PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cupra VS cupra / vs polo gti

CeM öZeR
27-08-2015, 09:17
Tamamen keyfi yüklenmiştir. Herkes tabiki daha hızlısını yapabilir. Yapanada saygı duyarım. Amaç polemik değil. İyi seyirler.

pschiptuning ibiza cupra vs dr ecu ibiza cupra
https://www.youtube.com/watch?v=WPl1r1d3QNA

pschiptuning ibiza cupra vs evotech polo gti
https://www.youtube.com/watch?v=45XWbd0PU1s

Pschiptuning 1.4 tsi cth ibiza cupra spec
- custom cooler
- r8 bobin
- bkr 7 buji
- milltek komple egzoz
- forge dv
- forge wg
- pschiptuning stage 2
- vw r filtre

Dr Ecu 1.4 tsi cth ibiza cupra spec
- Wagner cooler
- r8 bobin
- bkr 7 buji
- iskender komple egzoz
- forge dv
- forge wg
- dr ecu stage 2
- vw r filtre

Evotech Polo gti spec
- bmc filtre
- evotech stage 2
- custom downpipe
- bkr7 buji
- forge dv

mannerboy
27-08-2015, 10:42
ilk videoda geçen araba hangi cupra dr ecumu ps mi

utkunoa
27-08-2015, 10:50
cem açtığına göre muhtemelen ps dir diğer konuda silindi ***** :D

sedat
27-08-2015, 10:52
bu ps bir beni hızlandıramadı :S

yusuf yılmaz
27-08-2015, 10:56
videolar eski galiba Aykut a söyleyelimde yenisini yapalım bunun:)

AykutB.
27-08-2015, 11:00
ilk videoda geçen araba hangi cupra dr ecumu ps mi

Beyaz araç benim ps yazılım var.

videolar eski galiba Aykut a söyleyelimde yenisini yapalım bunun:)

Araba servisten çıksın hemen yapalım abi sıkıntı yok :)

mannerboy
27-08-2015, 11:07
specler aynı birinde cooler custom diğerinde wagner sadece yazılımla okadar fark olması değişik geride kalan D de sen S te basmışın gibi olmuş

AykutB.
27-08-2015, 11:24
specler aynı birinde cooler custom diğerinde wagner sadece yazılımla okadar fark olması değişik geride kalan D de sen S te basmışın gibi olmuş

Benim aracım %5 yakıta göre ayarlı diğer araç pompa yakıtına göre ayarlıydı. Yazılım herşey demek farkı oluşturuyor :)

CeM öZeR
27-08-2015, 11:56
Benim aracım %5 yakıta göre ayarlı diğer araç pompa yakıtına göre ayarlıydı. Yazılım herşey demek farkı oluşturuyor :)

Herşey yazılım değil tabiki. Aynı ayarları yükleyip warex taktığımızda s.çıp gitmeyen arabamızda var. O da bi ibiza cupra :)

AykutB.
27-08-2015, 12:14
Herşey yazılım değil tabiki. Aynı ayarları yükleyip warex taktığımızda s.çıp gitmeyen arabamızda var. O da bi ibiza cupra :)

Aynı specteki farktan bahsediyorduk Cem bey :)

CeM öZeR
27-08-2015, 12:32
Aynı specteki farktan bahsediyorduk Cem bey :)

Birde ciğer meselesi var o zaman :rolleyes:

kelalper
27-08-2015, 12:41
Özgün yazılım yapamıyor zaten, anlamıyor bıraksın yazılım yapmayı domates satsın. Şimdi diyeceksiniz biz o manada koymadık videoları.

Peki o zaman videoların başlığında neden araba sahiplerinin adı ya da plakası yerine yazılımcı firmaların isimleri var? Bırakın reklam yapmayı.

Mr.K
27-08-2015, 12:46
beyaz aracın sahibi güzel akıtmış,belli işi çözmüş mektepli.

MK8800
27-08-2015, 12:48
Hayirli olsun cem abi zaten instagramdan takipteyim biliyorsun , bence konu basligi firma kotulemek degil de bu isi yapan belli basli firmalara yaklasildiginin veya dengine geldiginden dolayidir .

CeM öZeR
27-08-2015, 12:50
Özgün yazılım yapamıyor zaten, anlamıyor bıraksın yazılım yapmayı domates satsın. Şimdi diyeceksiniz biz o manada koymadık videoları.

Peki o zaman videoların başlığında neden araba sahiplerinin adı ya da plakası yerine yazılımcı firmaların isimleri var? Bırakın reklam yapmayı.

Bugün Özgün yine en hızlıysa bir zamanlar ecufast çatısı altında hepimiz vardık. O bayrağı hepimiz salladık. Bizlerde ,Özgün'de bölündükçe hızlandık. Aksini iddia eden varsa yazsın. Yine yapar hızlı çıkartır ortaya itiraz eden mi var. Neden bir video yükleyince bozuluyorsunuz ? Hybrid olmadan,nos olmadan adil şekilde varsa yine denenir. Biz keyif alıyoruz bu işlerden. Rekabetle kimse yavaşlamaz...

CeM öZeR
27-08-2015, 12:53
Hayirli olsun cem abi zaten instagramdan takipteyim biliyorsun , bence konu basligi firma kotulemek degil de bu isi yapan belli basli firmalara yaklasildiginin veya dengine geldiginden dolayidir .

Katılmamak elde değil. Teşekkür ederim değerli kardeşim...

Mr.K
27-08-2015, 12:55
Aykutla Serhan arkadaş
Serhan istanbula gitmeden önce aykut serhana demiş
kanka deniyelim bizde hem denemiş oluruz hemde farkı görürüz vsvs.

sonra deneme oluyo neyse.

2arabada sökük *arka koltuklar*
aykutun arba 1.9bar basıyo (whtsap konusmaları var ispatlı)
serhan 1.5bar basıyo * hani farkı görelim bastığımızda nasıl olur diyip farkı görelim deniliyo*

bunun sorasında ;''cem serhana whtsaptan yazıyo'' kardeşim arabada çok emeğim var hani dursun bende merak ettim hani at bana videoları hiçbiyere koymicam vs diyerekten..
Sora serhan videoları atıyo,senin araba kaç barda vs 1.5*peak* 1,3*cont. diyince de serhan oo kardeşim o zmn çok iyi vs yapıyo.

2gün sora facete video paylaşılıyo.

Serhan yazıo , abi kardeşliğine güvendim hani video koymuşun falan fişman hesabı.Sora benim ortak koydu olmuş videoyu ben koymadım yok benim ortak koymuş vsvs..

Serhanda diyoki ortak koymuş vs bilmem ben ,face te ilk videoyu beğenen Cem Özer.O işler öyle olmuyo haberi olmayan adam videoyu beğenmez zaten.Neyse sora video kalkıyo.

Şimdi ortada hiçbişe yokken tekrar gündeme bu video çıkıyo.

Pompa benzini + 1,5bar basıncı kendi aracınızla eşdeğer goruyosanız .Olduğunuz yerde saymaya devam edin bence.

Mr.K
27-08-2015, 12:58
+ şöyle bişey var programı stage1 di o arabanın o zaman.

daha yeni ayarını yaptık ailevi sebeplerden ötürü adam arabasını söktü.

rekabet böyle olmaz.

CeM öZeR
27-08-2015, 13:00
Aykutla Serhan arkadaş
Serhan istanbula gitmeden önce aykut serhana demiş
kanka deniyelim bizde hem denemiş oluruz hemde farkı görürüz vsvs.

sonra deneme oluyo neyse.

serhan 1.5bar basıyo * hani farkı görelim bastığımızda nasıl olur diyip farkı görelim deniliyo*

bunun sorasında ;''cem serhana whtsaptan yazıyo'' kardeşim arabada çok emeğim var hani dursun bende merak ettim hani at bana videoları hiçbiyere koymicam vs diyerekten..
Sora serhan videoları atıyo,senin araba kaç barda vs 1.5 diyince de serhan oo kardeşim o zmn çok iyi vs yapıyo.

2gün sora facete video paylaşılıyo.

Serhan yazıo , abi kardeşliğine güvendim hani video koymuşun falan fişman hesabı.Sora benim ortak koydu olmuş videoyu ben koymadım yok benim ortak koymuş vsvs..

Serhanda diyoki ortak koymuş vs bilmem ben ,face te ilk videoyu beğenen Cem Özer.O işler öyle olmuyo haberi olmayan adam videoyu beğenmez zaten.Neyse sora video kalkıyo.

Şimdi ortada hiçbişe yokken tekrar gündeme bu video çıkıyo.

Pompa benzini + 1,5bar basıncı kendi aracınızla eşdeğer goruyosanız .Olduğunuz yerde saymaya devam edin bence.

Birincisi Aykut'un araba 1.8 vurup 1.6 yürüyor. İkincisi Videolar bana değil Aykut'a gönderiliyor. Üçüncüsü Videolar Ben değil ortağım Erhan tarafından yükleniyor. Ve ardından dediğin şekilde kaldırdım. Dördüncüsü Araba satılırsa yüklerim demiştim. Parçalar boşaltıldığı için aracın piyasadan çekildiğini ve satılıyor diye düşünerek araç hakkında ve sahibi hakkında en ufak detay vermeden yükleyim diye düşündüm. Olay bundan ibaret. Altında bi kötü niyet göremiyorum.

CeM öZeR
27-08-2015, 13:03
+ şöyle bişey var programı stage1 di o arabanın o zaman.

daha yeni ayarını yaptık ailevi sebeplerden ötürü adam arabasını söktü.

rekabet böyle olmaz.

Ben 1.5 civarı basınçla stage 1 olan bi rsa'da bide şimdi duydum. Yıllarca kandırıldık o zaman 1.4 tsi'da 1.5 vurup 1.3 yürüyen 1.4 Tsilarımızla. Önemli olan basınç değil avans ve yakıt dendi bize hep eski mapperlarımız tarafından.

MertSerhanÖ.
27-08-2015, 13:11
Çok fazla bir şey yazmıcam,hatta tek post yazıp susucam. @cemözer,hele ki seninle ikili diyaloğa asla girmicem,şuanlık değil bu saatten sonra iki cihan bir araya gelse bitmiştir.

Benim orda yazılımım hala stage 1 programındaydı,Onur abi zaten gayet iyi özetlemiş durumu.Basıncı falan siktir edin herşey basınç değil,tekrar söylüyorum biri stg 1 prog.biri stg 2 prog.

Biz Aykut'la kendi aramızda diye denedik oldu bitti çocuk bu kadar üstüne düşmedi,ama reklam yapmak ya muhabbet.Doğru ps'in bi DR.ECU olması için daha çok reklama ve bi kaç fırın ekmek yemesi lazım.

Benim arabamı neden söktüğüm sebebini biliyormusun da yok araba sattıran cupra vs muhabbetleri dönüyor?Benim aracımı orjinale çevirmemde ki çok ciddi ailesel bir olayı biliyormusun da piyasadan çekildiğini düşündüm ondan koydum falan diyorsun?

4 gün önce(sökmeden bir gün önce) arabamın tüm ayarları bitmişti.Keşke bi deneseydik te görseydik vilayeti,ciğeri,ps'i.Aykut kardeşim kusura bakma seninle hiç bir sorunum yok ama senin aracın üzerinden bana saldırılıyorsa bende senin aracın hakkında yazarım.

Kendine ve firmana reklam yapacak başka bir saf,temiz hatta sana inanan salak bul.Geçen konu ve şimdi olay olmak üzere benim üstümden 2 kere reklamını yaptın.Bu son olsun.Benim ve benim arabam ile ilgili herhangi birşey duymak yada görmek istemiyorum net.

Alllah çarşına pazar versin.

kelalper
27-08-2015, 13:19
Bugün Özgün yine en hızlıysa bir zamanlar ecufast çatısı altında hepimiz vardık. O bayrağı hepimiz salladık. Bizlerde ,Özgün'de bölündükçe hızlandık. Aksini iddia eden varsa yazsın. Yine yapar hızlı çıkartır ortaya itiraz eden mi var. Neden bir video yükleyince bozuluyorsunuz ? Hybrid olmadan,nos olmadan adil şekilde varsa yine denenir. Biz keyif alıyoruz bu işlerden. Rekabetle kimse yavaşlamaz...

laf salatası yapma. Stage 2 araba ile stage 1 yazılımlı arabayı geçip 3. kişiyken bu şekilde reklam yapıyorsan o bahsettiğin çatının yıkılması çok iyi olmuş kardeşim. Rekabet tabii ki kötü değildir rekabet kalite demektir ancak şartlar eşit olduğu taktirde buna rekabet denir.

CeM öZeR
27-08-2015, 13:21
Bak Aykut'un telefonu havuza düştü videolar silindi. Benim telefonum çöktü garantiden sıfırı geldi. İnanan inanır inanmayan kendi bilir. Aykut'un arabasının wg'sinde bir sıkıntı vardı ve Allah Kur'an çarpsın o deneme akşamı 1.6 vurup 1.3 yürüyordu ilk ve tek defa bunu buraya yazıyorum. Kusura bakma eşit basınçla bu farkı yedin. Tekrar doldur. Gel dene hiç farketmez gönlün bilir. Ama bu sefer araba 1.6 vurup 1.3 yürümüyor. 1.9 vurup 1.7 yürüyor. Artı dsg yazılımı yapıldı. Ve hafif jant takıldı. Denersen yine dene farketmez. Ben halen yürüyen arabanın değil, saflardan çekilmiş arabanın videosunu yüklemeyi tercih ettim. Böylesini daha doğru buldum. Sizce yanlış olabilir. Araba 11 Eylül'de ufak hasar onarımından çıkıp işlemi bitiyor. Denemek isteyen buyursun denesin.

CeM öZeR
27-08-2015, 13:22
Bak Aykut'un telefonu havuza düştü videolar silindi. Benim telefonum çöktü garantiden sıfırı geldi. İnanan inanır inanmayan kendi bilir. Aykut'un arabasının wg'sinde bir sıkıntı vardı ve Allah Kur'an çarpsın o deneme akşamı 1.6 vurup 1.3 yürüyordu ilk ve tek defa bunu buraya yazıyorum. Kusura bakma eşit basınçla bu farkı yedin. Tekrar doldur. Gel dene hiç farketmez gönlün bilir. Ama bu sefer araba 1.6 vurup 1.3 yürümüyor. 1.9 vurup 1.7 yürüyor. Artı dsg yazılımı yapıldı. Ve hafif jant takıldı. Denersen yine dene farketmez. Ben halen yürüyen arabanın değil, saflardan çekilmiş arabanın videosunu yüklemeyi tercih ettim. Böylesini daha doğru buldum. Sizce yanlış olabilir. Araba 11 Eylül'de ufak hasar onarımından çıkıp işlemi bitiyor. Denemek isteyen buyursun denesin.

Çok isterdim videolarda basınç açık ve net bir şekilde görünüyordu. 1.6 vurup 1.3 yürüdü yani stage 2 dediğiniz ps ibiza cuprada o gün.

Tholl-ga
27-08-2015, 13:28

Birincisi Aykut'un araba 1.8 vurup 1.6 yürüyor.

Bak Aykut'un telefonu havuza düştü videolar silindi. Benim telefonum çöktü garantiden sıfırı geldi. İnanan inanır inanmayan kendi bilir. Aykut'un arabasının wg'sinde bir sıkıntı vardı ve Allah Kur'an çarpsın o deneme akşamı 1.6 vurup 1.3 yürüyordu

karar ver ne basıo bu araba çelişkili yazma bari

CeM öZeR
27-08-2015, 13:31

Dur Aykut instagramdan video buldu yüklüyor şimdi. Serhan'la denedikten hemen sonra çektiği video. 1.6 vurup 1.3 yürüyor. Kesiciye 1.1 le giriyor hadda. Geliyor video.

AykutB.
27-08-2015, 13:31

Abi o sıra arabanın wg problemi vardı telefonda videolarda vardı ama hepsi silindi instagramda kadran videosu vardı denemeden 1 -2 gün sonrası. https://instagram.com/p/4w0J5OK4OO/

CeM öZeR
27-08-2015, 13:33
Abi o sıra arabanın wg problemi vardı telefonda videolarda vardı ama hepsi silindi instagramda kadran videosu vardı denemeden 1 -2 gün sonrası. https://instagram.com/p/4w0J5OK4OO/

İşte bu. Herşeyin bir kanıtı var çok şükür...

kelalper
27-08-2015, 13:38
Tamam siz özgünden çok daha iyisiniz. Arabanın sahibi bende stg 1 vardı dio siz bizim ki stg 2 diosunuz sonra yok esasında bizimkinde arıza vardı basınç 1.6 diosunuz.

CeM öZeR
27-08-2015, 13:41
Tamam siz özgünden çok daha iyisiniz. Arabanın sahibi bende stg 1 vardı dio siz bizim ki stg 2 diosunuz sonra yok esasında bizimkinde arıza vardı basınç 1.6 diosunuz.

Abi ne farkeder. Biz basmışız 1.6 dan 1.3 e düşerek. Diğer araç basmış 1.5 den 1.3 e düşerek. 0.1 bar basınç farkına stg1 - stg 2 yorumunu doğru bulmuyorum. Ha şunu kabul edebilirim iki araçtada yazılımsal olarak kat iptali olduğu için dr ecu stg 2 , ps stg2+ yakıtlı ayar dersek herkes kabul edebilir. Ne olay oldu. Her marka biraz ilerlesin. Gidelim yurtdışına felan açılalım mümkünse. Birbirimizi yiyeceğiz yoksa :)

MertSerhanÖ.
27-08-2015, 13:42
o gece aykut bana fotoğraf attı hatta sende instagrama yükledin 100-200 12.5 saniye.1.6 bar basınçlamı 100-200 12.5 çıkarttınız?:)

CeM öZeR
27-08-2015, 13:45
o gece aykut bana fotoğraf attı hatta sende instagrama yükledin 100-200 12.5 saniye.1.6 bar basınçlamı 100-200 12.5 çıkarttınız?:)

O gece çıkan 12.5 %4.8 eğimde mi ne çıktı doğruya doğru eğim aykırıydı. 2 gün sonra yani bu videoda wg sıkıntısı yine devam ederken sağ ön koltuk sökük olduğunda 12.5 çıktı eğimi bilmiyorum. Senle denediği gün 14 felan çıkartıyordu. Aykut hepsini detaylıca biliyor ama polemiğe girmek istemiyor.

Tholl-ga
27-08-2015, 13:46
cem kaç kere bana telefonda da söyledin arabanın 1.9 bastıgını yukarıda allah var.wg arızasıda konu açılınca çıktı ortaya.face e yuklendiğinde wg arızalı değilde bugunde upload ederkenmi wg arızalandı

Mr.K
27-08-2015, 13:48
cem kaç kere bana telefonda da söyledin arabanın 1.9 bastıgını yukarıda allah var.wg arızasıda konu açılınca çıktı ortaya.face e yuklendiğinde wg arızalı değilde bugunde upload ederkenmi wg arızalandı

http://i.hizliresim.com/LprP0Z.png

MertSerhanÖ.
27-08-2015, 13:48
hıı minareden sallanan 12.5 ile instagramda hiç -4.8 den bahsedilmiyodu ama,gayet ps'in yaptığı king olarak yazıyodu.Ayıp değil mi insanları kandırmak,müşterileri aldatmak :)

CeM öZeR
27-08-2015, 13:49

Video var kanıtlı konuşmama gerek var mı kanka ? Arabadan yazılım olarak 1.9-1.7 istedik bastığı 1.6-1.3 ortada kanıtlı. Wg ve dsg ayarı yapıldı şimdi daha net gidiyor.

CeM öZeR
27-08-2015, 13:53
hıı minareden sallanan 12.5 ile instagramda hiç -4.8 den bahsedilmiyodu ama,gayet ps'in yaptığı king olarak yazıyodu.Ayıp değil mi insanları kandırmak,müşterileri aldatmak :)

Senle denediği gün 14 küsür. Sonraki ölçüm 12 küsür kardeşim. En azından millet gibi tünelde süre almıyorum. Hedefim 12.5 tu şimdi eğimsiz çıkartırız o süreyi. Doldur gel bahane bulmuyorum. Daha fazla olurdu fark bunları belirtiyorum. Yazdıklarımdan gocunmuyorum. Bu güne kadar kim geçmişte video koymamış ? O zaman bu işlere çaba sarfetmenin emek vermenin para harcamanın bi anlamı yok. Sen o gece niye ta Anadolu yakasına kadar arka koltuk sökük geldin o zaman?

AykutB.
27-08-2015, 13:56

Evet kanka o gece kuzenimle dönüşte akfıratta süre aldık 12.5 geldi sanada söyledim dediğin gibi ve ciddi anlamda basıncım düzgün değildi. Ne seni küçük düşürmek için yalan söylerim nede kendimi iyi göstermek için beni tanıyorsun. Ben olanı söyledim zaten en başta ben yazdım benim aracım yakıta ayarlı diğer araç normal yakıta göre diye. O zaman deneme amacımız kendimizi görmekti şuan nerelere geldi durum şaşıyorum.

AykutB.
27-08-2015, 13:59
O gece çıkan 12.5 %4.8 eğimde mi ne çıktı doğruya doğru eğim aykırıydı. 2 gün sonra yani bu videoda wg sıkıntısı yine devam ederken sağ ön koltuk sökük olduğunda 12.5 çıktı eğimi bilmiyorum. Senle denediği gün 14 felan çıkartıyordu. Aykut hepsini detaylıca biliyor ama polemiğe girmek istemiyor.
Uçtun abi sende 4.8 ne ya :) 3.8 gibi bi eğim gelmişti 2 kişi yanlış hatırlamıyorsam. Daha sonra nizami 12.3 gelmişti. Şuan çok rahat 12 altına iniyor ama araba yok )

MertSerhanÖ.
27-08-2015, 14:02
Senle denediği gün 14 küsür. Sonraki ölçüm 12 küsür kardeşim. En azından millet gibi tünelde süre almıyorum. Hedefim 12.5 tu şimdi eğimsiz çıkartırız o süreyi. Doldur gel bahane bulmuyorum. Daha fazla olurdu fark bunları belirtiyorum. Yazdıklarımdan gocunmuyorum. Bu güne kadar kim geçmişte video koymamış ? O zaman bu işlere çaba sarfetmenin emek vermenin para harcamanın bi anlamı yok. Sen o gece niye ta Anadolu yakasına kadar arka koltuk sökük geldin o zaman?

bi dakka herkesi kendine bir tutmıcaksın.Benim bu aracımla en az 15 tane videom var hepside geçmiş olduğum.Hatta ben o gün oraya avrupa yakasından denemeden geldim.Ve geçtim.Yükledim mi? Ben o gece avrupa yakasına roll yapmaya geldim,aykutlada haberleştik çoktandır görüşemiyoruz görüşelim hemde kendi aramızda basalım farkı görelim dedik.Bastım gittim ataşehire.Yemeğimizi yedik muhabbetimizi ettik dönüş yolunda da bastık.

Benim bu saatten sonra arabayı doldurmam imkansız,tekrar söylüyorum çok özel ailesel bir sebepten ötürü.Yoksa bu kadar emek harcanmışken para harcanmışken sökmeyi bende istemiyordum emin ol.

Sana bir öğüt veriyim mi,ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.Bana telefonda kardeşim yabancı değiliz videoları koymam diyorsun,şimdi burda kim geçmişte koymamış o zaman bu işlere çaba sarfetmenin emek para harcamanın anlamı yok diyorsun.

Sen ve senin gibiler,düşünenler aynen senin dediği gibi düşünüyor.

Ben ve benim gibiler ise,bu işi tamamen keyfi yapıp,ABİLİK,KARDEŞLİK,DOSTLUK kavramını çok iyi bilip rollden sonra videoları arşivine kaldırıyor ve bir anı olarak bırakıyor.

Ben işin 12 sinde 13 ünde onunda bununda değilim,sokarım arabasına.Nelerle uğraşıyorum,ne sıkıntılarla boğuşuyorum hiç yok sen geçtin ben geçtimle uğraşamıcam.

Ama tekrar söylüyorum,ya dediğin lafın arkasında dur,yada en başından ben böyleyim de. Ve kendinle beni bir daha asla bir tutma.

Oz`
27-08-2015, 14:09
GENe bir hiyararşi kavgası hahahahah ya he he cok hızlısınız gençler

nedir ki anlamıyorum benim yaptığım programı benden iyimi biliceksiniz? 1.5 basip 1.2 ye iniyor aksini idda eden varmı ? evet geçmişssiniz kesşek yeniden deneseydiniz de 2 ay önceki videyu pişirp atmasaydınız yakıtla serhanın cupra 11.5 gider aksini idda etmiyorum aksini idda edenede cvp yazmıtyorum sıkıntıyko dert tasa yok serhanınınki gider murtazanınki gelir ne 1 araba için kavga ederim nede 1 araba için kalp kırarım coksidik yarışına girerse kimsenin eli armut toplamıo yapılır illaki bişiyler sona herzamanki bahanelero lur nos basıyoruz olur büyük turbosu olur otu boku olur hep bahaneler gider

CeM öZeR
27-08-2015, 14:14
bi dakka herkesi kendine bir tutmıcaksın.Benim bu aracımla en az 15 tane videom var hepside geçmiş olduğum.Hatta ben o gün oraya avrupa yakasından denemeden geldim.Ve geçtim.Yükledim mi? Ben o gece avrupa yakasına roll yapmaya geldim,aykutlada haberleştik çoktandır görüşemiyoruz görüşelim hemde kendi aramızda basalım farkı görelim dedik.Bastım gittim ataşehire.Yemeğimizi yedik muhabbetimizi ettik dönüş yolunda da bastık.

Benim bu saatten sonra arabayı doldurmam imkansız,tekrar söylüyorum çok özel ailesel bir sebepten ötürü.Yoksa bu kadar emek harcanmışken para harcanmışken sökmeyi bende istemiyordum emin ol.

Sana bir öğüt veriyim mi,ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.Bana telefonda kardeşim yabancı değiliz videoları koymam diyorsun,şimdi burda kim geçmişte koymamış o zaman bu işlere çaba sarfetmenin emek para harcamanın anlamı yok diyorsun.

Sen ve senin gibiler,düşünenler aynen senin dediği gibi düşünüyor.

Ben ve benim gibiler ise,bu işi tamamen keyfi yapıp,ABİLİK,KARDEŞLİK,DOSTLUK kavramını çok iyi bilip rollden sonra videoları arşivine kaldırıyor ve bir anı olarak bırakıyor.

Ben işin 12 sinde 13 ünde onunda bununda değilim,sokarım arabasına.Nelerle uğraşıyorum,ne sıkıntılarla boğuşuyorum hiç yok sen geçtin ben geçtimle uğraşamıcam.

Ama tekrar söylüyorum,ya dediğin lafın arkasında dur,yada en başından ben böyleyim de. Ve kendinle beni bir daha asla bir tutma.

Bak tekrar diyorum araç boşaltıldı ve kötülenecek bir durumu kalmadı diye düşündüm. Araç dolu hali ile satılıyor olsa haklısın. Ne bir plaka ne bir araç sahibi bilgisi verdim. Zaten yazılım işi ile ilgili o eski aktifliğimde yok. Maksat ortaya yeşillik olsun.

AykutB.
27-08-2015, 14:15
Bakın beyler olayın kahramanları ben ve serhan olayı en iyi biz biliyoruz. O gün Serhanında dediği gibi uzun zamandır görüşmediğimiz için buluştuk. Serhanla denemeden önce zaten aramızda konuştuk benim geçiceğimi oda söyledi. Serhanla speclerimiz aynı evet ama yazılımlarımız farklıydı. Özgün abi yakıt koymadığı için serhanın arabayı kısık yapmış. Benim aracımda o gün gitmesi gerektiği gibi gitmiyordu basınçlarımız yakındı evet ama benim aracım yakıtlıydı o gece. Burda durum serhanın arabayı boklamaya döndü üstüne benim arabam boklanmaya başladı. Burdan söylüyorum arabam 20 güne çıkıcak inşallah isteyen gelsin birlikte süre alalım veya rolleyelim kim nasıl isterse.

CeM öZeR
27-08-2015, 14:20
Bakın beyler olayın kahramanları ben ve serhan olayı en iyi biz biliyoruz. O gün Serhanında dediği gibi uzun zamandır görüşmediğimiz için buluştuk. Serhanla denemeden önce zaten aramızda konuştuk benim geçiceğimi oda söyledi. Serhanla speclerimiz aynı evet ama yazılımlarımız farklıydı. Özgün abi yakıt koymadığı için serhanın arabayı kısık yapmış. Benim aracımda o gün gitmesi gerektiği gibi gitmiyordu basınçlarımız yakındı evet ama benim aracım yakıtlıydı o gece. Burda durum serhanın arabayı boklamaya döndü üstüne benim arabam boklanmaya başladı. Burdan söylüyorum arabam 20 güne çıkıcak inşallah isteyen gelsin birlikte süre alalım veya rolleyelim kim nasıl isterse.

Bi ibiza cupra daha mı yapsam :D

yusuf yılmaz
27-08-2015, 14:27
Aykut la deneriz ps yazılım bende merak ettim aslında deneyince buraya koymamak gerek ister istemez bir taraf inciniyor

CeM öZeR
27-08-2015, 14:38
Aykut la deneriz ps yazılım bende merak ettim aslında deneyince buraya koymamak gerek ister istemez bir taraf inciniyor

Abi incinecek gocunacak bişey yok. Herkesin arabası olması gerekenden 3 saniye iyi koşsun. Ben tebrik ederim. 11.4 sn felan çok ciddi süreler. Seni ve firmanıda tebrik ederim. 3 sene önce millet 1.4 tsi bilmezken biz 15 saniye koşmaya çalışıyorduk. 14.9 geldiğinde kafayı yiyorduk. Şimdi en yavaş marka koşuyor o süreyi. Daha ne güzel gelişmeler görürüz inşallah...

kelalper
27-08-2015, 14:45
yaw arkadaşl olay serhanla sizin aranızda ise neden yazılım markalarının ismini yazıosunuz. Bu koyduğunuz videonun anlamı şudur PS, Drecudan da evotech tende iyidir. Bunu ima ederek video koyuyorsunuz tamamen reklam amaçlı.

CeM öZeR
27-08-2015, 14:59
yaw arkadaşl olay serhanla sizin aranızda ise neden yazılım markalarının ismini yazıosunuz. Bu koyduğunuz videonun anlamı şudur PS, Drecudan da evotech tende iyidir. Bunu ima ederek video koyuyorsunuz tamamen reklam amaçlı.

Abi biz belirtmesek sonrada yazılımın markası nedir diye 100 tane soran çıkmayacak mı :) Deneme sonucu budur. Eşit şartta denemelere açığız. a firması b firması demiyoruz. Hadda ps'i bile savunmuyorum. Tamamen ben ve benden sonra bir kaç eklemeyle Aykut'un ortaya koyduğu bir araç.

AykutB.
27-08-2015, 15:02

Alper abi ilk olarak videoyu ben koymadım. İkincisi her kafadan ses çıkınca serhanla ikimiz olayın kahramanıyız bizi dinleyin diye yazdım. Son olarak serhan videoların konulmamasını istemişti ilk zaman cem abiyle konuştuklarında arabyı sökersen satarsan koyarım demiş. Serhanın adı benim adım videoda buyüzden geçmemiş. O zaman değiştirin konuyu tu cupra zz cupra olarak. Efendi efendi yazıyorum akıtmışız piyasanın kaşarı olmuşuz arabamız gitmiyomuş neler konuşuluyor. Söylediklerimin doğru olduğunu kanıtlamak için çemkirerek mi yazmam lazım birisi söylesin?

mannerboy
27-08-2015, 16:19
ikisindede aynı yazılım olsa bu kadar fark olucağını sanmam video kıstas olmamış biz yapınca böyle gider hiç olmamış

CeM öZeR
27-08-2015, 16:32
ikisindede aynı yazılım olsa bu kadar fark olucağını sanmam video kıstas olmamış biz yapınca böyle gider hiç olmamış

Biz denemelere açığız. Bahane sunmuyoruz. Geçtik. Şu şartla şu kadar fark oldu diyoruz. Yine deneriz. Eşit şart olsunda bizde, rakip firmalarda, modifiyeye gönül verende, eksiği görüp daha çok yol katedelim.. Basınç açtıktan sonra ,sökmeden önce deneseydik diyende yanlış düşünür. Benim bildiğim her zaman geçilen eksik,fazla,hatalı neyse yoluna sokup deneme teklif eder.

kelalper
27-08-2015, 18:34
Biz denemelere açığız. Bahane sunmuyoruz. Geçtik. Şu şartla şu kadar fark oldu diyoruz. Yine deneriz. Eşit şart olsunda bizde, rakip firmalarda, modifiyeye gönül verende, eksiği görüp daha çok yol katedelim.. Basınç açtıktan sonra ,sökmeden önce deneseydik diyende yanlış düşünür. Benim bildiğim her zaman geçilen eksik,fazla,hatalı neyse yoluna sokup deneme teklif eder.

tamam kardeşim reklam peşindesiniz anladık. Şu ifaden bile herşeyi belli ediyor. Stage 2 araba ile stage 1 arabayı geçmişsiniz helal olsun. Alkııış:bravo:

CeM öZeR
27-08-2015, 19:55
tamam kardeşim reklam peşindesiniz anladık. Şu ifaden bile herşeyi belli ediyor. Stage 2 araba ile stage 1 arabayı geçmişsiniz helal olsun. Alkııış:bravo:

Hayır abi yanlışın var . Stage 23243294502384 bizim araba.

Oz`
28-08-2015, 00:04
şimdi yazıcam o olucak sona dicenki belden aşa vuruyonuz dicen Cem kardeşim kendi s... le gir görelim bak yazmıyorum reklam amaçlı yazıon lafta etmiyoruz Stage 1 dedik programı herifin 4 gün önce bitti 11.45 civarında yapıyor sağlıksal nedenlerden dolayı söküldü sen al kardeşim cuprayı yap ben herzaman bekliyuorum ne koyarsan koy farketmez bizim cocuk asada.

rekllam amaçlı diince yanlış anladın yazarsınız :)

CeM öZeR
28-08-2015, 06:58
şimdi yazıcam o olucak sona dicenki belden aşa vuruyonuz dicen Cem kardeşim kendi s... le gir görelim bak yazmıyorum reklam amaçlı yazıon lafta etmiyoruz Stage 1 dedik programı herifin 4 gün önce bitti 11.45 civarında yapıyor sağlıksal nedenlerden dolayı söküldü sen al kardeşim cuprayı yap ben herzaman bekliyuorum ne koyarsan koy farketmez bizim cocuk asada.

rekllam amaçlı diince yanlış anladın yazarsınız :)

Hesabı olan geçilendir. Madem Doldurdunuz turne yapıp geçildiğinizle deneseydiniz.Benim 100 tane deneme videom var kendi s..le çok girdim çıktım denemelere. Geçtiğimide geçildiğimide koydum. Araba yanı başınızda ben Kayseri'den gelemem diye Aykut'a sattım gece gündüz deneyin. Yapılan araç ortada.

Oz`
28-08-2015, 11:23
Cemcim araaba yapıcaksın ya hadi yapta deneyelim istediğini tak gel diyorum hodri meydan sıkıntısı olanda gelebilir :) bana sıkıntı yok hesabım yok yarası reklamı zorlayan sensin :) aytkut beni zaten geçemez sen yap sen geç kardeşim bekliyorum hadi cnm yaparsan alo yap koyar çekiciye gelirim ben sıkıntıyok RANT sağlamaksa sidikse hadi bakalım byrun hodri meydan cnm

yusuf yılmaz
28-08-2015, 11:27
1.4 tsi da 12 altı yapan varsa ben burdayım desin:)

Oz`
28-08-2015, 11:32

:D elleri kaldırın dion yani abi :)

Semii
28-08-2015, 11:36

2-3 adet aklıma gelen var şuan biride benim arabam.
Stock turbo stock internal ama dimi ? Gerçi stock olmasa 10 ve altı olurdu sanırım :)

Polo , cupra vs değil Scirocco bu arada aracım

yusuf yılmaz
28-08-2015, 11:39
2-3 adet aklıma gelen var şuan biride benim arabam.
Stock turbo stock internal ama dimi ? Gerçi stock olmasa 10 ve altı olurdu sanırım :)

evet stock turbo hybrid varsa 10 altı oda olur zs hazır her zaman

Semii
28-08-2015, 11:43
evet stock turbo hybrid varsa 10 altı oda olur zs hazır her zaman

Arkadaş dost kanka arabası için konuşmaya gerek yok.konuşalcaksa alptuNun arabasıda hazır sayılır.

Stock turbo stock internal ile hazırım boşver milletin arabasını abi

Bu arada alptunun araba çıkınca piyasada gezenler kaybolmasın ?

yusuf yılmaz
28-08-2015, 11:48
Arkadaş dost kanka arabası için konuşmaya gerek yok.konuşalcaksa alptuNun arabasıda hazır sayılır.

Stock turbo stock internal ile hazırım boşver milletin arabasını abi

Bu arada alptunun araba çıkınca piyasada gezenler kaybolmasın ?

valla biliyorsun 15 gün evvel ben dene demiştim Alptug denemem dedi
arabam hazır değilde demedi

Semii
28-08-2015, 11:50
Abi alptu kendine rakip görmüyor arabayıda ben görüşücem onunla bu böyle olmucak.tamamen stock araba bile denemek istese deniceksin.

Bu arada boşver abi onu bunu deniyomuyuz ? :)

Oz`
28-08-2015, 11:51
lan araba dün çalıştı Nasıl denionuz o platelerle : sanzımanla kıcımı yırttım rodaj olacak ondan sona Napısanız yapin amerikalıyı bi yalamadım aq :D

yusuf yılmaz
28-08-2015, 11:54
Abi alptu kendine rakip görmüyor arabayıda ben görüşücem onunla bu böyle olmucak.tamamen stock araba bile denemek istese deniceksin.

Bu arada boşver abi onu bunu deniyomuyuz ? :)

olur tabi yer zaman onemli uzaklık olmasa

AykutB.
28-08-2015, 11:59
Cemcim araaba yapıcaksın ya hadi yapta deneyelim istediğini tak gel diyorum hodri meydan sıkıntısı olanda gelebilir :) bana sıkıntı yok hesabım yok yarası reklamı zorlayan sensin :) aytkut beni zaten geçemez sen yap sen geç kardeşim bekliyorum hadi cnm yaparsan alo yap koyar çekiciye gelirim ben sıkıntıyok RANT sağlamaksa sidikse hadi bakalım byrun hodri meydan cnm

Benim geçerim geçicem geçiyorum geçiliyorum davam yok abi zaten senin yaptığın polomdada zevkine gazladım cupramdada keyifle gazlıyorum deneme için her zaman burdayım ama arabam yok kısa bi süre :))

Ben burdayım abi ama 20 gün sonra arabam çıkınca :)

Oz`
28-08-2015, 12:47
aykutum ben seni tanıyorum :) sana lafım yok rant i sewmiom

Semii
28-08-2015, 12:51
olur tabi yer zaman onemli uzaklık olmasa

Bursa'dayım.misafir edeyim abi 1.5 iskenderde yeriz :)

dragon07
28-08-2015, 13:43
deneme yapılıyosa videosuda çekilir konulur madem arkadasın dostun bnm arkadasım dostum beni geçse koyarım ben videoyu

baştan konuşulup video konulmayacak denilip konuluyosa yanlış olur.

utkunoa
28-08-2015, 16:46
Bursa'dayım.misafir edeyim abi 1.5 iskenderde yeriz :)

1.5 iskende varsa geleyim bende :D

@Lp2
28-08-2015, 18:55
En hızlı bi adım öne cıksın gelsın benım yanıma hybrıd le denemem klasmanım dgl yusuf abı

clio_williams
29-08-2015, 13:11
Open database----->Bc database---->12 credit>open open save > F8> Execute...

Semii
29-08-2015, 13:29
1.5 iskende varsa geleyim bende :D

Gel gel utku :) ordaki sciroccoyla beraber :D

bod15
24-11-2015, 16:44
cem maşallahı var cupranızın güzel gidiyor

-Murat Özcan-
25-11-2015, 12:14
Cupranın maşallahı var