldan geldi üst üste geri vitesler oldu ama olsun oytun dostuma teşekkürler

bU camia bir ara senin geri viteslerini sayıyordu karşıtırıo olmayasın yavşak

mmustu
25-10-2008, 12:07

sen bi ağzını toplasana birader beni başkası ile karıştırıyosun herhalde o lafları adama yedirirler

miniks
korkudan ayakları titreyen adam ankaradan buraya araba denemek için gelmez beyler geri vites kelimsei sizin için söylenmedi zaten dükkanınıza kadar gelindi sadece yemek yiyip çıkalım dendi tutturdunuz hemen deneyelim diye adamlar size ankarada böylemi yaptı yok arabayı gördüler geri yaptılar falan ayıp bunlar adamlar gecede kalacaktı ama havanın bugün ver yarın yağışlı olacağı için gece geri döndüler ama haftaya kısmetse yine gelecekler

benim dükkanıma kadar geldiniz yemek yicez demediniz taaki arabayı görene kadar denemeye cıkmaya geldiniz benim dükkanıma

arabaya bindiginizde bana kaan söledi yemek yemeye gidiceklermiş diye ozaman üsküdara gidiyoruz niye dediniz bizim burda da aslan gibi yemek yicek yer vardı gider orda atıştırırdınız yol üstü cıkar basardık boılş konuşmayalım

bostancı nere kartal nere kartal nere üsküdar nere

kimse bana ve arkadaşlarıma R yaptın diyemez lafınızı bilin !!!!!!!!!!!

imhotep

olayı vahim boyutlara taşımayalım ahmet & hilmi kardeşim.

miniks
25-10-2008, 12:08
sen bi ağzını toplasana birader beni başkası ile karıştırıyosun herhalde o lafları adama yedirirler

benim adresim belli gel yiyelim beraber kim yiyo görürüz

KAAN_M3
25-10-2008, 12:10
kardeşim benim telefonum sabaha kadar acikti ulaşmak isteyen ulaşirdi msn im bile acikti yalan konuşmayin ben size yemek yemeyelim dedim mi otoban da opet içinde resturant var dedim orda otururuz dinlenirsiniz otoban kuru ise deneriz dedim cevizli üsküdar a giden siz siniz benim arabam hazir siz geldiiniz dükkani kapattik biz size nededik bugun yağmur yağcak hava yağmadan deneyelim dedik benim telefounum kapali dediniz hilmin var ahmetin var onlari nie aramadiniz hepimizinkimi kapaliydi bu işleri geçin kardeşim siz de TERS1 VAR GİDER YAPARKEN GERİYE TAKIOSUNUZ...

BMK TypeR
25-10-2008, 12:11
beyler kufurlu konusmayın bu modlar nerde mesajları sılmıyo:)

MiaMi
25-10-2008, 12:13
Bu akşam rolling varmı avrupa yakasından.

Bu arada bi rolling için yanlış anlaşılma için yapmayın gerginlik. Dün benimde haberim oldu rolling için doğumgünüm dolayısı ile gelemedim. Kaç gündür rolling yapalım diyoruz. Bu gece olsun hava düzelirse.

BG_TYPER
25-10-2008, 12:15
dostum biz ataşehirdeyken kaanı kaç defa aradık teli kapalıydı kimseye yalan borcumuz yok heleki böyle konular için ortalıkta kendi arabam bile yokken kimse için kimseye ne yalandan nede haybeyeden konuşmam bak kardeşimm kaana ulaşamadıysan bana ulaşş bana ulaşamazsan miniklere ulşaşş ama şu lafları yedirmek için miniklerden önce bana ulan haddinizi bilin lann yamur yagacak cıkalım dedi adamlar sizee ayaklar titredi burda fazla knuşmaya gerek yok sıkıntın karın agrın varsaa lafları yedirmeye cıkalım akşam roling ee degill

KAAN_M3
25-10-2008, 12:16
deniz ankaradan gelmiş allah razi olsun bişi demedik yolda da elli kere aradik geldinizmi bişi oldumu naptiniz die internetten gider yapmayin kardeşim adresler belli karnimiz ac dediler ben ne dedim size otoban in kenarinda var hemen kurtköy de üsküdar dan daha yakın eray götürdü patso die biz kacmayiz hiç bir zaman denemeler den yağmurda da basarim ben m3 le fark etmez bana...

34GUN34
25-10-2008, 12:17
RNN HER ZAMANKİ gibi güzel yürümüş

imhotep
25-10-2008, 12:17
benim adresim belli gel yiyelim beraber kim yiyo görürüz

miniks , mmustunun arabası hiç bir zaman hazır değildi ve ben kimseye ne gider yaptını nede deneyelim dedini gördum karıştırıyorsun sanırım

STP
25-10-2008, 12:19
beyler sakin olun ya ne bu yazılar ayıp ...

coolvtec
25-10-2008, 12:20
Video güzel olmuş, ellerinize sağlık. M3 ün sesi güzel, s3 ün ise gidişi.

M3 vs S3 vs TIR roll 10 numara :)

miniks
25-10-2008, 12:23
miniks , mmustunun arabası hiç bir zaman hazır değildi ve ben kimseye ne gider yaptını nede deneyelim dedini gördum karıştırıyorsun sanırım

ne S2000 ler gördük biz zamanında sen merak etme kardeşim

mmustu
25-10-2008, 12:23
bak kardeşimm kaana ulaşamadıysan bana ulaşş bana ulaşamazsan miniklere ulşaşş ama şu lafları yedirmek için miniklerden önce bana ulan haddinizi bilin lann yamur yagacak cıkalım dedi adamlar sizee ayaklar titredi burda fazla knuşmaya gerek yok sıkıntın karın agrın varsaa lafları yedirmeye cıkalım akşam roling ee degill

dostum ne seni tanırım ne kaanı nede hilmiyi ahmeti denizide o akşam tanıdım gördüğümü anlatıyorum burda ama siz beni birisiyle karıştırıyorsunuz orası kesin hem küfür edip hemde haklı çıkmaya çalışıyorsunuz asıl ayıp olan bunlar

deniz ankaradan gelmiş allah razi olsun bişi demedik yolda da elli kere aradik geldinizmi bişi oldumu naptiniz die internetten gider yapmayin kardeşim adresler belli karnimiz ac dediler ben ne dedim size otoban in kenarinda var hemen kurtköy de üsküdar dan daha yakın eray götürdü patso die biz kacmayiz hiç bir zaman denemeler den yağmurda da basarim ben m3 le fark etmez bana...

bu konuşma aynen geçti doğrudur ama gider yapan ben değilim ben burdan iş yapmam

ya kankacım ortalıkta benim arabam bile yok beni tanımaz etmezler beni erayla karıştırıyolar olan bu ama hitap yanlış onuda öğrenirler merak etme

mmustu
25-10-2008, 12:24

ya ne s2000 ni ne diyonuz siz beyler rüyamı görüyonuz

imhotep
25-10-2008, 12:27

kardeşim emin ol karıştırıyorsun...

miniks
25-10-2008, 12:31
ya ne s2000 ni ne diyonuz siz beyler rüyamı görüyonuz

tamam eski R ler eraya aitmiş kusura bakma bu konuda sadece

öteki yazdıklarım için herşey devam eder kimse bana ve dostlarıma R yaptın diyemez

Oytun
25-10-2008, 12:34
Video güzel olmuş, ellerinize sağlık. M3 ün sesi güzel, s3 ün ise gidişi.

M3 vs S3 vs TIR roll 10 numara :)

a3 :)