PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egzos sesi problemi

dicaser
21-09-2015, 13:44
Aracı ilk çalıştırdığımda "207rclemans" ***** devir 1300rpmye kilitlenip kendini yağlayıp ısıtıyor ; aracın kendine gelmesi 40 saniye sürüyor ortalama ; bunun benim için hiç bir mahsuru yok ama şöyle bir derdim var sabah işe gittiğim için sabahın köründe downpipe yüzünden fena sesli oluyor o yüzden tedirgin oluyorum ne yapayım bi yardım edin :)

BurakCengizhanoğlu
21-09-2015, 13:46
warex al,cutout yaptır,susturucularını tak downpipe ı sök. arabayı evin önüne koyma veya sabah işe gitme

0M42
21-09-2015, 19:47
warex al,cutout yaptır,susturucularını tak downpipe ı sök. arabayı evin önüne koyma veya sabah işe gitme

Bu iyiydi :)

dicaser
22-09-2015, 15:48

Allah sukur buraada benle oturmuyosun araca zarar vercen tepkinle :)

Octane
22-09-2015, 15:57
Ben gece geç gelirsem garaja girmiyordum, garaj kapısı ses yapıyor diye. Buna rağmen sırf birden fazla aracım var diye bir sürü saçma sapan bakışlara tepkilere şahit oldum. O günden beri anladım ki milletin sesle gürültüyle işi yok. Çekip çekememe mevzusu. Şimdi umurumda değil, gazlayarak gelip garaja girip müziği bile kısmıyorum gecenin 3ünde. Kimse de bir şey diyemiyor. Dolmuştan rahatsız olmayan adam araba egzozundan rahatsız oluyorsa bu adamda sorun vardır bizde değil. O yüzden, bırak ses çıksın.

orhan_guney
22-09-2015, 16:14
cutout candır.

dicaser
22-09-2015, 21:02
Ben gece geç gelirsem garaja girmiyordum, garaj kapısı ses yapıyor diye. Buna rağmen sırf birden fazla aracım var diye bir sürü saçma sapan bakışlara tepkilere şahit oldum. O günden beri anladım ki milletin sesle gürültüyle işi yok. Çekip çekememe mevzusu. Şimdi umurumda değil, gazlayarak gelip garaja girip müziği bile kısmıyorum gecenin 3ünde. Kimse de bir şey diyemiyor. Dolmuştan rahatsız olmayan adam araba egzozundan rahatsız oluyorsa bu adamda sorun vardır bizde değil. O yüzden, bırak ses çıksın.

katılıyorum söylediklerine evim bahçeli kendi evim kolu komşuyla çok işim yok ama ses mahallede büyük bi ambiyans yaratıyor :D aracıda çalıştırıp direk yürütmek istemiyorum :( en iyi isi kalsın böyle sesli sesli oh :D

sagi
23-09-2015, 00:12

ağzına sağlık özenle araç kullanıyorum sokağımda aman yaşlısı çocuğu rahatsızı var ses çıkmasın diye arkamdan kornada çalsalar kuyrukta oluştursalar rolantide çıkıyorum baktım ki hala şikayet ediyorlar anladım ki iyilik yaramıyor gerçekten mevzu ses değil çekememezlik o gün bugündür bende rahat hareket ediyorum.