PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VW Dogus Oto da tanidigi olan var midir?

F4R
19-10-2015, 14:26
Arkadaslar dogus oto da calisan tanidigi olan var midir? Cok acil yardima ihtiyacim var. Tanidigi olan yada direkt dogus otoda calisan whatsapp dan yazabilir mi?

Cihan Senguler
0530 517 17 20

Simdiden tesekkurler

F4R
19-10-2015, 17:04
Gerekli bilgi alindi, ilgilenen arkadaslara cok tesekkurler. Konu silinebilir.

AhmetUsta6161
09-08-2020, 12:53
Arkadaşlar merhabalar.Yeni konu açmak istemediğim den buradan yazıp konuyu hortlattım kusura bakmayın.Bir Leon ile anlaştım bugün.Aracın geçmişi hakkında bilgi verebilecek olan doğuş çalışanı bir arkadaşımız varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

Tunacan
09-08-2020, 13:16
KVKK sebebiyle size kimse başka aracın bilgisini vermek istemez.
Aracın sahibiyle doğuş’a gidip bilgi alabilirsiniz.

bilalMW
09-08-2020, 13:16
Arkadaşlar merhabalar.Yeni konu açmak istemediğim den buradan yazıp konuyu hortlattım kusura bakmayın.Bir Leon ile anlaştım bugün.Aracın geçmişi hakkında bilgi verebilecek olan doğuş çalışanı bir arkadaşımız varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

aracın ruhsatı ile servise gidiyorsunuz orada tüm bilgileri paylaşırlar. Telefonla bilgi verilmez kvk'ya aykırı.

by_speedvw
09-08-2020, 19:47
Bilgilendirme yalnızca son kullanıcının servise götürdüğü kadarı ile yapılıyor ondan önceki sahibi kazası vs hakkında bilgi paylaşımı yok bilginize

AhmetUsta6161
09-08-2020, 21:08
KVKK sebebiyle size kimse başka aracın bilgisini vermek istemez.
Aracın sahibiyle doğuş’a gidip bilgi alabilirsiniz.

aracın ruhsatı ile servise gidiyorsunuz orada tüm bilgileri paylaşırlar. Telefonla bilgi verilmez kvk'ya aykırı.

Bilgilendirme yalnızca son kullanıcının servise götürdüğü kadarı ile yapılıyor ondan önceki sahibi kazası vs hakkında bilgi paylaşımı yok bilginize

Herkese geri dönüş ve bilgi paylaşımları için tek tek teşekkür ederim.Olmadı yarın ruhsat fotokopisi ile şansımı deniycem serviste.Ögrenebilirim diye ümit ediyorum.Saygılarımla...

denizhandinc
09-08-2020, 22:30
Herkese geri dönüş ve bilgi paylaşımları için tek tek teşekkür ederim.Olmadı yarın ruhsat fotokopisi ile şansımı deniycem serviste.Ögrenebilirim diye ümit ediyorum.Saygılarımla...

bizzat ruhsat sahibini istiyorlar bosuna yorulmayın servise gidip.