PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : market programı hakkında yardım

MDeniz
13-11-2015, 15:22
Arkadaşlar merhabalar. Petrol muhasebesi çalışanıyım. Bir arkadaşımız marketimizi kiralayacak. Benim sizden ricam kullanan var ise market programı ( ürün barkod okutma, stok takip etme, kar zarar ilişkisini gösterme vs. ) hakkında önerebileceğiniz bir program var mıdır varsa fiyatıyla program adını söylerseniz çok sevinirim. Şuan asimar diye program kullanılıyor ben memnun değilim bu programdan o yüzden onlara daha güzel ve kullanışlı bir program tavsiye etmek istiyorum. şimdiden teşekkür ederim

-Murat Özcan-
13-11-2015, 15:46
Konuyu takipteyim

KÖROĞLU
13-11-2015, 15:57
Valla bu kadar olur, küçük bir büfe açtık tam olarak barkod sistemi ihtiyacı mevcut. Cihaz + yazılım yani kurulu sistem lazım.

Önerilere açığız fiyat makul olmak koşulu ile, kullanıcı dostu bir sistem olursa süper olur.

Aşağıdaki programa baktım ben fiyatı uygun ama hiç tecrübemiz yok bu konuda. Bilgililer yardım etsin.

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-barkod-sistemi-microtab-dokunmatik%2Ctak-calistir%2Ceko-paket-235901153/detay)

MDeniz
13-11-2015, 20:37
Herkes muzdarip mis :) insallah fikir veren cikar. Shellin market program cok guzel gidersem soracam birdahaki sefere

most_evil
13-11-2015, 21:03
Trex onerebilirim. Ufak işletmeler için fazla gelebilir ama profesyonel anlamda güzel programdir trex.com.tr den inceleyin isterseniz. Referansları sağlamdir tabi fiyatıda. eski işyerinde satışını yapmaktaydik fakat şu an bir bagim yoktur ama hala çalışan arkadaşlarım olduğundan düşünen olursa yardimci olmaya çalışırım.

most_evil
13-11-2015, 21:16
[QUOTE=tolga_kaan_;7976949]Valla bu kadar olur, küçük bir büfe açtık tam olarak barkod sistemi ihtiyacı mevcut. Cihaz + yazılım yani kurulu sistem lazım.

Önerilere açığız fiyat makul olmak koşulu ile, kullanıcı dostu bir sistem olursa süper olur.

Aşağıdaki programa baktım ben fiyatı uygun ama hiç tecrübemiz yok bu konuda. Bilgililer yardım etsin.

Sizin içinde prometrik firmasinin peros 3000 diye bir sistemi vardı onun 2.elini arastirmanizi öneririm baya uygun rakamlara denk getirebilirsiniz. Yada çok bişey beklemiyorsaniz netten lisanssiz bir program ve barkod okuyucu iş görür ama güvenilir sayılmaz

gfb01
13-11-2015, 21:59
Arkadaşlar merhabalar. Petrol muhasebesi çalışanıyım. Bir arkadaşımız marketimizi kiralayacak. Benim sizden ricam kullanan var ise market programı ( ürün barkod okutma, stok takip etme, kar zarar ilişkisini gösterme vs. ) hakkında önerebileceğiniz bir program var mıdır varsa fiyatıyla program adını söylerseniz çok sevinirim. Şuan asimar diye program kullanılıyor ben memnun değilim bu programdan o yüzden onlara daha güzel ve kullanışlı bir program tavsiye etmek istiyorum. şimdiden teşekkür ederim
gündüz beni ara adana bu işi yapan arkadaşımı sana yönlendirim programın adını unuttum 05417853601

MDeniz
14-11-2015, 00:26
gündüz beni ara adana bu işi yapan arkadaşımı sana yönlendirim programın adını unuttum 05417853601

Telefonu kaydettim market suan tadilatta bp nin vermiş oldugu odenekle tadilata girdi. Cikar cikmaz bunlari uygulamaya calisacak diye düşünüyorum. Sizdende yardim isteyecegim cok tesekkurler

Emre-Dylan
14-11-2015, 05:39
Valla bu kadar olur, küçük bir büfe açtık tam olarak barkod sistemi ihtiyacı mevcut. Cihaz + yazılım yani kurulu sistem lazım.

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-barkod-sistemi-microtab-dokunmatik%2Ctak-calistir%2Ceko-paket-235901153/detay)

Bi markette gördüm bu sistemi çok nadir kullanılıyor ve hiç iyi değil pratik bir sistem değil adam ürünlerin çıkışını yapana kadar 10 dakika boyunca uğraştı şahsen ben önermem

uygar
14-11-2015, 19:14
Merhaba
bilsoft muhasebe genelde büfe ve marketler için ideal diye biliyorum
ücretsiz sürümünü indirip bi inceleyin sonra yedekleme için falan tam sürümünü almanız gerekir
http://www.bilsoftyazilim.com
kolay gelsin

gfb01
14-11-2015, 20:15
Telefonu kaydettim market suan tadilatta bp nin vermiş oldugu odenekle tadilata girdi. Cikar cikmaz bunlari uygulamaya calisacak diye düşünüyorum. Sizdende yardim isteyecegim cok tesekkurler

Senden collinite 915 almiştim galiba müsait zamanda real mediamarkt a gelirsen beni bul arar önceden araştiririz

Eray
14-11-2015, 20:44
Hiç mesajım yoktu genelde uzaktan izliyordum ama size de bi fikir belirtmek istedim :)

Şuan çalıştığım şirkette muhasebe ve satışları VegaWin programı ile bakıyoruz. Geçen gün gittiğim orta büyüklükteki bir markette aynı programın kullanıldığını gördüm kasiyer kız da baya hızlı işlem yapıyordu.
Programın zorluğuna gelirsek ben işe başladığımda hiç bilgim yoktu program ile alakalı ama 15-20 gün içerisinde işin %75 ini halletmiştim. Fiyat konusunda net bilgim yok ama diğer programlardan biraz daha ucuz olduğunu biliyorum.
http://www.vegayazilim.com.tr/
Bu da internet adresleri araştırmak isterseniz.