PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Dövme sildirme

Le10ur
25-10-2015, 21:05
Herkese keyifli forumlar kolumda 7 cm civarında yazı şeklinde dövme var onu sildirmek istiyorum.Ankara' da önerebileceğiz yer var mı? Bir yere sordum tamamen 4-8 seansta gecer dedı seans basına 150 tl dedi.Veya 750 tl ye seans sınırı olmadan bitene kadar yaparız dedi sizin fikriniz nelerdir çok acı oluyor mu ?kesin geçiyor mu daha önce deneyen var mı?

Otto_Skorzeny
25-10-2015, 21:52
Takipteyim bende.

AlwaysFast
25-10-2015, 21:56
Ney bi bilgim yok ama saç için Esteworlde gidiyorum dövme sildirmek için gelenlerde var iş yapıyor heralde Ankarada'da vardır heralde Esteworld.

HONDA
25-10-2015, 23:37
Hastaneye gidip Cildiye bölümüne göründünüzmü hiç? Dr.ların çözüm yolunuda öğrenmek de fayda var

ZX-636R
25-10-2015, 23:40
çok özel değilse neden sildirmek istediğinizi sorabilir miyiz?

Draniela
26-10-2015, 07:28
İyi ki gazla çalışmıyorum yoksa ben de takipte olurdum şu an bu başlığı :)

çok özel değilse neden sildirmek istediğinizi sorabilir miyiz?

Eski bir kız arkadaşım takmıştı bir ara dövmeyi neymiş el ele tutuşunca bütün oluyormuş dövme :D

CRX
26-10-2015, 07:52
üstüne sevdiğin bişey yaptır bence hiç sildirme falan girme derim

suskunkral_21
26-10-2015, 08:01
Dövmene bak ve mürekkepsiz düşün ayni oyle olucak yada şöyle tarif edim eline bi kagit bi kalem al kagidi gelisi guzel karala sonra da silgiyle hafiften yavasca sil ve sonuc aynisi. Pek fazla bi degisiklik olmuyo yine yakindan baktiginda bariz belli oluyo tavsiyem ustune guzel birsey yap. Yapacagin seyide 50 yasindayken hayal et o yasa bile geldiginde bile itici durmamasi lazim

Sti_Ozan
26-10-2015, 08:51
Abi bu yolda sana onerebilecegim bi tavsiye yok,ama yerinde olsam sildirmem,pismanlik bile olsa bence baktikca,biseyi yapmadan once bikere daha dusunmen gerektigini hatirlatir,simdi diyebilirsin madem onerin yok niye yaziyosun,dusuncemi paylasmak istedim,dovme sildirme iside zor diyolar kolay gelsin.

AliGizda
26-10-2015, 10:08
Sildirme işlemleri genelde çok başarılı geçmiyor, önceden arkadaşların söylediği gibi izi kesinlikle kalıyor. Ameliyatla deriyi değiştiriyolar fakat o çok çok daha çirkin bi görüntüye yol açıyor. En güzeli sevdiğin bişeyle üzerini kapatman. Benimde sol parmağımda kız arkadaşımın ismi yazıyor, hala beraberiz ama yapan arkadaşım yaparken tribale çevirecek şekilde yapmıştı :) Bence üstünü kapattır, çok çok güzel şekilde kapatıyorlar. Sildirme işine hiç girme parana, acı çektiğine yazık.

lncdlt
26-10-2015, 10:18
eger dovmenin hali hazirda fotografini atarsaniz belki sildirmek yerine uzerine ekleme yaparak kapatmak icin yaratici fikir verebilecek arkadaslar cikar.

Draniela
26-10-2015, 10:20
Bizim bi arkadaş kafamdan büyük azrail dövmesi yaptırmıştı sırtına o geldi aklıma :D baktıkça ileride ne düşünür acaba :D

Draniela
26-10-2015, 10:21
Sildirme işlemleri genelde çok başarılı geçmiyor, önceden arkadaşların söylediği gibi izi kesinlikle kalıyor. Ameliyatla deriyi değiştiriyolar fakat o çok çok daha çirkin bi görüntüye yol açıyor. En güzeli sevdiğin bişeyle üzerini kapatman. Benimde sol parmağımda kız arkadaşımın ismi yazıyor, hala beraberiz ama yapan arkadaşım yaparken tribale çevirecek şekilde yapmıştı :) Bence üstünü kapattır, çok çok güzel şekilde kapatıyorlar. Sildirme işine hiç girme parana, acı çektiğine yazık.

Böyle yorumlar yazma valla bak sonradan görüyorlar :D yaşadım biliyorum hatunlar çok şeytan :D

KingoAtmo
26-10-2015, 14:19
Ben olsam bedenime lazer tutturmam, hasar verebilir belki kanser hücresini tetikler, cover yaptır, ben öyle yaptım

Le10ur
26-10-2015, 22:14
aslına bakarsanız gorunmesını ıstemıyorum artık gıttgım kısı tamamen gececgını soyledı elbet ız kalır da ne kadar yanı uzaktan bakınca gorunur mu veya cok yakından bakınca mı ustune cover yaptırmak mantıklı ancak aklıma bırsey gelmıyor yapılacak sey hakkında