PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Scirocco GTS - İstanbul Park 2:45.25

iynn-RS
26-10-2015, 12:29
Ilk pist deneyimim. Arac tamamen stock 1.4 tsi dsg . Sadece leon cupra ici aldigim , bos duracagina takalim dedigim whiteline sway bar ve motor kulak dolgusu var. Lastikler yine fabrika cikisi pirelli cinturato p7. Iyi seyirler.

https://youtu.be/cidkJvHjTjc

barisy
26-10-2015, 12:44
gayet güzel sürmüşsünüz. tebrikler.

Mehmetmert
26-10-2015, 12:45
Stock motor ve high performance olmayan pirelli p7lerle sure bence cok guzel.Pirelliler zaten bitmiyor pistten sonraki durumu nasildi? Gerci cok ciyak ciyak ses yok tutmusa benziyor yada siz cok limitlere gelmediniz.Cok temiz bir surus olmus :)

CRX
26-10-2015, 12:52
pist ne güzel bomboşmuş :)

iynn-RS
26-10-2015, 13:03
Tesekkurler.Hem limitleri cok zorlamak istemedim fren ve lastikler bitmesin diye hemde zora geldiğinde lastikler cok birakiyor süre kotulesiyordu. Benim ve aracin limiti ilk surus icin buydu sanirim.lastiklerde hic bisey yok :)

Piste en arkalarda ciktim. Ilk turda hic basmayinca onum baya boşaldi. Hizli araclar yetisti fakat onlarinda gelip gecmesi bir oluyor :)

bason
26-10-2015, 13:27
Maşallah keyifliymiş... GTS nin normal modellerden farkı ne oluyor?

iynn-RS
26-10-2015, 13:54
Maşallah keyifliymiş... GTS nin normal modellerden farkı ne oluyor?
Scirocco'nun özel ve makyajlanmış modelidir. 1.4 litrelik TSI benzinli motora ve 7 ileri DSG şanzımana; üzerinde siyah-kırmızı çizgilere, GTS için özel olarak tasarlanmış ön-arka tamponlara ve yan eşiklere; difüzör ve ön çamurluklara yerleştirilen GTS logolarına, kırmızı yan aynalara, parlak cilalı ve siyah kontörlü 18'' “Thunder” alüminyum alaşım jantlara, parlak siyah krom egzoz çıkışlara, siyah-kırmızı renkli iç mekana, golf topu şeklinde tasarlanan vites topuzuna sahiptir. [3]

Wikipedia alinti...

Zero
26-10-2015, 14:00
Çizgileri çok beğendim ilk sürüş için harika çalışmışsın. Daha agresif bir sürüş ve agresif sürüşün getirdiği çizgi bozulamalarını dengeledikçe süre hızla inecektir. Tebrikler ..

mrbars
26-10-2015, 14:22
Çizgi şiir gibi.
Zeki'nin dediği gibi, çizgiyi fazla bozmadan biraz daha agresif ve limitlere taşırsan süre ciddi iyileşir.

snrk
26-10-2015, 19:59
Çok temiz bir çizgi olmuş. Tebrikler.

iynn-RS
26-10-2015, 20:42
Tesekkurler yorumlar icin.

bason
26-10-2015, 20:44
Scirocco'nun özel ve makyajlanmış modelidir. 1.4 litrelik TSI benzinli motora ve 7 ileri DSG şanzımana; üzerinde siyah-kırmızı çizgilere, GTS için özel olarak tasarlanmış ön-arka tamponlara ve yan eşiklere; difüzör ve ön çamurluklara yerleştirilen GTS logolarına, kırmızı yan aynalara, parlak cilalı ve siyah kontörlü 18'' “Thunder” alüminyum alaşım jantlara, parlak siyah krom egzoz çıkışlara, siyah-kırmızı renkli iç mekana, golf topu şeklinde tasarlanan vites topuzuna sahiptir. [3]

Wikipedia alinti...

Yay, amortisör, fren filaan değişiklik yok yani, sadece görsel... Maşallah çok güzelmiş...

KVNC
26-10-2015, 22:34
Ben dedim aga, cizgi guzel hiz az :) bilegine saglik bro..

erh
27-10-2015, 10:11
Tebrikler TIC RS ibo :) Cok guzel cizgi olmus.. Bu aracla dha fazla ugrasmayacagından pisti gormek acısından da guzel tecrube olmus.. diger sureleri diger araclarında gormek istiyoruz :D

iynn-RS
27-10-2015, 10:44
Ben dedim aga, cizgi guzel hiz az :) bilegine saglik bro..

Eyvallah hacim ;)

Tebrikler TIC RS ibo :) Cok guzel cizgi olmus.. Bu aracla dha fazla ugrasmayacagından pisti gormek acısından da guzel tecrube olmus.. diger sureleri diger araclarında gormek istiyoruz :D

Aynen haci pisti gormus olduk . Kismet Rs e artik :)

Ertug_T.
27-10-2015, 11:03
Cok guzel donmussun ibo masallah :) canavar rs i sal piste haketti valla :)

Batum
27-10-2015, 11:55
maşallah güzel turlar

alicancalis
27-10-2015, 12:55
Eline sağlık İbo, çizgin gerçekten çok iyi.

Umut
27-10-2015, 21:32
İbo çizgin gayet güzel, çok yumuşak sakin kullanıyosun boğuşmuyosun araç ile, virajlara taşıdığın hızlar arttıkça çizgi yakalamak daha da zorlaşacaktır. Ama tebrik ediyorum stok araç yol lastiği güzel süre.

iynn-RS
28-10-2015, 14:00
Cok guzel donmussun ibo masallah :) canavar rs i sal piste haketti valla :)

Tesekkurler ertug. Kismet olursa Rs le gidecegiz bir sonrakine.

Eline sağlık İbo, çizgin gerçekten çok iyi.
Tesekkurler alican abi.

İbo çizgin gayet güzel, çok yumuşak sakin kullanıyosun boğuşmuyosun araç ile, virajlara taşıdığın hızlar arttıkça çizgi yakalamak daha da zorlaşacaktır. Ama tebrik ediyorum stok araç yol lastiği güzel süre.

Tesekkurler umut. Clio Rs ile girecektik piste ve cekici ile gitmesi gerekiyordu.Yagmur olasılığı olunca o riske giremedik.
Rs le tekrar yeniden baslamis olacaz , ayni cizgiyi onda yakalayabilecekmiyiz bilmiyorum ama rocco dan daha donanimli olacak pist icin .

yusuf yılmaz
28-10-2015, 14:17
güzel süre bu araç için tebrikler

KVNC
28-10-2015, 20:50
Kumtel elektrikli soba ve biraz vizyon ile daha iyileri olabilir lol
Kameranı daha çok pist görmüş hatta rolling görmemiş bir gopro ile değiştirmeni tavsiye ederim..