PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : koşu bandı hk.

suk3b3
05-11-2015, 21:35
Selamın aleyküm
alt katım boş. Evde kullanmak için koşu bandı almak istiyorum. üst kata ses çıkar mı?
Alırken dikkat edilmesi gereken hususlar hk.yardımcı olur musunuz ?
York mz346 modeli 779tl
Voyager hb 1500 modeli 890 tl Mi mesela ?

Aero
06-11-2015, 09:23
Açıkçası, koşu bandına vereceğiniz rakamı bir spor salonuna üyelik rakamı olarak verin. Böylelikle en azından üyelik ücreti ödedim giderim diyebiliyorsunuz. Evde bulunan koşu bantları bir kaç kullanımdan sonra bir kenara kalkıyor. Tecrübeyle sabit :)

Berkan
06-11-2015, 09:29
üstteki yorum dogru bizdede var bitane annemin zamanında rahatsızlıgı icin yürümesi lazımdı diye aldık, düzelince tabi yüzüne bakmadı 0 kıvamında camasır askısı oldu istersen veriyim uyguna :D sıfır sesli birşey degil üstünde sekiyorsun zaten ama alttan üste okadar ses yapmaz

XoR
06-11-2015, 09:31
Altına mat koyuluyor ses gitmemesi açısından

http://www.sportifhareketler.com/wp-content/uploads/2009/04/51mdh0hgkbl.jpg

Day Walker
06-11-2015, 09:35
Biz iki tane aldık ilki 2 kere kullanıldı beleşe satıldı ikincisi az kullanıldı şimdi çamaşır askısı olarak kullanılıyor :D

MertSerhanÖ.
06-11-2015, 09:36
Koşu bantlarının çeşitleri özellik bakımından değişir.örneğin küçük bir koşu bandında 14-15 speed vardır incline dediğimiz rampa sistemi yoktur nabız ölçer yoktur vs vs. Alt kata ses gitmemesi için mat konur,üst katada ses gitmez gitse bile rahatsız edicek kadar küt küt vurmaz.
Eğer istanbul'daysanız herhangi bir decathlon mağazasına gidip fitness(domyos)departmanını sorduğunuZda size yardımcı olacaklardır ve ücretsiz kurulum gerçekleştireceklerdir.

Mpower
06-11-2015, 11:13
Kilo vermek istiyorsanız koşu bandı yerine eliptik tercih edin hem bariz bir şekilde bacak kalça ve göbekte küçülme oluyor

suk3b3
06-11-2015, 13:50
Açıkçası, koşu bandına vereceğiniz rakamı bir spor salonuna üyelik rakamı olarak verin. Böylelikle en azından üyelik ücreti ödedim giderim diyebiliyorsunuz. Evde bulunan koşu bantları bir kaç kullanımdan sonra bir kenara kalkıyor. Tecrübeyle sabit :)
:) sahibinden de baya var evet hevesle alınıp kullanılmayan bantlar. Ben 15 yıllık sporcuyum zaten de eşim için alacağım. Salona kendm gidiyorum

üstteki yorum dogru bizdede var bitane annemin zamanında rahatsızlıgı icin yürümesi lazımdı diye aldık, düzelince tabi yüzüne bakmadı 0 kıvamında camasır askısı oldu istersen veriyim uyguna :D sıfır sesli birşey degil üstünde sekiyorsun zaten ama alttan üste okadar ses yapmaz
Sıfır almayi düşünüyorum. Annene geçmiş olsun dostum

Altına mat koyuluyor ses gitmemesi açısından

http://www.sportifhareketler.com/wp-content/uploads/2009/04/51mdh0hgkbl.jpg
altına bişey koymak lazm evet onu da ayarlarm artk biyerden

Biz iki tane aldık ilki 2 kere kullanıldı beleşe satıldı ikincisi az kullanıldı şimdi çamaşır askısı olarak kullanılıyor :D
çamaşır askısı da lazm :)

Koşu bantlarının çeşitleri özellik bakımından değişir.örneğin küçük bir koşu bandında 14-15 speed vardır incline dediğimiz rampa sistemi yoktur nabız ölçer yoktur vs vs. Alt kata ses gitmemesi için mat konur,üst katada ses gitmez gitse bile rahatsız edicek kadar küt küt vurmaz.
Eğer istanbul'daysanız herhangi bir decathlon mağazasına gidip fitness(domyos)departmanını sorduğunuZda size yardımcı olacaklardır ve ücretsiz kurulum gerçekleştireceklerdir.
Tokatta ikamet ediyorum o yüzden biraz sıkıntı. Top speed 10km olsa yeter. 2 hp lik sessiz çalışan

Kilo vermek istiyorsanız koşu bandı yerine eliptik tercih edin hem bariz bir şekilde bacak kalça ve göbekte küçülme oluyor
onu araştıraym bak iyi dedin. Ben ağırlık çalıştığım için cardio malzemelerinden anlamiyorm. Spor salonu sahibi yada bayan forumlarindan bant mi eliptik mi anketi yapmam lazm. Sagol fikrin icin

2jz
06-11-2015, 14:00
Eliptik bisiklet tavsiye ederim bende. Ayrıca tamamen sessiz.

-Murat Özcan-
06-11-2015, 14:07
Hocam evde sıfır koşu bandım var markası şuan aklıma gelmiyor ama düşünürseniz konuşalım

Aero
06-11-2015, 18:20
Bu arada koşu bandını internetten alırken dikkat edin. Daha doğrusu bu işi yapan bir firmadan alın gelip evde kursunlar. Hepsiburada'dan almıştım zamanında. Kargocular yaşlı çıktı. Koca koşu bandını eve çıkarmak için belimi sakatladım. Bir de üstüne kurulumla uğraştım.

HondatugraL
06-11-2015, 19:39

Ben tecrube etmedım ama abımlerde var ılk gun kurulu 1 hafta sonra katlanmış vazıyette kenarda duruyordu. ( Hala daha aynı köşede bekliyor :D )