PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu sabaha çok sayıda şehitle uyanabilirdik.

serkankıvrak
22-08-2015, 07:58
İstanbul'dan Iğdır'a LNG götüren tır şöförü teröristlerin araca binip Iğdır suveren jandarma karakolu'na yapmak istedikleri bombalı saldırıyı teröristin bir anlık dalgınlığı ve cesaretiyle ''Ben nasılsa öleceğim Mehmetçiğe bir şey olmasın'' deyipü,imdat frenini çekerek önlemiş..Allah ondan razı olsun.Helal olsun

Haberin Linki.
http://www.haberturk.com/gundem/haber/1118695-askerlere-saldiriyi-onleyen-sofor-turan-mutlu-gun-konustu

Yigit-Y
22-08-2015, 08:06
2 gün onceki olay sanırım dostum

ibrahm_38
22-08-2015, 08:11
Yaptığı güzel iş iki dünyada da karşılık bulur inşallah Allah razı olsun kahraman şöförümüzden

i-vtec07
22-08-2015, 08:12
helal olsun, yürekli adammış .

orhan_guney
22-08-2015, 08:18
adam gibi adammış.

serkankıvrak
22-08-2015, 08:19
2 gün onceki olay sanırım dostum

Sitede olmayınca paylaşma gereği duydum sonuçta haber niteliği olan bir olay bence.

Volkann
22-08-2015, 08:31
Allah razı olsun gerçek KAHRAMAN dan.

2jz
22-08-2015, 09:42
"400'ü verin, bu iş huzur içinde çözülsün" dedikten sonra huzur bırakmadı.

braga26
22-08-2015, 09:47
Birisi çocuklarını askere göndermez bu vatan şehit kanlarıyla yoğrulmaya devam edecek, bir diğeri benimde en büyük arzum şehit olmak der 100 koruma eşliğinde zırhlı aracı ile evine gider %50 lik kesimde bunlara inanarak sandığa gider garip

İbrahim33
22-08-2015, 09:49
https://www.youtube.com/watch?v=d7Wx-qXJuWU

burak_2885
22-08-2015, 09:56
Twitter'dan Fuat Avni'yi takip edin. Bu caninin ne planları var görün

997TT
22-08-2015, 10:22
Merak ettigim bir konu var;
Tayyeap denen caninin yuzunu her gecen gun daha net goruyoruz. Derdi vatan degil,koltugu...
Bunu sevenleride goruyor elbet. Peki neden hala bu hirsiz %40 alabiliyor?
Bunforumda yazilanlara bakilirsa %75' bu adami sevmiyor. Kamuoyu yoklamasi yapsak sonuc buna yakin cikar bu sitede....
Ulkemizi kendi cikarlari ugruna dipsiz kuyuya iten bu sahisdan kurtulamazsak cok daha kotu sonuclar yasiyacagiz.
Umarim bu bilincle herkes birbirini uyandirir... (Hos muhalefet de ici bos balon ama olumu gorduk,sitmaya razi olacagiz)

TigeR
22-08-2015, 12:03
Allah razi olsun insallah bu iyiliginin karsiligini hem bu dunyada hem de diger dunyada alir.

GÖKTÜRK
22-08-2015, 12:10
bunlara oy verenlerin hepsinin elinde şehitlerin kanı var. Allah hepsini bildiği gibi yapsın bizden uzak belalarını versin

fthdrn
22-08-2015, 12:27
B
Tayyeap denen caninin yuzunu her gecen gun daha net goruyoruz. Derdi vatan degil,koltugu...
Bunforumda yazilanlara bakilirsa %75' bu adami sevmiyor. Kamuoyu yoklamasi yapsak sonuc buna yakin cikar bu sitede....
Ulkemizi kendi cikarlari ugruna dipsiz kuyuya iten bu sahisdan kurtulamazsak cok daha kotu sonuclar yasiyacagiz.
Umarim bu bilincle herkes birbirini uyandirir... (Hos muhalefet de ici bos balon ama olumu gorduk,sitmaya razi olacagiz)
Seçimler şaibeli olduğundan olabilir mi Murat abi ? İlçe seçim kurulunda bitiyor her şey. Biraz para varsa kendi tarafina cok rahat bir sekilde oy aktarimi yapilabilir. Bi onceki secimde sandik kurulu uyesiydim oylara sahip cikmak icin. Orda yasananlari gordukten sonra secimin hikaye oldugunu anladim.

huseyinturk
22-08-2015, 12:30
Ne kadar kancık bir dünyada yaşıyoruz.. Flaş yaralanan askerimiz şehit oldu başlıklı habere tıklıyorum, haberin vidyosundan önce reklam izletiyorlar. Şehit saldırı haberlerinin yanında bilmem ne ayakkabı markasından flaş indirim, yok başbakan alevileri ayırsaydık bilmem ne dedi. Bu kadar sıradan birşey mi bu şehit haberleri?

devil_berk22
22-08-2015, 12:42
O tır şöförü Keşanlı bir abim helal olsun abime Allahına kurban

fthdrn
22-08-2015, 12:44

Adama helal olsun da bakalım devlet o adamı koruyabilecek mi? Haberler sırf reyting icin adamin seceresini doktuler.

ERK_RS
22-08-2015, 12:46
Ne hallere düşürdüler şu ülkeyi, milleti..
o kadar alıştırdılr ki şehit haberlerine, bomba patlamalarına bu habere şaşırır olduk.

heriflerin yol kesip, silah ile tehdit edip kamyonu , tırı, otobüsü ..vs kaçırmasına şaşırmıyoruz da Kahraman adamın yaptığına şaşırıyoruz.

Helal olsun valla.. 10 kişiden 9 u yapmazdı, biri yapmış. Allah ondan razı olsun.

Yigit-Y
22-08-2015, 12:57
50 sabahtır her yer cehennem

Padişah. 400 verin bitsin diyor.

Yoksa dolar 4 tl hergün şehit

Başımıza bu belayı getiren her kimse Allah belanızı versin.

RafetAraç
22-08-2015, 17:34
Sirnak idilde askerm suan dun gece saat 8den 10a kadar iki kez saglam taciz yedik idil merkez jandarma karakoluna. Hic rahat durmuyor serefsizlr devamli diken ustundeyiz burada

mert_can 41
22-08-2015, 17:45
abi o nun için artık çok geç amacına ulaştı halk uyandı ama nafile artık istedikleri gibi at koşturuyolar bizim siyasetçiler ne kadar yırtınırsa yırtınsın adalet yok artık çünkü baştaki kişi hem ülkeyi yönetip hem başbakanlık yapıyo iki gün önce fanatik ***** partili bir tanıdığım geldi o bile küfrediyodu

kocaeli gazeteleri bu postu görmesin kınarlar vallah kocaeli gazeteleri full manşet veriyodu izmit li tır şöförü falan diye

turbo&quattro
22-08-2015, 17:47

Kimisi suzme geriZekali oldugundan kimiside cikarlari icin akpkk yi destekliyor. Gecen ay bizim otele eski bir emniyet gorevlisi geldi Johns Hopkinsde tedavi icin. Oradan buradan konusurken agzindan kacirdi tum masraflarini devlet karsiliyormus ve her 6 ayda bir abd ye geliyormus. E bu adam tabiki destekler bu serefsizleri. Allahtan, muslumanliktan ondan bundan bahsediyordu hadi amcacim selametle dedim gonderdim.

özcan07
22-08-2015, 18:31

Ne kadar doğru bilemiyorum hatta yine burda forumda denk gelmiştim şu yazıya şöyle 198x yılından beri oy pusula ları ülke nüfusu nun %15 i kadar fazla basılıyor diye bir yazı okumuştum

İbrahim33
22-08-2015, 18:38

Olur mu abi öyle şey ? akepeye oy vermeyip kime verecekler. tayyeapın alnı secdeye değiyor , o orta doğunun lideri. avrupaya ve abd'ye meydan okuyan yeni türkiyenin lideri. (havuz medyasına ve saf vatandaşlarımıza göre) ona oy vermeyeceklerde kime oy verecekler ?

chp'ye mi oy verecekler ? chp ve kemalistler dinsiz , kılıçdaroğlu gerizekalı bir ajan. üstelikte sigortayı batırmış. (amk tayyeap çok dürüst , ülkeyi parsel parsel satmış , cebini doldurmuş , asgari ücret açlık sınırında.

ben inanmıyorum ki başımızdaki bu bela demokratik yollarla insin o koltuktan. ya eceliyle geberir gider , ya da geziden daha beter olaylar çıkar halk indirir bunu tahtından. üzülüyorum halimize , çok üzülüyorum.

canozgur106
22-08-2015, 20:45
Neye sevinip neye üzüleceğimizi dahi şaşırır olduk başımızdakiler yüzünden yazıktır bu askerlerimize her okuduğum şehit haberinde içimden parça kopar oldu yeter artık..