PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : W123 Mercedes için Usta

AliGizda
06-11-2015, 07:23
Arkadaşlar Merhaba,

W123 kasa Morcedes' ime yarın bakım yaptırmak istiyorum. Üzerindeki yaylarıda kesik, orjinal yaylarını aldım fakat kimsede aparat olmadığı için değiştirtemiyorum. Bu iki işlemi yapabileceğim işinin ehli, Mercedes' ten anlayan bizi fazla üzmüycek usta arıyorum. Anadolu yakası olursa çok iyi olur. Teşekkürler

Runo
06-11-2015, 08:58
Anadolu yakası için tanıdıklarım yıldız mercedese gidiyor ben gitmedim
Ama her ihtimale karşı avrupa yakası önereyim, topkapı selmer (selami usta) ve keskinler mercedes

ozzi41
06-11-2015, 09:14
Anadolu Yakası Kadıköy Hasanpaşa da Nihat Usta var. özellikle klasik ve eski mercedeslerin ustasıdır.

AliGizda
06-11-2015, 10:02
Anadolu yakası için tanıdıklarım yıldız mercedese gidiyor ben gitmedim
Ama her ihtimale karşı avrupa yakası önereyim, topkapı selmer (selami usta) ve keskinler mercedes

Yıldız Mercedes nerede tam olarak? Topkapı uzak kalır bana biraz ya. Teşekkürler ilginiz için.

Anadolu Yakası Kadıköy Hasanpaşa da Nihat Usta var. özellikle klasik ve eski mercedeslerin ustasıdır.

Şu yıkamacıdan sağa girince sağda olan usta mı? Orada ki boyacıyla çalışıyoduk önceden önünde hep klasik Mercedes' ler görüyodum. Teşekkürler yarın gideceğim.

Runo
06-11-2015, 10:07
Yıldız Mercedes nerede tam olarak? Topkapı uzak kalır bana biraz ya. Teşekkürler ilginiz için.

Doğa koleji bostancı kampüsünün arkasında kalıyormuş fulya sokakta ama dediğim gibi hiç gitmedim sadece giden tanıdıklarım oldu, rica ederim

Strich Acht
06-11-2015, 12:08
ben w115'de aparatsız amortisör değişimi yapmıştım tam bir zulümdü, çok zor bunlarınki.

sansar34
06-11-2015, 12:15
Uskudar Libadiye caddesi üç yıldız Mercedes

AliGizda
06-11-2015, 12:51
Doğa koleji bostancı kampüsünün arkasında kalıyormuş fulya sokakta ama dediğim gibi hiç gitmedim sadece giden tanıdıklarım oldu, rica ederim

Anladım kardeşim, öncelikli olarak şu Hasanpaşadaki ustaya gidicem bakalım. İlgin için tekrar teşekkür ederim.

ben w115'de aparatsız amortisör değişimi yapmıştım tam bir zulümdü, çok zor bunlarınki.

Kendi ustam sökemedi, arkadaşını çağırdı sökemedi. Aydın amortisöre gitti sökemediler. Yayları aldık arkadaş daha takamadık arabaya çıldırcam :)

Uskudar Libadiye caddesi üç yıldız Mercedes

Aslında benim evin iki üst sokağı çok yakın evime de fiyatları nasıl acaba? Önceden Vito ve Viano vardı onları orada bakım yaptırıyordum ama hiç 123 kasa Mercedes' e rastlamadım, bi uğruyim

metin_1989
06-11-2015, 13:35
topkapı akınsalda melis oto da timucin usta var eski mengenler ustası (babam olur kendisi) getirirseniz kendi aracı gibi bakar hemde tanışmış oluruz.

AliGizda
06-11-2015, 14:15
topkapı akınsalda melis oto da timucin usta var eski mengenler ustası (babam olur kendisi) getirirseniz kendi aracı gibi bakar hemde tanışmış oluruz.

Vallahi olur kardeşim, bana biraz uzak orası ama sabah erkenden kalkıp gelirim.

metin_1989
06-11-2015, 15:26
Vallahi olur kardeşim, bana biraz uzak orası ama sabah erkenden kalkıp gelirim.

pminize cevap verdim dedigim gibi babamı arıyın konuşun eli boşşa başka arac almasın ebnide bilgilendirin lütfen