PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akit TV Atatürk’e hakaretin hesabını yargı önünde vermeli (imzanızı atın)

İbrahim33
12-11-2015, 07:45
Lütfen imza atmadan geçmeyiniz. Bu yaptıkları bu alçakların yanına kalmamalı.

https://www.change.org/p/akit-tv-atat%C3%BCrk-e-hakaretin-hesab%C4%B1n%C4%B1-yarg%C4%B1-%C3%B6n%C3%BCnde-vermeli-akitelanet?recruiter=64292678&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

https://d22r54gnmuhwmk.cloudfront.net/photos/4/li/qw/TdLiqWojXqRWith-800x450-noPad.jpg?1447168381

Akit Televizyonu, Atatürk’ün 77. vefat yıldönümünde, "Zulüm 1938'de son buldu" şeklinde bir altyazı yayınlamıştır.

Akit yayın grubunun 10.11.2015 tarihinde, 09:10 saatinde, Türk toplumunun büyük bir kısmının saygısını, sevgisini kazanmış, T.C. Devletinin kurulmasında büyük rol oynamış, Gazi Mustafa Kemal Atatürk aleyhinde yayınlamış olduğu "Zulüm 1938'de son buldu" yayınına dair;

Haber editörü, metin yazarı, yayın yönetmeni, kanal yönetimi, sunucu hakkında "toplumu kin, nefret ve düşmanlığa iten" nitelikte haber yapması ve 5816 sayılı Atatürk aleyhine işlenen suçlar hakkında kanun’a karşı gelmeleri nedeniyle; özür niteliğinde bir yayın yapılması, RTÜK tarafından değerlendirilip gerekli cezaların uygulanmasını saygılarımızla arz ederiz.

Berkan
12-11-2015, 07:50
o.clerin gazetesi bitse kanalı bitmiyor. herşeyi geç başta cumhurbaskanına hakaret var ortada zaten

i-vtec07
12-11-2015, 07:51
Facede denk geldi, kaç kere sövdüm hatırlamıyorum bile , ulan atatürk olmasa adınız jony olucaktı nankör it ler .

MK8800
12-11-2015, 07:58
https://m.youtube.com/watch?v=WPPE-IIEFfs

Fazlasini soylemeye gerek yok

AyrtonSenna
12-11-2015, 07:59
Ya ***** kanal ne olucak adından belli şimdi klasik bir cümle kullanmak istiyorum eğer ATATÜRK olmasaydı senin ne anan ne baban belli olur ş..fsiz daha ne diyim.

İmzamı verdim.

mert_can 41
12-11-2015, 08:04
Ya ***** kanal ne olucak adından belli şimdi klasik bir cümle kullanmak istiyorum eğer ATATÜRK olmasaydı senin ne anan ne baban belli olur ş..fsiz daha ne diyim.

İmzamı verdim.
Bence zaten anası babası belli değil bunların..

vectra-tuner
12-11-2015, 08:12
Türkiye bölgede sömürge olmayan birkaç islam ülkesinden birisi... , Ben sağ görüşlüyüm ama genellikle bizim aramızdan çıkıyor böyle tipler... Adama diyorumki ne güzel Müslümanlığını yaşıyorsun , Atatürk savaşı kaybetse idi şimdi klisede istavroz çıkartıyordun..., geçmişte bu adamlar İngilizlere karşı çıkmanın delilik olduğunu söyleyen grup... Tek kelime ile nankörlük .. Tabiki bunları unutmayacağız

Yigit-Y
12-11-2015, 08:13
Valla söylenecek bir söz de kalmamış.

Allah bunlara akıl versin...

Anıl E.
12-11-2015, 08:16
Olmasaydın olmazdık (s.a.v) gibi paylaşım yapanlar da vardı 10 kasımda.

Ulan neyin peşindesiniz karşılaştırma yaptığınız boyutlara bakın bu kadar mı sapık zihniyete sahipsiniz. Biri dinimizin peygamberi diğeri vatandaşlık görevini ülkeyi iyi yerlere getirmeye çalışarak devam ettiren bir lider .

Din ve devlet işlerini birbirinden ayıran zihniyet alnından öpesim var .

mody
12-11-2015, 08:22
Müslümanlıkla Atatürk'ü karşı karşıya getirmeye çalışan herkes Allah'ından bulsun...

onat
12-11-2015, 08:28
bence siz hatalısınız... 2023 türkiyesini inşa eden, istikrarlı bir türkiye kuran insanlar onlar. atatürk kimki ? medeniyet adı altında dejenere bir toplum yaratan, baş örtüsünü kaldırıp, çıplaklık getiren bir kişi. cahil misiniz ya ? hatta cumhurbaşkanımız yeni reisimiz falan yani :D

Kadyr
12-11-2015, 08:28
Müslümanlıkla Atatürk'ü karşı karşıya getirmeye çalışan herkes Allah'ından bulsun...
bu dediğini yapan bazı atatürkçüyüm diye geçinenler var peygamber allah gibi haşa atatürke taparcasına hareket edenler var. bunların yüzünden müslümanlarla atatürkü karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar. burdada belki öyle kişiler vardır ama normal bir durum olmadığının farkındalığı olması lazım. o kişiye normal geliyorsada başkasının dinine laf etmeden ne halt yerse yesinler.

rtük ceza verdi bunlara.

fthdrn
12-11-2015, 08:30
İti ite mi şikayet ediyorsunuz ? Rtük kimin elinde ki..

Anıl E.
12-11-2015, 08:32
bu dediğini yapan bazı atatürkçüyüm diye geçinenler var peygamber allah gibi haşa atatürke taparcasına hareket edenler var. bunların yüzünden müslümanlarla atatürkü karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar. burdada belki öyle kişiler vardır ama normal bir durum olmadığının farkındalığı olması lazım. o kişiye normal geliyorsada başkasının dinine laf etmeden ne halt yerse yesinler.

rtük ceza verdi bunlara.

Atatürk'e tapan yok valla , Atatürk'ü seven adam dinini de sever nasıl davranacağını da iyi bilir . Bu düşüncelerin insanların beynine yerleştirilme kaynağı zamanı bellidir hoş görmek lazım.

Rtük ceza mı vermiş ? :) . Gerçekten ülkede adalet yerini buluyor oley be rtük ceza verdi :D

sercanavcı
12-11-2015, 08:34
bunlar ilkokulda lailklik nedir sorusuna yanlış cevap verenler büyüdüler hala aynılar...

fthdrn
12-11-2015, 08:34
Uyardı :) "bi dha sakina yapma böyle açıklamalar emi" dendi. :D

Emre Ekrem
12-11-2015, 08:59
İmzaladım, çok büyük bir terbiyesizlik bu.

Kadyr
12-11-2015, 09:04
Atatürk'e tapan yok valla , Atatürk'ü seven adam dinini de sever nasıl davranacağını da iyi bilir . Bu düşüncelerin insanların beynine yerleştirilme kaynağı zamanı bellidir hoş görmek lazım.

Rtük ceza mı vermiş ? :) . Gerçekten ülkede adalet yerini buluyor oley be rtük ceza verdi :D

sen ben tapmıyoruz tapan çok.tapanın kendi bileceği iş. kendi halinde ne yaparsa yapsın milleti kışkırtmasınlar yeterli
ben ceza verdi diye gördüm.

Kadyr
12-11-2015, 09:05
uyardıysa uyarmaylada olmaz. cumhurbaşkanı rte ye hakaret nasıl ceza alıyorsa atatürk'e hakarette ona göre ceza almalı.

Dragger
12-11-2015, 09:05
Hergün tv kapatan, gazete matbaa basanlar nerede?

Atatürk'ten kendileri de nefret ettiği için ufak bir para cezasıyla işi kapattılar.

Hepsinin Allah belasını versin.

İbrahim33
12-11-2015, 09:07
reis reis diye bop projesinin liderinin , insanların katilinin , ülkeyi satan hırsızın , amerikan uşağı emperyalistin götüne yapışıp ona tapmaktansa , bu ülkeyi kurtaran cumhuriyeti ilan eden atatürke tapmayı yeğlerim....

Berkan
12-11-2015, 09:07
Anıl geldiğin döndügün iyi olmuş :D

Dragger
12-11-2015, 09:08
uyardıysa uyarmaylada olmaz. cumhurbaşkanı rte ye hakaret nasıl ceza alıyorsa atatürk'e hakarette ona göre ceza almalı.

Atatürk ile rte aynı kefeye mi koydun yoksa ben mi yanlış anlıyorum?

gokayy
12-11-2015, 09:08
Mustafa Kamal ne ulan be gerizekalılar onu bile adam gibi yazamamışlar hakaret etme peşindeler birde

DMR
12-11-2015, 09:11
Mustafa Kamal ne ulan be gerizekalılar onu bile adam gibi yazamamışlar hakaret etme peşindeler birde

onu özellikle yazıyolar akılları sıra farklılaştıracaklar işte

altugkocer
12-11-2015, 09:39
Bi rte ile Atatürk'ümüzü aynı kefeye koymanız eksikti onu da yaptınız. Bravo size :bravo:

bkaraca
12-11-2015, 09:40
Attık imzamızı inşallah gereği yapılır.

Sti_Ozan
12-11-2015, 09:45
Ulkenin geldigi nokta ortada,atasina sahip cikmayanlar bazi sacma sapan ne yedigi belirsiz adamlari bas taci ediyolar,birinin basarisi ortada vatani vatan yapan kisi ATA miz o bizim,gerci digerininde basarilari ortada sacti sacistirdi ne elimizde bisey kaldi ne avucumuzda yazik,cidden yazik. Hadi siz gene az cok yasadiniz,ben ve benim nesillerim napicak? Basta ben olmak uzere benim neslimin cogu eger boyle devam ederse farkli bi ulkeye goc edicek,bazilari diyebilir vatan birakilip gidilirmi vs vatanligi kaldimi ulkenin? Vatanini seven adam bu insanlari basta tutarmi? ATA sina saygisizlik yaparmi? Vatandan eser kalmadi,boyle gidersede bizden hicbirsey olacagi yok,gecmiste bu vatan icin canini veren milyonlarca mehmetcige,gencliginin bagrinda ölen o mert insanlara yazik,kendi yasamlarindan vazgecip vatanlarini savundular,simdilerde bana dokunmayan yilan bin yasasin,vatan hep ikinci plan,sorumsuzlasti insanlar kimse arkasini dusunmuyo,ben yasadim gecti bitti derdindeler,boyle bi yere varamadik,varamiycazda.

burak_2885
12-11-2015, 09:55
Bi rte ile Atatürk'ümüzü aynı kefeye koymanız eksikti onu da yaptınız. Bravo size :bravo:

Kötü niyetle karşılaştırdığını düşünmüyorum arkadaşın. İkisi de cumhurbaşkanı sıfatında olduğundan dolayı demek istemiştir bence :)

Yoksa bırakın karşılaştırmayı aynı cümle içinde kullanmam isimlerini

Er34
12-11-2015, 10:38
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/281872/akit-tv-atam-izindeyiz

Bunlar şaşırmış.

2jz
12-11-2015, 11:07
Bu ak-it sürekli olarak kin, nefret, kışkırtma, hakaret suçlarını işliyor.
Nasıl yayın hayatına devam edebiliyor anlamıyorum.
Şu adamlar müslüman olduklarını söylüyorlar ona yanıyorum.
Şimdi ufak bir cezayla kurtarırlar.

atituti
12-11-2015, 11:22
Ben bunlara ceza verildigine verilecegine inanmiyorum secimi kazandik yalandan her gorusten kesime yalakalik yapma hareketi bunlar , devlet buyugu istesin karimi kizimi emrine veririm diyen kesimle ic ice yasiyoruz uyanmadiniz mi hala.

by serçe
12-11-2015, 11:27
Bunların ciddi sıkıntıları mevcut bunlar neye inandıklarınıda tam olarak bilmiyor ezberletilip ortaya çıkartılan kuklalar yazık çok yazık hemde

HondatugraL
12-11-2015, 11:29
Tv kanalı öyle değil böyle basılır diyip dalacan içeri yayınıda kapattırmıcan bağlıcan hepsının ayağını kolunu canlı yayında gondiklicen babası belli olmayan mahlukatlar.

Caesar
12-11-2015, 11:40
Hergün tv kapatan, gazete matbaa basanlar nerede?

Atatürk'ten kendileri de nefret ettiği için ufak bir para cezasıyla işi kapattılar.

Hepsinin Allah belasını versin.

Uyarı vermişler sadece para cezasıda değil :)

phantom
12-11-2015, 12:17
bu forumda da akit kafasında olanlar var

Anıl E.
12-11-2015, 12:48
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/281872/akit-tv-atam-izindeyiz

Bunlar şaşırmış.

ATAM diyor ya o ATAM bırakacaktı ülkeyi derdi tasayı savaşı , bu herif ATAM YERİNE GABRİEL'İM DAVİD'İM diye anırırdı .

blow07
12-11-2015, 13:41
Böyle yandaş O.kul Ç.ocukları yüzünden bu ülkeden de bu ülkenin yönetiminden de olmayan adaletten de soğumamak elde değil.

yucelebeci
12-11-2015, 13:47
Gtmüzüde yırtsak hiçbirşey olmaz, bunlar yönetimin hoşuna gidiyor diye yayınlanıyor zaten çoktan sırtlarını sıvazlamışlardır bile bu yönetim mi bunlara ceza yaptırım uygulayacak :) buna hakikaten ınanan varsa hayalgücüne hayranım

yesil
12-11-2015, 14:34
bu toplumdaki cahillik bitecek gibi değil. atatürk'ü kişisel olarak seversin sevmezsin ayrı bir şey ama yaptıklarını hiçe saymak akla mantığa sığmıyor. aslında anlaşılabilir bir durum. bu konuda hiç bir talebi olmayan bir toplumu haketmediği şekilde modernleştirmeye çalışırsan olacağı bu. ne uğraşıyosun halbuki demokrasi cumhuriyet diye. kur islami bir yönetim, geç başına halifeyim ben de bak o zaman nasıl alkış tutuyorlar. dini söylemlerle akıllarını körelt, istediğin gibi yönet bir lafınla ölsünler senin için. ne gerek var eğitmeye ne işine yarayacak. niye toplum kültürlü olsun, zengişlessin ki. kömüre makarnaya muhtaç et kölen olsunlar. hatta gülenin yaptığı gibi gaipten sesler duyuyorum, kalp gözüm açık benim de, peygamber gibi tapsınlar sana. sonuçta deveye diken insana s.ken yaranır.

*AddO*
12-11-2015, 14:39
Yargı akit zaten kim kime hesap vercek :)

blow07
12-11-2015, 14:44
bu toplumdaki cahillik bitecek gibi değil. atatürk'ü kişisel olarak seversin sevmezsin ayrı bir şey ama yaptıklarını hiçe saymak akla mantığa sığmıyor. aslında anlaşılabilir bir durum. bu konuda hiç bir talebi olmayan bir toplumu haketmediği şekilde modernleştirmeye çalışırsan olacağı bu. ne uğraşıyosun halbuki demokrasi cumhuriyet diye. kur islami bir yönetim, geç başına halifeyim ben de bak o zaman nasıl alkış tutuyorlar. dini söylemlerle akıllarını körelt, istediğin gibi yönet bir lafınla ölsünler senin için. ne gerek var eğitmeye ne işine yarayacak. niye toplum kültürlü olsun, zengişlessin ki. kömüre makarnaya muhtaç et kölen olsunlar. hatta gülenin yaptığı gibi gaipten sesler duyuyorum, kalp gözüm açık benim de, peygamber gibi tapsınlar sana. sonuçta deveye diken insana s.ken yaranır.

Eğer bunlarınki Din ise ben gerçekten dinsizim.

atituti
12-11-2015, 14:53
http://i63.tinypic.com/282dvty.jpg

atituti
12-11-2015, 14:56
Bu resim ortada dolasuyo ama yalan

doncarlo
12-11-2015, 17:01
Bu kanalı kuranların dedeleri zamanında ingiliz amerikan mandasını destekleyip karısını bacısını canları için ingiliz subaylara peşkeş çekenlerdir.Ne bekliyosunuz bu ****** çocuklarından hoşgörü mü ?Bugün yine aynı durum olsa yine aynı eteği öpmekten çekinmezler dedeleri gibi.Dedesini siktiklerim.

Küfür için özür dilerim fakat bu adamları düşündükçe kafamda küfürsüz bir cümle şekil almıyor.Yukarda yazdıklarımı 10 kere süzgeçten geçirip öyle yazdım.

Yigit-Y
12-11-2015, 17:04
Ya bunlar karınlarını rte peşkeş çekebilecek kadar pezolar.

Bırakın şunlaru ana rahminde beyin ölümü gerçekleşmiş bir canlı grubu.

Allaha hesap vericekler hepsi...

tuzemen
12-11-2015, 19:02
imza atıldı, gerçi imza atsak ne olacak bu şerefsizlere dokunurlar mı hiç sanmıyorum

huseyinturk
12-11-2015, 19:24
Böyle şerefsizler hep vardı hepte var olacaklar. Bence kale almak bile büyük hata.

lethaldoze
12-11-2015, 19:32
İmzaladık ama bu o.ç lere bişey olacağını sanmam. Topunun......

Ekrem_06
12-11-2015, 20:04
Valla öyle bi küfür ettim ki lugatlı şaşırmıştır ciğersizlerin..

Caesar
12-11-2015, 21:12
Ne taktınız gereksiz gazeteyi reklamın iyisi kötüsü olmaz adamlar ne konuşturdu kendilerinden ya. Siktir edin boşverin kim ki akitte Ataya *** dedi diye Ata *** mu olacak.

Bir lafa bakarım laf mı? Birde söyleyene.

Bir daha diyorum siktir edin malları hayatları boyunca yapamayacakları reklamı yaptılar bizim sayemizde. Biz paylaşmazsak böyle boktan şeyleri kimse görmez, kimse bilmez.

Küfür dahi haketmiyorlar bence. Küfre bile haketmek için karşıdakinde bir karakter olması lazım. Uzatmayın bence kilitleyelim silelim falan konuyuda bir kaç hit daha kazandırmayalım göbellere.

Çöllü
12-11-2015, 21:45
Bence zaten anası babası belli değil bunların..

Katılıyorum.. anaları bellide Baba Belirsiz..

Çöllü
12-11-2015, 21:48
Ben diktatör değilim. Benim kuvvetim olduğunu söylüyorlar, evet, bu doğrudur. Benim arzu edip de yapamayacağım bir şey yoktur. Çünkü ben zorâki ve insafsızca hareket etmesini bilmem. Bence diktatörlük, diğerlerini râm edendir. Ben kalpleri kırarak değil, kazanarak hükmetmek isterim.

Ben istese idim derhâl askerî bir diktatörlük kurardım ve memleketi öyle idâreye kalkışırdım. Fakat ben istedim ki, milletim için modern bir devlet kurayım.
Ben sizlerden biriyim.

Beni görmek demek, behemahal (mutlaka) yüzümü görmek değildir. Benim düşüncelerimi, benim duygularımı anlıyorsanız bu kâfîdir (yeterlidir).
Beni övme sözlerini bırakınız. Gelecek için neler yapacağız, onlardan bahsediniz!

Benim adım 'çok içer' diye çıkmıştır. Filhakîka ben, öteden beri içerim. Fakat istediğim zaman bunu keserim; karıştırmam. İçki, sâdece benim keyfim içindir. İçki yüzünden vazîfemi bir an geri bıraktığımı hatırlamıyorum. Daha gençken, manevralara çıkılmadan önce, muhabbete dalarak sabaha yakın zamanlara kadar içsek bile ben, bazen uyumadan saatinde vazîfem başına gider ve görülecek işi bir dakika geri bırakmazdım. İçki ve vazife, iki ayrı şeydir. Birbirine dokunacak yerde vazifeyi elbette keyfe tercih etmeli, içkiyi behemehâl kesmeli.

Benim fıtratımda bir gayritabiilik varsa, Türk olarak dünyaya gelmemdendir.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Çocukluğumdan beri bir tabiatım vardır, oturduğum evde ne ana, ne kızkardeş, ne ahbapla bulunmaktan hoşlanmam. Ben, yalnız ve bağımsız olmayı, çocukluktan kurtulduğum günlerden başlayarak daima tercih etmiş ve sürekli olarak öyle yaşamışımdır. Tuhaf bir halim daha var: Ne ana -babam çok erken ölmüş-, ne kardeş, ne de en yakın akrabamın, kendi tutum ve düşüncelerine göre, bana şu veya bu tavsiye ve nasihatta bulunmasına tahammülüm yoktu.
Çocukluğumda elime geçen iki kuruştan birini eğer kitaplara vermeseydim bugün yapabildiğim işlerin hiçbirini yapamazdım.

İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal… İkinci Mustafa Kemal, onu “ben” kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!

Milletim beni nereye isterse oraya gömsün. Yeter ki beni unutmasın.
Orduya ilk katıldığım günlerde, bir Arap binbaşısının 'Kavm-i Necip evladına sen nasıl kötü muamele yaparsın' diye tokatladığı bir Anadolu çocuğunun iki damla gözyaşında Türklük şuuruna erdim. Onda gördüm ve kuvvetle duydum. Ondan sonra Türklük benim derin kaynağım, en derin övünç membaım oldu. Benim hayatta yegane fahrim, servetim, Türklükten başka bir şey değildir.