PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : opel gt 2.0 gt roadster öneri bilgi sorgulama ...

onurbahattin
06-10-2015, 09:05
slm arkadaşlar dikkatimi çekti bu arabalardan fazla yok 2.0 turbo motor 264 hp 0.100 5.7 sn yakıtta ortalama 10lt bu araba hakkında detaylı bilgisi olan varmı kullanımı yedekparça kronik sorun parça temini ... vs alınırmı yada kullanan arkadaşlar mevcutmu dur bilgi alsak ...:soru:

ahk
06-10-2015, 09:20
2007 senesinde s2k alıcağım sırasında bakmıştım tavanı elle açılıp kapanıyor içi çok dar bundan s2k'ya geçince s2k ferah kalıyor. Çok kısıtlı satmışlardı hatta ben aracı opel fabrikasında gümrüklü alanda incelemiştim. s2k ile aynı fiyattı. diğer sorularına cevap bulman zor kullanıcısı çok az.

Berkan
06-10-2015, 09:24
görürse yazar Emre yada görmeme ihtimaline karşı ozel mesajla ulaş baya kullandı anlatır detaylıca

http://www.techturkey.com/forum/member.php?u=188

emresener
06-10-2015, 09:31
slm arkadaşlar dikkatimi çekti bu arabalardan fazla yok 2.0 turbo motor 264 hp 0.100 5.7 sn yakıtta ortalama 10lt bu araba hakkında detaylı bilgisi olan varmı kullanımı yedekparça kronik sorun parça temini ... vs alınırmı yada kullanan arkadaşlar mevcutmu dur bilgi alsak ...:soru:

TA plakalı olan gri araç bizimdi S2k ci bi arkadaşa sattım ben istanbulda.
aracın artılarından çok eksileri var.

En büyük handikap Tavanı elle açıp kapatmak ve tentenin gerginliğinin zamanla kaybolası.

gidişi konusunda hiç bir soru işareti olmasın yanına yaklaşmaz s2k ;) turbo olduğundan altlardan gelen güç falan tatmin edici.
Fren konusunda ben çok güvenemedim araca yani güven verici bir fren sistemi yok bana göre.
araba da bagaj yok!
Yakıt konusunda 10lt iyimser olmuş 100tl ye 120-130km gidiyordum ben :)
trafiksiz sakin kullanımda 10lt onun harici 10lt görmen pek mümkün değil.

Bakımı masraflı parçası yok. ama ınsıgnıa nın filtrelerini kullanabiliryorsun.
ama allah korusunn kaza belada araban 3-4 aydan fazla yatabilir. bizim başımıza gelmedi ama satılıklarda kırmızı var bitane o hep saçma saçma malzemeler ile toplanmıştı.

emresener
06-10-2015, 09:34
görürse yazar Emre yada görmeme ihtimaline karşı ozel mesajla ulaş baya kullandı anlatır detaylıca

http://www.techturkey.com/forum/member.php?u=188

birazda ekşınlardan bahsediyim.
Orta konsolun dizaynı iyi. arabaya 3 kişi ustu açıkken çok rahat sekilde binebiliyor.
Etrafta olmadığından tüm dikkatlar üzerinde ;) s2k halt etmiş yanında yanı. Gidişi de keza öyle zaten. Güzel bir egzost sistemi ile hafifte basılınca tadından yenmez.
arkadan itiş olduğu için yanlama konusunda da keyifli araba..

- lere yazmam gereken bir şey daha üstü açıkken camlar ne kadar kapalıda olsa içeri rüzgar alma olayı çok fazla.. üstünü kapatmaya üşenip yol yaparsan gece falan boyun tutulması görülcek rahatsızlardan :D

onurbahattin
07-10-2015, 06:47
eyvallah arkadaşlar ,emre kardeşim genel anlamda artı ve eksileri denk gibi ben 2012 yılından buyana s2k kullanıcısıyım farklı bir araba almak istiyorum bu araba performans görüntü ve konfor yönünden s2k dan daha iyi ama işte eksileride var ,, ben rx8 , gt36 ,opel 2.0 gt ,350z ve enson yine s2k ... bu arabalar arasında kaldım limit 120 130bin sizin tavsiyeleriniz varmı ????

*AddO*
07-10-2015, 07:22
2010 ve üstü Z4 alınabilir.

Berkan
07-10-2015, 07:26
birazda ekşınlardan bahsediyim.
Orta konsolun dizaynı iyi. arabaya 3 kişi ustu açıkken çok rahat sekilde binebiliyor.
Etrafta olmadığından tüm dikkatlar üzerinde ;) s2k halt etmiş yanında yanı. Gidişi de keza öyle zaten. Güzel bir egzost sistemi ile hafifte basılınca tadından yenmez.
arkadan itiş olduğu için yanlama konusunda da keyifli araba..

- lere yazmam gereken bir şey daha üstü açıkken camlar ne kadar kapalıda olsa içeri rüzgar alma olayı çok fazla.. üstünü kapatmaya üşenip yol yaparsan gece falan boyun tutulması görülcek rahatsızlardan :D

kıyamam ya :hehe:

F.KARACA
07-10-2015, 08:44
350z bence alabilirsiniz. s2k dan sonra tatmin edebileceğini düşünüyorum

emresener
07-10-2015, 08:51
eyvallah arkadaşlar ,emre kardeşim genel anlamda artı ve eksileri denk gibi ben 2012 yılından buyana s2k kullanıcısıyım farklı bir araba almak istiyorum bu araba performans görüntü ve konfor yönünden s2k dan daha iyi ama işte eksileride var ,, ben rx8 , gt36 ,opel 2.0 gt ,350z ve enson yine s2k ... bu arabalar arasında kaldım limit 120 130bin sizin tavsiyeleriniz varmı ????

Gt yi birde piyasası olmadığı için eleyebilirsin. Satışı çok ama çok zor :D yani çok uyguna verirsen hemen gidiyor o ayrı :D

onurbahattin
07-10-2015, 14:45
Gt yi birde piyasası olmadığı için eleyebilirsin. Satışı çok ama çok zor :D yani çok uyguna verirsen hemen gidiyor o ayrı :D

ne alacaz peki emre kardeş :)

onurbahattin
07-10-2015, 14:46
350z bence alabilirsiniz. s2k dan sonra tatmin edebileceğini düşünüyorum

aynen banada mantıklı geliyor ama işte canlı hiç görmedim kulanmadım duruşu tarzı nasıldır bilmiyorum açıkcası ....

emresener
07-10-2015, 15:58
ne alacaz peki emre kardeş :)

Gt almada ne alırsan al bana göre, ben griyi 65e verdim açık ve net şuan ilanlar 90 gibi rakamlarda ama çok beklenir o fiyatlarla.. Satışı zor yani onu anlatmak istiyorum bi s2k yada bi 350z gibi satılmaz.. tercih meselesi tabi.