PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Golf 7 R istanbul park 25-10-2015

olivera7
26-10-2015, 09:59
selamlar aracı yeni aldım 1.xxx km de daha herşey stock araçta tamamen iddasız aracı tanıma amaçlı bir gündü benim için nankang semi slick takıp çıktım yol tutuş fena değildi ama cup 2 bulur bulmaz alıcam yeni sezonda 2. seansta lastikler bıraktı biraz kendini bu video 2. seanstan 2.35 yaptıgım video videonun devamında 2.32.xx li bir süre yaptık ama go pronun şarjı bitmiş turun ortasında artık yeni sezona daha iyi sürereler yapma hedefi koyduk bazı geliştirmelerle :)

bu arada videonun 2. dk sına kadar falan ilk tur oldugu için yavaş gittim sonrasında hot lap atıyorum

https://www.youtube.com/watch?v=_E0uS2pEn_A

Mehmetmert
26-10-2015, 10:07
Araba hic onden kaymamis ya,birde girtlakmis sanirim kazasiz belasiz kullanin :)

Karakuş
26-10-2015, 10:11
Düşündüğüm bir araçtı, referans oldu. Tebrikler. Ayrıca kaskınızı kıskandım, çok güzel:D

olivera7
26-10-2015, 10:18
Düşündüğüm bir araçtı, referans oldu. Tebrikler. Ayrıca kaskınızı kıskandım, çok güzel:D

teşekkürler :) aracın daha potansiyeli var görüldüğü gibi çok hızlı değildim pist üzerinde daha gideri var yani :D

Can's
26-10-2015, 10:18
Aracı tanımak adına çıktığın halde bence güzel süre yegenim sen drag kovala bunlar pek bize göre degil :)

olivera7
26-10-2015, 10:37
Aracı tanımak adına çıktığın halde bence güzel süre yegenim sen drag kovala bunlar pek bize göre degil :)

kuzen olsun yenilik iyidir :D seneye gelişir süre biraz daha :D

MK8800
26-10-2015, 11:15
Oncelikle hayirli olsun sanirim istanbuldan euro bazinda ilanda olan onyx beyazi araci almissiniz 2 ay once bende alirken neredeyse butun ilanlara bakmistim :D zorlanmadan suruse ragmen aracin her sarta adaptif olabildigini gosteren guzel bir video olmus . Sonrasi icin track spec ya da baska uygulamalar yapmayi dusunuyor musunuz?

olivera7
26-10-2015, 11:24
Oncelikle hayirli olsun sanirim istanbuldan euro bazinda ilanda olan onyx beyazi araci almissiniz 2 ay once bende alirken neredeyse butun ilanlara bakmistim :D zorlanmadan suruse ragmen aracin her sarta adaptif olabildigini gosteren guzel bir video olmus . Sonrasi icin track spec ya da baska uygulamalar yapmayi dusunuyor musunuz?

yok benimki mavi tek kapı olan ya orda bir kaç tane vardı ondan karıştı heralde :D bayramdan önce aldım general otodan . aynen zaten hem günlük hemde trackday için aldıgım bir otomobil oldu motor ile alakalı yazılım+ dp + intercooler pist için yeterli olucaktır beyin kilitli kırılmasını bekliyorum :) yürüyen içinde sway bar , yay olursa belki adaptif şasi ile uyumlu coilover alabilirim (tabi bu çok pahalı şu anda belki ona girmem) güzel lastikle iyi süreler yapabilicegini düşünüyorum arabanın

Mehmetmert
26-10-2015, 11:27
VWRacing yayları adaptif şasi ile uygun tek yaylar olması lazım,daha ucuza ve uyguna kapatılabilir diye düşünüyorum adaptif coilovera göre tabi :)

olivera7
26-10-2015, 11:29
VWRacing yayları adaptif şasi ile uygun tek yaylar olması lazım,daha ucuza ve uyguna kapatılabilir diye düşünüyorum adaptif coilovera göre tabi :)

H&R inda uyumlu olanı var diye biliiyorum ama tam emin değilim tabi yavaş yavaş yapıcam parçaları :)

Batum
26-10-2015, 12:50
maşallah güzel sonuçlar.

majesty
26-10-2015, 14:16
kesinlikle KW almalısın variant 3 ddc adaptable.

çok memnunum bilgine

scirocco 2.0 tsi

5500
26-10-2015, 14:28
maşallah.. kaskınızda güzelmiş bu arada :)

63owen63
26-10-2015, 15:20
Güray, maşallah kardeşim, keyifli olduğundan emindim ama burdan daha güzel görünüyor, çıkacak çok süre var tabi ki :)
Daha iyi noktalara getireceginden hiç şüphem yok.
coil ,cooler, sway bar vs konularını gerçekleştirecegin vakit görüşelim mutlaka, yardımım dokunabilir :)

levent
26-10-2015, 16:22
Copilot olarak ben de yorum yapayım:)

Maşallah öncelikle Güray kanka, şu haliyle konuştuğumuz gibi 2.29 zor değil gelecektir illa ki tek kişi ve piste alışarak.
Piste devam iyidir pist :D

Mehmet yazmış nerdeyse hiç kafadan kaymıyor gibi diye ama videoda hakkaten hiçbirşey hissedilemiyor, 2.32 gelen turda 8. Virajda kafa açılınca halıdan döndük mesela, gopro yetişememiş oraya maalesef:) fakat genel olarak gayet başarılı araç denge tutuş fren güç olarak baktığımızda olaya :)

Sarı bayrak sallandı 2.35 ve 2.32 lik turlarımızda harrys de onun uyarısını tam tur sonunda çıkarınca iki turun süresini toplam olarak aldı maalesef, pbox dan bakılınca tam değerler gelecektir sanıyorum :)

Sway bar ile baya baya iyileşir kanka, yeni sezonu iple çekicez artık aralık ayında güneş olmazsa :)

Can's
26-10-2015, 16:53
Golfle gulfle ne isin var yegenim cikar porsu onunla gazla ;):cool:

olivera7
26-10-2015, 17:16
maşallah.. kaskınızda güzelmiş bu arada :)

teşekkürler:)

Güray, maşallah kardeşim, keyifli olduğundan emindim ama burdan daha güzel görünüyor, çıkacak çok süre var tabi ki :)
Daha iyi noktalara getireceginden hiç şüphem yok.
coil ,cooler, sway bar vs konularını gerçekleştirecegin vakit görüşelim mutlaka, yardımım dokunabilir :)

aynen kanka zzaten kontak halinde oluruz artık mutlaka pist günlerine beraber gidip gelicez anlaşılan :)

Copilot olarak ben de yorum yapayım:)

Maşallah öncelikle Güray kanka, şu haliyle konuştuğumuz gibi 2.29 zor değil gelecektir illa ki tek kişi ve piste alışarak.
Piste devam iyidir pist :D

Mehmet yazmış nerdeyse hiç kafadan kaymıyor gibi diye ama videoda hakkaten hiçbirşey hissedilemiyor, 2.32 gelen turda 8. Virajda kafa açılınca halıdan döndük mesela, gopro yetişememiş oraya maalesef:) fakat genel olarak gayet başarılı araç denge tutuş fren güç olarak baktığımızda olaya :)

Sarı bayrak sallandı 2.35 ve 2.32 lik turlarımızda harrys de onun uyarısını tam tur sonunda çıkarınca iki turun süresini toplam olarak aldı maalesef, pbox dan bakılınca tam değerler gelecektir sanıyorum :)

Sway bar ile baya baya iyileşir kanka, yeni sezonu iple çekicez artık aralık ayında güneş olmazsa :)

Kanka aynen canla konuştum oda videoyu izledi yumuşak kullanıosun dedi bende dedim o kadar yumuşak değil aslında :D videodan anlaşılmıyor gerçekten limitte kullanmadık ama yinede sokakta gezer gibi değildi yani :D

Golfle gulfle ne isin var yegenim cikar porsu onunla gazla ;):cool:

hahaha kuzen onu garaja yalnızlıga terk ettim seneye yaza çıkar :D :D