PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook sorunu

gökan
05-09-2015, 15:02
arladaslar ıphone 5s kullanıyrm facebookta uye olsugum herhangı bır grupta yorum ve begenı yapamıyorum neden olanilir normal pcde yapabılıyorum ama cepten yoruma cvp ve begenı yapamıyorum atıyorum honda yedek parca grubunda bır yorumu begenemıyorum tık yok uatune basıyorum olmuyor yada yorum yazoyorum paylaş dıyorum yorum çıkmıyor

johnie
05-09-2015, 15:21
arladaslar ıphone 5s kullanıyrm facebookta uye olsugum herhangı bır grupta yorum ve begenı yapamıyorum neden olanilir normal pcde yapabılıyorum ama cepten yoruma cvp ve begenı yapamıyorum atıyorum honda yedek parca grubunda bır yorumu begenemıyorum tık yok uatune basıyorum olmuyor yada yorum yazoyorum paylaş dıyorum yorum çıkmıyor

güncellemesi gelmiş olabilir mi ? kapatıp açmayı dene, benimki de mesela geçen hafta instagram ı gün boyunca hiç yenilemedi. Hep aktif bağlantı bulunamadı dedi.. Kapatıp açtım sorun düzeldi

HondatugraL
05-09-2015, 15:49

Aynısı bendede vardı sonra nolduysa kendi kendine geçti

gökan
05-09-2015, 16:21
Acıp kapayınca duzeldi tesekkurler konu silinebılır