PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : VW grubu arýza tespýt cýhazlarý.

rekord2000
06-08-2015, 17:36
Herkese iyi günler. Wolksvagen grubuna ait bir özel servis planlarým var. Serviste kullanacagýmýz arýza tespit cihazý ile ilgili kafamda deli sorular baþladý. Tavsiyeler ne olur bir fikir verirmisin? Fiyat farklarý çok uçuk ve rakamlar güven vermiyor.

EmrahERKAN
06-08-2015, 18:03
Vas5054 Kafa alacaksýn Odis 2.2.3 Kurduracaksýn abi. Yapýlacak olan budur. Dilerseniz yardýmcý olabilir bu konuda. Cihaz temini kurulumu vs hepsini yapýyorum

SGTI
06-08-2015, 18:05
Valla ben kullanici duzeyinde yorum yapayim tavsiyelerime guvenmeyin

Sanayide ki kablosuz ariza tespit cihazlari vas deniyor sanirim ciddi paralar.Ne ekstra ozelligi var bilmiyorum ama.Benim aldigim 70 tl lik kabloda ariza tespit ozelligi var.Sag cam demiyoda mesela atiyorum central electricde door da hata var diyor.Kablosuz da degil tabi ama ekonomik bir cozum.Ayni zamanda sure olcumleri anlik egt turbo press gibi obd tarafindan okunan degerleride sagliyor.Isinize yararmi bilmem ama araclardaki kapali konumda olan ozellikleride aciyor

Bu arada servis acmadan haberiniz olsun wolksvagen degil volkswagen.

Kadyr
06-08-2015, 19:04
yetkýlý servýsler vas kullanýyor duzgun vw servýslerý sanayýdekýlerde vas kullanýyor. beným ustada vas kullanýyor bý kac mýlyar verdým demýstý orjýnalýne.he bende vag com var her turlu arýzayý kodlamayý yapýyorum ama servýs ýcýn uygun dayanýklý olurmu býlemem.

rekord2000
06-08-2015, 20:05
Vas5054 Kafa alacaksýn Odis 2.2.3 Kurduracaksýn abi. Yapýlacak olan budur. Dilerseniz yardýmcý olabilir bu konuda. Cihaz temini kurulumu vs hepsini yapýyorum
‎
Mesaj atýyorum hocam.*

Bu arada servis acmadan haberiniz olsun wolksvagen degil volkswagen.

O konuda yapacak biþey yok, meretý yazarken V ile W ne yaparsam yapayým öyle yazýyorum :) Volkswagen yazmak neden bukadar zor ve karmaþýk benim için anlamadým ehehe :) neyse tavsiye ettiðin aparatý da araþtýrdým az biþey beyin arýzasý falan yaptýrma ihtimaline bide servis koþullarýnda çabuk arýza yaptýðýna dair duyumlar aldým. ‎

yetkýlý servýsler vas kullanýyor duzgun vw servýslerý sanayýdekýlerde vas kullanýyor. beným ustada vas kullanýyor bý kac mýlyar verdým demýstý orjýnalýne.he bende vag com var her turlu arýzayý kodlamayý yapýyorum ama servýs ýcýn uygun dayanýklý olurmu býlemem.

Valla fiyatlara baktým da baya uygun gibi ona þaþýrdým ben aslýnda.

turkishpower
06-08-2015, 23:30
Cihaz VAS 5054A Yazýlým VASPC yada ODIS ikiside olur

Gökhan Bilgin
07-08-2015, 01:11
Vagcom kablo arýza tespit ediyor ama silemiyor silsede yine arýza veriyor alacaksanýz vas alýn hem türkçe olur arýzada siler detaylýda gösterir fiyatýný bilmiyorum ama

Kadyr
07-08-2015, 05:19
Vag comun silemedigini silipte tekrar ariza verdigini neye dayanarak yazdin anlamis degilim.kullandigini sanmiyorum.ben yillardir kendi araclarimda kullaniyorum.vw forumlarindada kullanan cok ilk defa senden duydum.aracinda gercekten ariza oldugundan tekrar ariza vermis olabilirmi

rekord2000
07-08-2015, 08:04
Teþekkürler vas5054 den daha iyi bir sistem yok anlaþýlan, fiyat olarakda son derece makul bi sistem zaten. Ýþ ciddiye býndýgýnde aklýmda soru iþareti kalmayacak. Saolun :)

Gökhan Bilgin
07-08-2015, 08:51
Vag comun silemedigini silipte tekrar ariza verdigini neye dayanarak yazdin anlamis degilim.kullandigini sanmiyorum.ben yillardir kendi araclarimda kullaniyorum.vw forumlarindada kullanan cok ilk defa senden duydum.aracinda gercekten ariza oldugundan tekrar ariza vermis olabilirmi

Kendi aracýmda kullandýðýmý kim söyledi ? Ampul takýp arýza ýþýðý söndürüyosanýz siz bilemem ama o zaman iþe yarýyor evet

pasha34
10-08-2015, 20:47
vagcom la gayet güzel arýza vs silinir.... geri de gelmez eðer arýzalar statik degilse ancak cok kullanýcý dostu arabirimi olduðunu söyleyemem..