PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rusya / Kharkov hakkinda bilgi lutfen

Eriador
28-09-2015, 12:06
Daha onceden oraya giden , eden veya bilgisi olanlar bildiklerini , tecrubelerini paylaabilirlerse cok sevinirim.5 gece 6 gun kalicam tum onerilere acigim :) tskler

TigeR
28-09-2015, 15:11
Akşam yazacağım abi şuan derse gitmem gerek 3 gün kalmıştım ama Rusya değil Ukrayna

turbo&quattro
28-09-2015, 15:16
Kaan nerdesin sen ist mu Orlando mu?

Eriador
28-09-2015, 16:25
Ist bro , Kasım 9 da dönüyorum ABD ye , sen nerdesin ?
@tiger sağollasn bekliyorum

turbo&quattro
28-09-2015, 17:13
Oha kac aydir burdasin sen? ;D. Bende ist dayim persembe donuyorum.

Eriador
28-09-2015, 17:30
Oha kac aydir burdasin sen? ;D. Bende ist dayim persembe donuyorum.

Haziran 17 den beri burdayım :) Çarşamba buluşalım ? 0541 631 28 56

Eriador
28-09-2015, 17:32
Rusya yazmışım.... Ukrayna olucak kafam dalmış ...

turbo&quattro
28-09-2015, 17:39
Son gun annem immansiz salmaz biryere :) yarin musaitsen birseyler denk getirmeye calisiriz.

onur_S
28-09-2015, 17:56
Ben gittim ukraynada. Kharkov palace ta kalmistik, gece klupleri ucuz, hatunlar iyi, kakadu club var bi ugrayin :)

TigeR
28-09-2015, 21:34
4Gün kaldım kalacağın yer ''Garden Taras Shevchenko''(Adına şimdi google earthden baktım) parkının o taraflarda olsun. En merkezi yer orası.Eğer orada kalırsan çoğu yere yürüyerek gidebilirsin. Biz küçük bir motel gibi bir yerde kalmıştık çok temiz ve çok ucuzdu baktım ama göremedim bookingden.(Adını hatırlamıyorum). Yemekleri mcdonaldsa hamburgerler 16 ile 26 grivna arasında değişiyor ucuz geldi bana.İçkiler ucuz. Eğer Türk birilerini göreyim dersen Shevchenko anıtını geçtikten sonra park bitiminde solda Edirneli bir işletme var ayranı ve ciğeri güzel kebap yeme soğursun abi :D
Shevchenko anıtının az aşağısında müze var orda aşağı inerken solda küçük bir avm var 2.katta kafe sahibi bir Türk bize yardımcı olmuştu sağolsun.
Unlu mamüller tarzı bir yer bulmuştuk aşırı ucuzdu. Kısaca yemekler ucuz gelmişti bize Rusya'ya göre tabi :)
Onun dışında para çevirtme işini sakın orda TL çeviriyim deme ölü fiyata çeviriyorlar dolar iyidir.
Gece 11-12gibi çıktığımızda her yer kapalı ve sokakta caddede kimse yok desem yeriydi. Taksiler ucuz pazarlık yapın binmeden değişik bir sistemi var.
Ama şu da var ki o Türk abi gece çıkmamamız için önermişti. Yani en azından gece yolda yürümeyin taksiyle mekanın önünde inin taksiyle de dönün demişti. Hı biz çıktık ama kimse yoktu sokakta.
Gece hayatı konusunda biz bir kaç yer gördük ama hemen kapanmıştı belki başka barlar varsa bilemem. Club önerisi yapamıyorum o yüzden :) Özetle alkol,sigara ve yiyecek ucuz hatta çoğu şey ucuz gelmişti Rusya'ya göre.
Gezecek çoğu yer o parkın etrafından yürüme mesafesi zaten. Anıtlar,tanklar,müze ve kiliseler var etrafında görülmeye değer.
Bu yazdıklarım 15temmuz civarı için geçerli.

onur_S
29-09-2015, 16:20
Tek esprisi kari kiz bence oranin :)