PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Warehouse 13

Draniela
21-08-2015, 20:16
Aramızda dizi severler çoktur diye düşünüyorum.

Geçenlerde bu diziye başladım daha 4. bölümü izledim ama kendime çok kızdım bunca zaman neden izlemedim diye. Bilim kurgu seven varsa aramızda hiç kaçırmasın otursun başlasın. İzlediğim dizileri vs. böyle yazmam ama bunu pas geçemedim :)

Toplamda 4 sezon dizi devamı geliyor mu dikkat etmedim.

halilcan9455
21-08-2015, 20:28
final yapmış dizi
fringeyi izlediyseniz kıyaslayabilirmisiniz.
fringe ye hayran kalmıştım

Draniela
21-08-2015, 20:58
final yapmış dizi
fringeyi izlediyseniz kıyaslayabilirmisiniz.
fringe ye hayran kalmıştım

Fringe'i 2 kere tr altyazılı 1 kere ingilizce altyazılı izledim. Başlangıç süper dizide. Konu çok efsane. Fringe'i seven bunu da sever bayılır hatta :D

Kısaca özet konu geçeyim diyorum ama ilk bölüm heyecanı kalsın diye yazamıyorum :)

R.I.P
21-08-2015, 21:54
fringe dediniz olay bitti. gece indirir yarın başlarım izlemeye

Octane
21-08-2015, 21:58
Fringe zamanda boyutta farklı paralel evrenlerdeki olaylarla ilgili, warehouse 13 olağanüstü bir şekilde insanın inanırsa bazı objeleri artifact'lara çevirebilmesiyle ilgili. İki diziyi de severim, ama ikisinin arasında, iki grubun da bir erkek bir hatun ve bunların başında huysuz bir ihtiyar olması dışında pek alakaları yok :) olsun. Walter da kraldır Artie'de. İkisini de izleyin, atvde yaz dizisi izlemekten bin kat iyidir.

halilcan9455
21-08-2015, 22:32
Şuan Breaking Bad'i bitirmek üzereyim.
Bitsin Warehouse 13 e başlayacağım.
ondan sonra da toorchwood tavsiyesi geldi onu izleyeceğim.

Draniela
22-08-2015, 00:17
Zaten ben Fringe ile aynı hikaye demedim :) Hatta özellikle warehouse info yapmadım yazarken heyecanı kaçmasın diye :)

Hani zevk olarak Fringe seven onu da sever diye düşündüm :) Çok merak ediyorum dizinin devamı nasıl gelecek şimdilik hikaye yeni başlıyor baya heyecanlı :)

Berkan
22-08-2015, 01:04
Şuan Breaking Bad'i bitirmek üzereyim.
Bitsin Warehouse 13 e başlayacağım.
ondan sonra da toorchwood tavsiyesi geldi onu izleyeceğim.

Breaking Bad'in arkasından hemen Better Call Saul'u yapıştır :) meshur avukatımız Saul Goodman pampanın çömezlikten bu hale nasıl geldiginin b.bad'daki zirilyon tane karakteri görmek mümkün kadro %90 aynı zaten

gokayy
22-08-2015, 02:49
Breaking Bad'in arkasından hemen Better Call Saul'u yapıştır :) meshur avukatımız Saul Goodman pampanın çömezlikten bu hale nasıl geldiginin b.bad'daki zirilyon tane karakteri görmek mümkün kadro %90 aynı zaten

BB'ye efsane mesajlar gönderiyolar Call Better Saul'da BB afterı olarak kesinlikle öneririm bende

halilcan9455
22-08-2015, 07:47

Final yapmasını bekliyorum .ondan sonra izleyeceğim
Yeni bölüm beklemeyi sevmediğim için bitmemiş dizi izlemiyorum :)

Agah
22-08-2015, 08:32
mr.robot u da izleyin :))

Draniela
22-08-2015, 17:05
bb'yi ben yarıda bırakmıştım daha doğrusu dizimag gidince dizi olayını çok yavaşlattım neyse bakalım warehouse ile torrent olayına girdim bitince bu tarz bir dizi önerisi isterim :D

halilcan9455
22-08-2015, 17:42
bb'yi ben yarıda bırakmıştım daha doğrusu dizimag gidince dizi olayını çok yavaşlattım neyse bakalım warehouse ile torrent olayına girdim bitince bu tarz bir dizi önerisi isterim :D

kaderimiz aynıymış diyebilirim.
Dizimag gidince başka güzel site bulamamıştım.dizilere ara vermiştim.
Şimdi dizimag'dan daha iyisi var : dizilab

Draniela
22-08-2015, 18:11
kaderimiz aynıymış diyebilirim.
Dizimag gidince başka güzel site bulamamıştım.dizilere ara vermiştim.
Şimdi dizimag'dan daha iyisi var : dizilab

Süper hiç duymamıştım ben eski usül torrent başladım ama olmadı oradan izlerim yine mantık aynı mı ?

halilcan9455
22-08-2015, 18:37
Süper hiç duymamıştım ben eski usül torrent başladım ama olmadı oradan izlerim yine mantık aynı mı ?

mantık aynı üye ol
profilin , en son hangi diziyi hangi bölümü izlediğin ,eğer yarıda bıraktıysan otomatik olarak kaldığın yerden devam etme .
dizi takibe alma filan hepsi var

Draniela
23-08-2015, 00:04
mantık aynı üye ol
profilin , en son hangi diziyi hangi bölümü izlediğin ,eğer yarıda bıraktıysan otomatik olarak kaldığın yerden devam etme .
dizi takibe alma filan hepsi var

harbiden çok efsane olmuş. ben baya aramıştım var mıdır yok mudur diye bulamamıştım.

Gerçi şimdi girdim ama siteye girdiğim gibi mac uyarı verdi virüs için :D vay arkadaş

RedCan
23-08-2015, 00:18
BB tadı verir mi Better Call Saul ?

!KO
25-08-2015, 21:07

fazlasını vericek gibi duruyor suan:)

drivertech
25-08-2015, 21:20
Supernatural de izlenebilir bilimkurgu fantastik karışık biraz tavsiye ederim.

Berkan
25-08-2015, 23:16

kesinlikle evet verir :) bu sezon biraz gıygıy geçti ama kaltak skyler falanda gozükmeye baslarsa enfes olur hatta :D