PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumdaki subarucular buraya bakabilirmi lutfen

Sti_Ozan
21-09-2015, 14:20
Herkese merhaba,baris akarsu'nun yalanci yarim dizisinden beri olan subaru hastaligim gene kabardi,istanbulda olup wrx,sti,gc8 farketmez,3-5 tur gezdirebilecek varsa cok memnun olurum,maksat azda olsa hevesimizi alalim,simdiden tesekkur ederim,saygilarimla

ygtrn
21-09-2015, 14:34
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT-4NpGHVMbZG0FKGf0_QN8DjXKGqsiUj9CxqwwkD1zUwDbLda8Cw pw0g5o1w

Ozan Özer
21-09-2015, 15:10
Valla Subarum yok ama E39 kasa da olur dersen turlarız kardeşim.

16EC813
21-09-2015, 15:15
lol
.....................

fthdrn
21-09-2015, 15:41
Şahin var en olmadı onunla turlarız kardeşim..

Sti_Ozan
21-09-2015, 15:57
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT-4NpGHVMbZG0FKGf0_QN8DjXKGqsiUj9CxqwwkD1zUwDbLda8Cw pw0g5o1w
Bi kac tur atalimmi abey

Valla Subarum yok ama E39 kasa da olur dersen turlarız kardeşim.
Irtibata gecelim abi,tesekkur ederim

Şahin var en olmadı onunla turlarız kardeşim..
Sahine bindim be abi,ama seninle sarar bence gel bi ortakoy yapalim

mehmet6r
21-09-2015, 15:58
Olsa turlatırdım vallahi. Yalnız olupta turlatan olursa büyük sevaba girer kardeşimizin yaşadığı duyguyu ben evo8-9 için paylaşıyorum:))

Orhan
21-09-2015, 16:10
Ankara da olsan hallederdik.
Gelirsen de haber ver ;)

kelalper
21-09-2015, 16:11
sen kullanmakta istersin şimdi.

Sti_Ozan
21-09-2015, 16:13
Olsa turlatırdım vallahi. Yalnız olupta turlatan olursa büyük sevaba girer kardeşimizin yaşadığı duyguyu ben evo8-9 için paylaşıyorum:))
Vallahi cok baska bisey ya :D umarim sende hevesini alirsin en yakin zamanda :D

Ankara da olsan hallederdik.
Gelirsen de haber ver ;)
tesekkur ederim abi,ilgin yeter :D

sen kullanmakta istersin şimdi.
"emanetin bagri yufka olur" derler bizde,o işe hele hele boyle narin arabalarda girmem.

KÖROĞLU
21-09-2015, 16:31
Adam 16 yaşında heves etmiş o yaşlarda baba parası hariç kaç kişi var sahip olabilen.

Her şeyi makaraya almanın gereği nedir ki ? Kırmayın adamın hevesini.

Mutlaka biri çıkar dalga geçmeden arabasına bindirip turlayacağın.

e39 önerisi yapan arkadaşa da teşekkür ederim kendi adıma.

Grimlord
21-09-2015, 16:34

araç bizim,kaldırırsanız sevinirim

B.Koçer
21-09-2015, 16:37
Arkadaşın yaşı kücük diye bu kadar makara yapılması anlamsız olmus

hevesi kırılırsa kötü bu yasta

ama bu kadar öz güven olup konu açtığına göre sana helal olsun takdir ediyorum insallah subaru sahibi biri isteğini yerine getirmene yardımcı olabilir .

weST.27
21-09-2015, 16:39
Keşke olaydıda gezdireydim kardeşim , bizim forum dalgayı abarttı iyice..

burkaykalyon
21-09-2015, 16:44
Hepiniz çok elitsiniz zaten g.tünüz subarudan başka araba görmedi ya hemen dalgaya alın. Tövbe ya.

///berke
21-09-2015, 16:56
Seni forumda en iyi anlayan benimdir sanırım inşallah hayaline kavuşursun ve forumda bi abimiz gezdirir seni :) Aren abi duyuyosan sende beni izzetle turlat :o 10 X sevap point hahaha :hahaha:

dragon07
21-09-2015, 17:01
ne ruhsuz adamlarsınız makara geçiyosunuz heves etmiş ne var bunda dalga geçicek

AyrtonSenna
21-09-2015, 17:02
Şuan aklıma gelen subarucu bir abimiz gelmedi fakat aren abide subaru gc8 vardı özelden yazabilirsin

Not:Dalaga geçmek amacı ile yazmadım maksat kardeşimizin isteği yerine gelsin

AyrtonSenna
21-09-2015, 17:03
Kusura bakma not yazınca kendiliğinden çıktı gülme işareti

_muhaRRem
21-09-2015, 17:05
dr.ecu ya git bi c.tesi özgüne rica et belki araç sahibi uygun görürse ayara çıkarsınız beraber, subaru evo falan artık ne denk gelirse :)

Sti_Ozan
21-09-2015, 17:24
Adam 16 yaşında heves etmiş o yaşlarda baba parası hariç kaç kişi var sahip olabilen.

ama bu kadar öz güven olup konu açtığına göre sana helal olsun takdir ediyorum insallah subaru sahibi biri isteğini yerine getirmene yardımcı olabilir .

Hepiniz çok elitsiniz zaten g.tünüz subarudan başka araba görmedi ya hemen dalgaya alın. Tövbe ya.

ne ruhsuz adamlarsınız makara geçiyosunuz heves etmiş ne var bunda dalga geçicek

Herkeste ayni ciddiyet olsa fark nerden ortaya cikicakki,onlarida boyle taniyoruz iste,hepinize ilgilendiginiz icin tesekkur ederim

SerkanYazgan.
21-09-2015, 17:25
İnsanları kırmak yerine insanı kazanmaya çalışmak gerekir diye düşünüyorum. İnsan insana her zaman lazımdır.

Sti_Ozan
21-09-2015, 17:27

Seni forumda en iyi anlayan benimdir sanırım inşallah hayaline kavuşursun ve forumda bi abimiz gezdirir seni :) Aren abi duyuyosan sende beni izzetle turlat :o 10 X sevap point hahaha :hahaha:
Ayni duygulari paylasmamiza uzulsemmi,sevinsemmi bilemedim heves edip ulasamamak cok baska bisey,umarim en yakin zamanda cagrin yerine ulasir :D

Kusura bakma not yazınca kendiliğinden çıktı gülme işareti
konuyla ilgili pm attim sana,tesekkur ederim

dr.ecu ya git bi c.tesi özgüne rica et belki araç sahibi uygun görürse ayara çıkarsınız beraber, subaru evo falan artık ne denk gelirse :)
Tesekkur ederim abi,sanirim bu fikir gayet iyi ama simdi dusunsene,sokaktan bi cocuk geliyo,cekingen biriyim,cekine cekine giricen dukkana,utana sıkıla,abi ayara cikalimmi diycen,o is olmaz gibi abi ama tesekkur ederim guzel bi oneriydi :)

fthdrn
21-09-2015, 17:27
Ben ciddi yazmıştım he yanlış olmasın.

Sti_Ozan
21-09-2015, 17:31

Insanlarin farkinin ortaya ciktigi en guzel noktalardan biri sanirim bu olay,sadece izleyin ve görün :)

Sti_Ozan
21-09-2015, 17:34
Edit:kusura bakmayin mobilim,bi kac kisiye fazladan alinti yapmisim.

Onurkk06
21-09-2015, 19:00
Rocco var olursa bi akşam turlarız :)

blackjack
21-09-2015, 19:05
Eger varsa subarusu olan biri bence kardesimize yardimci olsun..ne olacak sanki yanina bindirsin 3-5 sıksın keyif alsın kardesimiz..

34 evo
21-09-2015, 19:19
0532 ikiyüzyirmi 09 sıfır9 subaru brz aracım var hevesin bu araç içinde varsa hafta sonuna doğru ;istanbul avrupa yakasında buluşur 2 3 tur atarlz...

burakgunay
21-09-2015, 19:27
Brz teklifine çıkıp ankara dan gidesim geldi :) yardımlasmak lazım umarım istediğin gerçekleşir kardeşim. Benzer istekler bende de var.

Sti_Ozan
21-09-2015, 19:30
Rocco var olursa bi akşam turlarız :)
Tesekkur ederim,musaitlik acisindan sorunum yok,musait oldugunuz bi zaman bulusabiliriz :D

Eger varsa subarusu olan biri bence kardesimize yardimci olsun..ne olacak sanki yanina bindirsin 3-5 sıksın keyif alsın kardesimiz..
ilginiz ve dusunceniz icin cok ama cok tesekkur ederim :D

0532 ikiyüzyirmi 09 sıfır9 subaru brz aracım var hevesin bu araç içinde varsa hafta sonuna doğru ;istanbul avrupa yakasında buluşur 2 3 tur atarlz...
subaru subarudur,biraz sonra mesaj aticam size,cok tesekkur ederim :D

MK8800
21-09-2015, 19:52
Forumda böyle gelen geçenle taşşak geçenlerin , yaşı küçük diye veya başka sebepten yazan kişiyi ezme gereksinimi duyanların gerçekten hayatlarını merak ediyorum , çocukken siz bişey istediniz de şişeye mi oturttular yani nedir bu millete aşağılama ? Bu yorum beğenme olayı çıktı çıkalı herkeste bi fenomen olma çabasıdır gidiyor buna da bi çözüm bulunmalı bence ya da bu amaçla kullananlara ceza tarzı bişeyler olabilir .

ygtrn
21-09-2015, 20:03
araç bizim,kaldırırsanız sevinirim

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTnMS0lc1aziwWF_7qwzeZgUnEcX1xEF 1RgLFEJFeQ2N1bIdRFYböyle iyimi? Yoksa daha kaldırayımmı?

ygtrn
21-09-2015, 20:04
Kardeşim istanbulda olsam olurduda hem istanbulda değilim hem hastayım hemde bende forester var sevmezsin sen onu :)

Ozan Özer
21-09-2015, 20:08
Herkes bir dalga modunda..16 yaşında bir kardeşimizin böyle bir isteği olması garip mi? İlle taşşak mı geçilmesi gerekiyor?
belki de çoğunuzun içinden geçen bir düşünceyi dile getirmiş cesaret edip..
dediğim gibi E39'a ne zaman binmek istersen ayarlarız kardeşim..Sen kulak asma forum asalaklarına.

Ozan Özer
21-09-2015, 20:09
Kardeşim istanbulda olsam olurduda hem istanbulda değilim hem hastayım hemde bende forester var sevmezsin sen onu :)

Sende bu resim varken istememek garip olur :)

TayfunS
21-09-2015, 20:13
Helal olsun kardeşim. İnşallah binersin istediğin araca.

Sti_Ozan
21-09-2015, 20:20
Herkes bir dalga modunda..16 yaşında bir kardeşimizin böyle bir isteği olması garip mi? İlle taşşak mı geçilmesi gerekiyor?
belki de çoğunuzun içinden geçen bir düşünceyi dile getirmiş cesaret edip..
dediğim gibi E39'a ne zaman binmek istersen ayarlarız kardeşim..Sen kulak asma forum asalaklarına.
Elinden geldigince yardim ettigin,yardimini esirgemedigin icin tesekkur ederim,cok sagol,yasimiz daha genc insanlari yavas yavas taniyoruz iste :)

Helal olsun kardeşim. İnşallah binersin istediğin araca.
Iyi dileklerin icin cok tesekkur ederim abi,forumdaki abilerimede tesekkur ederim elinden geldigince yardimci olmaya calisiyolar,darisi forumdaki bir iki arkadas ve isteyen diger dostlarimin basina diyelim :D

onurrolla
21-09-2015, 20:24
kardesim alanyada olsaydin bikana kadar gazlardik. cok iyi anliyorum seni, senin yaşlarında bende hastasiydim Allah`a cok sukur su an sahibiyim

omrasm01
21-09-2015, 20:25
Adanaya gelirsen Fn2 typer, evo8, m3 2014 köpegin olsun

AşkınS.
21-09-2015, 20:35
Forumda bazi arkadaslar nöbet tutuyor biri konu açsa da dalga geçsek diye.. altinizdaki teneke parçalarına kapılmayın, gün gelir onuda bulamazsınız.. Allah herkese hayalini kurduğu hayati yasamayi nasip etsin ne diyelim

Sti_Ozan
21-09-2015, 20:43
kardesim alanyada olsaydin bikana kadar gazlardik. cok iyi anliyorum seni, senin yaşlarında bende hastasiydim Allah`a cok sukur su an sahibiyim
Umarim sonum seninki gibi olur abi,universiteyi kazanirsam hedef olarak gosteriyolar,universiteyi hallettigim gibi umarim benimde bi subarum olur,kazasiz belasiz surusler dilerim size,cokta tesekkur ederim ilginiz icin,iyi insanlari gormek mutluluk verici :D

Adanaya gelirsen Fn2 typer, evo8, m3 2014 köpegin olsun
cok tesekkur ederim,araclarin sahiplerine kazasiz belasiz bol gazlamali gunler dilerim,hepsi cok cok iyi makinalar allah nazarlardan korusun,ilginize ve iyi niyetinize cok cok tesekkur ederim :)

Forumda bazi arkadaslar nöbet tutuyor biri konu açsa da dalga geçsek diye.. altinizdaki teneke parçalarına kapılmayın, gün gelir onuda bulamazsınız.. Allah herkese hayalini kurduğu hayati yasamayi nasip etsin ne diyelim
Umarim herkes,bir gun hayalindeki herseye kavusma sansini yakalar,haklisin abi

Emrecan-R
21-09-2015, 20:57
Kardesim bende typer hastasiyim cok seviyorum allahtan benim dayı var sayesinde biniyoruz oyle arabalara ara sıra numaranı yaz ben dayıya sorarim arkadasinda subaru olması lazım beni gezdirirken sende gelirsin arkadasim olarak

Tunahan Dülek
21-09-2015, 21:03
1.4 tüplü polo var, hem istersen camiye kadar bi turda atarsın

dursun81
21-09-2015, 21:05
Bende Gc8 var kardeşim contasi ufaktan Yanık ama müsait olduğum bi gün halkalı yakınlarındaysan çıkar gezeriz biraz...

omrasm01
21-09-2015, 21:08

+ 10000000

Sti_Ozan
21-09-2015, 21:11
Kardesim bende typer hastasiyim cok seviyorum allahtan benim dayı var sayesinde biniyoruz oyle arabalara ara sıra numaranı yaz ben dayıya sorarim arkadasinda subaru olması lazım beni gezdirirken sende gelirsin arkadasim olarak
Gerekli pm i atiyorum birazdan,tesekkur ederim :)

1.4 tüplü polo var, hem istersen camiye kadar bi turda atarsın
Olur bana farketmez,maksat birlik beraberlik :D

Bende Gc8 var kardeşim contasi ufaktan Yanık ama müsait olduğum bi gün halkalı yakınlarındaysan çıkar gezeriz biraz...
Abi tesekkur ederim,yakin uzak farketmez senin oldugun yere gelirim sorun degil benim icin,cok tesekkur ederim :D

FK.Sub
21-09-2015, 21:12
Satmadan önce açsaydın ya konuyu kardeşim :) corsayla istersen gezdiririm ama :)

ygtrn
21-09-2015, 21:14
Lan olm sen arabanı satalı 2 yıl olmadımı

Sti_Ozan
21-09-2015, 21:14
Satmadan önce açsaydın ya konuyu kardeşim :) corsayla istersen gezdiririm ama :)

Olsun abi corsada olur,dedigim gibi maksat hem biraz sulalenin dizellerinden uzaklasmak,biraz daha genc isi arabalara binmek,tabiki gonlumuzdeki subaru listenin basinda,ama eger sanada uyarsa bi gun seninle gezmek isterim tabiki,bu aradada subaruyla ilgili tecrube ve anilarini dinleriz iste :D

ES353
21-09-2015, 21:42
subaru yok ama bravo var olur mu düz boru ve varexli :D subaru olaydı tıslaya tıslaya gezerdik :D

Mpower
21-09-2015, 21:46
Abiler böyle özel istek yapabiliyorsak bende yıllardır porsche merakı var pm bekliyorum :) mümkünse gt3 rs :D şaka bir yana böyle araçlara binmeyi sevmiyorum indiğim zaman dünyam başıma yıkılıyor hayallerden inip gerçeklere devam etmek çok acı verici sonra hiç bir araba tat vermez oluyor :)

Sti_Ozan
21-09-2015, 21:56
subaru yok ama bravo var olur mu düz boru ve varexli :D subaru olaydı tıslaya tıslaya gezerdik :D
Reno nun symbol unden hizliysa farketmez abi,her turlu :D tesekkur ederim

Abiler böyle özel istek yapabiliyorsak bende yıllardır porsche merakı var pm bekliyorum :) mümkünse gt3 rs :D şaka bir yana böyle araçlara binmeyi sevmiyorum indiğim zaman dünyam başıma yıkılıyor hayallerden inip gerçeklere devam etmek çok acı verici sonra hiç bir araba tat vermez oluyor :)
Kisa surede olsa hayalleri yasamak cok daha iyidir abi,hayallerine ulasmak icin ekstra guc verir bence :D

ES353
21-09-2015, 21:59
Reno nun symbol unden hizliysa farketmez abi,her turlu :D tesekkur ederim

aaaa ayıp ettin yavru sti dir kendisi :D

Sti_Ozan
21-09-2015, 22:02
aaaa ayıp ettin yavru sti dir kendisi :D

Ozaman bizimlesin abi,mrlasin yeter :D kukremesede kabulumuzdur :D bu arada tesekkur ederim abi cok sagol dusunmen yeter

zcy04
21-09-2015, 22:06
Arkadaşın samimiyeti ortada makaraya sarınca egonuzu mu tatmin ettiniz ?
O yaşta kaç kişi subaru sahibi oldu veya kullandı ? Ki ben dahil bir çok kişi sahip değiliz bu tarz araçlara.

Umarım hayat sana hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı verir kardeşim, her şey gönlünce olsun

ES353
21-09-2015, 22:09
Ozaman bizimlesin abi,mrlasin yeter :D kukremesede kabulumuzdur :D bu arada tesekkur ederim abi cok sagol dusunmen yeter

estf kardeşim ne demek keşke subarumuz olsaydıda isteğini yerine getirseydik. umarım biri çıkar istediğin olur :)

Sti_Ozan
21-09-2015, 22:16
Arkadaşın samimiyeti ortada makaraya sarınca egonuzu mu tatmin ettiniz ?
O yaşta kaç kişi subaru sahibi oldu veya kullandı ? Ki ben dahil bir çok kişi sahip değiliz bu tarz araçlara.

Umarım hayat sana hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı verir kardeşim, her şey gönlünce olsun
Cok sagol abi,umarim hepimizin,herkesin hayati istedigi gibi olur,hayallerine kavusmak bambaska

estf kardeşim ne demek keşke subarumuz olsaydıda isteğini yerine getirseydik. umarım biri çıkar istediğin olur :)
Subarun olmayabilir abi,ama sana sunu soyliyim,fiat bravom var gel gezelim demen bile yeter,sagolsun bi kac kisi daha soyledi bunu,onlarada cok tesekkur ederim,en az bi subaruya gel bin denmesi kadar mutlu oldum :D

Er34
21-09-2015, 22:22
Ah ettim supersport bir arabaya binmeden ölmeyeceğim diye ömrüm yetmez bir aksilik olursa bu sitede konu açarım. Bunu hissettiren herkese sonsuz teşekkürler. Bahçeşehir civarlarında 1.3 dizele binmek, araba muhabbeti yapmak istersen yazarsın dostum.

RedCan
21-09-2015, 22:22
Güzel yürekli temiz kardeşim hayallerinden asla vazgeçme, elbet bir gün sahip olacaksın.

Subarum yok ama, bir gün böyle bir imkanım olursa sözüm olsun..

Sti_Ozan
21-09-2015, 22:28
Ah ettim supersport bir arabaya binmeden ölmeyeceğim diye ömrüm yetmez bir aksilik olursa bu sitede konu açarım. Bunu hissettiren herkese sonsuz teşekkürler. Bahçeşehir civarlarında 1.3 dizele binmek, araba muhabbeti yapmak istersen yazarsın dostum.
Abi tesekkur ederim,bi subarun olmayabilir,ama hic yoktan iyi bi insan olmussun,herkes icin olmasada bazisi icin maddiyatin onunde olan bi durumdur,sana tekrardan cok cok tesekkur ederim abi,sirf muhabbet icin bile ugrarim sagolasin :)

Güzel yürekli temiz kardeşim hayallerinden asla vazgeçme, elbet bir gün sahip olacaksın.

Subarum yok ama, bir gün böyle bir imkanım olursa sözüm olsun..
Senin canin sagolsun abi,subaru isin bahanesi muhim olan abilikler,dostluklar iyi dileklerin icin sana cook cok tesekkur ederim abi,iyiki sizin gibiler hala var :)

Black_Eagle
21-09-2015, 22:37
Ankarada olsaydin hem yolda hemde turlatacak cok kisi olurdu. 2007 senesinde 2003 sti almistim kiz arkadasimi lisenin onunde bekliyorum bi tane çocuk baktim arabanin resimlerini cekiyor ben 22 yasindayim oda lise 1 e yeni baslamis 15 yasinda senin gibi sayilir. Cok merakli subaruya telefonumu verdim onunkini aldim samimi olduk baya. Bana oyuncak subaru falan hediye etmisti. Ankaralilar bilir ankarada cok organizasyon olur subarucular arasinda kahvaltiydi falan ayni semttede oturduğumuz icin hep onunla giderdim. Arabayi sattim istanbula geldim koptuk tabi ama faceden falan görüşüyoruz hatta onun kendisine sti almasini bekliyorum, bu sefer o beni tedavi etsin diye :) inşallah sende ulaşırsın hayaline. Subaru cok baska bir hastalik gerçekten sirf sesini hissetmek icin kis gunu sapka mont takip 4 cami indirir kalariferi acar sika sika giderdim. Simdi bile hiçbir arabanin sesi etkilemiyor ama subaru görünce hemen teyp kapatir camlari acar o muhteşem boxer homurtusunu dinlerim. Ulan kendi kendimi cok pis gaza getirdim tekrar mi alsam acaba :)

AşkınS.
21-09-2015, 22:41
Tezata düşüyorum bazı msjlarda, kardeşimizin yaşına veriyorum konuşmalarını ama ben onun yaşındayken böyle bırak marka modeli tercih etmeyi, oo egzozlu bi arabaya bindim falan oluyordu yani :) kardesimizde öyle birsey yok..o da kabulümüzdür lafı baya tuhafıma gitti..

Sti_Ozan
21-09-2015, 22:42
Ankarada olsaydin hem yolda hemde turlatacak cok kisi olurdu. 2007 senesinde 2003 sti almistim kiz arkadasimi lisenin onunde bekliyorum bi tane çocuk baktim arabanin resimlerini cekiyor ben 22 yasindayim oda lise 1 e yeni baslamis 15 yasinda senin gibi sayilir. Cok merakli subaruya telefonumu verdim onunkini aldim samimi olduk baya. Bana oyuncak subaru falan hediye etmisti. Ankaralilar bilir ankarada cok organizasyon olur subarucular arasinda kahvaltiydi falan ayni semttede oturduğumuz icin hep onunla giderdim. Arabayi sattim istanbula geldim koptuk tabi ama faceden falan görüşüyoruz hatta onun kendisine sti almasini bekliyorum, bu sefer o beni tedavi etsin diye :) inşallah sende ulaşırsın hayaline. Subaru cok baska bir hastalik gerçekten sirf sesini hissetmek icin kis gunu sapka mont takip 4 cami indirir kalariferi acar sika sika giderdim. Simdi bile hiçbir arabanin sesi etkilemiyor ama subaru görünce hemen teyp kapatir camlari acar o muhteşem boxer homurtusunu dinlerim. Ulan kendi kendimi cok pis gaza getirdim tekrar mi alsam acaba :)

Abi alda o cocukla bi yer degisiyim yav :D yaninda usul usul oturur sıkışını izlerim :D

Sti_Ozan
21-09-2015, 22:49
Tezata düşüyorum bazı msjlarda, kardeşimizin yaşına veriyorum konuşmalarını ama ben onun yaşındayken böyle bırak marka modeli tercih etmeyi, oo egzozlu bi arabaya bindim falan oluyordu yani :) kardesimizde öyle birsey yok..o da kabulümüzdür lafı baya tuhafıma gitti..

Abi acikcasi,subaru hastaligim var evet,ama baskasinin arabasindan ustun aracin varsa bile,onun aracini kucumsemek terbiyesizlikken,ben sifirim ve kimseyede bu yanlisi yapmam,ordaki oda kabulumuzdur lafi abimizin sti yavrusu demesi uzerine "olsun abi nolcak" maksadinda soyledigim bi lafti,acikcasi abi senin benim yasindaki halimden farklida degilim,amcamin 96 model sap sade dogan slx inin egzozu delinmisti,surmek icin bi ton yalvarmistim oda sagolsun kirmamis vermisti,bi ton video cekmistim,40-50 yle giderken bile sirf o egzozdan gelen ses beni acayip tatmin etmisti,boyuna aragaziyla gezmistim,eger birisine yanlis bi soz soylediysem kotu niyetimden degildir,kusuruma bakmayin,heyecanima verin,eger cidden bu yanlisi yapmis ve birilerine "suna bak soyledigi lafa bak" dedirttiysem cok ozur dilerim tekrardan kusuruma bakmayin,umarim beni yanlis anlamazsiniz

FK.Sub
21-09-2015, 22:55
Lan olm sen arabanı satalı 2 yıl olmadımı

hemen hemen oldu kanka ne var yani heran sti olabilir :D

Olsun abi corsada olur,dedigim gibi maksat hem biraz sulalenin dizellerinden uzaklasmak,biraz daha genc isi arabalara binmek,tabiki gonlumuzdeki subaru listenin basinda,ama eger sanada uyarsa bi gun seninle gezmek isterim tabiki,bu aradada subaruyla ilgili tecrube ve anilarini dinleriz iste :D

pm atıyorum sana numaramı kardeşim :)

kelalper
22-09-2015, 08:37
kaçırdığınız bir nokta var kardeşimizin derdi subaru değil gazlayacak biri olsun bende yanında takıliim. Sadece subaru hayali olsaydı E39 la gelen teklife abi teşekkür ederim e39 da çok güzel araba ama ben subaruya binmek istiyorum derdi. O mesajı görmemiş olsaydım bizdeki GC8 le her türlü çıkarırdım. Dediğim gibi adamın hevesi gazlayan birileri olsun ben de yanında oturayım.

halilcakir
22-09-2015, 09:38
Herkesin tüm postlarını okumadım ama bu kardeşimizin isteği o yaşlarda hepimiz için geçerliydi.

En azından bende bayılırdım sürmesem bile hızlı arabalara binmeye ama sanırım problem şu:

Önce konu başlığı,sonra yazılış biçimi

Ben valla ilk başta subaru parçası yada subaru ağırlıklı çalışan bir garaj arıyor zannettim

dragon07
22-09-2015, 09:58
kaçırdığınız bir nokta var kardeşimizin derdi subaru değil gazlayacak biri olsun bende yanında takıliim. Sadece subaru hayali olsaydı E39 la gelen teklife abi teşekkür ederim e39 da çok güzel araba ama ben subaruya binmek istiyorum derdi. O mesajı görmemiş olsaydım bizdeki GC8 le her türlü çıkarırdım. Dediğim gibi adamın hevesi gazlayan birileri olsun ben de yanında oturayım.

böyle konularda biraz daha yumusak ol 16 yasında daha, heyecanla kıramamıs onuda belliki vicdanlı ol amacım sosyal mesaj vermek degil içtenlikle söylüyorum

Sti_Ozan
22-09-2015, 10:02
Abi simdi gc8 le cikarirdim dedin bana iyilikmi kotulukmu ettin bilemedim :),konuyu acarken tamamen subaru odakliydim,ama pek subarucu goremedim sagolsun,cemil ve orhan abi bu konuda yardimci oldular,fatih abide her nekadar subarusunu satmis olsada sorularima yanit verdi onada tesekkur ederim,diger abilerimde heveslisin gel gazlayalim dediler,ondan sonra bende,hem birileriyle tanisirim,hemde bir iki gazlayan arabaya binmis olurum diyerek arac sinifimi epey genislettim,yardimci olmaya calisan herkesede tekrar tekrar tesekkur ederim tabi

Herkesin tüm postlarını okumadım ama bu kardeşimizin isteği o yaşlarda hepimiz için geçerliydi.

En azından bende bayılırdım sürmesem bile hızlı arabalara binmeye ama sanırım problem şu:

Önce konu başlığı,sonra yazılış biçimi

Ben valla ilk başta subaru parçası yada subaru ağırlıklı çalışan bir garaj arıyor zannettim
Baslikta bi sorun olabilir abi haklisin,sanirim biraz daha icerigi yansitacak bi baslik bulunabilirdi,ilgin icin tesekkur ederim :)

kelalper
22-09-2015, 10:36
böyle konularda biraz daha yumusak ol 16 yasında daha, heyecanla kıramamıs onuda belliki vicdanlı ol amacım sosyal mesaj vermek degil içtenlikle söylüyorum

Olm bunun vicdanla ne alakası var. Sana sokakta biri gelse abi bi tur gazlayalım mı diyene ne dersin. Hadi gel kardeşim diyeceğini sanmıyorum. Bak ne diorum amaç sadece gazlayan birinin yanında oturmak istemesi. Yaşı daha 16 reşit değil allah korusun gazlarken başına bişey gelse kime ne açıklama yapabilirsin. La piste adamlar almıo 18 yaşından küçükleri yanında velisi olmadan. 16 yaşındakini hiç almıolar zaten. Bide alıcan sokakta gazlıyacan. Gelsin gokart a bindiriim parasını da ben ödiim ama sokakta yanında delikanlı ile gazlamak doğru değil. Subaruya da bindirsem inan gazlamadan usul usul gezdirirdim.

kelalper
22-09-2015, 10:40
Sosyal mesajsa sosyal mesaj. Bu kardeşimizi yanına alacaklar yukarıda yazdıklarımı göz önünde bulundursunlar.

Sti_Ozan
22-09-2015, 10:44
Sosyal mesajsa sosyal mesaj. Bu kardeşimizi yanına alacaklar yukarıda yazdıklarımı göz önünde bulundursunlar.

Eyvallah abi,haklisin tesekkur ederim,bunlari yazman bile konuya olan ilgini gosterir,ilgin icinde ayriyetten tesekkur ederim

SubieGuy
22-09-2015, 21:40
Ankara'da sanayiye (Tork garaj, Arıcan, Swap, Meray vs vs) gelmen yeter bu tür "tanıştırma" için, zira son 20 yıldır öyle lisedeyken, okurken arabalarımıza bindirdiğimiz arkadaşlar yıllar içinde Subaru sahibi olarak aramıza katıldılar, İnşallah senin için de hayırlısı olur, gönlüne göre kazasız belasız binersin...

///berke
22-09-2015, 22:57
Ozan pm atıyorum face felan olur irtibatı koparmayalım inşallah hayalimizdeki araçlara kavuşuruz kardeşim :) 2 senem kaldı bekle ehliyeti alırsam abimin arabayı kaçırır gelirim hahaha onada selamlar :)

Sti_Ozan
23-09-2015, 00:08
Ankara'da sanayiye (Tork garaj, Arıcan, Swap, Meray vs vs) gelmen yeter bu tür "tanıştırma" için, zira son 20 yıldır öyle lisedeyken, okurken arabalarımıza bindirdiğimiz arkadaşlar yıllar içinde Subaru sahibi olarak aramıza katıldılar, İnşallah senin için de hayırlısı olur, gönlüne göre kazasız belasız binersin...
tork garajı çok duydum abi,subaru impreza org vardı orayıda bilirim,yer biraz ters bu işlere ama sağolsun istanbuldanda yardımcı olanlar çıktı,yolum ankaraya düşerse,kızılayı gezmek yerine direk tork garaja :D,iyi dileklerin için teşekkür ederim abi,umarım üniversitede bi gc8,iş güç sahibi oluncada evladiyelik bi blobeye sti hayallerim arasında :)

Ozan pm atıyorum face felan olur irtibatı koparmayalım inşallah hayalimizdeki araçlara kavuşuruz kardeşim :) 2 senem kaldı bekle ehliyeti alırsam abimin arabayı kaçırır gelirim hahaha onada selamlar :)
ehliyet araba işin biraz daha espri kısmı,muhabbete sohbete herzaman beklerim,he iki yıl sonra altımda bi subaru olur sende abinin arabayı çalarsın,buluşalım dersin,başım üstüne buyur gel :D

DB18a2
26-09-2015, 10:16
Beylikdüzüne yakınsan bu gün görüşelim integramız var subaru hissi vermese de eminim hoşuna gider

Sti_Ozan
26-09-2015, 10:23
Beylikdüzüne yakınsan bu gün görüşelim integramız var subaru hissi vermese de eminim hoşuna gider

Eger yaklasirsam haber veririm,tesekkur ederim hondada ayri bi dunya,onunda subaruda olmayan bi ozelligi vardir eminim :)

burakcan
27-09-2015, 14:41
kardeşim keşke Ankara da olsaydın umarım yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır İstanbul dan

fthdrn
27-09-2015, 14:47
Koca istanbulda subarusu olan bir yiğit çıkıp bir iki tur attırmadı mı şimdi ?

Sti_Ozan
27-09-2015, 18:51
kardeşim keşke Ankara da olsaydın umarım yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır İstanbul dan

Koca istanbulda subarusu olan bir yiğit çıkıp bir iki tur attırmadı mı şimdi ?

Cemil abi brz ile yardimci olucakti isim cikti bulusamadim,orhan abidende haber bekliyorum,subarusu olan pek cikmadi ama elinden geleni yapmaya calisan cok kisi cikti sagolsunlar :)

Sti_Ozan
27-09-2015, 18:52

Tesekkur ederim abi,dusunmen yeter,zaten en yakin zamanda ankaraya bi ugruycam :)

hfk
28-09-2015, 07:41
öm'den yolladığım telefonumu orta bir nokta buluşuruz;)

Dayı
28-09-2015, 08:23
Ankara ya yolun düşerse Arıcan a da uğra. :-)

Sti_Ozan
28-09-2015, 08:48
öm'den yolladığım telefonumu orta bir nokta buluşuruz;)
Caya beklerim abi :D

Ankara ya yolun düşerse Arıcan a da uğra. :-)
Arican yetkili servisti sanirim,orayada bakicam tamamdir tesekkur ettim :D

imprezaWRC
28-09-2015, 10:40
İstanbul'da neredesin ? And. yakasındaysan Levorg merak ediyorsan yardımcı olurum. Bende outback dizel var; hem gazlamıyorum hemde seni kesmez Outback. Levorg benim değil, test aracı olarak rica edeceğim, sende sağ koltukta oturursun; ama Levorg'un ivmelenmesi seni ne kadar mutlu eder bilemem.

Sti_Ozan
28-09-2015, 11:31
İstanbul'da neredesin ? And. yakasındaysan Levorg merak ediyorsan yardımcı olurum. Bende outback dizel var; hem gazlamıyorum hemde seni kesmez Outback. Levorg benim değil, test aracı olarak rica edeceğim, sende sağ koltukta oturursun; ama Levorg'un ivmelenmesi seni ne kadar mutlu eder bilemem.

Farketmez abi,sonucta hergun 500hp arabayla gezmiyorum,sag koltukta yer varsa binmek isterim,pendikteyim ben,haberleselim abi tesekkur ettim

UmutBuran
28-09-2015, 11:42
Kardeşim başakşehir'e yakınsan gel çay içelim subaru impreza 1.6 awd (wrx görünümlü :) ) var tur atarız birlikte memnuniyetle...

Sti_Ozan
28-09-2015, 11:46
Kardeşim başakşehir'e yakınsan gel çay içelim subaru impreza 1.6 awd (wrx görünümlü :) ) var tur atarız birlikte memnuniyetle...

Karsi yakayi feth etmek farz oldu abi,tamamdir gelince haber veririm :D tesekkur ettim

imprezaWRC
28-09-2015, 12:08
Farketmez abi,sonucta hergun 500hp arabayla gezmiyorum,sag koltukta yer varsa binmek isterim,pendikteyim ben,haberleselim abi tesekkur ettim
Özel mesajdan da yazdığım gibi bu hafta sonu veya haftaya hafta sonu yardımcı olabilirim. (Bu hafta sonu olmayabilir; gündemde hastane postane işleri var; haberleşiriz.)

Sti_Ozan
28-09-2015, 13:01
Özel mesajdan da yazdığım gibi bu hafta sonu veya haftaya hafta sonu yardımcı olabilirim. (Bu hafta sonu olmayabilir; gündemde hastane postane işleri var; haberleşiriz.)

Tamamdir abi,yanliz hafta ici okul oldugundan sorun olabilir,hafta sonu olursa gelmek isterim abi

F.Dogan
28-09-2015, 15:18
0535 744 87 74 adım fevzi ara beni, subarum daha yürümüyor ama birlikte kalan işlemlerini yapar birlikte marş basarız. rodajı da birlikte yaparız basıncı da kademe kademe birlikte açarız :D senin için güzel bir tecrübe olur.

fthdrn
28-09-2015, 15:38
0535 744 87 74 adım fevzi ara beni, subarum daha yürümüyor ama birlikte kalan işlemlerini yapar birlikte marş basarız. rodajı da birlikte yaparız basıncı da kademe kademe birlikte açarız :D senin için güzel bir tecrübe olur.

Fevzi arkadaşı maaşa bağlarsın :D

Sti_Ozan
28-09-2015, 16:05
cumartesi gunleri dahi okulum var,ama ara ara ugrayip durumlara bakmak isteri,vatsaptan yaziyorum abi :D

Fevzi arkadaşı maaşa bağlarsın :D

yol+yemek+sgk isterim :D

Draniela
28-09-2015, 16:07
Senin yaşlarındaydım. 6 yaşımda mobilet ile motor kullanmaya başladım sonra peugeot spx im oldu ritmom oldu neyse motor olayını kapattı babam :D lisedeyim böyle deli gibi racing seviyorum ama o zamanlar Bursa'nın ilçesinde M.Kemalpaşa'dayız 2 3 kişide racing motor var 1000 RR Fireblade motoru olan abiye gittim dedim abi benim hayalim böyle bir motor bir kere arkanda otursam bir tur atsak diye :D

Neyse demez olaydım bindik altıma kaçırmaya ramak kalmıştı :D Terminal yolunda tapa gaz gitti indim ayaklarımı hissetmiyorum öyle adrenalin yükseldi ki sanki yerden 20 cm yukarıda yürüyordum :D Bak işte böyle bir anım oldu ömür boyu unutmam seni çok iyi anlıyorum umarım hayalini kurduğunu böyle yaşayıp ileride hatırlarsın :)

Bu arada araba alırken özellikle RR plaka almıştım hala seviyorum gidip almayacağım ama hep seveceğim RR' ı :D

Sti_Ozan
28-09-2015, 16:23
Senin yaşlarındaydım. 6 yaşımda mobilet ile motor kullanmaya başladım sonra peugeot spx im oldu ritmom oldu neyse motor olayını kapattı babam :D lisedeyim böyle deli gibi racing seviyorum ama o zamanlar Bursa'nın ilçesinde M.Kemalpaşa'dayız 2 3 kişide racing motor var 1000 RR Fireblade motoru olan abiye gittim dedim abi benim hayalim böyle bir motor bir kere arkanda otursam bir tur atsak diye :D

Neyse demez olaydım bindik altıma kaçırmaya ramak kalmıştı :D Terminal yolunda tapa gaz gitti indim ayaklarımı hissetmiyorum öyle adrenalin yükseldi ki sanki yerden 20 cm yukarıda yürüyordum :D Bak işte böyle bir anım oldu ömür boyu unutmam seni çok iyi anlıyorum umarım hayalini kurduğunu böyle yaşayıp ileride hatırlarsın :)

Bu arada araba alırken özellikle RR plaka almıştım hala seviyorum gidip almayacağım ama hep seveceğim RR' ı :D

Abi acikcasi senin hissettiginden farkli bisey hissedicegimide sanmiyorum,gene sizin imkan varmis motor falan biseyleriniz varmis,bakalim biraz para toplayabilirsem ya motor almak yada araba toplamaya calismak istiyorum,iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim abi umarim herkesin hayalleri bir gun gercek olur :)

Draniela
28-09-2015, 16:59
Abi acikcasi senin hissettiginden farkli bisey hissedicegimide sanmiyorum,gene sizin imkan varmis motor falan biseyleriniz varmis,bakalim biraz para toplayabilirsem ya motor almak yada araba toplamaya calismak istiyorum,iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim abi umarim herkesin hayalleri bir gun gercek olur :)

Hayatın ne getireceği belli olmaz. Hiç beklemediğin anda güzel şeyler olabilir.

Benden sana bir abi tavsiyesi ne olursa olsun en önemli şey okulun. Mesleğin olduğu sürece hayattan istediklerini kademe kademe alabilirsin. Güzel bir meslek güzel bir gelecek bunu asla unutma :)

GuneyOnur
28-09-2015, 18:06
Sana bakınca 4 yıl önceki kendimi görüyorum.Umarım sende benim gibi istediklerine ve hayaline en kısa zamanda ulaşırsın kardeşim.

Sti_Ozan
28-09-2015, 18:09
Hayatın ne getireceği belli olmaz. Hiç beklemediğin anda güzel şeyler olabilir.

Benden sana bir abi tavsiyesi ne olursa olsun en önemli şey okulun. Mesleğin olduğu sürece hayattan istediklerini kademe kademe alabilirsin. Güzel bir meslek güzel bir gelecek bunu asla unutma :)

Tesekkur ederim abi tavsiye icin,tamda dedigin dogrultuda ilerlemeye calisiyorum,subaru sevdami ailemde cok cok iyi anladi,ve eger iyi bir universite kazanabilirsem subaru alabileceklerini soylediler,hem gelecegim iyi olucak hem subarum olucak daha ne isterim :D umarim hedefime ulasir ve bir tasta iki kus vurmus olurum,tavsiyeler ve icten duygularin icin ayriyetten tesekkur ederim abi :)

Sti_Ozan
28-09-2015, 18:10
Sana bakınca 4 yıl önceki kendimi görüyorum.Umarım sende benim gibi istediklerine ve hayaline en kısa zamanda ulaşırsın kardeşim.

Cok tesekkur ederim abi,umarim bende senin gibi ayni sekilde hayalime ve hedefime ulasirim,tekrardan tesekkur ederim,umarim hep hayallerinize ulasirsiniz :)

Redfish16V
28-09-2015, 22:07
Umarım hayallerine ulaşırsın ki hepimiz senin gibiydik buna eminim :) Geceleri o günler gelecek mi diye yatmadan hayal kurmuşluğumuzda olmuştur bunada eminim :) Sana bi abi kardeş tavsiyesi ; Okumak,meslek sahibi olmak ne kadar uzun vade,zor süreçli yol gibi gözüksede zaman öyle bir geçiyor ki geldiğin noktayı farketmiyor olacaksın.Onun için yaşının verdiği enerjiyi derslerine geleceğine daha çok harca çok değil o kadar hızlı geçicek ki zaman subarunu istedğin gibi dizeceksin kapının önünde bakıp bakıp duracaksın buna emin ol.Hayat bu sen isteyip azim ettikten sonrası nasibin seni bulur :)

ruudvan
28-09-2015, 22:25
sana bu mektubumu uzzzun yıllar sonra okuman için yazıyorum diye başlayan lise yıllıklarına çevirdiniz ulan burayı :D
pendikte oturuyosun aşağı tokyoyu bilmiyo musun?
senko görse seni yanına çırak alır çekirdekten yetiştirirdi .

Sti_Ozan
29-09-2015, 07:36
Umarım hayallerine ulaşırsın ki hepimiz senin gibiydik buna eminim :) Geceleri o günler gelecek mi diye yatmadan hayal kurmuşluğumuzda olmuştur bunada eminim :) Sana bi abi kardeş tavsiyesi ; Okumak,meslek sahibi olmak ne kadar uzun vade,zor süreçli yol gibi gözüksede zaman öyle bir geçiyor ki geldiğin noktayı farketmiyor olacaksın.Onun için yaşının verdiği enerjiyi derslerine geleceğine daha çok harca çok değil o kadar hızlı geçicek ki zaman subarunu istedğin gibi dizeceksin kapının önünde bakıp bakıp duracaksın buna emin ol.Hayat bu sen isteyip azim ettikten sonrası nasibin seni bulur :)
Tavsiye icin tesekkur ederim abi,aklimin hep bi kosesinde bunu bulunduruyorum zaten,nekadar ekmek okadar kofte misali,ne kadar ders okadar spec :D

sana bu mektubumu uzzzun yıllar sonra okuman için yazıyorum diye başlayan lise yıllıklarına çevirdiniz ulan burayı :D
pendikte oturuyosun aşağı tokyoyu bilmiyo musun?
senko görse seni yanına çırak alır çekirdekten yetiştirirdi .
Asagi tokyoyu bilemedim abi :D cok bi ortamim yok ondanda olabilir,tesekkur ettim :)