PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : THY A.O. B.T. Yetişitirelecek Kişiler Sınav Hakkında

EMRIX
13-08-2015, 16:11
Merhabalar ;
1 ay önce Bilgisayar Mühendisliği bitirdim ve diplomayı okuldan alarak öğrencilik hayatımı sonlandırmış oldum.
Ve ardından aşağıya linkini eklediğim THY'nin A.O. B.T Alanında Yetiştirilmek Üzere Çalışma Arkadaşları Arıyor duyurusunda ki şartları kendime uyumlu hale getirdim (tecil işlemleri vs. yapıldı) ve başvurumu gerçekleştirdim.
THY Başvuruda Bulunduğum Link (http://www.turkishairlines.com/tr-tr/kurumsal/basin-odasi/duyurular/duyuru/thy-a-o-bilgi-teknolojileri-alaninda-kariyer-hedefi-olan-calisma-arkadaslari-ariyor)
Maalesef okuduğum üniversite de hazırlık(dil eğitimi) yoktu fakat İngilizce de çokta kör değilim.
THY tarafından 2 gün önce ; 16.08.2015 Pazar Günü saat 13.30 da bir sınav daveti içerikli mail aldım.
Düşüncem bu sınavın muhtemelen yabancı dil sınavı olacağı duyuru da belirtilen maddeler de bu yazıyor fakat öğrenmek istediğim şu ;
son 2-3 gün de daha donanımlı gidebilmek için neler yapabilirim nasıl bir sınav ortamı beklemekte bizi?Kabin memurlarına uygulanan dil sınavları adına google da elektronik ortamda yapılan sınavlar olduğunu okudum benim başvurduğum alan içinde aynı tür bir sınav mı uygulanır?Tavsiyeleriniz nelerdir?
Tecrübeli veya THY'nin bu organizasyonları adına bilgisi arkadaşların fikirlerini almak isterim.
Biraz uzun oldu onun içinde lütfen kusura bakmayın.
Teşekkür ederim.