PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suzuki TL 1000R vs Yamaha Yzf 1000R, istanbul Park, otoban Top Speed

Turbo1
30-08-2015, 20:42
Bugünkü eğlencelik gazlamamız
Yamaha: standart stock
Suzuki: chip tuning , iridium buji, performans filtresi, performans eksoz

https://youtu.be/_bhuU7YBTn8

Turbo1
30-08-2015, 20:49
Not: Kamera suzukiden çekilmiştir.
Yolun izin verdiği kadar basabildik.
Yamaha : 280 Km/h ye çıktı
Suzuki kadranda göründüğü gibi.

Turbo1
30-08-2015, 21:06
2 inci video

https://youtu.be/kgSp86vzxj0

omR35
30-08-2015, 22:12
Allah kazadan beladan uzak tutsun, eğlenceli olmuş.ben de dün akşam bi çıkarayım motoru dedim kısa bi gazlama sonrası eve gelmeme 200-300 mt kala plakam takılı değil diye bağlattım motoru:) sağolsun memur abilerimiz 2 dk beklemediler plakayı getirtmem için.baya olay yaşadık çekiciye bindirmem bırakın kendim götüreyim dedim izin vermediler enson çekiciye bende bindim götürdük otoparka.bugün kontrole bile gittim açık alanda anahtarı üstünde bıraktı bide beyefendi motosikletin.baya bi sabır çektiğim gece yaşadım.tek iyi yanı egsoza vs sarmadılar egsozdan bağlasa başıma bela olacaktı.yarın sabah çıkartıcam motoru bakalım bir sorunla karşılaşmam umarım.otoparktan yana ciddi kuşkularım var.bir de cezayı ödeyip plakamla emniyete gidip belge alacağım sanırım belge için ücret ödeniyor mu ve belgeyle gidip direk motoru çıkartıp kullanmaya devam mı ediyorum plaka takılı olmamasından dolayı muayene iptali olmaz heralde değil mi? iki günlük motosiklet park ve çekici ücreti ne kadardır bilen varsa yardımcı olursa sevinirim, araştırdım fakat net bi bilgi bulamadım.

Turbo1
30-08-2015, 22:48
omR35
Amin cümlemize.
Motorunuz racing mi normal bir motormu?
Bu ara plaka olupta takmamanın cezası 88 tl.
Memur bey neden bağladıki ? Ceza yazıp bırakması gerekiyordu.

i-vtec07
30-08-2015, 22:53
Allah kazadan beladan uzak tutsun, eğlenceli olmuş.ben de dün akşam bi çıkarayım motoru dedim kısa bi gazlama sonrası eve gelmeme 200-300 mt kala plakam takılı değil diye bağlattım motoru:) sağolsun memur abilerimiz 2 dk beklemediler plakayı getirtmem için.baya olay yaşadık çekiciye bindirmem bırakın kendim götüreyim dedim izin vermediler enson çekiciye bende bindim götürdük otoparka.bugün kontrole bile gittim açık alanda anahtarı üstünde bıraktı bide beyefendi motosikletin.baya bi sabır çektiğim gece yaşadım.tek iyi yanı egsoza vs sarmadılar egsozdan bağlasa başıma bela olacaktı.yarın sabah çıkartıcam motoru bakalım bir sorunla karşılaşmam umarım.otoparktan yana ciddi kuşkularım var.bir de cezayı ödeyip plakamla emniyete gidip belge alacağım sanırım belge için ücret ödeniyor mu ve belgeyle gidip direk motoru çıkartıp kullanmaya devam mı ediyorum plaka takılı olmamasından dolayı muayene iptali olmaz heralde değil mi? iki günlük motosiklet park ve çekici ücreti ne kadardır bilen varsa yardımcı olursa sevinirim, araştırdım fakat net bi bilgi bulamadım.

bu tür bi olay yaşadıktan sonra insan nasıl sabrettiğine hayret ediyo dimi ? geçmiş olsun sıkıntılı polisler bi hayli fazla :)

turbo1@ tekerin düz bassın abi. bi kaç kez 600 lük motor kullandım .racıngde değildi naked di. ama cesaret işi valla .

johnie
30-08-2015, 23:18

Aynı olay İstanbul, Cadde bostanda başıma geldi.
Çevirme vardı geçtim, ileride ki polis e anons gitmiş çevirdiler. Ehliyet ruhsat verdim, plakan nerede dedi dedim yok çarptılar düştü dedim polis direk telsiz den amirine ; amirim ben bu motor u trafikten men ediyorum 1-2 defa.. Dedim dur ne yapıyorsun sen 10 dakika içinde getiririm dedim. Neyse biraz yalvar yakar insafa geldi, getirtti. Ceza kesti devam ettim. Sen biraz ters birine denk gelmişsin sanırım geçmiş olsun. Otopark içinde, otopark a otopark ücreti neyse onu ödüyorsun.. Kasksız, trafik sigortasız motorlara sıkıntı yaşatmazlar, plaka yok diye trafikten men ediyorum der.. Değişik polisler var cidden.

omR35
30-08-2015, 23:41
omR35
Amin cümlemize.
Motorunuz racing mi normal bir motormu?
Bu ara plaka olupta takmamanın cezası 88 tl.
Memur bey neden bağladıki ? Ceza yazıp bırakması gerekiyordu.
racing motosikletim.söylediğiniz gibi 88 tl ceza yazıp üstüne bağladı.

bu tür bi olay yaşadıktan sonra insan nasıl sabrettiğine hayret ediyo dimi ? geçmiş olsun sıkıntılı polisler bi hayli fazla :)

turbo1@ tekerin düz bassın abi. bi kaç kez 600 lük motor kullandım .racıngde değildi naked di. ama cesaret işi valla .
adam yerine koyup yüzüme bakmadı beyefendi.plaka yok tamam hemen otoparkçıyı aradı cezayı bile kesmeden bi motor var gel al dedi.abi dedim dur bi konuşalım hiçbir açıklama yapmadan asıp kesiyosun vs biryerine takmadı.

Aynı olay İstanbul, Cadde bostanda başıma geldi.
Çevirme vardı geçtim, ileride ki polis e anons gitmiş çevirdiler. Ehliyet ruhsat verdim, plakan nerede dedi dedim yok çarptılar düştü dedim polis direk telsiz den amirine ; amirim ben bu motor u trafikten men ediyorum 1-2 defa.. Dedim dur ne yapıyorsun sen 10 dakika içinde getiririm dedim. Neyse biraz yalvar yakar insafa geldi, getirtti. Ceza kesti devam ettim. Sen biraz ters birine denk gelmişsin sanırım geçmiş olsun. Otopark içinde, otopark a otopark ücreti neyse onu ödüyorsun.. Kasksız, trafik sigortasız motorlara sıkıntı yaşatmazlar, plaka yok diye trafikten men ediyorum der.. Değişik polisler var cidden.

küçük bi semtte oturuyorum, ve ciddi derecede motosiklet kullanan var.sağa sola kimse arabayla gitmez burada herkesin iyi kötü scooter vs motosikleti var ve semt içinde kask a karışmıyor polisler.akşam çıktım toplamda 10 km yol yapmamışımdır dükkana gidip geliyim hem motor bayağıdır yatıyor vs diye kask mont eldiven vs yok üzerimde aynalar kapalı komple boğazdan egsoz var vs hiçbirine takılmadı plakadan direk bağladı.ki bikaç aydır bu motosiklet benim semt içinde hiç binmemişimdir hem sevmiyorum insan içine çıkınca gösteriş yapıyomuş gibi düşünülür veya göz kalır nazar değer diye ve egsozdan dolayı kimseyi rahatsız etmemek adına.sordum hatta bu motoru hiç gördün mü buralarda dedim semtin haberi yok motosikletimin olduğundan motora bineceğimde çalıştırdığım gibi çıkarım semtten.insan gibi davrandım anlayacağınız hiç iplemedi.şimdi desem ki polisler şöyle böyle vs sen hayırdır denilecek.karşılaştığım çoğu polis (sadece trafik polisleri değil, genel olarak) birçoğu görevlerinin kendilerini göğe yükselttiğini sanıyorlar vatandaşı ezmeye, kendilerini büyük görmeye çalışıyorlar.egosal sorunları var malesef.iki hafta önce izmirin merkezinde bi abimi ziyarete gittim ctesi akşam bi yemek yedik 500-600 mt mesafede kafeye oturup muhabbet edeceğiz geç kullan dedim arkaya bindim mont var üzerimde kaskı eldiveni takmadım 20 km hızla gideceğiz abimde hiçbir koruma yok.piyasa yapılan bi sokaktan geçiyoruz mecbur istediğimiz yere gidebilmek için çevirdiler iki memur abimiz insan gibi konuştuk ettik yine plaka yok aynalar kapalı komple egsoz kasklar yok vs iki muhabbet ettik enson biz apaçilerin peşindeyiz diyip yolladılar sağolsunlar :) böyle güzel polis abilerimiz de var.

blackjack
03-09-2015, 13:20
suzukinin kadranın nedne titremiş durmuş ve video neden 90 larda çekilmiş gibi onu anlamadım :) ama güzeldi

Mpower
03-09-2015, 16:42

Abi benim önümü kestiler plaka yok diye 88 yazıp yolladılar

Turbo1
03-09-2015, 23:47
suzukinin kadranın nedne titremiş durmuş ve video neden 90 larda çekilmiş gibi onu anlamadım :) ama güzeldi

Yol bozuk ve kadran hassas bozuk yol titretiyor. Videoyu çeken suzukici arkadaş hafıza kartı çabuk dolmasın diye görüntü kalitesini kısmış :)

Turbo1
03-09-2015, 23:50
Buda benim kameramdan arka kuyruk çekimim.

https://youtu.be/VMvlbSAdo7E

Batum
04-09-2015, 12:07
Allah c.c kazadan beladan korusun.
maşallah

Turbo1
04-09-2015, 22:21
Allah c.c kazadan beladan korusun.
maşallah

Amin cümlemize