PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gösterge ve Konsol Aydınlatması

RottingChrist
10-08-2015, 10:05
arkadaşlar, aracım ef civic. aydınlatmalar çalışıyor ama rengi sönük ve gece yetersiz kalıyor. bunların lambalarını değiştirip farklı renk uygulamayı düşünüyorum. bu konuda yardımcı olabilecek işçiliği düzgün, söküp takarken buna gerek yok fazladan koymuşlar demeyecek birileri var mı? tşk.

mannerboy
10-08-2015, 10:06
el becerin varsa kendinde yapabilirsin sökülen ampülün tipine göre renk değişimi olabilir ama renkli ampüller bazı araçlarda sadece bi bölgeyi çok aydınlık yaoıyor oda hoş durmuyor

pcvirus
10-08-2015, 10:10
aynen bencede renk değiştirmek istediğin zaman led takmalısın ama bu sefer ampul gibi geniş aydınlatmadığı için ışığı direk karşıya veriyor bencede itici duruyor
eski ampullerini yenilersen bence iş görür

RottingChrist
10-08-2015, 10:15
doğrusunu söylemek gerekirse el becerime pek güvenmiyorum. kaş yapayım derken göz çıkartmak istemiyorum. led düşünmüyorum aslında daha önceki araçlarımdan SI olanın göstergeler beyaz sade ve hiç göz yormuyordu.

aslan
10-08-2015, 10:17
arkadaşlar, aracım ef civic. aydınlatmalar çalışıyor ama rengi sönük ve gece yetersiz kalıyor. bunların lambalarını değiştirip farklı renk uygulamayı düşünüyorum. bu konuda yardımcı olabilecek işçiliği düzgün, söküp takarken buna gerek yok fazladan koymuşlar demeyecek birileri var mı? tşk.

abi sanko sanayi güvenler oto elektrik
Dilersen akşam gelince beraber de gideriz

RottingChrist
10-08-2015, 10:22
Aslan yetiştin gene imdadıma. yarın akşam müsaitsen beraber gidelim çok iyi olur. 17:30 dan sonra müsaitim.

aslan
10-08-2015, 10:37
Aslan yetiştin gene imdadıma. yarın akşam müsaitsen beraber gidelim çok iyi olur. 17:30 dan sonra müsaitim.

Tamamdır abi ben akşam saat 18.30 da geliyorum işten sankoda beklerim seni

RottingChrist
10-08-2015, 11:12
bu arada konuyu yanlış yere açmışım. özür dilerim.