PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takım Elbise

alperaslann
10-08-2015, 21:35
Merhaba. Bu ay sonuna kadar bir takım almam gerek ve normal takım yerine, yandan düğmeli model düşünüyorum. Bu tarz takımları Ankara'da nerede bulabilirim? Ünlü markalarda yok çünkü. Bagozza'dan buldum pahalı diyorlar. Şubesinede gitmeye çekindim açıkcası yalan yok şimdi. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Runo
10-08-2015, 21:40
Zamanında bir genç arkadaş böyle bir konuyla beyin bujilerini yakmıştı.. Zaman çabuk geçiyor.

alperaslann
10-08-2015, 21:43
Zamanında bir genç arkadaş böyle bir konuyla beyin bujilerini yakmıştı.. Zaman çabuk geçiyor.

Tam olarak anlamadım? Konu açmam gereksiz mi olmuş ?

turbo&quattro
10-08-2015, 21:44

Siz 30 sap sanayide bira icin diyen elemanmi ? :D

Runo
10-08-2015, 21:46
Tam olarak anlamadım? Konu açmam gereksiz mi olmuş ?

Yok hocam sizinle alakalı değil, forumun başından komik bir olay geçmişti ona istinaden yazdım :)

Siz 30 sap sanayide bira icin diyen elemanmi ? :D

Evet abi onu kastettim :)

turbo&quattro
10-08-2015, 21:52
Yok hocam sizinle alakalı değil, forumun başından komik bir olay geçmişti ona istinaden yazdım :)

Evet abi onu kastettim :)

Hahaha o konu/post forumlar tarihine gecer :D

baretta
10-08-2015, 21:53
Serbest git bence.

http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/messi_2_2.jpg

ertantamer
10-08-2015, 22:02
Ankamallda h&m nin yanında chacco mu öyle değişik adı vardı tam hatırlamıyorum çok tarz takımlar var ama 1000 1500 lira civarı fiyatlar

alperaslann
10-08-2015, 22:05
Serbest git bence.

http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/messi_2_2.jpg

Almıyım teşekkürler :D

alperaslann
10-08-2015, 22:10
Ankamallda h&m nin yanında chacco mu öyle değişik adı vardı tam hatırlamıyorum çok tarz takımlar var ama 1000 1500 lira civarı fiyatlar

Bakıcam en kısa zamanda indirimleri vardır umarım :D

Uur
10-08-2015, 22:14
Yandan düğmeli derken neyi kasteddin tam anlamadım örnek foto koyarsan belki gözüne çarpan birisi söyler.

MK8800
10-08-2015, 22:17
Panora Beymen'e uğra bence müsait zaman bulursan

alperaslann
10-08-2015, 22:25
Yandan düğmeli derken neyi kasteddin tam anlamadım örnek foto koyarsan belki gözüne çarpan birisi söyler.

Buyrun kast ettiğim model bu.

http://i.hizliresim.com/mz6QMP.jpg (http://hizliresim.com/mz6QMP)

alperaslann
10-08-2015, 22:26
Panora Beymen'e uğra bence müsait zaman bulursan

Teşekkürler en kısa zamanda gideceğim

tremx
10-08-2015, 22:28
marka takıntın yoksa bu resimle git terziye diktir panpa

alperaslann
10-08-2015, 22:30
marka takıntın yoksa bu resimle git terziye diktir panpa

Takıntım varda açıkcası terzi dikimide giyerim problem değil ama kaliteli terzi bulmak çok zor

ruudvan
10-08-2015, 22:35
bu klasik takım.biz ortaokuldayken bu ceketten giyerdik.
boyun uzun ise uzun ceket kısa ise kısa ceket al.
yine uzun boylu ısen acık renkler kısa ıse koyu renkler tercıh et.
bunlara dikkat etsen bence daha mantıklı olur.
ayrıca dikişler .bel ve ufak detaylar takımı gösterir .

alperaslann
10-08-2015, 22:39
bu klasik takım.biz ortaokuldayken bu ceketten giyerdik.
boyun uzun ise uzun ceket kısa ise kısa ceket al.
yine uzun boylu ısen acık renkler kısa ıse koyu renkler tercıh et.
bunlara dikkat etsen bence daha mantıklı olur.
ayrıca dikişler .bel ve ufak detaylar takımı gösterir .

Boyum 1.80 uzun değil, kısada değil. Koyu renkler istiyorum evet.
Kilomda var o birazda sıkıntı olan.
Teşekkürler tavsiyeler için :)

Evrenoz
10-08-2015, 22:56
Alma öyle bir model
Hiç güzel bir tarz değil bence
Eski Türk filmlerindekilerin takımları gibi..

Slim fit, guzelce bele oturan italyan kesim normal bir takım al, olsun mis gibi

alperaslann
10-08-2015, 22:58
Alma öyle bir model

Slim fit normal bir takım al, olsun mis gibi

Daha önce böyle bir model denemedim deneyip üstümde göreyim belki o an soğuyacağım. Teşekkürler :)

SerkanYazgan.
10-08-2015, 23:00
Alma öyle bir model

Slim fit, guzelce bele oturan italyan kesim normal bir takım al, olsun mis gibi
Aynen, kışlık mont gibi ceket alma.

Evrenoz
10-08-2015, 23:03
Heh yaşa..
Normal takım üzerine mont olur anca bu tarz birsey
Boynuna da atkı alırsın, guzel görünür.. ama takim ceketi olmamali bu
İşim geregi her gun takım giyip, takım giyen bir dünya üst düzey adamla muhattap oluyorum ama bu tarz bir seye denk gelmedim henüz

alperaslann
10-08-2015, 23:04
Aynen, kışlık mont gibi ceket alma.

Bu fotoğrafta ki kışlık, yazlık bir model bulamadım. Teşekkürler :)

Uur
10-08-2015, 23:06
Trençkot sonbaharlık montum var benim böyle aynen alma bencede.
Herkesin dediği gibi slimfit güzel bi takım yap bence.Daha geçen gün aldım ben YKM den fiyatlar ciddi ucuzlamıştı sarar takım 500 civarı bişeye denk gelmişti.

alperaslann
10-08-2015, 23:06
Takım değilde farklı kombin yapmadan yanayım açıkcası ben. Ama dediğiniz gibi düğün günü giyeceğim için daha slim bir şeyler olabilir.

alperaslann
10-08-2015, 23:07
Evet dün Sarar'dan 600 dediler indirim ile 400e aldık

Uur
10-08-2015, 23:08
Takım değilde farklı kombin yapmadan yanayım açıkcası ben. Ama dediğiniz gibi düğün günü giyeceğim için daha slim bir şeyler olabilir.

Farklı kombin yapacaksan koyu füme pantolon + siyah ceket + damatın uzun yaka gömlek(Gerçekten çok hoşuma gitti) + turuncu bi mendil cekete veya gene füme gravat + siyah ayakkabı.

alperaslann
10-08-2015, 23:10
Farklı kombin yapacaksan koyu füme pantolon + siyah ceket + damatın uzun yaka gömlek(Gerçekten çok hoşuma gitti) + turuncu bi mendil cekete veya gene füme gravat + siyah ayakkabı.

Evet dediğiniz gibide olabilir. Siyah ceket her zaman kullanışlıda olur hem.

fatihdurutuna
10-08-2015, 23:14
Merhaba. Bu ay sonuna kadar bir takım almam gerek ve normal takım yerine, yandan düğmeli model düşünüyorum. Bu tarz takımları Ankara'da nerede bulabilirim? Ünlü markalarda yok çünkü. Bagozza'dan buldum pahalı diyorlar. Şubesinede gitmeye çekindim açıkcası yalan yok şimdi. Yardımcı olursanız sevinirim :)

modelin adı kruvaze düğmeler açık kullanamazsın berbat görünüyor aklında olsun bir kaç klasik erkek giyim markasında var araştırırsan bulabilirsin :)

SerkanYazgan.
10-08-2015, 23:21
Bu fotoğrafta ki kışlık, yazlık bir model bulamadım. Teşekkürler :)

Genelde bu tarz mevsimlik ve kışlık montlar var. Düğmeleri açınca farklı bir görüntüyle hoş oluyor ama cekette hoş olacağını sanmıyorum. Hiç görmedim, farklı kombin istiyosan önce ceketi bulmalısın ya da renkleri kafanda ayarlamasın. Vücut hatların, ten rengin bile farkeder. Ceketi ve pantolonu farklı renkte alırsın, zevkliysen eğer güzel birşeyler çıkabilir ortaya:)

SmT
11-08-2015, 00:41
Kruvaze çok dikkat çeken modellerdir yalnız 1.80 altı olanlarda sırıtır,önü açılmaz,dik durmadığınız her an saçma bi şekil alır,gizli ceplisi makbuldür..Günlük hayatta hatta iş hayatında bile pek tercih edilmez..Genelde davetlere uygun diyebilirim..Mercedes G-class kullananlar pek sever :D

ggtoker
11-08-2015, 02:08
karaca veya toss da bulabilirsin... ceketi tek alıp kombin yapabilirsin

R.I.P
11-08-2015, 07:46
2 beden küçük ceket(ama düğmeler zorda olsa iliklenecek) + besleme style pantolon alıp ayakkabıyı da çorapsız giy tamamdır

Mpower
11-08-2015, 07:52

Sen sanayide 30 erkek bira içerken ben sabancı ile aynı masada oturup muhabbet ediyor olucam :D

kunteper
11-08-2015, 08:05
Bu modele kruvaze diyorlar.
Devlet bahceli reis giyer hep :D. Giymesi zor, onu hic acilmaz. Ilk ve belli sure tek takim olucaksa tercih etmeyin bence

Almissiniz gerci hayirli olsun.

Evrenoz
11-08-2015, 08:06
D.günü için giyeceksen

Kahve / hardal rengi bir pantolon
mavi ya da beyaz slim fit bir gömlek
mavi kemer - mavi ayakkabı
lacivert blazer ceket, mümkünse düğmeleri standart düğme olandan değil de metal olanlardan..

Aliburakb
11-08-2015, 08:25
D.günü için giyeceksen

lacivert blazer ceket, mümkünse düğmeleri standart düğme olandan değil de metal olanlardan..

evren abi güzel bir örnek vermiş. tam terside olabilir aslında lacivert pantolon, beyaz gömlek, kahve / hardal / krem tonlarında ceket, kahve kemer ve ayakkabı da olabilir.

Ome_RS
11-08-2015, 08:40
D.günü için giyeceksen

Evren abi zevkli adamsın vesselam :D
Bende işim gereği sürekli takım giymem gerek ama sıkılıyorum. Daha önceki işlerimde de küçük yaştan beri sürekli giydiğim için artık içinde boğulacak gibi oluyorum. Artık toplantılara da bu bahsettiğin gibi spor kombinler ile gidiyorum.

Eğer kilo varsa slim takım çok hoş durmuyor kasıyor birçok noktadan. Deneyip drobunu ayarlayıp vücuda en çok uyanı seçmek gerek.

Berkan
11-08-2015, 08:56
Göbeğin ilacı yelekli takımlar tabi aksam dügündü dogum günüydü vs. de cok dert degilde gündüzleri sıcakta bayar fena :D

taylaner
11-08-2015, 10:38
100 kilo ve bu yaşımda takım elbise hastası olarak, özel geceler için ;

Çok açık mavi belli belirsiz küçük ekoseli bir ceket
Siyaha çok yakın bir lacivert pantolon
Beyaz gölek
Siyah ayakkabı
Siyah kemer

tavsiye edebilirim... Özellikle kapalı ve açık alanlarda özel akşamlar için en çok giydiğim ve favori yanları saklama kombinimdir :)

alperaslann
11-08-2015, 10:47
modelin adı kruvaze düğmeler açık kullanamazsın berbat görünüyor aklında olsun bir kaç klasik erkek giyim markasında var araştırırsan bulabilirsin :)

Baktığım fotoğraflardan yandan düğmeli yazıyordu ondan bende öyle yazmıştım. Teşekkürler :)

alperaslann
11-08-2015, 10:48
Kruvaze çok dikkat çeken modellerdir yalnız 1.80 altı olanlarda sırıtır,önü açılmaz,dik durmadığınız her an saçma bi şekil alır,gizli ceplisi makbuldür..Günlük hayatta hatta iş hayatında bile pek tercih edilmez..Genelde davetlere uygun diyebilirim..Mercedes G-class kullananlar pek sever :D

Albea ile binemez miyiz? :D :D

alperaslann
11-08-2015, 10:50
Bu modele kruvaze diyorlar.
Devlet bahceli reis giyer hep :D. Giymesi zor, onu hic acilmaz. Ilk ve belli sure tek takim olucaksa tercih etmeyin bence

Almissiniz gerci hayirli olsun.

Yok o babama idi ben kendim için konu açtım :) Evet dediğiniz gibi ilk ve belli süre olucak. Teşekkür ederim

alperaslann
11-08-2015, 10:51
D.günü için giyeceksen

Teşekkürler abi. Ellerine sağlık. Bakıcam en kısa zamanda.

alperaslann
11-08-2015, 10:52
Evren abi zevkli adamsın vesselam :D
Bende işim gereği sürekli takım giymem gerek ama sıkılıyorum. Daha önceki işlerimde de küçük yaştan beri sürekli giydiğim için artık içinde boğulacak gibi oluyorum. Artık toplantılara da bu bahsettiğin gibi spor kombinler ile gidiyorum.

Eğer kilo varsa slim takım çok hoş durmuyor kasıyor birçok noktadan. Deneyip drobunu ayarlayıp vücuda en çok uyanı seçmek gerek.

Arkadaşlarında dediği gibi bu gidişle yelekli alıcam sanırım :D

alperaslann
11-08-2015, 10:53
Göbeğin ilacı yelekli takımlar tabi aksam dügündü dogum günüydü vs. de cok dert degilde gündüzleri sıcakta bayar fena :D

Bu gidişle yelekli olucak evet :D

alperaslann
11-08-2015, 10:53
100 kilo ve bu yaşımda takım elbise hastası olarak, özel geceler için ;

Çok açık mavi belli belirsiz küçük ekoseli bir ceket
Siyaha çok yakın bir lacivert pantolon
Beyaz gölek
Siyah ayakkabı
Siyah kemer

tavsiye edebilirim... Özellikle kapalı ve açık alanlarda özel akşamlar için en çok giydiğim ve favori yanları saklama kombinimdir :)

Böyle bir kombinimin var onuda düğünden önceki gün giyeceğim. Teşekkürler tavsiye için :)

alperaslann
11-08-2015, 11:07
Bu kadar yoğun bi konu olacağını düşünmemiştim. İnşallah herkesin işine yarar.

Yigit-Y
11-08-2015, 12:03
İLAÇ: http://www.altinyildizclassics.com/Takim-Elbise

:)

tool
11-08-2015, 12:10
Evrenoz zamaninda bir konuda gomlek markasi tavsiye etmisti, hatirlayan var mi :ninca:

Evrenoz
11-08-2015, 12:14
Evrenoz zamaninda bir konuda gomlek markasi tavsiye etmisti, hatirlayan var mi :ninca:

Efor?

Gömlek ve cekette genellikle aldığım markalar sırasıyla
Efor - Network - Fabrika - Kiğılı

İnternet sitesinden bakma ama, siteleri tırt

en son şu ceketi aldım mesela dükkandan;
http://shop.efor.com.tr/c-403-kapakli-cepli-mono-yakali-spor-stil-erkek-ceket-15y318c403-10542

lacivert olan modeli, yakasında broş olmayan hali.. sadece beyaz ilik olan şekilde
kumaşı bir değişik, canlı görüp de beğenmeyene rastlamadım. epey bir pozitif yorum geldi, çok kişi sordu nerden aldığımı
spor da kurtarıyor, kot üstü
classic de kurtarıyor normal kumaş pantolon üstü
causal için de birebir bu ve benzeri modeller