PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sabiha cıvarı kiralık?

optimus_prime
10-08-2015, 22:36
Beyler kısmetse sabihada işe başlacağım

havaalanı etrafında stüdyo veya 1+1 olarak kaliteli site içi güzel bir ev kiralamayı düşünüyorum tek yaşıyacagım ama pendik tarafını çok iyi bilmiyorum

sahibindenden baktıgım kadarıyla dumankaya flex ve civarındaki projeler hoş görünüyor 500 tl gibi kiraları var stüdyoların

oraları bilen şurası iyidir git bak diye tavsiyeye ihtiyacım var

ef186
10-08-2015, 23:25
Bizim pistin yolu uzerinde bircok site mevcut hem yasam kalitesi mukemmel hemde fiyatlari uygun. Ben yarin bi sorar yazarim cevrede nevar neyok ;)

BthnKrkt
11-08-2015, 08:00
Dumankaya minimalde 4 yıl oturdum bakmanızı tavsiye ederim

Berkan
11-08-2015, 08:08
kurtkoyde 5 senem geçti 2011 de son buldum gerci ama yeni yeni siteler kuruldu illaki bulursun aradıgın gibi. ben 2011 de ayrıdlıgımda otoparkı güvenligi, merkezi sistem ısıtmalı, 3 oda eve 400 lira veriyordm mesela. kesif turuna cık ordaki emlakcıları(uydukent/yenisehir mahallesi - sabihaya max 5 dakika) dolaş kafana gore cok yer bulursun.

Ome_RS
11-08-2015, 08:30
Bende çamlık mahallesinde oturuyorum. Civarda cok fazla site var. 1+1 ler 600tl bandında site içerisinde olanlar. havuz fitness olanlar 170-220tl otopark güvenlik olanlar 80-120 aidat arasında oynuyor.
oturduğum binada 2 üstüm boş. 1+1 72m2 650 istiyorlardı sanırım. güney cephe balkondan habom kısmını görüyor olması lazım.
emsey hastanesine çok yakın. 200mt ilerden havaalanına belediye otobusu de geçiyor.

yavuz364
11-08-2015, 08:53
Bizim pistin yolu uzerinde bircok site mevcut hem yasam kalitesi mukemmel hemde fiyatlari uygun. Ben yarin bi sorar yazarim cevrede nevar neyok ;)
Ben de o taraflarda kiralar nasıl merak ediyordum :) görürseniz bahçeli evlerin kiralarını da yazabilir misiniz ?

Dumankaya minimalde 4 yıl oturdum bakmanızı tavsiye ederim
Ben de geçen sene sultanbeyliye taşınmadan önce kurtköye baktığımda oturabileceğim 2-3 katlı binalar olan sadece minimal sitesini görmüştüm ancak dairelerin aşırı küçük olmasından dolayı vazgeçmiştim.. Boyut sorun olmazsa gerçekten güzel bir site gibiydi..

Berkan
11-08-2015, 09:02
Ben de o taraflarda kiralar nasıl merak ediyordum :) görürseniz bahçeli evlerin kiralarını da yazabilir misiniz ?

Ben de geçen sene sultanbeyliye taşınmadan önce kurtköye baktığımda oturabileceğim 2-3 katlı binalar olan sadece minimal sitesini görmüştüm ancak dairelerin aşırı küçük olmasından dolayı vazgeçmiştim.. Boyut sorun olmazsa gerçekten güzel bir site gibiydi..

piste girmeden hemen ordaki ısıkların altında bir site vardı hatta market/bakkal falanda olan sitede ben de bakmıstım arkadasla meraktan 3-4 sene once o sitenin en büyük yan villaya yapısık ikiz olmayan. hayvani bir evine bakmıstım 3000 bindi aidatta ısınmayla beraber 15000 tl geliyordu. buarada ev dedigme bakma denmez şato gibiydi ciddi büyüktü birbirini kaybedersin icerde yani öyle diyim :D

optimus_prime
11-08-2015, 11:25
Dumankaya minimalde de studyolar 500 civarı biraz daha elit duruyor diğerlerine göre. Yarın gidip bi bakacağım ama yine de tecrubesi olan sakinlerden bilgi almak iyi olur

optimus_prime
12-08-2015, 20:49
beyler guncel cekelım yarın pendikteyim gidip araştırıcam biraz ama 500 liralık evin 280-300 lira aidaatı var neyin kafası anlamış değilim

eşinde dostunda uygun fıyatlı guzel yer olan yok mu emlakcılara para bayılmayalım

HkN
13-08-2015, 18:46
Ben 2 ay kadar önce çok eve aradım. Emlaktalar hep..

Güllübağlar mahallesinde ufak bahçeli 2 katlı ev buldum 600 civarı kiralar hep.

Dahada düşük ancak lüks sitelerde ama onlarda aidat çok.

beetle
13-08-2015, 18:59
şimdi yenişehirde oturan arkadaşıma sordum ama oralarda çok yüksekmiş . İnsallah en kısa sürede bulursun.