PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pontiac Firebird Sorgu

anilatasy
13-07-2015, 02:17
Abim ilk olarak yengeminde kullanabileceği bir araç arıyordu yani arıyorduk ne ara buralara geldik bilmiyorum açıkcası :) 2 araç almakta karar kıldık bi pert küçük 10-15 bin liralık araba birde kendimize göre bir "hayvan" güçlü birşeye karar verdik çünkü zaten 3 araba oluyor sadece canımız istedikçe bineriz mantığı ile :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-pontiac-pontiac-transam-221258972/detay

Araç pontiac firebird 5.7 transam v8 formula corvette motoru ile aynı motora sahip sanırsam doğru dürüst yorum bulamadım araçla ilgili araç hakkında bilgisi olan yorum yapmak isteyen olursa onlarda çok makbule geçer.

İlandaki aracın durumu bilen biri varsa tabiki o en önemlisi şimdiden teşekkürler :)

Ali Özdoğan
13-07-2015, 20:48
Bu araç hakkında bilgim yok fakat fiyatlar şaka gibi çok niyetiniz var 98 ve üstü ram air bakın ama dediğim gibi uçuk rakamlar

SULTANOGLU
13-07-2015, 20:53
Temizlik boyası yazan bir ilandan en azından kaportasıın pek düzgün olmadığını anlayabilirsin. Geri kalanına yorum yapmıyorum.

anilatasy
13-07-2015, 23:32
Temizlik boyası yazan bir ilandan en azından kaportasıın pek düzgün olmadığını anlayabilirsin. Geri kalanına yorum yapmıyorum.

Adamın ne yazdığı pek önemli değil abi 20-22 kuruş yakıyor yazmış onada inanmadık tabi :D Babam işin içinden bi adam zaten çevremizde yeterince geniş iş araca bakmaya kalsın boyasına macununa milim milim kalınlığına kadar söyleyecek kaportacımızda var dert değil onlar

aybarsdnr
13-07-2015, 23:35
Bu tarz bir araç alınacaksa, gönül rahatlığı ile binebilmek için en az aracın %50 si kadar da kenarda masraf yapmak için ayırmalı. Amerikanlar güzel, keyifli ama masraflı araçlar

atituti
13-07-2015, 23:43
Bu araba alinmaz.zateb bu fiyatlarla amerikan falan alinmaz hayal olarak uzaktan bakmaya devam edin bence

SULTANOGLU
14-07-2015, 00:21
Adamın ne yazdığı pek önemli değil abi 20-22 kuruş yakıyor yazmış onada inanmadık tabi :D Babam işin içinden bi adam zaten çevremizde yeterince geniş iş araca bakmaya kalsın boyasına macununa milim milim kalınlığına kadar söyleyecek kaportacımızda var dert değil onlar

Ozaman madem herseyi biliyosun konu acmana gerek yok. Milim milim kaportacinizin, mekanikciside vardir sanzimancisida.

RafetAraç
14-07-2015, 00:33
Ozaman madem herseyi biliyosun konu acmana gerek yok. Milim milim kaportacinizin, mekanikciside vardir sanzimancisida.

Çok güzel ve yerinde bi cevap olmuş

anilatasy
14-07-2015, 01:00
Bu araç hakkında bilgim yok fakat fiyatlar şaka gibi çok niyetiniz var 98 ve üstü ram air bakın ama dediğim gibi uçuk rakamlar

Dediğiniz araçları araştırcam abi teşekkür ederim

Bu tarz bir araç alınacaksa, gönül rahatlığı ile binebilmek için en az aracın %50 si kadar da kenarda masraf yapmak için ayırmalı. Amerikanlar güzel, keyifli ama masraflı araçlar

Daha önce amerikan araç sahibi olmadık abi dediğiniz aklımda bulunsun iyi oldu teşekkürler

Bu araba alinmaz.zateb bu fiyatlarla amerikan falan alinmaz hayal olarak uzaktan bakmaya devam edin bence

Sanayidede pek olumlu bir yorum bulamadım abi öyle olucak gibi

Abi özür dilerim ukalalık yapmak için yazmadım o şekilde hani aracın hakkında yorumlar olumlu olsa o şekilde hareket ederim gösterir bakarım diye dedim gerçekten yanlış anladın ben sizlerin yorumunu almak için konu açtım abi ukalalık yapmak için yazmadım yanlış anladın. Tekrar özür dilerim yaptıysamda

EM-RE
14-07-2015, 02:09
Ben fikrimi yazıyım 2006 senesinde cabrıosu vardı.
Motoru sanzımanı öyle korkulacak cinsten değil sanzımanı zaten dağılsa 2 gunde toplar verirler motoruda karma karışık değil
üstün bir teknolojisi yok.
Fakat tam dışı seni içi beni yakar modeli bir araba dıştan düzgünse zaten her yeri fiber kötü olan yerini toplamasıda kolay.
Ama kullanışlı değil bakalit kalitesi felakete yakın otomatiğin oranları günümüze göre çok saçma kaldı.20 krş yaktıran adamın alnından öperim.İlk heveste çok güzel gelsede kullandıkça çok çabuk sıkılıcağınız bir model.Çok amerikan istiyorsanız daha eski modellere yönelin ama onlarda bir araba parası ayırmanız lazım o kasaların sözü daha çok geçiyor.Bence dahada güzel.

anilatasy
14-07-2015, 02:38
Ben fikrimi yazıyım 2006 senesinde cabrıosu vardı.
Motoru sanzımanı öyle korkulacak cinsten değil sanzımanı zaten dağılsa 2 gunde toplar verirler motoruda karma karışık değil
üstün bir teknolojisi yok.
Fakat tam dışı seni içi beni yakar modeli bir araba dıştan düzgünse zaten her yeri fiber kötü olan yerini toplamasıda kolay.
Ama kullanışlı değil bakalit kalitesi felakete yakın otomatiğin oranları günümüze göre çok saçma kaldı.20 krş yaktıran adamın alnından öperim.İlk heveste çok güzel gelsede kullandıkça çok çabuk sıkılıcağınız bir model.Çok amerikan istiyorsanız daha eski modellere yönelin ama onlarda bir araba parası ayırmanız lazım o kasaların sözü daha çok geçiyor.Bence dahada güzel.

Anladım abi yukarda yazdığım gibi motorla babam ilgilenir diye düşündük lakin ama kullanılabilirliği çok daha önemli amerikanlardan biraz çekindik yorumlar ürkütücü bu fiyata amerikan bakmak mantıklı değil anlaşılan ki zaten 5.7 litrelik motora 20 kuruş yaktırmak helede otomatik vitesde çok güç yolun yarısından çoğu araç çalışmaz halde gitmesi gerekir diye tahmin ediyorum. Çok teşekkür ederim yorum için eski aşkımız japon rx8'e dönüş yapacağız gibi görünüyor.