PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 208 gti 29.08.15 İstanbul Park Pist Günleri

beakmenek
03-09-2015, 14:30
Merhabalar,

Geçtiğimiz hafta sonu ikinci kez katıldım İstanbul Park pist günlerine. İlk katılmama göre süremde yaklaşık 1 sn iyileşme var. Sadece en iyi turumu koyacaktım ama süreler birbirine yakın olduğu için 5 turluk video koyuyorum. En hızlı turum videodaki son tur. Virajları her seferinde aynı şekilde dönebilsem sürem bayağı düşecek gibi ama daha yeniyim :D

İkinci seans başında çizgim çok daha iyi idi ama trafiğe takıldım sonrasında da seans ortalarında itibaren hem kendi sürüş performansım hem de aracın tepkileri kötü yönde değiştiği için sürem daha kötü geldi ilk seansa göre.

Video ilk seanstan. Tur zamanlarıda şu şekilde;

Tur-1: 2:51.72
Tur-2: 2:44.72
Tur-3: 2:44.49
Tur-4: 2:46.06
Tur-5: 2:44.41

https://www.youtube.com/watch?v=QYcvlWSrgrQ

Bu da bonusum olsun :D
http://i.imgur.com/5Il4jEy.jpg (http://imgur.com/5Il4jEy)

63owen63
03-09-2015, 14:42
Alıştıkça toparlamışsın, son turla ilk tur arasında daglar kadar fark var, bence çok daha güzel süreler gelecektir, kamera açısı da hoş olmuş :)

barisy
03-09-2015, 14:51
tecrübe yaptıkça gelişir. tebrikler

rebeloghy
03-09-2015, 15:08
Tekrar katılmanız , bu keyfi bırakmamanız bile çok güzel. Süre biraz daha inebilir sanki tecrübe ile..

mrbars
03-09-2015, 15:26
Beraber çıkmıştık sanırım. Yine kendimi göremedim :)

beakmenek
04-09-2015, 13:41
Alıştıkça toparlamışsın, son turla ilk tur arasında daglar kadar fark var, bence çok daha güzel süreler gelecektir, kamera açısı da hoş olmuş :)

Teşekkür ederim, umarım dediğiniz gibi daha iyi süreler yapabilirim ileride. Pencereyi kapayı unutmuşum yoksa biraz daha yukarda duracaktı belki daha iyi olurdu o şekilde. Sağ cama da takmayı düşündüm ama kadran görünmesi daha iyi olur dedim :)

tecrübe yaptıkça gelişir. tebrikler

Tekrar katılmanız , bu keyfi bırakmamanız bile çok güzel. Süre biraz daha inebilir sanki tecrübe ile..

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Sürüş esnasında ben de çok hissetim aslında daha iyi olabilir diye ama bir yere dikkat edeyim derken başka taraftan kaçıyor, sanırım tecrübe bu kısımda çok etki ediyor :) Bir de belki gece 3'te Ankara'dan yola çık, sabah piste var ardında turlayıp turlayıp Ankara'ya geri dön şeklinde olan programımı değiştirirsem belki daha da iyi olabilir :D :D

Beraber çıkmıştık sanırım. Yine kendimi göremedim :)

Sizin araç alfa idi değil mi? Sanırım ikinci seans bir süre beraber gitmiştik, size ilk fırsatta yol vermiştim aracınızı forumdaki postlarınızdan bildiğimden :D Eğer isterseniz o kısmı kesip size yollayabilirim :)

mrbars
04-09-2015, 14:08
Sizin araç alfa idi değil mi? Sanırım ikinci seans bir süre beraber gitmiştik, size ilk fırsatta yol vermiştim aracınızı forumdaki postlarınızdan bildiğimden :D Eğer isterseniz o kısmı kesip size yollayabilirim :)

valla video varsa süper olur, hele hele arkadan geldiyseniz çizgide ne halt ettiğimi dışarıdan da görmek isterim.
ikinci seans video çekmemişim ben; olsa ben de yüklerdim biryerlere :)

beakmenek
08-09-2015, 15:44
valla video varsa süper olur, hele hele arkadan geldiyseniz çizgide ne halt ettiğimi dışarıdan da görmek isterim.
ikinci seans video çekmemişim ben; olsa ben de yüklerdim biryerlere :)

Kusura bakmayın biraz geç geri döndüm. Videoları şöyle bir inceledim, 11. virajda size yol vermişim, siz öne geçtikten sonra biraz yavaş kalmışım o yüzden 12-13-14 de biraz uzaktasınız. Görünüyorsunuz ama çizgi için pek bir çıkarım yapılınamaz sanırım. Gene de uygun bir anımda keser o kısmı internete yükler yollarım size :) Birkaç gün içinde hallederim sanırım.