PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir'de önerilebilecek LPG Servis veya Ustası?

cagalazade
20-09-2015, 22:41
Selamlar,

Aracımda Atiker marka LPG var, aldığımda üzerindeydi ancak güzel bir ayar gerekiyor zira araç biraz yüke bindiğinde sistem otomatik olarak benzine geçiyor. Makina 8 silindir ve bu yüzden güvenilir, işten anladığı sabit bir servis, usta önerisine ihtiyacım var. Atikerin sayfasında yetkili servislere baktığımda kendi muhitimde dahi var ama o dükkanı biliyorum, lpg dışında herşeyi yapıyorlar nerdeyse, o yüzden sizlerden destek rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

B.Koçer
21-09-2015, 01:13
Merhabalar araç yüke bindiğinde aracınızın lpg tank doluluk oranı ne seviyede oluyor zira yetiştiremiyor olabilir

lpg li 1.4 renault motorlu aracımızda tam gazda lpgden benzine atıyor lpg seviyesi düşük ise

Erdem K.
21-09-2015, 07:07
Bornova 3.sanayide birmotun karşısında atiker var ...

ygtrn
21-09-2015, 14:32
Abicim aracın üstündeki lpg regülatörünün ve enjektörlerin hangileri olduğunu göstermen mümkünmüdür acaba??

c20let
26-09-2015, 12:47
Var mı başka tavsiyeler. Ayni problem almayi düşündüğüm arabada varmış. Izmirden alacağım noterden sonra uğrayayım yanina.

free-hifi
26-09-2015, 13:15
Neco Otogaz
Otomotiv
Adres: Karabağlar Mh., 629 Sok. 77/A, Karabağlar/İzmir
Telefon:(0232) 264 0087
Çalışma saatleri: Bugün açık · 18:30–19:00

Burayı çok övüyorlar forum donanımda felan

serkan_2120
26-09-2015, 13:39
Alsancak'ta stadın olduğu cadde de Eylül Oto Gaz var, sürekli büyük motor, 6-8 silindir araçlara LPG takar, montaj yapar. Tavsiye ederim.

levent
26-09-2015, 14:21
Bayraklı tarafında Folkart kulelere yakın Prins bayisi var, Oraya yeni taşındılar hatta Skoda bayinin karşısı eski yeri. Arkadaşlar hep gidiyorlar oraya ilgili alakalı işi bilen insanlar ben de gittim bikaç defa

c20let
26-09-2015, 15:39
Bayraklı tarafında Folkart kulelere yakın Prins bayisi var, Oraya yeni taşındılar hatta Skoda bayinin karşısı eski yeri. Arkadaşlar hep gidiyorlar oraya ilgili alakalı işi bilen insanlar ben de gittim bikaç defa

Atiker aracın üzerindeki lpg sistemi. Bakarlar mı acaba ?

Teşekkürler cevaplayanlara belirtmeyi unuttum atikere bakan yer lazım.

İzzet Göçmen
27-09-2015, 17:38
Manisa Turgutluda Kumru Otogaz var kesinlikle tavsiye ederim

8 Silindir den dizel arabaya her araca özel sistemleri var ki bu işin piridir adnan abi Kumru otogaz yazıp numarasını alın netten göz ardı etmeyin derim

XSi
27-09-2015, 19:35
sirali sistem ise, bir arayüz kablosu alirsaniz ben yardimci olurum.

lpg "usta"larindan beklediğiniz özeni bulama ya bilirsiniz, vakit ve nakit harcayip memnun kalmayabilirsiniz.

bir kablo ve toplam birkac saat ayara ve belki ufak birkaç mekanik mudahaleye harcayip çok iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

XSi
27-09-2015, 19:39
daha birkaç hafta önce bu forumdan bi abimiz alfa 75 i vardi, ayni şekilde yuksek devirde benzine geçiyordu. tablosunu aldi, duruma baktik program goruntulerinden, nozzle lari büyütmesi yönünde onerimi yerine getirdi, benzine geçiş sorunu tarih oldu. :)

LPG ustalari çok vaktini ve naktini almislardi..