PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : IŞİD'in Türklere Mesajı

BarKing
18-08-2015, 01:15
Istanbul'u işgal edersin Tamam da Edoğan'a Atatürk dersen sıkıntı büyük :D... Kılı olamaz Atatürk'ün,Tayyip'e karşılar, Atatürk'e karşılar, PKK'ya karşılar... şimdi kim İstanbul'u fethedecek?, Laik Kemal Atatürk'ün Dostu Özgür Suriye Ordusu ne la?

http://sendvid.com/xzn9jxua

http://sendvid.com/xzn9jxua

http://www.videoseyredin.com/haber/isidin-turkiyeyi-turkce-tehdit-etmesi.html

mert_can 41
18-08-2015, 01:35
Video fena halde tehlkeli adamlar beyin yıkıyolar resmen amaçları istanbuldan çok militan toplama gibi

Grimlord
18-08-2015, 01:44
şunlara destek verip "gerçek müslümanlar aha bunlar" diyenleri saygıyla selamlıyorum.

beyinleri örümcek ağı bağlamış.

alper_pug
18-08-2015, 01:58
Ben vodka içiyorum ne diyo bunlar?

atituti
18-08-2015, 02:03
Ekside gormustum demin guzel postlar var orada. Cb nın isidi desteklemedigini ispatlama videosu.bi mevi goz boyamada denebilir.videonun gercegini gormek isteyenler her cuma omerliye gelebilir hepsi burada cirit atiyor.

Remon
18-08-2015, 02:25
Ekside gormustum demin guzel postlar var orada. Cb nın isidi desteklemedigini ispatlama videosu.bi mevi goz boyamada denebilir.videonun gercegini gormek isteyenler her cuma omerliye gelebilir hepsi burada cirit atiyor.

Link alabilirmiyiz yorumları merak ettim

Remon
18-08-2015, 02:46
Ekşideki bahsettiğiniz sayfayı buldum. merak eden arkadaşlar soldaki konuların en üstünde görecektir

mannerboy
18-08-2015, 08:23
erdoğanın güçlü lider olduğunu yine bu videodanda anlıyorum. türkiyenin üstüne oyunlar oynanıyor lafını artık küçük çocuk bile biliyor.anlatan adamın yüzündeki ifade nursuzluk sinsilik ajanlık zaten belli belkide türk bile değildir

pcvirus
18-08-2015, 08:31
hazır metinden okuduğu çok belli :D:D

urukain
18-08-2015, 08:36
yok abi o coğrafyadan normal akıllı mantıklı biri çıkmayacak sanırım ..

can2k
18-08-2015, 08:39
babadan oğula nesil heralde bunlar

Ome_RS
18-08-2015, 08:44
sktrsinler gitsinler sakalına sıçtıklarım.
gerçek müslümanlar az islam dinine inanlar zaten ahir zaman belirtilerinde bahsedilen bu pisliklerin gerçek olmadığını biliyor. bunlara inanıpta katılanlar varsa Allah yardımcıları olsun.
yıl olmuş 2015 hala kılıçla cihada gitme kafasındalar. varsa götün nasıl bu zamana kadar onlar kendi inançlarını sana empoze etmişlerse sende o şekilde islamiyeti empoze et.
yol illa kescek biçecek öyle bir islamiyet yok.
çocuk bile diretmeyle eğitilemiyor sen dünyayı değiştirmeye çalışıyorsun inş cnım yhaa...

Sezgin
18-08-2015, 08:44
erdoğanın güçlü lider olduğunu yine bu videodanda anlıyorum. türkiyenin üstüne oyunlar oynanıyor lafını artık küçük çocuk bile biliyor.anlatan adamın yüzündeki ifade nursuzluk sinsilik ajanlık zaten belli belkide türk bile değildir

Aynen kanka guc bizde artik, isid bile tehlikenin farkinda ve surekli erdogan'i kotuluyor.

BaDCaT
18-08-2015, 08:46

kesinlikle dunya lideri olmasini cekemiyor bati devletleri o yuzden boyle bir oyundalar !!!111b!111bir

Ome_RS
18-08-2015, 09:04
yaw erdoğan nerde dünya lideri. bildiğin piyon görevini yerine getirdimi ödüllendiriliyor az başını kaldırdımı ben oldum dedimi hemen tepesine biniyorlar. adamların verdiği izinle ve dediklerini yapmalarıyla birazcık serpildi daha sonra gücün nerden geldiğini unutarak güce baş kaldırmaya başladı.
ahanda böyle burnu boktan kurtulmaz şimdi. Baştakilerin egolarına millet devlet yıpranıyor.
Sana yazılı rolü güzel oynarsan refah içinde yaşarsın. he ben kendi senaryomu yazıcam dersen tutar mı tutmaz mı böyle acı tecrübe etmek zorunda kalırsın.

darkmoon
18-08-2015, 09:10
işid den ziyade yorumları okuyorumda toplumda eğitim şart mış gene okudukça onu anladım ..

TheAce
18-08-2015, 09:15
TIRrını kısmışlar demek, adamlar çıldırdı daha çok içi dolu tır istiyor :)

Ahmetfikri
18-08-2015, 09:41
aga bu adam olmadık yerde neden gülümsüyor karşısında nanik mi yapıyolar çok merak ettim :)

alperkirman
18-08-2015, 09:56
yaw erdoğan nerde dünya lideri. bildiğin piyon görevini yerine getirdimi ödüllendiriliyor az başını kaldırdımı ben oldum dedimi hemen tepesine biniyorlar. adamların verdiği izinle ve dediklerini yapmalarıyla birazcık serpildi daha sonra gücün nerden geldiğini unutarak güce baş kaldırmaya başladı.
ahanda böyle burnu boktan kurtulmaz şimdi. Baştakilerin egolarına millet devlet yıpranıyor.
Sana yazılı rolü güzel oynarsan refah içinde yaşarsın. he ben kendi senaryomu yazıcam dersen tutar mı tutmaz mı böyle acı tecrübe etmek zorunda kalırsın.

çok güzel yazmışsın meraktan soruyorum ;

devlet nasıl yönetilmeli ? güçlü olan diğer devletlere boyun eğerek huzur içinde yazılan senaryoya uymakmı yoksa gücünü kuvvetini toplayınca kendi yolumu kendim çizerim diyerek sana senaryo yazmaya çalışan diğer devletlere kafa tutarakmı ?

Ome_RS
18-08-2015, 10:17
çok güzel yazmışsın meraktan soruyorum ;

devlet nasıl yönetilmeli ? güçlü olan diğer devletlere boyun eğerek huzur içinde yazılan senaryoya uymakmı yoksa gücünü kuvvetini toplayınca kendi yolumu kendim çizerim diyerek sana senaryo yazmaya çalışan diğer devletlere kafa tutarakmı ?

eğerki çapın yetmiyorsa kendi çizgini çekmeye ewet eline verilen rotayı izleyerek gitmelisin. 2. cümlen de yeterince güçlü olduğunda yapabileceğin birşey.
senin sanayin yok, üretimin yok dışa bağımlısın teknolojin yok daha yeni kıvılcım çıkartabiliyorken kendini yangın olarak görürsen üzerine atılan 1 bardak suyla böyle sönersin.
Güney koreyi örnek alalım gelişme olarak. Adamların tarihi bizden daha yeni. hatta savaşta yardım ettiğimizden dolayı sempatileri var. ama gelişme oranına bakalım.
adamlarda kia hyundai samsung lg gibi tüm dünyaya satabildikleri teknolojiler var üretim var sanayi var kendini geliştiriyor. bizde ne var?
ineği yiyeceği samanı bile dışarıdan almak var.
ırak petrol savaşını hatırlayın. Saddam da ben oldum demişti en son ipi çekildi. Arabistan gaza geldi ABD benden petrol alıyor bana bağımlı artık dolar değil euro olarak satıcam dedi olanı gördük. Arabistana dokunmadı ama orta doğu bir karıştı şok içinde içinde izledi arabistan. şimdi usul usul petrolunu satıp parasını alıyor.

GokhanK.
18-08-2015, 10:39
Işid de üst düzeylerden biri 6 milyon$ ile kaçıp üstüne birde lan mal mısınız? ne cihadı diye not bıraktığından beri adamların yaptığı hiç bir açıklamayı sallamıyorum :D

darkmoon
18-08-2015, 10:44
bizim ülkecene sorunumuz kendimizi dev aynasında görmemiz ... bu egomuz öyle bir şişmiş durumdaki.. kendimizi dünyanın en büyük yenilmez gücü zannediyoruz.. bütün dünyanın işi gücü yok bizle uğraşıyor..

Adamlar 2032 yılında marsa insan yollama derdindeler dünyanın yörüngesinde devasal uzay üssü kurmuşlar teleskopla evreni izliyorlar dünyanın birebir kopyası kepler 186 f gezenini bulmuşlar oraya nuhun gemizi gibi bir uzay gemisi yapıp nasıl gidebiliriz derdindeler.. ve buna amerikan hükümeti avrupa ülkeleri on milyarlarca dolarlar harcıyor..

adamlar nerdeee biz nelerle uğraşıyoruz nerdeyiz.. evet evet adamlar bizle uğraşıyor dünyanın en büyük güçlerinden biriyizz ya marsa aya insan yolladık kendi uzay üssümüzü kurduk çok büyük işler başardık kıskanıyorlar çekemiyorlar bizi..

aynaya bakmak lazım telknolojimi üretiyoruz hayır her şeyin ordan burdan alınma clone japona italyana yaptırılma şeyler.. ama türk ismi koyunca yerli oluyor birden.. yeraltı kaynaklarımız mı var hayır.. tarım ülkesimiyiz eskiden öyleydik şimdi hayır ...

yerli helikoptermizi yapıyoruz deniliyor helikopter agusta A129 mangusta almışız atak ismini koymuş belki bir kaç değişiklik yapmışız yerli diyoruz.. Yerli tank yapıyoruz diyoruz Altay tankı geliştiren üreten firma güney koreli rotem firması zaten tankda güney kore tankı olan k9 black panther tankı onun üstünde geliştiriyorlar ..

sağlığı bedava yapdık dediler 5 milyon öğrenciyi işsizi üç bin tl, beş bin tl borçlandırdılar kimsede ödiyemiyormuş..

Fatih projesi vardı artık çocuklar okula sadece bir tabletle gidiceklerdi kaç okula dağıtıldı. ben hala bakıyorum çocuklar eskisi gibi sırt çantaları kitaplarla gidiyorlar okullara..

eskiden bir tarımımız vardı onuda bitirdiler.. tarım arazilerinin üstüne toplu konutları diktiler köylüyü sanayiye kattılar tarımı bıraktırdılar ..

Hayvancılık desen etin kilosu altınla yarışır olmuş eti bile yurtdışından ithal eder hale geldik..

Kardeşim gözünüzü açın artık senin bu dünyada söz sahibi olabilmen için büyük ülkeyiz diye bilmen için kendine ait kaynakların yanı source u tamamen sana ait bir şeylerin olması lazım bizim...

şunu yapdık bunu yapdıkla seçim meydnalarında saf vatandaşı kandıra bilirsin ama dünyadaki insanları kandıramassın..

dış politikada zaten yokuz ortadoğu iptal rusyayla nane molla içerde 2 milyon mu 4 milyon mu suriyeli ne var bazı şehirlerdeki suriyeli sayısı oranın yerlisine yetişmiş. bunlar ilerde başımıza büyük toplumsal sorunlar açıcak..

bırakın bu işleri bir gerçeklere bakın dolar almış başını gidiyor , türkiyeye getirdikleri sistemler avrupa ve amerikadan devşirme olduğu için türk dokusuyla uyuşmadığı için bir bir çökür baş aşağı gidiyor eğitim sağlık ve diğerleri..

neyse manzara bu kadar kötüyken ve bunu bu hale getirenler belliyken hala birileri çıkıpda her şey çok iyi çok güzel falan diyorsa büyük güç büyük liderlerden bahsediliyorsa artık ya eğitim noksanlığıdır derim yada menfaatsel bir şeyler olabilir..

SULTANOGLU
18-08-2015, 10:52
https://youtu.be/zdfTVMAfRN0

sinir bozukluğuna birebir.

https://www.youtube.com/watch?v=zdfTVMAfRN0

SULTANOGLU
18-08-2015, 10:53

heh oldu

volume81
18-08-2015, 10:58
https://www.youtube.com/watch?v=JWPUkiBgZCA

teknoloji konusundan bakarsak aradaki farkı bir görün :)

Evrenoz
18-08-2015, 10:58

heh oldu

Müziğe, sanata, gülmeye, kahkahaya hiçbir şeye tahammülleri yok
Yobaz köpekler

Aranel Ciryatan
18-08-2015, 10:59
1930 yılında Avrupa'da yayınlanmış bir karikatür.

http://s24.postimg.org/m054fyevp/11822760_10153556614383754_1720684858713428466_n.j pg

Aranel Ciryatan
18-08-2015, 11:04

ağlanacak haldeyiz.

SULTANOGLU
18-08-2015, 11:09

işte konuşma gibi konuşma :) çokta şey yapmamak lazım.

fore
18-08-2015, 11:45
Adam bildiğin Kuzey Dakotalı David..

Allah, Kur'an, İslam anlatan bir adamın elinde silah olmamalı.. Bunlara herşey cihat..

Onun bi beter bu var

https://www.youtube.com/watch?v=SttV5h07Kkg

BarKing
18-08-2015, 13:42
Eeee...Sınır kapısı dingonun ahırına çevirirsen Ne olduğu belirsiz herkesi güvenliğ hiçe sayarak Suriye'den alırsan neler olur tahmin et... Şu an bu herif Türkiye'de olan IŞİD hücrelerine eylem emri verd iresmen... Allah yardımcımız olsun bu başımızdaki ve IŞİD münafıklarından, PKK itlerinden korusun..

dirk
18-08-2015, 14:19
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11846737_1628212040768598_1760853542899988220_n.jp g?oh=fb1e6144d41c81e9afdd26b24feb1ff4&oe=5677E532

unanistanlı Yorgo aşağı yukarı '2500 TL' olan emekli maaşının '15' TL'si ile aldığı '1' kilo etten yaptığı yemeği afiyetle yedikten sonra 'kahvesini' yudumlarken ülkesini yıllardır içinden çıkamadıkları ekonomik krize sokan politikacılara küfreder: Bu şerefsizler olmasaydı bu duruma düşmeyecektik...

Bizim Mehmet amca ise aşağı yukarı '1000 TL' olan emekli maaşının '40 TL'si' ile aldığı 1 kilo etten yaptığı yemeği bitmesin diye 3 günde yedikten sonra 'çayını' afiyetle yudumlayıp memleketi yöneten politikacılara dua eder. Bu iktidar olmasaydı halimiz çok daha kötü olacaktı...

Merak ediyorum: Hangi ülke krizde? Yunanistan mı? Türkiye' mi?

Facebook'tan gördüm konuyu özetlemiş sanırım

ÇALIŞKAN
18-08-2015, 17:32
zavallı aklını kaybetmiş...... kabir ziyaretinin nesi tapmak her hafta kabir ziyareti yaparım tüm imanlı ölmüşlerimize şehitlerimize ablama kardeşime yasin-i şerif okur gelirim tapmıyoruz ki kabir ziyareti yapıyoruz....

Remon
18-08-2015, 17:46
Bu Yunanistan a çok şaşırıyorum. Adamlar batağın kıyısındayken bile vatandaşın haklarından ödün vermeden devam ediyor. Bizimkiler de nerden haksız kazanç elde etsek,nerden vergi ötv koysak derdindeler. Bana kimse rte şakşakçılığı yapmasın. Ama dinlenir mi hülooğğğğ diyip oy vermeye devam.

Dip not : Akp yüzünden bir gün savaşla yüzyüze kaldığımızda da çıkıp demeyeceksiniz akp ye verdik ama siz haklıymışsınız diye. İş işten geçmiş olacak çünkü.

Kadyr
18-08-2015, 17:51

heh oldu

dedıgı gıbı yahudı marsı calınıyorsa benımde hosuma gıtmez ama bu sekılde tepkı vermezdım sanırım. ayrıca baska senın marsını calıyormukı sen burda yahudı marsı calınmasından rahatsız olmuyorsun dıye sorarım sızlere?
ayrıca o adam hatalı aşırı tepkı vermış ama karşısındakilerde maşallah ısrail uşağı gibi adam sakallı diyemidir yoksa klasik türk kafası toplu olunca kıçlarımı kalktı bilemedim.
işide gelince abd nin oyunu zaten

Shadow_Dancer
18-08-2015, 17:52
Lütfen gelsinler..

http://www.hvkk.tsk.tr/tr/EnvanterdekiUcaklar.aspx?ID=7

Remon
18-08-2015, 17:56
Lütfen gelsinler..

http://www.hvkk.tsk.tr/tr/EnvanterdekiUcaklar.aspx?ID=7

Bu bahsedilen grup senin karşına savaşmak için çıkmayacak. Direk halkın içinde olacak inşallah olmaz ama hücrelerinden çıktıkları zaman bu uçaklar bir işe yaramaz.

SULTANOGLU
18-08-2015, 18:04
dedıgı gıbı yahudı marsı calınıyorsa benımde hosuma gıtmez ama bu sekılde tepkı vermezdım sanırım. ayrıca baska senın marsını calıyormukı sen burda yahudı marsı calınmasından rahatsız olmuyorsun dıye sorarım sızlere?
ayrıca o adam hatalı aşırı tepkı vermış ama karşısındakilerde maşallah ısrail uşağı gibi adam sakallı diyemidir yoksa klasik türk kafası toplu olunca kıçlarımı kalktı bilemedim.
işide gelince abd nin oyunu zaten

Yahudi marsi nedir ben bilmiyorum sen biliyorusun ? Lutfen beni bu konuda aydinlatirmisin.

Birde evet avcilar komple yahudi oldugundan buna hos goru gosteriyorlar. Camiden cikan sarikli ve yabindaki yanci pitbullar hakli.

Adamin karsi viktigi olay muzik. Oksijensiz kalmaktan dolayi muzik ve sarki soylemenin gunah olduguna inandigi icin gidip uyariyor bana kalirsa.

B16
18-08-2015, 18:06
https://www.youtube.com/watch?v=MuA2SQCGAIo

Shadow_Dancer
18-08-2015, 18:21
Bu bahsedilen grup senin karşına savaşmak için çıkmayacak. Direk halkın içinde olacak inşallah olmaz ama hücrelerinden çıktıkları zaman bu uçaklar bir işe yaramaz.

İstanbulu feth etmekten bahsediyorlar, ellerindeki keleşlerle mi feth edecekler.. Sen orduyu rahat bırak bak bakalım neler oluyor..

Kadyr
18-08-2015, 18:24
Yahudi marsi nedir ben bilmiyorum sen biliyorusun ? Lutfen beni bu konuda aydinlatirmisin.

Birde evet avcilar komple yahudi oldugundan buna hos goru gosteriyorlar. Camiden cikan sarikli ve yabindaki yanci pitbullar hakli.

Adamin karsi viktigi olay muzik. Oksijensiz kalmaktan dolayi muzik ve sarki soylemenin gunah olduguna inandigi icin gidip uyariyor bana kalirsa.

bende bılemem google a yazınca cıkanlardır ıllakı. eger gercekten yahudı marşı çalıyorsa benım yorumum. gıdıp muzık calıyor dıye tepkı verılmez zaten. tabı karşısındakılerde adam sakallı diye ışidci bilmem ney diye tepki veremez

Kadyr
18-08-2015, 18:27
İstanbulu feth etmekten bahsediyorlar, ellerindeki keleşlerle mi feth edecekler.. Sen orduyu rahat bırak bak bakalım neler oluyor..

abi bu son olaylarda ben askerı polısı aciz gordum baskıdanmıdır yoksa egıtılmemişliktenmidir bilmiyorum ama guven vermıyor

997TT
18-08-2015, 18:37
Buna inanan cok fazla cahil var. Malesef bunlarda benim gibi TC vatandasi...
Umarim bu kafadakiler tez suriye'ye gider ve donemeZler insallah. Duam budur!
Ulkemiz cok ama cok kritik sureclerden geciyor ve malesef buda tayyeap eliyle yapiliyor. Adam secimi begenmedi ve koltugunu garanti altina almak icin bir cok yeri karistirdi! 3-5 puan oy ugruna atese atti ulkeyi,hem ekonomim hem sosyal yonden cokk buyuk kayiplar verdik verecegiz...
Halk bu dayatmayi gorurmu bilmem ama artik iyice midem bulaniyor bu adamve cevresindekilerden....

Remon
18-08-2015, 18:43

Abi sen ordu yu rahat bırakacaklarını mı sanıyorsun ? ordu kaç yıldan beri baştakilerin sözünden çıkamıyor.

SULTANOGLU
18-08-2015, 18:52
bende bılemem google a yazınca cıkanlardır ıllakı. eger gercekten yahudı marşı çalıyorsa benım yorumum. gıdıp muzık calıyor dıye tepkı verılmez zaten. tabı karşısındakılerde adam sakallı diye ışidci bilmem ney diye tepki veremez

Ben sana soyliyim bubyavdak neden yahudi marsi caliyor diye bagiriyor.

Afganistanda ferhunde adinda bir kadin linc edilerek yakilarak 100 lerce kisi tarafndan olduruldu. Peki neden ? Kadin sokakta muska satan bir adama bunlarla kimssifa bulmaz bunlar bizim dinimizdr yok dedigi icin. Bunlari soyledigi adam aganistanda bu kadin kuran yakti dedi ve fitili atesledi. Kimse sorgulamadi. Kadini yaktilar yaktilar. Diri diri yaktilar. Yaz google amcaya her yerde bu vahseti gorursun.

Bu muzige karsi cikan yavsakta milleti galeyana getirmek istedi. Yahudi muziginin ne oldugunu bilmedigi halde 3 kere uyadim diyor. Yandan 2 yanci geliyor ama onlarda yemiyor kalabali gorunce.

Olay galeyana getirmek baska bisey degil. Yaz youtube a grup mektupmus isimleri. Sarkilarini dinlemedim fazla ama caldiklari tarz bu tarz.

oğuz
18-08-2015, 19:09
islama müslümanlığa bakış açısını değiştirdiler. Yahudi müziği neymiş,duyduğunda yahudi mi oluyorsun.ülkenin heryeri islama uygun,2 tane liselinin çaldığı şarkı mı battı yani.

BahadırALTUN
18-08-2015, 19:12
https://youtu.be/xYzwmFp8afA

tool
18-08-2015, 19:27
Takva life bitmedi hala

Traxx
18-08-2015, 20:01

gercekten boyle bir hurafemi var? ilk kez duyuyorum muzik soylersen oksijen'siz kalmak :D daha neler.

Traxx
18-08-2015, 20:03
pardon beceremedim msj olmadi :)

arfy
18-08-2015, 20:23
Hee yahudi müziği, ayin yapıyorlardı hatta. 3 adam birbirini *****ekti halk ortasındada en son da da ayini sonlandırmak için birbirlerinin ağzına sıçıcaklardı.Müzik yapan gruba bile bilip bilmeden saldıran bir toplumun yansıması da burda '' hede hödö'' diye savunmaya geçenler işte ..

SULTANOGLU
18-08-2015, 20:32

gercekten boyle bir hurafemi var? ilk kez duyuyorum muzik soylersen oksijen'siz kalmak :D daha neler.

Muzikle ugrastigim donemlerde bir taksiye binmistim ve o adam arkadasimin elinde gitar ve benim elimde davulun zillerini gorunce yayli tellie calgilarin gunah oldugunu soylemisti bu calinan sarkilarin hepsinin gunah olsugunu soylemiti. Icimden vay amk demistim. Neymis sadece vurmali calgilar olurmus. Ya boylede sacma bir anim var.

vectra-tuner
18-08-2015, 20:52
Bu adamlar çok tehlikeli ve cehalletten besleniyor, youtube'da ışid komik yazın çıkıyor Gerçek yüzleride aynen o komedi videosundaki gibi. Ağustos ayında Irak ta Suriye'de kapkalın Çoraplar giyiyorlar... Asıl mesele şu anda hiçbir şekilde Türkiye'ye saldırmazlar, T.S.K. Gibi bi orduyla çölde karşı karşıya gelmeleri komedi olur.. Zaten hükümetin de onlarla İçli dışlı olduğunu düşünüyorum ara sıra iyi Polis kötü Polisi oynuyorlar, CB ye hakaret adı altında güzellemeler yapıyorlar Atatürk nerde CB nerde. Asıl tehlike ekonomimizin çöktüğü, Güney doğudaki Pkk yandaşı Kürtlerin ayaklandığı tamamen kaos ortamına girip zayıfladığımızda saldırırlar, ama bunun için henüz çok erken.

darkmoon
19-08-2015, 02:12
Fetihi öyle orduyla geliriz fetih ederiz tarzında demiyorlar o devirler bitti artık onlarda biliyordur.. öyle iki ordu karşı karşıya gelicekde savaşıcak olayı yok.. bundan sonra dünyada şehir savaşları olucak.. çünkü her yerde milyon, onmilyon nüfusluk metropoller var.. buralar dev bir orduyu yutar..

buralara tanklar giremez manevra alanları kısıtlıdır helikopterler gezsede detaylı göremez saklanıcak çok yerler vardır, askerler çok rahat pusuya düşürülebilinir v.b ..

amerikan askerlerinin meşhur mogadişu koşusu denilen filmide çevrildi hani kara şahin düşdü somalide mahvoluşları , ırakda bir türlü başarılı olamayışları, suriyenin şu anki halinin en önemli nedeni şehir savaşları..

amerikan ordusu şu anda özellikle artık ordusunu şehir savaşlarına göre yeniden organize ediyor hazırlıyor..

braga26
19-08-2015, 03:01
günümüzde artık mekun mahal savaşları var hadı cephe yapalım hendek kazalım 2.dünya savaşında kaldı onlar ancak ordumuzda hala düşman savaş uçagı gecerken kanatlara paralel yat vs dıye bı sacmalık tamam o dogru ama pervaneli savaş ucaklarına karsı f16 yermi onu ayrıca meskn mahal eğitim alanı ülkemizde sadece 2 askeri tesiste var

braga26
19-08-2015, 03:08
edit.meskun mahal

onat
19-08-2015, 08:25
yahudi müziği çalsa ne çalmasa ne ? dinleme geç git sevmiyorsan. müzik evrensel birşey sonuçta sanane ? bu tarz olaylardan çok rahatsız olanlar aynı zamanda türküm diyorlar ya, istanbulda milyonlarca kişi kürtçe konuşuyor, ses çıkartabiliyorlar mı ?

ÇALIŞKAN
19-08-2015, 11:54
Türkiye'ye yönelik tehditler içeren videoyu çeken Türk IŞİD'lilerden Ebu Yusuf, Bursalı bir esnaf çıktı. Yanındakilerin de Artvin ve Hataylı olduğu ortaya çıktı

http://www.haberler.com/turkiye-yi-tehdit-eden-isid-li-bursali-bir-7610507-haberi/

fsunnetci
19-08-2015, 12:32
Türkiyede IŞİD etkili değildir olamazda zaten asıl tehlike PKK'dır medyada Türkiye IŞİDİ abartılıyor.

_muhaRRem
19-08-2015, 14:29
Soldaki kazım koyuncu' ya benziyor zaten artvinli olan odur kesin :)

BarKing
19-08-2015, 14:42
PKK da IŞİD'ide meşru gören kim varsa şerefini s..yim..

ÇALIŞKAN
19-08-2015, 14:44
Siirt-Şirvan karayolunda askeri aracın geçişi sırasında yola döşenen mayın patlatıldı, 8 asker Şehit oldu.

http://www.haberler.com/siirt-sirvan-karayolunda-askeri-aracin-gecisi-7611512-haberi/

Yarbay
19-08-2015, 15:00
pkk da iŞİd'ide meşru gören kim varsa şerefini s..yim..

aĞzina saĞlikkk

x 1000de benden

gurkanerkan
19-08-2015, 15:18
Şu adamlar çıksın işlek bir caddeye ve sadece allahu ekber diye bağırmaya başlasınlar dakika sürmez binlerce kişi olurlar.