PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : The makİna | nissan 350z

Buğra A.
27-10-2015, 08:13
Herkesin ilgisine öncelikle çok teşekkür ediyorum. Hepimizin sayesinde THE MAKİNA, 6 günde 85.000'e yakın izlenme aldı. YouTube Trend Türkiye'de ilk 50'ye girdi. Sizlere minnettarım, saygılarımla selamlıyorum.

Bu bölümde ki konuğumuz; Aren Özgür'ün sahip olduğu NISSAN 350Z otomobil, yani nam-ı diğer İzzet.

Videoyu izledikten sonra, videonun altına yorum yapmayı ve videoyu beğenmeyi lütfen unutmayalım.

http://www.youtube.com/watch?v=iGknqxF6Dbw

Sırada ki bölüm çekimlerini Allah izin verirse bu hafta gerçekleştiriyorum. Yakın zaman içerisinde garajlara ve atölyelerede girmeye başlayacağız.

Berkan
27-10-2015, 08:20
demin otoparkta gördüm yeni koydun heralde. Valla enfes olmuş herzamanki gibi elfrenine ayrı güldüm soguk havalar kıc ısıtmaya ayrı :D

Ahmet.S
27-10-2015, 08:24
Ellerinizer sağlık inşallah emeklerinizin karşılığını en güzelde şekilde alırsınız.

by_hayali
27-10-2015, 08:26
Allahuekber :) Buğra yine efsane olmuş kardeşim ellerine sağlık :D
izzete ve Aren'e ayrı maşallah :D

mannerboy
27-10-2015, 08:28
makinalar çok iyi ya :D video güzel olmuş aren röportajı seven adam onu biraz daha konuştursaydın aslında 350z yi bigün kaçırıcam

PiscocuK
27-10-2015, 08:31
tebrikler Buğra çok güzel bir çalışma olmuş gerçekten..kasıntısız bizden biri gibi tüm yorum ve açıklamalar :)
sen iki video daha paylaş Türkiye'de modifiye denilen şey sevilir yemin ederim :)

Kekuti*
27-10-2015, 08:32
Eline saglik Bugra. Aren konusmayi sever aslinda susturmussun ahhahaha..

El frenine dokunmayaydin iyiymis :D :D

Ellerine saglik, tarafimdan 3 kere izlendi

Berkan
27-10-2015, 08:35
birisi en güzelini demiş youtube yorumlarda haklıda valla :D :bravo:

Ali Mert Özsoy 26 dakika önce
Doğan SLX çekse izletir

ecz_murat
27-10-2015, 08:39
ahaha...iki güzel insan,emek verilmiş efsane machine,aradada tatlandırıcılar daha ne olsun ellerinize sağlık.

CRX
27-10-2015, 08:41
kızlar çok iyi olmuş yaa hahahaha :D

Molev
27-10-2015, 08:41
Vites kolu hakkında ne düşünüyosunuz ? :D

Diyadin
27-10-2015, 08:47
Buğra ellerine sağlık kardeşim
Aracın kalitesine diyecek bişey yok

Çok beğendim MAŞALLAH !

Can's
27-10-2015, 08:50
Çok keyif aldım izlerken herkesin kesinlikle keyifle izleyeceğini düşünüyorum o el freni efsaneydi :D

MK8800
27-10-2015, 09:02
Tuşa basınca patlama efsaneydi iyi güldüm :D Devamında aren abim cam filminin neden 5 numara olduğunu anlatsın :D

MertSerhanÖ.
27-10-2015, 09:56
Eline emeğine sağlık yine harika olmuş:) Arayı fazla uzatmadan mümkün oldukça sık sık the makina serisinin devamını bekliyoruz.:)

Day Walker
27-10-2015, 09:58
ellerine sağlık Buğra :) İzzetede kocaman bi Maşallah diyelim :)

Ayrıca youtube de o beğenmeyen 7 kişi kim onu merak ettim.

MK8800
27-10-2015, 09:58

Takla atan 350z sahipleri :D :D :D

glockevo
27-10-2015, 10:06
ellerine saglık izlerken çok keyif aldım...

turbo&quattro
27-10-2015, 10:06
Bayanlarla olan vites, el freni vs... muhabbeti bence gereksiz olmus abaza tayfanin yazacaklari sacma sapan yorumlari simdiden merak ediyorum.

Her hafta devami gelsin hatta mumkunse burayada gel bizlerinde araclarini cek :D

Ellerine saglik.

Day Walker
27-10-2015, 10:10
Takla atan 350z sahipleri :D :D :D

ajhhha bak bu aklıma gelmemişti :hehe:

cosekar
27-10-2015, 10:12
Süper olmuş, elinize, emeğinize sağlık, devamını bekliyoruz.

Day Walker
27-10-2015, 10:12
Bayanlarla olan vites, el freni vs... muhabbeti bence gereksiz olmus abaza tayfanin yazacaklari sacma sapan yorumlari simdiden merak ediyorum.

Her hafta devami gelsin hatta mumkunse burayada gel bizlerinde araclarini cek :D

Ellerine saglik.

yaa bende o muhabbetlere bişey yazcaktım sonra dedim ki kim ne yazarsa yazsın Areni nasıl olsa susturamazlar :D

shumi
27-10-2015, 10:29
aren aracına kocaman bir maşallah,buğra sende döktürmüşsün yine...çok beğendim,mükemmel olmuş ellerinize sağlık beyler :)

XoR
27-10-2015, 11:11
Video süper eline sağlık Buğra :)

Mekan kullanımı için vezneye bekleniyorsunuz Aren bey :D sen arabayı park edeceksin diye bu otel bütün hız tümseklerini feda etti söktü :D

Umut_Akkuş
27-10-2015, 11:25
yine çok güzel bir iş çıkmış ortaya abi maşallah.

OrcunInce
27-10-2015, 11:30
Buğra ellerine sağlık, geçenkini de sözlükte paylaşmıştık bunu da paylaşıyorum izninle.

Güzel makina'lı günler :)

peace
27-10-2015, 11:35
sıkılmadan izlettiriyo benim için en önemli kriter. Elinize sağlık

aramulusoy
27-10-2015, 11:35
ehem kem küm vesselam başarmış adam ;)

SULTANOGLU
27-10-2015, 11:36
muhteşem olmuş :D

hatta kahkaha attım :D

- şu tuş ne işe yarıyor ? Bas bas
- Allahuakber Güüümm....

CNR
27-10-2015, 11:44
arabanın anasını s.... kısmı kopardı beni :D m4 te efsaneydi bu da efsane elinize sağlık heyecanla takipteyiz :)

Canselmo
27-10-2015, 11:48
Cok cok iyi bugra , cekim kurgu ve sohbet gercekten efsane başarıların devamını dilerim..

Cekim yaptıgın kamera lens ekipmanı merak ettım acıklarsan sevinirim galiba slider da kullanıyorsun.

onursumer
27-10-2015, 11:48
Valla eline saglik harika olmus

Bence videolarina ingilizce alt yazi koymalisin , izleyici kitlesinde artis kesinlikle olur

mannerboy
27-10-2015, 11:50
hatunları takip eden varmı bende telefon bozuk tekip edemedim

phantom
27-10-2015, 11:55
jantlar orijinal mi replika mı?

HUSNU
27-10-2015, 12:00
Ellerinize emeğinize sağlık . Süper bir çalışma olmuş

Berkan
27-10-2015, 12:06
Aren gerekli yazıyı otopark.com a nede güzel yazmış heralde daha net anlatılamazdı bir konu :)

*AddO*
27-10-2015, 12:17
Sektörün geliştiğini görmek güzel, tebrikler :)

Ers
27-10-2015, 12:19
Her ne kadar , videonun tarzını beğenmesem de.
Maalesef ülkemizde dikkat çekmek için bunları yapmak gerekiyor.

Mehmetmert
27-10-2015, 13:10
Video cok guzel olmus ya surekli tebessum kaliyor yuzunuzde :) Devamini sabirsizlikla bekliyoruz artik :)

BARR
27-10-2015, 13:23
Hatunlu kısım kısa tutulabilir, arabanın yürümesi ile ilgili farklı çekim ve/veya drift sahnesi konabilirmiş.

Onun dışında gayet başarılı yine.

aramulusoy
27-10-2015, 13:30
Her ne kadar , videonun tarzını beğenmesem de.
Maalesef ülkemizde dikkat çekmek için bunları yapmak gerekiyor.

abi küfre ve hatunlara takıldıysan, yurtdışı videoları izle adamlar resmen modifiyeli konulu fake taxi gibi videolar yapıyorlar bizim çocuklar yine insaflı. Görsel olarak arabaların yakışıklı olması çoğunluğun genç ve erkek olması işin içine hatunlarıda katıyor. Adama fazla yüklenmeyin :)

mannerboy
27-10-2015, 13:41
pilavlı mevlüt okutmalıydı bence bu arabanın tarzı ona uygun hey allahım ya :D

Kutluhan
27-10-2015, 13:42
video çok güzel muhabbetlerde tam yerinde, kızların beyin terk :D

aramulusoy
27-10-2015, 13:48
pilavlı mevlüt okutmalıydı bence bu arabanın tarzı ona uygun hey allahım ya :D

gelecek çekimler eyüp sultan'da ;)

GuneyOnur
27-10-2015, 13:59
Çok iyi olmuş fakat bir drift sahnesi gerçekten beklenildi.

MeRtCaN
27-10-2015, 14:04
Bugra harıka gıdıyor
severek ızlıyorum vıdeoları

devamını beklıyoruz :)

Wankel Batu
27-10-2015, 14:10
yine mükemmel bir is cikmis tebrikler valla isiniz zor her videoda is iyi olunca beklenti artiyor birde techturkey 10 yil bulusmasina gelmeyi düsünüyormusunuz sizinle tanismak cok isterim

Serkan_UR
27-10-2015, 14:10
Ellerine sağlık Buğra,Araçta 10 numara Maşallahh...Kurgu İzlettiriyor tebessüm ettiriyor :)Tebriklerrr

Arenimo
27-10-2015, 14:24
Herkesin güzel yorumları için ayrı ayrı teşekkür ederim , otoparkcom'a da 2 yorumda bulundum özet olarak Buğra güzel işler çıkarıyor ve kimisi kaldıramıyor kimisi otopark com un platformuna yakıştırmıyor ama bunun yeni bir prodksyon olduğunu kestiremiyor ,

Videoda tarzımı da az çok bilirsiniz çok daha fazla geyik olacaktı ama Buğra da yorumlardan biraz bıktı aslına bakarsanız , izzetin zaten araç videosunu hazırlıyor yakın zamanda izleriz ,

herkesin ortak değindiği nokta neden gazlama yanlama yok diye malsef ülkemizde bazı karakterler sırf bu işleri kovalıyor üstüne bir de Buğraya ilk videodan tutulanlar trafiğe şikayet ediyor bu durumda Buğra beni riske etmedi biz de soft bir video ile karşınıza çıktık :D

aracı aslında baya anlatıyoruz ama Buğra oraları pek kullanmadı sonuçta bu iş show business , o da bu işi biliyor kız , geyik reyting ve hit alıyor :D ayrı bir zamanda aracı anlattığımız bir video hazırlarız , nasıl olsa kökü biz de

:D keyfli seyirler

buda.pest
27-10-2015, 15:29
Önce m4,sonra İzzet.Bence videolar ayrı bi trend oldu bu şekilde devam etsin hiç değişmesin eğleniyoruz bildiğin :)
Mümkünatı varsa kızları foruma üye yapabiliriz ama :))

F.KARACA
27-10-2015, 15:40
Yine yeniden tebrikler video herzamanki gibi mükemmel :D ama biraz daha uzun olabilirdi veya gazlama filan :) aren abinin dediği gazlamali videoları şimdiden bekliyoruz o zaman :D

arabasızadam
27-10-2015, 15:41
Eline sağlık güzel olmuş.

b.ustaoglu
27-10-2015, 16:00
video çok iyi :) izletiyor güldürüyor. kızlar olmasa olurmuydu bilemedim. olması rahatsız da etmedi ama arada kaldım o konuda. ama kızlarla olan muhabbet de ayrı komikti :)

qatrio
27-10-2015, 18:09
m4 videosu daha komikti sanki daha hoşuma gitmişti

Arda_7
27-10-2015, 18:44
Hocam videolar güzel içerik biraz dolu olsa güzel olurdu. Kız olayı reyting Vs tamam ama o kısım içi çok boş olmuş. Videolarının konsepti hakkında tam net olarak fikir edinemedigim için böyle bir yorum yaptım. Sıradaki videoyu bekliyoruz. Kolay gelsin.

Buğra A.
27-10-2015, 18:57
arkadaşlar lütfen kusuruma bakmayın. telefonum susmadı, mesajlar vs... derken bilgisayar başına oturamadım. tek tek cevaplıyorum inşallah.

demin otoparkta gördüm yeni koydun heralde. Valla enfes olmuş herzamanki gibi elfrenine ayrı güldüm soguk havalar kıc ısıtmaya ayrı :D

evet, salı'dan salıya yetiştirmeye çalışıyorum. teşekkür ederim :)

Ellerinizer sağlık inşallah emeklerinizin karşılığını en güzelde şekilde alırsınız.

teşekkür ederim. amin, inşallah.

Allahuekber :) Buğra yine efsane olmuş kardeşim ellerine sağlık :D
izzete ve Aren'e ayrı maşallah :D

teşekkür ederim. İzzet ve Aren 1 tanedir :)

makinalar çok iyi ya :D video güzel olmuş aren röportajı seven adam onu biraz daha konuştursaydın aslında 350z yi bigün kaçırıcam

:D makinalar ateş ediyor. teşekkür ederim. ya Aren çok konuştu aslında :) hatta keserken baya bir saydırdım Aren'e :D ama işte az-öz mantığı bende ki.

tebrikler Buğra çok güzel bir çalışma olmuş gerçekten..kasıntısız bizden biri gibi tüm yorum ve açıklamalar :)
sen iki video daha paylaş Türkiye'de modifiye denilen şey sevilir yemin ederim :)

teşekkür ederim, bunları duymak gerçekten çok güzel. zaten mutlu oluyorum, ayrı bir heyecan kaplıyor içimi :) zaten dün Elnur ile başımıza çok garip bir şey geldi, başkomiser tebrik etti ve gitti. inanamadık.

Eline saglik Bugra. Aren konusmayi sever aslinda susturmussun ahhahaha..
El frenine dokunmayaydin iyiymis :D :D
Ellerine saglik, tarafimdan 3 kere izlendi

teşekkür ederim :) Aren'i susturdum valla, yalan yok :D aga adam makine gibi, çok hızlı anlatıyor. lan dur diyorum, yok abi adam konuşuyor hala :D saolsun, kızlarla sohbet sırasında karışmadı :D Aren kızma he, seviyorum seni kardeşim :D

ya bakma aslında kızlar varya hasta o tip muhabbetlere. el freni, vites diyorum hemen gülüyorlar ki yemin ediyorum ne izlediyseniz o :) hiçbir hile yok.

Buğra A.
27-10-2015, 19:01
birisi en güzelini demiş youtube yorumlarda haklıda valla :D :bravo:

adam o ya :)

Eline emeğine sağlık yine harika olmuş:) Arayı fazla uzatmadan mümkün oldukça sık sık the makina serisinin devamını bekliyoruz.:)

teşekkür ederim. salı'dan salıya var öyle bir plan, Allah büyük, inşallah :)

ahaha...iki güzel insan,emek verilmiş efsane machine,aradada tatlandırıcılar daha ne olsun ellerinize sağlık.

kızlar çok iyi olmuş yaa hahahaha :D

Buğra ellerine sağlık kardeşim
Aracın kalitesine diyecek bişey yok
Çok beğendim MAŞALLAH !

Çok keyif aldım izlerken herkesin kesinlikle keyifle izleyeceğini düşünüyorum o el freni efsaneydi :D

teşekkür ederim :)

Tuşa basınca patlama efsaneydi iyi güldüm :D Devamında aren abim cam filminin neden 5 numara olduğunu anlatsın :D

teşekkür ederim. adam anlattı aslında da herhalde 5 dk. sürmüştür di mi Aren :D

_driver_
27-10-2015, 19:09
00:16 ve 00:25 arası küçük bir yan beklemedim değil izzetten :) yine güzel bir video çıkartmışsın ortaya. patlama sahnesi de ayrı güldürdü. Devamını bekliyoruz eline sağlık

Buğra A.
27-10-2015, 19:09

teşekkür ederim. ya onlar zaten hep bilindik tipler, haset insanlar, çekemeyenler... görüyorlar Aren kardeşimizin şeklini, ortamını, vay şerefsiz diyorlardır :) gerçi banada tutulanlar var, tutulsunlar abi. herkesi herkes sevecek diye bir kaide yok. ben işimi yaparım, dalgama bakarım bu kadar basit.

ellerine saglık izlerken çok keyif aldım...

Süper olmuş, elinize, emeğinize sağlık, devamını bekliyoruz.

aren aracına kocaman bir maşallah,buğra sende döktürmüşsün yine...çok beğendim,mükemmel olmuş ellerinize sağlık beyler :)

Ellerine saglik.

abi makaradayız, biliyorsun az çok. zaten o muhabbeti bilerek yapmadım aslında, o an o şekilde ilerledi, bende bozmadım durumu :) abaza tayfa zaten neler-neler yazıyor, anlıyorum seni. hatta kızın birisine mesaj atmışlar, yok şu marka-model otomobilim var, gel takılalım, şey ederiz falan.

yorumlar zaten değişik ama şu an %25 iyi yoruma dönme var. yani eksi yorum yapanlar artı yorum yapmaya başlamışlar. bu beni mutlu etti.

abi zaten oraya bir gelebilsem yerleşirim de, imkanım yok işte. kafayı bozucam bir gün, giricem benzin istasyonuna çalışıcam orada, yakındır :)

teşekkür ederim değerli yorumun için.

Video süper eline sağlık Buğra :)
Mekan kullanımı için vezneye bekleniyorsunuz Aren bey :D sen arabayı park edeceksin diye bu otel bütün hız tümseklerini feda etti söktü :D

teşekkür ederim :) ya abi, adam zaten varya evi gibi kullanmaya başlamış. geçen güvenlik müdürü geldi, makinaları bir çalıştır kulağımızın pası silinsin diyor. utanmasa Paris Hilton'la gezecek :D

ozmert
27-10-2015, 19:13
vimeo günlerindeki gibi olsa keşke herşey azmı izledik by megane the doctor civic mur99 çok güzel videolardı kalite aynı kalite eline emeğine sağlık. Keşke otopark.com çatısı altına girmeseydin kendi kanalından devam etseydin. Hem kitlesi gereksiz "elitçilik" oynuyor hemde bu platformu oluşturan insanlar şahsi görüşüm olacak ama samimi gelmiyorlar bana. Testlerinden tut sohbet ettikleri videolara kadar birbirlerinin laflarını bölüyorlar vs.. umarız aynı şekilde serinin devamı gelir tekrardan emeğine sağlık.

Safran
27-10-2015, 20:14
Sizi rıddım'dan biliyorum güzel işler çıkartıyorsunuz tebrik ederim.Yalnız m4'e göre bu video daha sönük kalmış biraz daha aksiyon beklerdim açıkcası yine elinize sağlık.

aslanneron
27-10-2015, 20:26
gerçekten gene yıkılıyor araya giren patlama sahnesi falan eline saglık ama bnde diğer kişiler gibi konu izzet olunca dedim aha ufaktan yanlamalar gelir :D :D

gelmedi ama genede o sohbet muhabbet yetti :bravo::bravo::icon_rule

Chn53
27-10-2015, 20:56
ilk video 6 günde 82bin izlenmiş bakalım 6 günde kızların instagram profili kaç takip alıcak :D

Draniela
27-10-2015, 21:06
Çok beğendim ya :D acayip güldürdü yalnız tebrik ederim devamını dört gözle bekliyorum :)

csayin
27-10-2015, 21:07
otopark ta yorum yaptım ama burayada yazayım gercekten çok basarili is olumsuz yorumlara saygı çerçevesinde yaklaşımın, yorumlarında kendince hakaret etmeye calışan amiplere verdigin cevaplar senin kalitendir Buğra reis. insanımızda maalesef uzayan kol benden yana demek maşallah demek yok hemen bi hasetlik yok video küfürlü de yok araba baba parasıdır da yok kadınlara hakaret edilmişte. ya arkadas baksana isine milletin malına emegine hasetlik etme calis cabala Allah'tan iste. böyle adamların varlığı can sıksada emeğe saygı gösteren insanlar hep emek gösterenin yanında olacaktır. daha daha iyileri gelecek inşallah.

bu arada aksiyon dozajlamasini yeterli buldum sayılır çıtırdan ufak tefek olaydı iyiydi ama 5 para etmez haberlerede malzeme vermemeniz doğru. yinede m4 deki kadar olsun bari bizde insanız :D

westalim
27-10-2015, 21:48
buğra abi ben şunu anlamıyorum bu araç izzet çekimler çok daha fazlaymış edit'i bol tutmuşsun. m4 de drift'i kötüleyen yorumlardan bıktın ve gazlama yanlama koymamışsın haklı olarak buda belki dediğin iyi yorumlara dönme olayını arttırdı fakat şu var otopark.comu takip ederim m4de boş yolda yapılan şeyi kötü yorumlarda bulunan kişiler otopark.coma ait diğer test videolarındaki şehrin içindeki gazlamalara neden bu kadar tepki koymuyolar o süratlerde can riski daha fazladır. ama millet m4 de kötü yorumlarda bulundu buda izzetin gazlama karelerine olumsuz yansımış.ben izzetin o ilk trailerı cıktı ya 30 saniyelik aylar önce sesini dinleyip durdum videoyu ilk açtığımda bi umut gazlama seslerini görüntülerini sabırsızca bekledim ama göremedim sen daha iyi bi karar vererek böyle bi konseptte devam ediyosun çok güzel çokta begendim acıkçası ama aklıma şu geliyo bu tabiri caizse yorumlara karşı softcore olan video izzette mi olmalıydı sorusu aklıma geliyo ? yoksa biz izzeti hardcore bi videoyla bekliyoduk. uzun oldu kusura bakma inşallah anlatabildim kenidimi. emeğine sağlık... aren abiyide bolca dinlemek isteriz...

Buğra A.
28-10-2015, 00:16
yine çok güzel bir iş çıkmış ortaya abi maşallah.

sıkılmadan izlettiriyo benim için en önemli kriter. Elinize sağlık

ehem kem küm vesselam başarmış adam ;)

teşekkür ederim.

Buğra ellerine sağlık, geçenkini de sözlükte paylaşmıştık bunu da paylaşıyorum izninle.
Güzel makina'lı günler :)

teşekküre derim. hangi sözlük? tabi ki, nerede istiyorsan. mutlu olurum :)

muhteşem olmuş :D
hatta kahkaha attım :D
- şu tuş ne işe yarıyor ? Bas bas
- Allahuakber Güüümm....

teşekkür ederim :) ya abi o hep aklımdaydı, bugüne kısmet oldu.

arabanın anasını s.... kısmı kopardı beni :D m4 te efsaneydi bu da efsane elinize sağlık heyecanla takipteyiz :)

teşekkür ederim. yalama ettiler makineyi, bas bas bas bas. bununda canı var abi :D

Cok cok iyi bugra , cekim kurgu ve sohbet gercekten efsane başarıların devamını dilerim..
Cekim yaptıgın kamera lens ekipmanı merak ettım acıklarsan sevinirim galiba slider da kullanıyorsun.

teşekkür ederim.

Ekipmanlar :
Canon EOS C100
Samyang 14mm Cine Lens
Samyang 35mm Cine Lens
DJI Ronin-M
Edelkrone SliderPLUS Pro
Edelkrone SliderPLUS Pro 'Target Module'
Edelkrone SliderPLUS Pro 'Action Module'
GoPro Hero 3 'Black Edition'

Valla eline saglik harika olmus
Bence videolarina ingilizce alt yazi koymalisin , izleyici kitlesinde artis kesinlikle olur

teşekkür ederim. var planda çünkü yurtdışında da paylaşılmaya başlanmış. ama 3.bölümden sonra olur gibi duruyor, uğraşmak lazım gerçi :) hallederiz :D

Buğra A.
28-10-2015, 00:22
hatunları takip eden varmı bende telefon bozuk tekip edemedim

hatunlarımız fenomen oldu sayemizde :)

Ellerinize emeğinize sağlık . Süper bir çalışma olmuş

Video cok guzel olmus ya surekli tebessum kaliyor yuzunuzde :) Devamini sabirsizlikla bekliyoruz artik :)

video çok güzel muhabbetlerde tam yerinde, kızların beyin terk :D

Aren gerekli yazıyı otopark.com a nede güzel yazmış heralde daha net anlatılamazdı bir konu :)

Aren adam ya! gerçi kulp bulanlar olmuştur, eminim. mutlu etmek pek mümkün değil. ama biraz daha iyimser artık yorumlar, sevindim.

Sektörün geliştiğini görmek güzel, tebrikler :)

teşekkür ederim. katkım olabiliyorsa ne mutlu bana.

Hatunlu kısım kısa tutulabilir, arabanın yürümesi ile ilgili farklı çekim ve/veya drift sahnesi konabilirmiş.
Onun dışında gayet başarılı yine.

teşekkür ederim, eleştiri güzel ama bu şekilde olması daha uygun oldu. Aren kardeşim benim, sorun yok ama hakikaten adama bir soru soruyorum, oy ki ne oy, beni konuşturmuyor adam :)
drift sahnesinin mümkün olabildiğini sanmıyorum çünkü otomobil yanlamıyor diye biliyorum, Aren yanlışım varsa düzelt lütfen. arka lastikleri bir hayli yolu sağlam tutuyor. yoksa eklerdim ben.

Çok iyi olmuş fakat bir drift sahnesi gerçekten beklenildi.

teşekkür ederim. makina yanlasa koyayım da yok yani o lastiklerle zor. yani illa *** atıyor, atmıyor değilde. benim yanlama felsefem yakıp yıkmaktır, yoksa videoya koymanın manası yok :)

Canselmo
28-10-2015, 00:33
Öhh ekipmanların bir 20 kagıdı var temiz galiba :)

Buğra A.
28-10-2015, 00:36
Bugra harıka gıdıyor
severek ızlıyorum vıdeoları
devamını beklıyoruz :)

yine mükemmel bir is cikmis tebrikler valla isiniz zor her videoda is iyi olunca beklenti artiyor birde techturkey 10 yil bulusmasina gelmeyi düsünüyormusunuz sizinle tanismak cok isterim

teşekkür ederim. valla haberim yoktu, inceliyorum şimdi. gelirim tabi Allah'ın izniyle. hatta çekim yaparız, bana baya ekmek çıkar oradan :)

Ellerine sağlık Buğra,Araçta 10 numara Maşallahh...Kurgu İzlettiriyor tebessüm ettiriyor :)Tebriklerrr

kardeşim Allah razı olsun. hazırlan, yakında sen varsın.

Herkesin güzel yorumları için ayrı ayrı teşekkür ederim , otoparkcom'a da 2 yorumda bulundum özet olarak Buğra güzel işler çıkarıyor ve kimisi kaldıramıyor kimisi otopark com un platformuna yakıştırmıyor ama bunun yeni bir prodksyon olduğunu kestiremiyor ,
Videoda tarzımı da az çok bilirsiniz çok daha fazla geyik olacaktı ama Buğra da yorumlardan biraz bıktı aslına bakarsanız , izzetin zaten araç videosunu hazırlıyor yakın zamanda izleriz ,
herkesin ortak değindiği nokta neden gazlama yanlama yok diye malsef ülkemizde bazı karakterler sırf bu işleri kovalıyor üstüne bir de Buğraya ilk videodan tutulanlar trafiğe şikayet ediyor bu durumda Buğra beni riske etmedi biz de soft bir video ile karşınıza çıktık :D
aracı aslında baya anlatıyoruz ama Buğra oraları pek kullanmadı sonuçta bu iş show business , o da bu işi biliyor kız , geyik reyting ve hit alıyor :D ayrı bir zamanda aracı anlattığımız bir video hazırlarız , nasıl olsa kökü biz de
:D keyfli seyirler

kardeşim, öncelikle teşekkür ederim günlerce bana katlandın. çekim ayağına çocuğun otomobili bile çalındı (ufuk adamsın). sende çok güzel makinalar yapıyorsun, bende gelip çekiyorum işte sorun yok :)

şimdi biliyorsun, herkesin zevki farklı. adam VERTU'ya aşıktır. ben mesela siksen almam o telefonu param olsa bile :) herkes, herkesi maalesef ki sevmiyor. ha sevmek zorundalar mı? değiller. ben işimi yaparım, paylaşırım, izlersen izlersin. izlemiyorsan da tırrek yani, banane abi, para kazanmıyorum ben bu işten. THE MAKİNA bugün var, yarın yok. yalan mı?

ben tek başıma iş yapmadım bu arada. Ufuk olsun, sen olsun, kızlar olsun... orada herkes çalıştı köpek gibi, sabahladık bir kaç gün. ha makarada yaptık, o ayrı. ama beraberce başardık. teşekkür ederim o yüzden sana her şey için. hakkını helal et çünkü ben ettim.

gazlama için çekim yaptığım makinanında hızlı olması lazım. şimdi BMW M4'ü kovaladık, çünkü yüklü GP vardı altımızda, kovaladık. ama yetişemedik, yetişemiyorsun kanka kendimle çeliştim lan ahahaha. şimdi Allah aşkına, Miata ile ölelim mi yani gazlama çekelim diye :) Ufuk zaten üflesen gazlıyor. elimde 11 kilo ekipmanla öldürecekti herif beni :D

bunu herkese bir bir anlatmak yerine genel bir açıklama yapmam lazımdı. bir de şu yanlama davası; abi, benim yanlamadan kastım MAD MIKE. ben *** atma vs. olaylarını sevmiyorum. eskiden caddede yapıkredi önünde gazcılar toplanırdı. e36 modaydı o zamanlar. adam çıkarken hııııtıtıtıtıtı yapardı. ben 1 kere tasvip etmedim, sevmedim. o ne abi? e Aren'in makinada arka lastikleri tutuyor. adam gazlamak için takılıyor, bıkmış yanlamaktan. haliyle yanlama yok. yoksa Aren'i ben biliyorum, arabayı yakar gene görüntü verir bana manyak.

bi de bu trafiğe şikayet eden, savcılığa başvuran tipler var. sanki herifin ağzına ağzına yanlıyoruz. onlardan da bıktım çünkü aileme laf ediyorlar, yediremiyorum kendime, zoruma gidiyor. herifi gidip dövsek suç, öldürsek suç. uğraşmak istemiyorum kimseyle.

moruk son olarak; aga harbi çok konuşuyorsun :) hani seviyorum seni, sanada söylüyorum zaten. aslında doğru bir şey yapıyorsun, çünkü detaylı anlatıyorsun ama ağzıma sıçtın :D adama lip soruyoruz, şu kadar günde şu firmadan, şu şekilde. lan kesemedim :D o yüzden kısaltabildiğim kadar kısalttım. iyidir abi işte, dikkat çekti. reyting işte, hit işte. izleniyoruz kardeşim beraber. efsanede reklamın oldu. tadını çıkart ;)

Arenimo
28-10-2015, 00:37
G.t Bugra ne alka araba yanlamiyo :D sen yol cekimi yapicaz dedin cekmedin :D 285 ler cok tutunuyo evet ama yanlamama gibi bir durumu da yok yani :D

Arenimo
28-10-2015, 00:45
Isin sakasi tabi Bugra sagolsun cok ugrasti ben pek anlamam bu islerden :D Bugra ne derse onu yapiyoruz arada Fukunun miatayi caldirdik bulduk falan , action dolu oldu yol cekimlerimiz de var da Bugra arabaya ayri bir video yapicak orda istedginiz her action olur zaten :D bu tv programi tadinda izleyin keyfini cikarin biz cekerken cok eglendik :D

AliDogukan
28-10-2015, 00:49
Video harika,araba harika,çekim harika.Muhteşem bir iş çıkarmışsınız.Ellerinize sağlık.Azıcık daha aksiyon ekleseymişsiniz,20 saniye yanlama,20 saniye exhaust sound gibi,tadından yenmez olurmuş.

Tek bir konudan şikayetçiyim.The Makina videoları çekerken sahiplerini de mi seçiyorsunuz napıyorsunuz,M4 sahibi de,bu aracın sahibi de boy pos zımba gibi adamlar özgüvenim eksildi anasını satıyım :D

Buğra A.
28-10-2015, 00:51
Önce m4,sonra İzzet.Bence videolar ayrı bi trend oldu bu şekilde devam etsin hiç değişmesin eğleniyoruz bildiğin :)
Mümkünatı varsa kızları foruma üye yapabiliriz ama :))

teşekkür ederim. kızlar anlamaz forum desen o ne der :) Playboy Aren, getir hatunları foruma kardeşim :)

Yine yeniden tebrikler video herzamanki gibi mükemmel :D ama biraz daha uzun olabilirdi veya gazlama filan :) aren abinin dediği gazlamali videoları şimdiden bekliyoruz o zaman :D

teşekkür ederim. ya uzunluk için içerik lazım, vakit lazım. kurguyu 2 günde yaptım ben. rengiydi, efektiydi... her şey zaman. şimdi içerik içinde işi gücü bırakmak, sadece bu işi yapmak lazım.

Eline sağlık güzel olmuş.

teşekkür ederim.

video çok iyi :) izletiyor güldürüyor. kızlar olmasa olurmuydu bilemedim. olması rahatsız da etmedi ama arada kaldım o konuda. ama kızlarla olan muhabbet de ayrı komikti :)

teşekkür ederim. renk abi ya. renk iyidir. değişik bir platformda kafamıza göre top sektirmeye çalışıyoruz :)

m4 videosu daha komikti sanki daha hoşuma gitmişti

klasmanları farklı. bunda sansür çok. insanlar ne der düşüncesiyle daha dikkatli davranmaya çalıştım. adam yazmış, karımla izliyorum diye. e o adamada hitap etmek lazım şimdi, yenge hanım küfür duysa üzülür belki. vicdan yaptım biraz yani.

Hocam videolar güzel içerik biraz dolu olsa güzel olurdu. Kız olayı reyting Vs tamam ama o kısım içi çok boş olmuş. Videolarının konsepti hakkında tam net olarak fikir edinemedigim için böyle bir yorum yaptım. Sıradaki videoyu bekliyoruz. Kolay gelsin.

teşekkür ederim. içerik için dediğim gibi vakit lazım, sadece bu işi yapmak lazım. ben bazen kafamı kaşıyamıyorum.

konsept hakkında bilgi vereyim. the makina'da konsept makara izlenimler ve bilgilendirmeler üzerine kurulu. ben otomobillerden teknik manada anlamam. ECU nerede diye sor, gösteremem. ama uzaktan bir otomobili görürsem, kaliteli modifiye edilmiş mi ya da değil mi anlarım. lip görsem, bu herhalde şu markaya ait diyebilirim. şimdi test etsek, olmaz. saygısızlık ederim otomobil duayen abilerimize. benim kafa gezelim, takılalım, gülelim kafası. insanların gülmeye o kadar çok ihtiyacı var ki şu zamanda.

Buğra A.
28-10-2015, 01:09
00:16 ve 00:25 arası küçük bir yan beklemedim değil izzetten :) yine güzel bir video çıkartmışsın ortaya. patlama sahnesi de ayrı güldürdü. Devamını bekliyoruz eline sağlık

Çok beğendim ya :D acayip güldürdü yalnız tebrik ederim devamını dört gözle bekliyorum :)

vimeo günlerindeki gibi olsa keşke herşey azmı izledik by megane the doctor civic mur99 çok güzel videolardı kalite aynı kalite eline emeğine sağlık. Keşke otopark.com çatısı altına girmeseydin kendi kanalından devam etseydin. Hem kitlesi gereksiz "elitçilik" oynuyor hemde bu platformu oluşturan insanlar şahsi görüşüm olacak ama samimi gelmiyorlar bana. Testlerinden tut sohbet ettikleri videolara kadar birbirlerinin laflarını bölüyorlar vs.. umarız aynı şekilde serinin devamı gelir tekrardan emeğine sağlık.

valla ne günlerdi be! ne hayallerim vardı o zamanlar, bir gün kendime bir minübüs alıp, içerisine çekim ekipmanlarını koyduktan sonra il il gezip bütün otomobilleri çekmek istediğimi hatırlıyorum. gözlerim doldu, yemin ediyorum. güzeldi abi, güzeldi ya. çocuktum, ama güzeldi o hayaller.

OTOPARK.COM'un sahiplerinden Sinan, yakın bir arkadaşım. hatta çok eski dostum. şimdi şunu unutmamak lazım, OTOPARK.COM'da ki kitle gerçekten çok kalabalık. bir haber yazıyorsunuz, gün sonunda 9000 tıklanmayı alabiliyorsa gerçekten bu değer önemlidir. kendi kanalımdan devam etseydim imkansız bu kadar izlenme alamazdım. sırf OTOPARK.COM'da da paylaşmıyorum bu arada. TechTurkey var, fenomen kardeşlerim var saolsunlar paylaşıyorlar, forumlar var... ama ciddiyim, OTOPARK.COM'un kitlesi çok kalabalık. ayda 1 milyon tıklanma ciddi rakam. ALEXA'da ilk 100'de bu adamlar. evet, kitle değişik, kabul ediyorum. ama AND ve SİNAN var. MUHİP ve ASLI var. beni serbest bırakıyorlar, ne yapıyorsan yap diyorlar, karışmıyorlar. dilersem reklam yapıyorum, dilersem makara. yani bu insanlar hakikaten aile. takipçilerle ilgili mesela sorun yaşadım, AND direk gerekeni yaptı. kendi ailesinden olan birisini koruyor.

bu arada TECHTURKEY'den Allah razı olsun. ne paylaşıyorsam gram uyarı almadım, hep takdir gördüm. hani benim ailem nerede derseniz, burada.

Sizi rıddım'dan biliyorum güzel işler çıkartıyorsunuz tebrik ederim.Yalnız m4'e göre bu video daha sönük kalmış biraz daha aksiyon beklerdim açıkcası yine elinize sağlık.

teşekkür ederim. Riddim TV'de komikti ama bu kadar değildi galiba, di mi? :) M4 farklı bir iş, bu farklı. aksiyon için yakıp, yıkmak lazım. önce ki cevaplarımda açıkladım. ama teşekkürler eleştiri için.

gerçekten gene yıkılıyor araya giren patlama sahnesi falan eline saglık ama bnde diğer kişiler gibi konu izzet olunca dedim aha ufaktan yanlamalar gelir :D :D
gelmedi ama genede o sohbet muhabbet yetti :bravo::bravo::icon_rule

teşekkür ederim :) yan ile ilgili önce ki cevaplarımda bilgilendirme verdim.

ilk video 6 günde 82bin izlenmiş bakalım 6 günde kızların instagram profili kaç takip alıcak :D

kızlar fenomen oldu diyorum, inanmıyorsunuz :D

Buğra A.
28-10-2015, 01:34
otopark ta yorum yaptım ama burayada yazayım gercekten çok basarili is olumsuz yorumlara saygı çerçevesinde yaklaşımın, yorumlarında kendince hakaret etmeye calışan amiplere verdigin cevaplar senin kalitendir Buğra reis. insanımızda maalesef uzayan kol benden yana demek maşallah demek yok hemen bi hasetlik yok video küfürlü de yok araba baba parasıdır da yok kadınlara hakaret edilmişte. ya arkadas baksana isine milletin malına emegine hasetlik etme calis cabala Allah'tan iste. böyle adamların varlığı can sıksada emeğe saygı gösteren insanlar hep emek gösterenin yanında olacaktır. daha daha iyileri gelecek inşallah.
bu arada aksiyon dozajlamasini yeterli buldum sayılır çıtırdan ufak tefek olaydı iyiydi ama 5 para etmez haberlerede malzeme vermemeniz doğru. yinede m4 deki kadar olsun bari bizde insanız :D

teşekkür ederim. eleştirilere, olumsuz yorumlara saygı duymak lazım. kötü, hakaret yorum yazanlara bir şey söylemek istemiyorum, zaten kaale almıyorum o çiçoları. haset her yerde var, alıştık :) nazara gelmesin Aren'in otomobilide, gerisi teferruat. valla Aren'in otomobilide baba parası diyene gülerim. baba parasını çocuk kullansa zaten Aventador'a biner :) o yüzden fazla şey etmemek lazım, boşver. Allah büyük, görüyor. o yeterli bizlere.

aksiyon konusunda farklı bir şey söyleyeyim; şu savcı ve polis olaylarıyla pek uğraşmak istemiyorum. çünkü bir ara Skyline, Porsche ve Ferrari videom vardı. haberlere çıktık ve o sırada askerdeydim. Allah'tan jandarmaydım da, polisle arkadaş gibi konuştum. polislerde bıkmış zaten. o zaman satmasınlar hızlı otomobilleri, parçaları diyorlar. şimdi yeni bölümde değişik bir şey yapma ihtimalim var ama süpriz :)

buğra abi ben şunu anlamıyorum bu araç izzet çekimler çok daha fazlaymış edit'i bol tutmuşsun. m4 de drift'i kötüleyen yorumlardan bıktın ve gazlama yanlama koymamışsın haklı olarak buda belki dediğin iyi yorumlara dönme olayını arttırdı fakat şu var otopark.comu takip ederim m4de boş yolda yapılan şeyi kötü yorumlarda bulunan kişiler otopark.coma ait diğer test videolarındaki şehrin içindeki gazlamalara neden bu kadar tepki koymuyolar o süratlerde can riski daha fazladır. ama millet m4 de kötü yorumlarda bulundu buda izzetin gazlama karelerine olumsuz yansımış.ben izzetin o ilk trailerı cıktı ya 30 saniyelik aylar önce sesini dinleyip durdum videoyu ilk açtığımda bi umut gazlama seslerini görüntülerini sabırsızca bekledim ama göremedim sen daha iyi bi karar vererek böyle bi konseptte devam ediyosun çok güzel çokta begendim acıkçası ama aklıma şu geliyo bu tabiri caizse yorumlara karşı softcore olan video izzette mi olmalıydı sorusu aklıma geliyo ? yoksa biz izzeti hardcore bi videoyla bekliyoduk. uzun oldu kusura bakma inşallah anlatabildim kenidimi. emeğine sağlık... aren abiyide bolca dinlemek isteriz...

olan görüntüler bu. kim dediyse sana, yanlış demiş. GoPro ile zaten sohbet yaptık, fazlalıkları attım. edit candır, canandır. izleten şey zaten edit, biliyorsun.

M4 videosu farklıydı zaten. hepsi aynı olursa, olmaz. bu sefer diyeceksiniz ki, e aynı sistem? bitmez yani bu. izleyip, keyif almak lazım.

OTOPARK.COM'da ki yorumlardan bıkmam sebep değil. insanların başını belaya sokan tipler. yok savcılıktı, yok polisti. adam ciddiyim şikayet etmiş. e şimdi yazık değil mi Aren'in de başına aynı tip olay gelse? zaten anne ve babalarımızın gözünde haydut sıfatındayız. çocuk işinde gücünde. uğraşsın istemedim ben açıkçası. bir de yanlasa şimdi (hani lastikleri halledip, yanlamaya çıksa) oooo ağzımıza yanladınız, alo 155 gelin ölüyoruz. silahı ver asuman, yat asuman (burayı çözemedim).

bir de, millet Sinan ve And'ın yaptığına laf etmez. o adamlar artık kendilerini orada yerleştirmiş. e şimdi Buğra kim? düşünsene, okuldasın. yeni öğrenci geldi sınıfa. sen senelerce ortam yapmışsın orada çocuk geliyor sınıfın en güzel kızını (ulan ben bu kadar yakışıklı mıyım ya?) alıyor ve hop güm. demez misin; hayırdır gardaş sen ne ayaksın? diye. dersin, bir de döversin :)

yani teşekkür ederim aslında kardeşim, birtanesin ama. şimdi empati yapmak lazım, di mi ama? :) sevgiler, takipte kalmana sevindim.

Öhh ekipmanların bir 20 kagıdı var temiz galiba :)

20'den fazla ama canın saolsun :) çok şükür Rabbime, nasip oldu.

Buğra A.
28-10-2015, 01:36
G.t Bugra ne alka araba yanlamiyo :D sen yol cekimi yapicaz dedin cekmedin :D 285 ler cok tutunuyo evet ama yanlamama gibi bir durumu da yok yani :D

Isin sakasi tabi Bugra sagolsun cok ugrasti ben pek anlamam bu islerden :D Bugra ne derse onu yapiyoruz arada Fukunun miatayi caldirdik bulduk falan , action dolu oldu yol cekimlerimiz de var da Bugra arabaya ayri bir video yapicak orda istedginiz her action olur zaten :D bu tv programi tadinda izleyin keyfini cikarin biz cekerken cok eglendik :D

sen lastikleri hallet, çekeriz. kısa-öz iyidir karşim :)

Video harika,araba harika,çekim harika.Muhteşem bir iş çıkarmışsınız.Ellerinize sağlık.Azıcık daha aksiyon ekleseymişsiniz,20 saniye yanlama,20 saniye exhaust sound gibi,tadından yenmez olurmuş.
Tek bir konudan şikayetçiyim.The Makina videoları çekerken sahiplerini de mi seçiyorsunuz napıyorsunuz,M4 sahibi de,bu aracın sahibi de boy pos zımba gibi adamlar özgüvenim eksildi anasını satıyım :D

teşekkür ederim. gerekli cevapları verdim aksiyon konusu ile ilgili yukarılarda.

bu adamlar teşkilat ya. adamların ortamı hep günahkar sisteme kurban. benide bozdular :D

Erdem K.
28-10-2015, 07:51
video kalite kokuyor, suratımda şebek varii bir gülümseme ile izledim desem yeri var :)

hem izzete, hem de emeğe kocaman maşallah ...

Eyup Duygun
28-10-2015, 09:01
Masallah arabada cok güzel video da keyıflı olmus serinin devamını beklıyoruz ama sesı solugu cekıcı olan bir arabanın daha fazla dıs cekıme sahıp olması gerekırdı dıye dusunuyorum vıdeo da bekledım ha sımdı Aren yan gıdıcek gıttı gelecek falan derken bıttı zaten.Ellerınıze saglık..

Kekuti*
28-10-2015, 09:45
Yanci Aren :) :)

OrcunInce
28-10-2015, 09:56
Buğra bu adreste paylaşmışlardı, ellemiyor o halde kalsın. :)
Devamını bekliyoruz :)
http://arabalisozluk.com/bmw-m4-bugra-akpinar

by serçe
28-10-2015, 13:20
Eline sağlık yine herzaman ki gibi yeteneğin ile döktürmüşssün. 👍🏻 👍🏻

300E
28-10-2015, 13:32
Müzik, araç, motor sesleri, kendimi bi an underground2 ve tokyo drift karışımı birşeyde hissettim. :)

yusufcan_k
28-10-2015, 13:38
face den yazdım da burdanda yazayım yine mükemmel bir video :) devamını bekliyoruz

Schumi
28-10-2015, 17:11
M4 videosu çok iyidi. Buda güzel ama bunda beğenmediğim kısımlar oldu. Başka arkadaşlar yazmış tekrar yazmak gereksiz. Ama eline sağlık Buğra sen asıl asilzade gibi takılan Otopark tayfasının züppe laflarına bakma.

Dodoo
28-10-2015, 18:11
Araç da video da on numara, üzerinde bolca emek olan bir araç, sadece para saçmaklı zevk sahibi/şık araç sahibi olunmuyor maalesef, emeklerinize sağlık ikinizinde.

TayfunS
28-10-2015, 19:14
Elinize sağlık, özellikle m4 videosu samimi olmuş :)

B.Koçer
28-10-2015, 19:18
Sayın buğra akpınar ellerinize sağlık .

izzetZ ise başarılı bir rol oynamış :D kızlar ile olan kısmı tamamen makara oldugu için yoruma gerek yok sonuçta kimse eğlenmiyoruz biz demez sosyal mesaj seven bir ülkeyiz :D hangisine desen arabana kız bıncek video cekicez hayır demez yani :D hausdha

elinize emeğinize sağlık tekrardan keyifle izliyorum yanlız aksiyon araç bilgilendirme vesaire daha fazla detay istiyorum kendi görüşüm kolay gelsin iyi calısmalar :)

Buğra A.
28-10-2015, 22:47
video kalite kokuyor, suratımda şebek varii bir gülümseme ile izledim desem yeri var :)
hem izzete, hem de emeğe kocaman maşallah ...

Masallah arabada cok güzel video da keyıflı olmus serinin devamını beklıyoruz ama sesı solugu cekıcı olan bir arabanın daha fazla dıs cekıme sahıp olması gerekırdı dıye dusunuyorum vıdeo da bekledım ha sımdı Aren yan gıdıcek gıttı gelecek falan derken bıttı zaten.Ellerınıze saglık..

Eline sağlık yine herzaman ki gibi yeteneğin ile döktürmüşssün. 👍🏻 👍🏻

Müzik, araç, motor sesleri, kendimi bi an underground2 ve tokyo drift karışımı birşeyde hissettim. :)

face den yazdım da burdanda yazayım yine mükemmel bir video :) devamını bekliyoruz

Buğra bu adreste paylaşmışlardı, ellemiyor o halde kalsın. :)
Devamını bekliyoruz :)
bmw m4 buğra akpınar - arabalı sözlük (http://arabalisozluk.com/bmw-m4-bugra-akpinar)

yorumlar dehşet-ül vahşetmiş :) bu ipek, bizim eski pejocu ipek mi?

Buğra A.
28-10-2015, 22:50
M4 videosu çok iyidi. Buda güzel ama bunda beğenmediğim kısımlar oldu. Başka arkadaşlar yazmış tekrar yazmak gereksiz. Ama eline sağlık Buğra sen asıl asilzade gibi takılan Otopark tayfasının züppe laflarına bakma.

teşekkür ederim. illa ki olacaktır tabi ki, saygı duyuyorum :)

Araç da video da on numara, üzerinde bolca emek olan bir araç, sadece para saçmaklı zevk sahibi/şık araç sahibi olunmuyor maalesef, emeklerinize sağlık ikinizinde.

Elinize sağlık, özellikle m4 videosu samimi olmuş :)

teşekkür ederim.

Sayın buğra akpınar ellerinize sağlık .
izzetZ ise başarılı bir rol oynamış :D kızlar ile olan kısmı tamamen makara oldugu için yoruma gerek yok sonuçta kimse eğlenmiyoruz biz demez sosyal mesaj seven bir ülkeyiz :D hangisine desen arabana kız bıncek video cekicez hayır demez yani :D hausdha
elinize emeğinize sağlık tekrardan keyifle izliyorum yanlız aksiyon araç bilgilendirme vesaire daha fazla detay istiyorum kendi görüşüm kolay gelsin iyi calısmalar :)

teşekkür ederim. aslında vardı fazla detayda, sebeplerini üst yorumlarımda belirttim :) sevgiler.

BoOoM
28-10-2015, 23:25
Adamsın bugra ADAM

hanz10
29-10-2015, 01:13
Emeği geçen herkese teşekkürler harika olmuş ( izzet roket ) gayet keyif alarak izlenilesi video olmuş. Söylencek söz yok 10 üzerinden 10 devami gelsin lütfen =)

Patisever
29-10-2015, 01:36
en klass zet favorim arac sahibide kardeşimiz zaten kendıne yakısan bir arac cekım için tesekkürler arkadasın önü açık desteğimiz devam

ahmetmalcok
29-10-2015, 14:27
Harika, Böyle devam çoğu yazılacak güzel şeyi yazmışlar. Tekrar etmek yerine dahada çok motive olman için arkandayız . Devam!

Buğra A.
29-10-2015, 17:11
Adamsın bugra ADAM

Emeği geçen herkese teşekkürler harika olmuş ( izzet roket ) gayet keyif alarak izlenilesi video olmuş. Söylencek söz yok 10 üzerinden 10 devami gelsin lütfen =)

en klass zet favorim arac sahibide kardeşimiz zaten kendıne yakısan bir arac cekım için tesekkürler arkadasın önü açık desteğimiz devam

Harika, Böyle devam çoğu yazılacak güzel şeyi yazmışlar. Tekrar etmek yerine dahada çok motive olman için arkandayız . Devam!

Tayfun.O
29-10-2015, 17:34
Keyifli bir video olmuş devamını isteruk :)

Ne yalan söyliyim İzzet kızlardan daha çekici geldi :D

TigeR
29-10-2015, 18:06
Bu da çok güzel olmuş ama çok kısa be abi :) maşallah izlemeden beğendim valla :D

OkanÇekiç
30-10-2015, 00:37
çok tadında olmuş :)

alex
30-10-2015, 01:19
eLİNe emeğine sağlık buğra taa cmc zamanından beri kurgulama cekım olsun dıger vıdeolardan farklı bı çizgidesin zaten bir benzerin yok maşallah :)

Buğra A.
31-10-2015, 00:19
Keyifli bir video olmuş devamını isteruk :)
Ne yalan söyliyim İzzet kızlardan daha çekici geldi :D

çok tadında olmuş :)

Bu da çok güzel olmuş ama çok kısa be abi :) maşallah izlemeden beğendim valla :D

teşekkür ederim. kardeşim, içerik için vakit lazım. benim öyle bir vaktim maalesef yok :) şu garaj sahnesi inan bana 4 saat sürdü çekmek. yol çekimide 4 saat sürdü. göründüğü gibi değil yani :)

eLİNe emeğine sağlık buğra taa cmc zamanından beri kurgulama cekım olsun dıger vıdeolardan farklı bı çizgidesin zaten bir benzerin yok maşallah :)

teşekkür ederim. CMC ne günlerdi ya :)

TigeR
31-10-2015, 01:30
teşekkür ederim. kardeşim, içerik için vakit lazım. benim öyle bir vaktim maalesef yok :) şu garaj sahnesi inan bana 4 saat sürdü çekmek. yol çekimide 4 saat sürdü. göründüğü gibi değil yani :)
Doğrudur abi biz izlemeye doyamadığımız için uzun olsun istiyoruz artık bunlarla yetineceğiz sen de haklısın sonuçta para kazandığın bir iş de değil herkesin işi gücü var :)

Ozan Özer
31-10-2015, 11:43
Video konusunda tartışılmaz bir adamsın,eline emeğine sağlık.

Buğra A.
01-11-2015, 11:31
Video konusunda tartışılmaz bir adamsın,eline emeğine sağlık.

teşekkür ederim.

Gökhan Bilgin
01-11-2015, 11:49
Otopark'taki canlı yayını izledim şimdi buğra abi çok güzel açıklamalar yapmışsın bu işin kompedanısın.net :D

Buğra A.
01-11-2015, 14:55
Otopark'taki canlı yayını izledim şimdi buğra abi çok güzel açıklamalar yapmışsın bu işin kompedanısın.net :D

estafrullah, teşekkür ederim.

RC'ON
01-11-2015, 15:13
Hevesinize sağlık, gayet keyifli olmuş...

Berkerr
01-11-2015, 15:53
Bütün çalışmaların başarılı ama bu The Makina'yı bir başka beğendim. Eline sağlık... :)

Buğra A.
02-11-2015, 02:46
Hevesinize sağlık, gayet keyifli olmuş...

Bütün çalışmaların başarılı ama bu The Makina'yı bir başka beğendim. Eline sağlık... :)