PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İphone 6 Rehper Sorunu

İzzet Göçmen
11-11-2015, 08:02
3 Aydır kullandıgım telefonumda rehper sorunu olustu söyleki mail adresimi telefonda actıktan sonra oldu gibime geliyor

Söyleki olay rehpere giriyorum yukarda kısa ad girip bulmak istiyorum SONUC yok cıkıyor fakat sol taraftaki Gruplara girince İclod veya Outlook secince iclod düzeliyor sonra geri tekrar öyle oluyor varmı bu sorunu yasayan düzelten sinir ediyor

İzzet Göçmen
11-11-2015, 08:04
http://i.hizliresim.com/YJ9nY6.jpg

bahrisefit
11-11-2015, 08:29
Rehber de gruplar a girin orada çıkan listede kaç seçenek varsa üzerine tıklayın yanında tik işareti gelsin sonra bitti bastığınızda düzelecektir. O gruplar kısmı görüntülemek istediğiniz ve ya istemediğiniz yerdeki kişi adları ve adreslerini kapsar

İzzet Göçmen
11-11-2015, 08:42
Rehber de gruplar a girin orada çıkan listede kaç seçenek varsa üzerine tıklayın yanında tik işareti gelsin sonra bitti bastığınızda düzelecektir. O gruplar kısmı görüntülemek istediğiniz ve ya istemediğiniz yerdeki kişi adları ve adreslerini kapsar

Evet düzeliyor İcloud ve outlook ta tik var out daki tik mailleride cıkartıyor onu kaldırıyorum icloud kaldırıyorum sonra geri seciyorum düzeliyor sonra gene gidiyor sorun orda :(

bahrisefit
11-11-2015, 08:45
Sadece icloud aktif edin. Eğer olmazsa icloud hesap bağlantınızı ayarlardan kontrol etmeniz gerekir

İzzet Göçmen
11-11-2015, 08:46
Sadece icloud aktif edin. Eğer olmazsa icloud hesap bağlantınızı ayarlardan kontrol etmeniz gerekir

Sadece İcloud aktif düzelir die mailimdende cıkıs yaptım ama bu sefer gruplarda gitti düzeltmedim gene sonuc yok verdi. Ayarlara nerden bakalım

İzzet Göçmen
11-11-2015, 08:48
http://i.hizliresim.com/9E76ak.jpg

bahrisefit
11-11-2015, 08:56
http://i.hizliresim.com/9E76ak.jpg

Tüm kişileri göster e de basmanız lazım :)

İzzet Göçmen
11-11-2015, 09:00
Tüm kişileri göster e de basmanız lazım :)

Bu sefer mailimdei kisiler de cıkıyor bunun göstermini iptal edebilirsek sorun cözülür sanırım veya mailden cıkıs yapsammı hos yaptım gene sorun olduda

http://i.hizliresim.com/n2DvaM.jpg

Su sekilde tüm kisileri göster oluyor outlookta mail msn adresleride cıkıyor

bahrisefit
11-11-2015, 09:07
Ayarlar - mail kişiler e girin oradan aşağı indiğinizde mail kişilerini gösteri kapalı konuma bir getirin öyle kontrol edin derim

İzzet Göçmen
11-11-2015, 09:09
Ayarlar - mail kişiler e girin oradan aşağı indiğinizde mail kişilerini gösteri kapalı konuma bir getirin öyle kontrol edin derim

Aynen siz demeden kurcaladımda outlook tan kisileri kapattım gitti gitmesi sorun degilde kısadan arama yapınca bulması önemli gene sorun vericekse cekcegimiz var

bahrisefit
11-11-2015, 09:11
Aynen siz demeden kurcaladımda outlook tan kisileri kapattım gitti gitmesi sorun degilde kısadan arama yapınca bulması önemli gene sorun vericekse cekcegimiz var

Sorun vereceğini sanmam eğer verdiğini var sayarsak ayarlar - genel - sıfırla girip oradan sadece tüm ayarları sıfırla seçeneğine bastığınızda sorun tamamen kalkar. Bu işlemde veri kaybolması veya silinmesi gerçekleşmez bunu da belirtiyim

İzzet Göçmen
11-11-2015, 09:13
Sorun vereceğini sanmam eğer verdiğini var sayarsak ayarlar - genel - sıfırla girip oradan sadece tüm ayarları sıfırla seçeneğine bastığınızda sorun tamamen kalkar. Bu işlemde veri kaybolması veya silinmesi gerçekleşmez bunu da belirtiyim

biraz deniyim zaten verirse hemen dediginiz islemi yaparım cok tessekür ettim ugrastınız

fatih_selvi
11-11-2015, 09:15
''Ayarlar / Genel / Sıfırla / Tüm Ayarları Sıfırla'' kesin çözümdür. Saygılarımla.

srdralc
11-11-2015, 09:49
''Ayarlar / Genel / Sıfırla / Tüm Ayarları Sıfırla'' kesin çözümdür. Saygılarımla.

aynı problem bende iOS 9.1'e geçtikten sonra olmuştu, dediğin yöntemle sıfırladım ve düzeldi.
Teşekkürler.

cabrioleter
11-11-2015, 13:33
ama iphone çok stabil..

İzzet Göçmen
11-11-2015, 13:38
ama iphone çok stabil..

Sorun kendimlen kaynaklı oldugu için laf etmiyorum ıphone icloud hesabımın sifresini unuttum 4 gün boyunca yardım ettiler ilk konusmam 55 dakika sürdü onun harici hiçbir soruya dogru cevap vermedim genede sıfırlama maili yolladılar arkasında durdular mallarının ve sorunumu cözmeden dosyanın kapanmıcagı sözünü verdiler mail attılar gelmeden 10 dakika önce arayıp bizzat haber verdiler işlerim vardı yapamadım aradım gene yolladılar mail gelmeden gene aradılar bilgi aldılar sıfırladıktan sonra gene aradılar sorunumun cözüme ulasıp ulasmadıgını sordular ve gercekten cok memnun oldum karsımda muhattap buldum 50 tane andorid kullandım hiçbiri malının arkasında durmadı dicegim o ki suana kadar telefonla ilgili sorunum olmadı.

Sorun suanlık cözüldü gibi yardım eden herkeze tessekür ederim