PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En iyi F/P İlk araba adayı hangisi

batuhanozoguz
17-08-2015, 14:00
Herkese merhaba abilerim kardeşlerim.Kısmetse okul ev iş arası derken kullanacagım aılecekde bınebılecegımız bır araba bakıyoruz.35K gibi bir bütçe var altıda olabılır bıraz da ustu olabılır.Kendi araştırmalarıma göre alfa 156-146-147 Fiat punto evo hele sunrooflu olanı gayet hos gozukuyor.Emsal arabalara baktım hep dızel benzın olur dıye kafadan gırmedım fp en ıyı olanı ve bırazda genç işi olup ufaktan gazlayacagım bır araba arıyorum.
İlk arabam olacagı ıcın benden oncekı sahıbınde kapısı boyalı olur tamponu boyalı olur ufak hasarı olur muhım degıl sonucta buyuksehır ne olacagı bellı olmaz avm otoparkında gelır kapıyı vurup gıderler sonra uzulmeyelım
Puntolar hep 1.4 fire motor.Gidişi yakışı bizi üzer mi gazlanır mı yoksa baska bır motor mu bakmalıyım kullananlardan benım gıbı araba arayanlardan tavsıye beklıyorum saygılar.:heyoo::)

ersandeniz
17-08-2015, 14:31
O fiyata, donanim ve modeli yuksek olarak cruze olabilir?

SpeedlinE™
17-08-2015, 14:36
1.4 Fire motor, bakımı vb olsun kolay kolay üzmez fakat gazlamak konusunda 77Hp ne kadar yeterlidir o kasada bilemiyorum 1.4Fire Motoru Fiat Doblo'da kullanıyoruz gayet memnunuz.O fiyatlara varmı bilemiyorum ama 1.4 T-Jet (120hp gibi bir güç üretiyor) o motoru önerebilirim.

Makinist
17-08-2015, 14:40
Fiat Punto 1.4 Multiair 105 hp seçeneğini düşünebilirsiniz. Bütçenize uyar ve üzmez.

mertkaya
17-08-2015, 15:02
Punto Evo candır, multiair ile canandır. Yumuş yumuştur, yana yatması çoktur umarsızca yaldır yaldır gidebilirsin bozuk yollarda. Yada eibach pro kit alırsın o da bir seçenek