PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : E92 3.35i hakkinda

Otto_Skorzeny
22-09-2015, 18:29
2007den 2013 e kadar olan bi model motor olarak sanziman olarak bir farklilklari var mi? Nelerine dikkat etmek gerekir? Kronik problemi var midir? Tesekkur ederim

///berke
22-09-2015, 18:46
Aynı motor e89 Z4 3.5 deki N54 306 hp turbo motor gayet güzel giden keyifli bir araç , temizi ve düşük km çok az kaldı artık olanlar da genelde komik rakamlar istiyorlar , km düşürülmüş olanlara dikkat edin sonradan ///M yapıldı diyerek kazalı toplayanlar var , turbo olduğu için önü çok açık 3.35 in JB4 yazılım yapıp çok keyifli kullanırsınız şanzıman belli güçlere kadar iyi dayanıyor çok sorun çıkaracağını sanmam e92 -e93 ler genellikle arka jantlar kırılıyor replica ise hele 3.35 de riske atmayın orjinal jant alın derim iç trimlerinin yumuşak yerleri hassas soyulabiliyor temizini bulursanız keyifle uzun süre kullanırsınız hayırlısı olsun

ghibli06
22-09-2015, 18:59
Aynı motor e89 Z4 3.5 deki N54 306 hp turbo motor gayet güzel giden keyifli bir araç , temizi ve düşük km çok az kaldı artık olanlar da genelde komik rakamlar istiyorlar , km düşürülmüş olanlara dikkat edin sonradan ///M yapıldı diyerek kazalı toplayanlar var , turbo olduğu için önü çok açık 3.35 in JB4 yazılım yapıp çok keyifli kullanırsınız şanzıman belli güçlere kadar iyi dayanıyor çok sorun çıkaracağını sanmam e92 -e93 ler genellikle arka jantlar kırılıyor replica ise hele 3.35 de riske atmayın orjinal jant alın derim iç trimlerinin yumuşak yerleri hassas soyulabiliyor temizini bulursanız keyifle uzun süre kullanırsınız hayırlısı olsun

sen hiç N55B30M0 diye bir şey duydun mu?

Shadow_Dancer
22-09-2015, 19:01
turbo&quattro yusuf uzun zamandır kullanıcısı.. Bende aracına pek çok kere bindim. Çok çok keyifli bi araba, ama onunki gerçekten çok dolu. Görürse detaylı yazar.

///berke
22-09-2015, 19:11
sen hiç N55B30M0 diye bir şey duydun mu?
2009 devamı N55 olarak mı geçiyor bilgim yok N54 diye biliyordum yanlış mı veya fark varsa farkları nelerdir ?

3.35

997TT
22-09-2015, 19:18
70-80binde turbosu biter. Yeni versiyonla degistiyse sorun olmaz.
Genel olarak cok basarili. 400hp civari sorunsuz kullanirsiniz.

ghibli06
22-09-2015, 19:23
2009 devamı N55 olarak mı geçiyor bilgim yok N54 diye biliyordum yanlış mı veya fark varsa farkları nelerdir ?

3.35

2010 senesinden itibaren, 2011 modeller N55 tir... yazılımları farklıdır, emisyon oranları düşüktür, tork bandı daha alt devirden başlar, yakıt tüketimi ve turbo lag daha azdır N54 le kıyaslandığında...

///berke
22-09-2015, 19:32
2010 senesinden itibaren, 2011 modeller N55 tir... yazılımları farklıdır, emisyon oranları düşüktür, tork bandı daha alt devirden başlar, yakıt tüketimi ve turbo lag daha azdır N54 le kıyaslandığında...

Sağolun 2007 den itibaren Bmw N54 le devam ediyor diye biliyordum dediğiniz gibiyse 2011 + itibari alınması daha iyi olur ama çok az ve konuyu açan kişi başka bir konuda bütçe 100 bin demişti o fiyatlara şu anda temiz N54 bulmak da zor olacaktır

997TT
22-09-2015, 19:41
N54-N55 de motor ust yapisi farkli.

Otto_Skorzeny
22-09-2015, 19:59
Aynen butce 100 bin 110 falan cikip bulucam insallah bisiler bakalim hayirliysa onceden bi arastirma yapmak istedim. Turbo&quattro abimizde gorunce yazarsa cok sevinirim

Caesar
22-09-2015, 20:16
N54 > N55

N55 li 335 e bulaşmayın. N54 ün önü açık.

///berke
22-09-2015, 20:26
Aynen butce 100 bin 110 falan cikip bulucam insallah bisiler bakalim hayirliysa onceden bi arastirma yapmak istedim. Turbo&quattro abimizde gorunce yazarsa cok sevinirim

208516484 inceleyin araç abimin arkadaşının aracın kazası yok gidişi vs kefiliz memnun olurusunuz yapılacak işlemler yapılı durumda

mrtysn
22-09-2015, 20:36
208516484 inceleyin araç abimin arkadaşının aracın kazası yok gidişi vs kefiliz memnun olurusunuz yapılacak işlemler yapılı durumda

Ilk sahibi 997TT Murat abi :) Evveliyati bilinen bi araba.

///berke
22-09-2015, 20:40

Selam Mersinde oturuyor şu anki sahibi abimle ticaretleri oldu 2-3 parça lokal boyası var diye biliyoruz başka bir şey varsa söylerseniz sevinirim ?

Otto_Skorzeny
22-09-2015, 21:37
N54 > N55

N55 li 335 e bulaşmayın. N54 ün önü açık.
Bi kac tane yabanci forumdada ayni seyi okudum

westalim
22-09-2015, 22:12
araçı şahsına mı bakıyosun ? eğer öyleyse s2k yı satıcak mısın ?

Emre-Dylan
22-09-2015, 22:20
araçı şahsına mı bakıyosun ? eğer öyleyse s2k yı satıcak mısın ?

Satmış s2k'yı arkadaş

Emre-Dylan
22-09-2015, 22:20
Satmış s2k'yı arkadaş

Edit: satmamış satmayı düşünüyormuş

Otto_Skorzeny
23-09-2015, 00:25

O ilanda bisiler var sanirim kimsenin gunahini almiyim ama kazasiz degisensiz yazmis kaza kaydi cikiyor plaka belki sase no farklidir ama bilemicem

MK8800
23-09-2015, 00:53
Mersindeki arac haci oldu , memleketteki butun kavsaklari en az 7 kere tavaf etti . Baska bilgiye gerek yoktur sanirim . Bartu abideyken iyiydi ama

MK8800
23-09-2015, 00:58

Kefilseniz ben yarin aliym problem cikarsa nasil anlasicaz?

///berke
23-09-2015, 01:44
Kefilseniz ben yarin aliym problem cikarsa nasil anlasicaz?

Ben gördüğümüz zaman ki haline kefilim dediğimi anlamadınız sanırım ? Ben 2-3 parça lokal den baska bir şeyi yok diye biliyorum ve o haline kefil olurdum ondan sonrasını bilemem yazan olmuş murat abinin araçtı diye farkındaysanız ondan da bilgi istedim aracın durumu için 7 kere tavaf etti derken yanladı mı yoksa kaza mı yaptı anlamadım

ghibli06
23-09-2015, 08:03
Ben gördüğümüz zaman ki haline kefilim dediğimi anlamadınız sanırım ? Ben 2-3 parça lokal den baska bir şeyi yok diye biliyorum ve o haline kefil olurdum ondan sonrasını bilemem yazan olmuş murat abinin araçtı diye farkındaysanız ondan da bilgi istedim aracın durumu için 7 kere tavaf etti derken yanladı mı yoksa kaza mı yaptı anlamadım

hayatta hiç bir şeye kefil olma...

mrtysn
23-09-2015, 09:06

Bilgi almak icin sor, gordugumuz hali gormedigimiz haline kefilim olayi yok bu iste. Emin diilsen sokarsin ekspertize baktirirsin oyle emin ol sonra kefil ol, basina cok is acarsin boyle. Abi tavsiyesi.

dragon07
23-09-2015, 09:15
şuanda yeni merakım bu 335lere single gtx35 takıp 600hp yürütüyorlar onları inceliyorum çok mantıklı bi araç 335 n54 iyisidir.

turbo&quattro
23-09-2015, 09:27
3.5 senedir agZina kadar dolu 07 n54 335 kullaniyorum, Olgar inda dedigi gibi n54 > n55 . Gorsel olarak degilde motor modifiyesi yapacaklarin ilk tercihi n54 oluyor.

Jant kirilmasi sorununu oem style 189 larla yasadim. Onlari cikarip 7.xx serisi oem janti olan style 95 taktim jantim bir kez daha kirildi.

50 - 70k mil arasi devir daim ponpasi %90 ihtimal ile gidecek thermostat ile birlikte degistirilmesi tavsiye edilir. Buyuk bir kronik olmasina ragmen bmw geri cagirim yapmadi.

Ben turbo sorunu yasamadim hic aracim 160k km de. Belkide ayda yilda bir gaZlayabildigimdendir. Olabilecek turbo sorunu icin bmw usa 82k mil e kadar garanti verdi Tr yi bilmiyorum.

Benzin ponpasi n54 lerin ilk geri cagirimi yanlis bilmiyorsam. Bmw usa 08 de geri cagirim yapti, ona kesinlikle baktirin.

Aracimda birkac ayda bir gaz kesme sorunu oluyor arac safe mod a geciyor, servisler dahil ne oldugunu henuz bulamadik.

Cok fazla sensor oldugu icin biri sonuyor biri yaniyor :) benim ekranda plaka isigi ampulu hatasi var :)

Incik boncuk modifiye ile saka makinasi olabilirsin. Coilover ile cok cok iyi yol tutar.

EgZost sart. 3 sene egZostsuz gezdigim icin cok pismanim. Pinpirikli oldugum icin baya arastirdim oem performance exhaust ta karar kildim, ses efsane.

Trim sorunu yok, deriler cok cok kaliteli degil ama vasatta degil.

Gorsel modifiye tamamen zevk isi ama benim Zevkime gore oZellikle oem parcalar ile mukemmel bir arac ortaya cikarabilirsin.

Alacagin arac steptronic ise ve surekli manuel de kullanilmis yada kullanilacaksa sanzumanin altindaki kablolar kopacak bir daha manuele gecis yapmayacak araba. Lehimden anlayan az biraZ anlayan herkes geregini yapabilir.

Iceri biraz ruzgar sesi alir.

Mumkunse shift pad olsun. Gerci yoksada aparatlari var uygun fiyatli alinip tadi cikarilabilir.

Fiyat fayda olarak piyasada alinabilecek modellerin en basinda geliyor 335 ler.
Aklima dahada geldikce yazarim.

Otto_Skorzeny
23-09-2015, 10:11
Tesekkur ederim abicim cok yararli oldu yazdiklarin. Mersindeki aracla alakali yazan arkadaslara da cok tesekkur ederim

AlpEren
23-09-2015, 10:48
Yaklasik 8 aydir kullaniyorum aracim da 2008 30.000km de. Yapilabilecek hersey de mevcut aracimda saglikli bir sekilde de ugrasmayi seviyorum. Ams cooler eisenmann race egzoz ve quaife kilitle kullaniyorum. Cok kisik 0.7 bar basincla 375hp olarak sorunsuz kullaniyorum. Ama n54 un kronik ufak tefek masraflari oluyor hpfp gibi onuda yeni tipiyle degistirince sorun kalkiyor ortadan onlar disinda sorunsuz bir arac.Sanziman biraz yavas ve devir kesicisi yok ancak cok saglam ve gunluk kullanima cok uygun. Kafaniza takilan birsey olursa herzaman sorabilirsiniz.

ugur///
23-09-2015, 10:59
Mersindeki arac haci oldu , memleketteki butun kavsaklari en az 7 kere tavaf etti . Baska bilgiye gerek yoktur sanirim . Bartu abideyken iyiydi ama

Araç sahibi tanıdığımdır daha önce kendisine araçımı satmıştım bu aracın neyi var çünkü aracın eski plakası brt gibi bişeydigaliba şuanki sahibi alıp kısa süre kullanıp askerr gitti yani bir senedir kullanmıyordu aracı bazen kuzeni kullanıyo diye biliyorum arka çamurlukta lokal var demişti bana bende almak için niyetlenmiştim gecen sene sahibi askere giderken ve kendiside kazasız diye aldı diye biliyorum gerekli şeyleri yazarsanıx sahişini bilgilendiriyim teşekkürler

ugur///
23-09-2015, 11:01
Bana aracı alırken ne eder bir parçada lokal var demişti şimdi kafam karıştı alırken habrrimi ypktu yoksa şimdi mi böylr söylüyor

///berke
23-09-2015, 11:03
hayatta hiç bir şeye kefil olma...
Haklısın abi dediğim gibi bildiğimi paylaştım fikir olsun açısından başka bir şeyi varsa ekspertizden çıkar zaten

mannerboy
23-09-2015, 11:07
bende niyetlendim bir ara vergisi birde km çok oluşu geri çekti beni

997TT
23-09-2015, 11:12
Defalarca yazdim ya i 2007-2008'den beri yaziyorum.
Bu araci saglikli kullanicaksaniz 400hp yi gecmeyin,380 guvenli tarafdir.
Alicaginiz arac km li olucak,yani bir cok parcasi eski olucak. Yuklemeyide oyle dusunun. Ben 2008'de sattim sonra neler olmustur bilemem.

Caesar
23-09-2015, 11:45
ben 480HP stabil olarak kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım 70K KM de turboları sırf cızırtı sesi çıkarıyor diye değiştim. Turbo içindeki palden geliyordu ses herhangi bir performans düşüşü yoktu kafayı taktım değiştim.

Hiç bir şey olmaz 400HP altı diye bir kural yok. En son satarken son ayarını özgün yaptı Mustang Dynoda 438 HP güç verdi mustang dynonun %10 kayıbınıda unutmamak lazım.

Saygılar.

JB4 kesinlikle kullanmayın arabanın beynini s*kiyor. 0* beyin alıp özgüne kodlattım ben emin olun jb4 den daha hızlı oluyor.

Şuda nostalji olsun

https://www.youtube.com/watch?v=FaXHdfFHChk

dragon07
23-09-2015, 11:48
https://www.youtube.com/watch?v=iyutOFXxg58

997TT
23-09-2015, 12:20
480hp yi nasil aldiniz? Yapilanlari yazarsaniz bilgilenmis oluruz.
Bu motordan kullanmadigim bmw serisi yok,1-3-5-7-X6 hatta 1M. Turkiye sartlarinda,sadece bizim benzimizle,kimyager gibi olmadan bu gucleri sorunsuz yurutucek kisinin elini operim ve Allah tarafindan sevilen kisi ilan etmek gerekir.
SorunLAR yasadim,yasayanLARi cok gordum,Turkiye ve diger ulkelerde.
Hakkiyla yapilmis 400+ lara sozum meclisden disari.Sonucda bir cok sey degisiyor. Ama onlarinda diff-sanzimanda (guclenmesiyse)yada diger parcalarda ilerleyen kmlerde sorun yasiyacagi asikar. Tabi cok az km kullanip,sadece arada gazlanirsa bu sorun otelenecektir.

Caesar
23-09-2015, 12:34
480hp yi nasil aldiniz? Yapilanlari yazarsaniz bilgilenmis oluruz.
Bu motordan kullanmadigim bmw serisi yok,1-3-5-7-X6 hatta 1M. Turkiye sartlarinda,sadece bizim benzimizle,kimyager gibi olmadan bu gucleri sorunsuz yurutucek kisinin elini operim ve Allah tarafindan sevilen kisi ilan etmek gerekir.
SorunLAR yasadim,yasayanLARi cok gordum,Turkiye ve diger ulkelerde.
Hakkiyla yapilmis 400+ lara sozum meclisden disari.Sonucda bir cok sey degisiyor. Ama onlarinda diff-sanzimanda (guclenmesiyse)yada diger parcalarda ilerleyen kmlerde sorun yasiyacagi asikar. Tabi cok az km kullanip,sadece arada gazlanirsa bu sorun otelenecektir.

Hi bir sorun yaşamadım Dyno kayıtları da Dr. ECu da duruyordur. Motor dahi açmadım araçta bolt on full doluydu.

Türkiye şartlarında da kimyager gibi olmadan bildiğin 95 oktan pompa benzini + methanol ile 438 HP (Mustang Dyno) güç ile paşa paşa kullandım.

Saygılar.

Specleri:
Full egzoz susturucu dahi yok
2 adet sıfır turbo
Afe hava filtresi kiti
AEM Methanol kiti
DR.ECU yazılım
HPF Intercooler
Kilitli dif.
Şanzıman modifiye
6 adet hks buji
3 adet benzin pompası Öndeki + arkadaki + ekstra biz bir tane daha ekledik benzin basıncı düşmesin diye.
vs

En son dynoya STP soktu aracı gelsin kendiside yazsın.

MK8800
23-09-2015, 12:50
Kullanan arkadas kimse hor kullaniyor , gun icinde 2 3 kere denk geldim hep tapagaz gidiyor ayrica isikta yavasladiginda bariz balata sesiyle direksiyon tikirtisi duyuluyordu . Kaza boyadan ziyade bilincsiz kullanimin bu tip araclarda cikaracagi sorun ve masraflar bellidir . Hem cebi hem kafanizi yorar . Bu hali 2 ay falan onceydi suan bakimlidir duzgundur bilemem , ama o kullanim tarzindan sonra ben acikcasi almam

997TT
23-09-2015, 12:59
E bunlarla normal zaten. :) Gayet guzel olmus.
Benim yazilarimda bunu soyluyor. Ancak sorunsuz ne kadar gider bunu kimse garanti edemez.
"Ben" olsam,duzgun yazilim-yag sogutucu-cooler-intake ve kat iptali ile kafa/cep rahat kullanirdim. Sonucta cikan guc ciddi keyifli ve uzun vadede kafa agritmayacak cinsden. Cunku guc arttikca,kullanilan parca ve sanayide gecirilen zaman articaktir risk ile birlikte...

ugur///
23-09-2015, 13:25
Kullanan arkadas kimse hor kullaniyor , gun icinde 2 3 kere denk geldim hep tapagaz gidiyor ayrica isikta yavasladiginda bariz balata sesiyle direksiyon tikirtisi duyuluyordu . Kaza boyadan ziyade bilincsiz kullanimin bu tip araclarda cikaracagi sorun ve masraflar bellidir . Hem cebi hem kafanizi yorar . Bu hali 2 ay falan onceydi suan bakimlidir duzgundur bilemem , ama o kullanim tarzindan sonra ben acikcasi almam

İlk yaptığın yorumu biraz daha açıklayıcı yapsaydın keşke bir de sonuna başka bişey söylemeye gerek yok yazmışsın yorumuny okuyunca araçta kaza var izlenimi oluşuyor varsa böyle bişey bilen söylesin en azından sahibini haberdar ediyim başkalarıda yanlış bilgilenmiş olmasın.her sert kullanılan araçta hacı olmuyor:)

Otto_Skorzeny
23-09-2015, 13:30
İlk yaptığın yorumu biraz daha açıklayıcı yapsaydın keşke bir de sonuna başka bişey söylemeye gerek yok yazmışsın yorumuny okuyunca araçta kaza var izlenimi oluşuyor varsa böyle bişey bilen söylesin en azından sahibini haberdar ediyim başkalarıda yanlış bilgilenmiş olmasın.her sert kullanılan araçta hacı olmuyor:)
Ben sahibiyle konustum pazartesi gunu sigortacisi ile konusucagini soyledi.

ugur///
23-09-2015, 13:37
Ben sahibiyle konustum pazartesi gunu sigortacisi ile konusucagini soyledi.

Hayırlısı olsun senin için ben yanlış yönlendirmek istemem ama bana servis bakımlı olduğunu çok temiz olduğunu felan söylemişti zatenn aldı 1000 km felan kullanıp askere gitti geleli 2 ay oluyor yinede düşünürseniz aram iyidir fiyatta yardımcı oldurturum

MK8800
23-09-2015, 13:40

Gordugumu soylerim , bu araba icin veya baskasi icin genel olarak soyleyeyim o zaman kazasi yoktur boyasi 2 parcadir her neyse , aldiktan 3 gun sonra bana motordan 10 lira masraf cikarirsa yerim oyle temizligi de arabayi da tekrardan yaziyorum bu araba icin direk oyle demiyorum ama alacaksam bile saglam expertiz yaptirmadan detayina baktirmadan almam cunku surus tarzi araci bilip de basan kullanici degil korlemesine 3.35 kullanan bi kullanim tarziydi . Kullanan kisi sahibi kuzeni veya yigeni orasi da umrumda olmaz . Arkadas niyetliyse bence bunlara dikkat ederek baksin bunu soyluyorum . Ama yok herseyine kefiliz ya da bizim haberimiz olmayan durumu yok sonradan olan herseye de kefiliz diyorsaniz ben hemen aliym ?

Caesar
23-09-2015, 13:41
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-borusan-cikisli-f1-sanzumanli-2007-model-bmw-3.35-i-220011898/detay

Şu aracı düşünürsen bu araç çok tmeiz yakın arkadaşımın aracıydı safranboluda galeride şuan.

İstanbuldan ben aldım bu aracı. Bakımlarıda çok güzel yapıldı tamamen stock sıkıntısız hiç bir sıkıntısı yok. Pazarlığınıda ben yaparım 105 e satmıştı.

110 115 arası halledebilirim diye düşünüyorum.

78 AV 335 eski plakası

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/10887621_10152666355698802_2617003691817146270_o.j pg

Otto_Skorzeny
23-09-2015, 13:47
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-borusan-cikisli-f1-sanzumanli-2007-model-bmw-3.35-i-220011898/detay

Şu aracı düşünürsen bu araç çok tmeiz yakın arkadaşımın aracıydı safranboluda galeride şuan.

İstanbuldan ben aldım bu aracı. Bakımlarıda çok güzel yapıldı tamamen stock sıkıntısız hiç bir sıkıntısı yok. Pazarlığınıda ben yaparım 105 e satmıştı.

78 AV 335 eski plakası

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/10887621_10152666355698802_2617003691817146270_o.j pg

Butun araclara bakiyorum abicim cok tesekkur ederim. Bayram sonrasi ekim basi hangi haric olacagi netlik kazanicak. Eger o zamana kadar satilmaz ise arac bende bunda karar kilarsam seni rahatsiz ederim :) tekrar cok sagol beklemedigim kadar yardim aldim 3.35 hakkinda sayende. Bu arada telefondan yazdigim icin surekli fazla alinti yapamiyorum hangi arac olursa saglam baktiricam zaten,mersindeki aracida sahibinden pazartesi sali ogrencem neymis ne degilmis.

ugur///
23-09-2015, 13:49
Gordugumu soylerim , bu araba icin veya baskasi icin genel olarak soyleyeyim o zaman kazasi yoktur boyasi 2 parcadir her neyse , aldiktan 3 gun sonra bana motordan 10 lira masraf cikarirsa yerim oyle temizligi de arabayi da tekrardan yaziyorum bu araba icin direk oyle demiyorum ama alacaksam bile saglam expertiz yaptirmadan detayina baktirmadan almam cunku surus tarzi araci bilip de basan kullanici degil korlemesine 3.35 kullanan bi kullanim tarziydi . Kullanan kisi sahibi kuzeni veya yigeni orasi da umrumda olmaz . Arkadas niyetliyse bence bunlara dikkat ederek baksin bunu soyluyorum . Ama yok herseyine kefiliz ya da bizim haberimiz olmayan durumu yok sonradan olan herseye de kefiliz diyorsaniz ben hemen aliym ?

Bak güzel kardeşim sana şöyle anlatiyim arabayı savunmuyorum neyi var neyi yok bilmiyorum bilen varsa söylesin kendisini bilgilendiriyim diyorum zaten kimse ekspertiz yapmadan araç almıyor sanırsam zaten konuyu açan arkadaş spor araç kullanıyor bellki bilgiside var zaten göstermeden almaz bu arada kefilim yazan kardeşim gördüğün gibi kendisi 15 yaşında burda büyüklerine yardımcı olmak için hevesi kaynıyo 15 yaşında birinin kefil olmasıyla gidip araç almıycaksın heralde.neyse kısaca tekrar söylüyorım aracın neyi var neyi yok bilmiyprum sahibi ne şekil kullanıyor onuda bilmiyorum bir önce attığım mesajıda yardımcı olmak amaçlı attım iyi forumlar

CasabLanca
24-09-2015, 20:39

78 AV 335 eski plakası

imaj otonun önünde fotosu olunca belki yanlış anlaşılmaya mahal verebilir; imaj bmwnin de aynı renk 335i vardı fakat onun hasar kayıdı var, o aracın plakası 06v0335, o araçla bu araç farklı araçlardır

Caesar
24-09-2015, 20:41
imaj otonun önünde fotosu olunca belki yanlış anlaşılmaya mahal verebilir; imaj bmwnin de aynı renk 335i vardı fakat onun hasar kayıdı var, o aracın plakası 06v0335, o araçla bu araç farklı araçlardır

Ankara bmw buluşmasına gittiğinde çekmiş o resmi facesinden aldımda koydum yoksa imaj oto ile alakası yok aracın.

Emr
24-10-2015, 09:52
Arkadaşlar merhaba,
İnternette 06 UG 335 plakalı araç ile ilgili bilginiz var mı ? Sahininden de 178397001 ilan numarası ile satışta araç. Fiyat çok tuzlu gibi, düşüncelerinizi merak ediyorum.

Şimdiden yardımınız için teşekkürler,

utkunoa
24-10-2015, 09:59
N54 ile N55 arasındaki en belirgin fark belrtilidği gibi turbolag olayı aslında tam olarak turbo lag değil n55in krank ı n54 ten daha hafif olduğu için tepki süresü daha kısa. Ayrıca N55ler tek turbodur N54 ler çift yanlışım varsa düzeltin ? Benim şahsi aracımda 335 fakat dizel :)

turbo&quattro
04-05-2016, 23:00
bulabildigim tek e9x konusu burasi buraya yazayim dedim. Bmwusa e9x leri airbag modulu arizasi icin geri cagirdi kendi araciniz icin bmwturkiye den bilgi alin.

ghibli06
05-05-2016, 06:37
bulabildigim tek e9x konusu burasi buraya yazayim dedim. Bmwusa e9x leri airbag modulu arizasi icin geri cagirdi kendi araciniz icin bmwturkiye den bilgi alin.

kesin TR de satılmamıştır arızalı olanlar :)

turbo&quattro
05-05-2016, 08:14
kesin TR de satılmamıştır arızalı olanlar :)

Tabiki :D

E90post ta asagidaki link paylasildi. Sadece usa daki araclar icinmi yoksa tum dunya genelindeki e9x lar icinmi bu link bilmiyorum, birsey yazilmadi. Aracinizin sasi no girerek sorgulama yapabilirsiniz.

https://vinrcl.safercar.gov/vin/