PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MotoMarket Fatih Kılıçlı

Drft
22-09-2015, 19:46
Merhabalar sadece bir bilgilendirme amaçlı açıyorum konuyu amacım herhangi bir karalama degil

MotoMarketim adlı firmadan motorsiklet için arka sehpa siparişi verdim.Bu siparişi verirken özellikle yanında honda yazar modelden olup olmadıgını defalarca sormama ragmen ve eger elinizde o model yoksa istemedigimide söyledim hatta yanlıs malzeme olmasın diye whatshaptan fotograf cekip atmalarını söylememe ragmen ve iki defa fotograf atmaları ıcın aradıgım halde foto gelmedı ve ellerinde oldugunu soyledıler hemen havale yaptım Fatih Kılıçlı adına 90 TL geçtim akabinde akşam üzeri kargo takip numarası almak için aradım telefonda cevap veren arkadaş 'ya suan veremem sonra ara' biraz sallamalı şekilde cevap verdi.

Ertesi sabaha aradım takip numarası almak için takip numarasını verdikten sonra arkadaş ' abi honda yazılı yoktu kırmızı renk düz on numara bi sehpa gonderdım dedı hem daha pahalı ' gibi bir cümle kullandı fazla polemige girmek istemedim kargo gelsin tekrar arıycam ozaman sizi dedim

Ve 25 TL kargo ücretini ödedikten sonra kontrol etme kısmına gelince bulundugum ilçede satılanlar modellerle aynı sekılde burdada 90 tl ve ben extra 25 TL vermiş oldum.

Tekrar aradım verdikleri cevap kargo ücretini ödeyin para iadesi yapalım demeleri hata sizden kaynaklı diyorum yapıcak bişey yok cevabını verdiler ve Whattshaptan Fatih Kılıçlı oldugunu zannedıyorum durumu yazdım ne cevap ne baska bişey okuyor ama cevap yok...

Benim size tavsiyem bu şahıştan ve firmadan malzeme alırken 30 kere düşünün ve malzemeyi görmeden etmeden para veya ödeme yapmayın

Ben ugrasmıycam sadece hakkım var ise helal etmiyorum 3ünde 5inde degilim giden para olsun ama canımı sıktı durduk yere alışveriş yaparsınız edersiniz sizin tercihiniz ama 2 kurus az vericem diye can sıkmaya degmez...

herkese iyi forumlar

Schumi bilgisi dahilinde açılmıştır.

canozgur106
22-09-2015, 20:28
Motorsiklet bindiğim zamanlarda Alpinstar eldiven almıştım kendilerinden sorunsuz alışveriş gerçekleşmişti..Geçmiş olsun

halilkarakas
22-09-2015, 21:17
büyük adam fatih kılıçlı

wolrath
22-09-2015, 21:45
:) yorum yapmıyorum...

isteyen dükkana bir uğrasın, ne demek istediğimi anlayacak gidince...

halilkarakas
22-09-2015, 21:50
konuyu açan arkadaş çıkma sehpa isteseydi honda yazılı onu bulabilirdi :D

Drft
22-09-2015, 21:56
şunuda belirtmek isterim zaten ilk yazdıgımdada belirttim amacım basımdan gecen ve yapılanlar ki herkese yapılacak diye bir şey belirtmedim
halilkarakas kardesım ben ozelıkle honda yazılı olsun dıye belirttim diger türlü zaten almıycamı soyledım ama yınede var denıp baska urun gonderıp arkasında durmamak esnaflıga yakışmaz diye düşünüyorum

halilkarakas
22-09-2015, 21:58
tabiki siz haklısınız. orda biraz ortam hızlı olduğu için ilgilenememişlerdir.

Bolkar1st
22-09-2015, 22:01
Ben cok sey duydum hakkında alışveriş yapan arkadaşlarımdan Gönderdiği ürünü senin Söylediğimle
Alakası olmuyormuş buyuk ihtimal uğraşmayan ınsanda uğraşmıyor kendilerininde fazla umrunda degil aldiklari paraya bakıyorlar ilandaki cogu resim ya eski ya temsili. Bende bu yuzden cop almadım almamda kendisinden

Drft
22-09-2015, 22:04
tabiki siz haklısınız. orda biraz ortam hızlı olduğu için ilgilenememişlerdir.

bence ilgilenmekten ziyade benım kendı gorusum durust bir firma degil belki Fatih Kılıçlının bile haberi yoktur bundan 2 defa telefona istememe ragmen yok dendi söyledigim seyleride gecistirdiler...

MeRtCaN
22-09-2015, 22:06
Daha once de böyle problem yaşayanlar oldu ama güzel malzemeler de var Fatih kılıçlı da
Gecmiş olsun

johnie
22-09-2015, 22:11
Merhabalar sadece bir bilgilendirme amaçlı açıyorum konuyu amacım herhangi bir karalama degil

MotoMarketim adlı firmadan motorsiklet için arka sehpa siparişi verdim.Bu siparişi verirken özellikle yanında honda yazar modelden olup olmadıgını defalarca sormama ragmen ve eger elinizde o model yoksa istemedigimide söyledim hatta yanlıs malzeme olmasın diye whatshaptan fotograf cekip atmalarını söylememe ragmen ve iki defa fotograf atmaları ıcın aradıgım halde foto gelmedı ve ellerinde oldugunu soyledıler hemen havale yaptım Fatih Kılıçlı adına 90 TL geçtim akabinde akşam üzeri kargo takip numarası almak için aradım telefonda cevap veren arkadaş 'ya suan veremem sonra ara' biraz sallamalı şekilde cevap verdi.

Ertesi sabaha aradım takip numarası almak için takip numarasını verdikten sonra arkadaş ' abi honda yazılı yoktu kırmızı renk düz on numara bi sehpa gonderdım dedı hem daha pahalı ' gibi bir cümle kullandı fazla polemige girmek istemedim kargo gelsin tekrar arıycam ozaman sizi dedim

Ve 25 TL kargo ücretini ödedikten sonra kontrol etme kısmına gelince bulundugum ilçede satılanlar modellerle aynı sekılde burdada 90 tl ve ben extra 25 TL vermiş oldum.

Tekrar aradım verdikleri cevap kargo ücretini ödeyin para iadesi yapalım demeleri hata sizden kaynaklı diyorum yapıcak bişey yok cevabını verdiler ve Whattshaptan Fatih Kılıçlı oldugunu zannedıyorum durumu yazdım ne cevap ne baska bişey okuyor ama cevap yok...

Benim size tavsiyem bu şahıştan ve firmadan malzeme alırken 30 kere düşünün ve malzemeyi görmeden etmeden para veya ödeme yapmayın

Ben ugrasmıycam sadece hakkım var ise helal etmiyorum 3ünde 5inde degilim giden para olsun ama canımı sıktı durduk yere alışveriş yaparsınız edersiniz sizin tercihiniz ama 2 kurus az vericem diye can sıkmaya degmez...

herkese iyi forumlar

Schumi bilgisi dahilinde açılmıştır.

Keşke sorsaydın buraya, daha güvenilir bilindik insanlar var. Çok pis tufaya düşmüşsün. Yazık olmuş açıkçası. Adamı bir araştır ne demek istediğimizi anlayacaksın.

Bende pek bilen yok sanıyordum büyük üstadı.. Bilen birileri varmış :)

büyük adam fatih kılıçlı

Baya büyük hemde, suzuki nin her parçasından 53453663 tane olan adam.

johnie
22-09-2015, 22:12

senin alıntı karıştı abi yanlış anlaşılmasın :)

YavuzNaz
23-09-2015, 09:27
Kargo da sıkıntı yaşanıyor genelde kaptırıyor gibi, kargo vs değilde kendin gidip ilgileneceksin, güzel malzemeler oluyor, uygun fiyatlara orjinal çok parça aldım. Eskiden daha faciaydı :)

mannerboy
23-09-2015, 11:24
Bu adam olmasa yeni motorların çıkmasını kimse bulamaz :D :D

halilkarakas
23-09-2015, 12:31
Bu adam olmasa yeni motorların çıkmasını kimse bulamaz :D :D

hahahahahahah tespitin kralı :D

wolrath
23-09-2015, 20:24
senin alıntı karıştı abi yanlış anlaşılmasın :)

ben de dıyorum ne oluyor ?

**

cıkma motor?

o kadar 600rr vb. kafa grenajı vs si nerelerden geliyor, hep merak etmişimdir :) neyse... Allah çarşısını pazar etsin.

johnie
23-09-2015, 20:56
z800 ile yan düştük, adama gittik her parçası var dedi..
gsr için arkadaşın bir kaç parçaya ihtiyacı oldu, suzuki de yok kılıçlı da vardı. Adam da her motorun her parçasından binlerce mevcut..

fthdrn
23-09-2015, 21:06
Ne demek istiyorsunuz anlamadım. Motor mu parçalıyor :D

johnie
23-09-2015, 21:10
Ne demek istiyorsunuz anlamadım. Motor mu parçalıyor :D

adam istanbulun en azılı motor **** :)
motorun çalınsın, bir kaç lira ateşle motorun akşamına en geç 1 gün sonra sende :)

gokberkeren
23-09-2015, 21:12
Adama bir dünya GSR parçası sordum hiç birine de yok demedi,Suzuki parçalarını bu adamdan temin ediyor olabilir :D

johnie
23-09-2015, 21:13
Adama bir dünya GSR parçası sordum hiç birine de yok demedi,Suzuki parçalarını bu adamdan temin ediyor olabilir :D

mantıklı, japonyadan bekliyeceğine bundan alıyordur :)

fthdrn
23-09-2015, 21:26
adam istanbulun en azılı motor hırsızı :)
motorun çalınsın, bir kaç lira ateşle motorun akşamına en geç 1 gün sonra sende :)

tahmin ettim zaten. makara olsun diye yazdım :D

Drft
23-09-2015, 21:58
Adam baya nam salmış desenize :)

johnie
23-09-2015, 21:59
motor kullanan herkes kendisini bizzat tanır. hatta motor piyasasına giren herkes diyelim :)

Drft
23-09-2015, 22:04
motor kullanan herkes kendisini bizzat tanır. hatta motor piyasasına giren herkes diyelim :)

motor piyasasına gireli 1 sene oldu sehpa sayesınde tanımıs olduk :D