PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Need for speed no limits

suskunkral_21
26-10-2015, 07:51
Merhabalar uzun zamandır oynuyorum. Bayağı araştırdımda hiç bir forum detay vermemiş kalkıp çalıntı yapıp oyunun ne olduğunu yapmak istemiyoruz bildiğiniz mobil bir yarış uygulaması oyunu ayrıcalıklı kılan tarafı gerçekçi olması online turnuvası olması ve uzun soluklu olması. Oyun basit yarislara katilarak tecrube(exp) kasiyosunuz bunun dahilinde her yaris icin farkli oduller veriyor modifiye parcalari para yada baska bir bonus veriyor adini bulamadim onlarlada arabanin boyasi spoileri felan degistiriyorsun. Suan seviyem 35 ve suana kadar edindigim tecrubeler sayesinde henuz yeni baslayanlar icin soyluyorum asla paralarinizi harcamayin ne gold nede cash modifikasyon parcalarinizi her araca uygulamayin suan bende subaru brz var 600 rpm ve gelen kaliteli diferansiyel lastik motorlari kullanirken kesinlikle freeyi secmeyin yoksa eskisini satiyo baska bi araba ya takamazsiniz. En fazla arabanin dengi kadar parca takabilirsiniz mesela arabaniz 2 yildizsa 2 yildiz motor takarsiniz 3 yildiz motor istemez. Ve tavsiyem bedava acilan kutulari kacirmayin ve oyunun ilk baslarinda imprezayi almaniz cok buyuk avantaj saglayacaktir. Varsa sorulariniz tecrubeleriniz bu konu altinda toplanalim