PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göçük Düzeltme

sky clio
03-08-2015, 15:13
İyi günler arkadaşlar
Tatilde iken başıma talihsiz bir olay geldi.
Resimdeki yere park halinde iken bir şey düşürmüşler. Ne olduğunu bilmiyorum olay yerine geldiğimde hiç bir delil(saksı falan gibi.) yoktu.
Göçük düzeltme ve rötüş boyası yaptırmayı düşünüyorum. Sizce tahminen ne kadar tutar ? Çok canımı sıktı daha bir ay yeni bitti

http://i.hizliresim.com/VL6rqB.png (https://hizliresim.com/VL6rqB)

1 numaralı yeri baya kötü gibi geldi.
2 numaralı yer 1den 3e doğru uzanan bir göçük
3 numaralı yer 1 kadar olmasada iyi bir darbe almış.

Ankara'da bu konuda işinin ehli güvenilebilecek bir yer tavsiye edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Orhan
03-08-2015, 15:23
düşme falandan ziyade bildiğin bişeyle vurmuşlar gibi duruyor.
Kaporta boya lazım
Varan oto Ali var yardımcı olacaktır.

Çöllü
03-08-2015, 15:36
İyi günler arkadaşlar
Tatilde iken başıma talihsiz bir olay geldi.
Resimdeki yere park halinde iken bir şey düşürmüşler. Ne olduğunu bilmiyorum olay yerine geldiğimde hiç bir delil(saksı falan gibi.) yoktu.
Göçük düzeltme ve rötüş boyası yaptırmayı düşünüyorum. Sizce tahminen ne kadar tutar ? Çok canımı sıktı daha bir ay yeni bitti

1 numaralı yeri baya kötü gibi geldi.
2 numaralı yer 1den 3e doğru uzanan bir göçük
3 numaralı yer 1 kadar olmasada iyi bir darbe almış.

Ankara'da bu konuda işinin ehli güvenilebilecek bir yer tavsiye edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle Geçmiş olsun, aynen dediğin gibi düzeltim seni rahatsız etmeyecek boyuta getireceğine emin olduğum ve senden parça değişim parası almayacak kadar mütevazi bir ustam var İkitellide.. Adı Mustafa YETİŞ
Google'a aratsan çıkar ancak profil bilginden ankarada olduğunu görüyorum şaşmazda da bir ustanın methini duymuştum.. Bulamazsan Alıntılayarak yazarsan araştırır ulaşırım.. Tekrar geçmiş olsun allah can sağlığı versin.

Sert@ç
03-08-2015, 15:53
Ankara öveçlerde göçük timi var sahibi Burak abi foruma üye görürse yazar
Yinede numarasını verelim 0532 672 98 71

sky clio
03-08-2015, 16:33
Kaporta boya lazım
Bakacağım teşekkürler.

Öncelikle Geçmiş olsun, aynen dediğin gibi düzeltim seni rahatsız etmeyecek boyuta getireceğine emin olduğum ve senden parça değişim parası almayacak kadar mütevazi bir ustam var İkitellide.. Adı Mustafa YETİŞ
Google'a aratsan çıkar ancak profil bilginden ankarada olduğunu görüyorum şaşmazda da bir ustanın methini duymuştum.. Bulamazsan Alıntılayarak yazarsan araştırır ulaşırım.. Tekrar geçmiş olsun allah can sağlığı versin.
Hepimiz için sağolun. Eğer bulamaz ihtiyacım olursa sizi PM atarak rahatsız ederim.

Teşekkürler şu an googledan arattım. Telefon ilede yarın işten izin alırsam uğrayabilirim.

IbizaFR150
03-08-2015, 17:35
Pek tavsiye etmiyorum, resimleri var, boyatın gitsin.
Selilütlü kadın bacağı gibi izler kalabilir.

SecretStyle
03-08-2015, 17:58
Geçmiş olsun....

Korollacı
04-08-2015, 05:54
gecmıs olsun. 1 numaralı gocugun ıslem gormesı lazım boyasız gocuk duzeltme ıle gıdecegını sanmam. 3dıgerlerı saglam bı ıscılıkle hallolur gıbı duruyor ama ız bırakabılır cok derıne ınmıs gocuk ozellıkle 3 numara

sky clio
04-08-2015, 10:28
Pek tavsiye etmiyorum, resimleri var, boyatın gitsin.
Selilütlü kadın bacağı gibi izler kalabilir.

Geçmiş olsun....

gecmıs olsun. 1 numaralı gocugun ıslem gormesı lazım boyasız gocuk duzeltme ıle gıdecegını sanmam. 3dıgerlerı saglam bı ıscılıkle hallolur gıbı duruyor ama ız bırakabılır cok derıne ınmıs gocuk ozellıkle 3 numara

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.
1 Numaralı yerin durumu baya kötü ne ile vurmuşlar ne düşmüş hala anlamadım.
Bugün bir kaç yere gidecem. Eğer olmaz derlerse zaten direk servise verecem aracı kasko yardımı ile yaptıracam.

RSX
04-08-2015, 10:35

Biraz tuzlu bi yer 1 defa uğradım fiyat almak için.

optimus_prime
04-08-2015, 11:57
boyasız göçük olayında çok fahiş fiyatlar veriyorlar 3-4 yerden fiyat alın bence

benim çamurlukta göçük vardı götürdüm göçük sihirbazına 700 tl fiyat verdi sanayi de bi tanıdık 50 liraya yağlı çekiçle 1 saatte halletti

RSX
04-08-2015, 15:09
boyasız göçük olayında çok fahiş fiyatlar veriyorlar 3-4 yerden fiyat alın bence

benim çamurlukta göçük vardı götürdüm göçük sihirbazına 700 tl fiyat verdi sanayi de bi tanıdık 50 liraya yağlı çekiçle 1 saatte halletti

Tutturabildiklerine geçirmeye çalışan çok 500 tl dedikleri yeri tanıdık bulduk 70 liraya yaptırdım

free-hifi
04-08-2015, 15:48
Kaporta boya lazım

Tekirdağ da akrabalar çok alış veriş yaparlar kendisiyle benim profildeki e30 da bir ara ona gitti gidip geri almıştım.
Bende tavsiye ederim Ali usta yı

sky clio
04-08-2015, 17:44
Biraz tuzlu bi yer 1 defa uğradım fiyat almak için.
300 TL dedi fakat haklı olarak bu işe girmek istemiyorum boyası çok kötü atmış rötüş yapılırsa sürekli orası atar dedi.
Forumdan geldiğimi söyleyince baya ilgilendi buradan tekrar teşekkür ederim Burak Beye

Bende sanayiye verdim bugün.

Tekirdağ da akrabalar çok alış veriş yaparlar kendisiyle benim profildeki e30 da bir ara ona gitti gidip geri almıştım.
Bende tavsiye ederim Ali usta yı
Teşekkürler.

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.
Aracı sanayide tanıdık bir yere verdim 300 TL dediler. Toplam boya ve düzeltme dahil hepsi.
Fotolarını çektim.
Ama hala ne olduğunu ne düştüğü bilmediğim için sinirden köpürüyorum.