PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007 suzukİ grand vİtara 3kapi hakkinda bİlgİ??

Red10
13-11-2015, 20:44
Arkadaşlar 007 model grand vitara var kapı 4x4 95000 kmde nasıl bilirsiniz yorum yaparmısınız

bkaraca
13-11-2015, 21:55
Lpg var mi ?fiyat nedir kaza boya vs ? Triger zincirlidir. Abime aldık yakın zamanda.Tahmin ettiğimden atik.Bagaj namına lpg var ise hiç birşey yok.konfor iyi ama yalıtım çok başarılı değil.Topcase bagaj lazım tavana :) içi beklenti üzerinde geniş , arka koltuk ileri geri yapıyor .

Red10
13-11-2015, 23:16
Lpg var mi ?fiyat nedir kaza boya vs ? Triger zincirlidir. Abime aldık yakın zamanda.Tahmin ettiğimden atik.Bagaj namına lpg var ise hiç birşey yok.konfor iyi ama yalıtım çok başarılı değil.Topcase bagaj lazım tavana :) içi beklenti üzerinde geniş , arka koltuk ileri geri yapıyor .
Tesekkurler performans cok kotumu acaba burde koltuk isitma falan var dediler baska ne ozellikler var

bkaraca
14-11-2015, 13:15
Performans beklediğimden iyi çıktı. Koltuk isitma 4 hava yastığı var birde fonksiyonel direksiyon ışte ses kontrolü vs. Çok bir özellik yok araçta, sizin baktığınız araç kaç para onu söyler iseniz az çok piyasa biliyorum.

Red10
14-11-2015, 20:42
Performans beklediğimden iyi çıktı. Koltuk isitma 4 hava yastığı var birde fonksiyonel direksiyon ışte ses kontrolü vs. Çok bir özellik yok araçta, sizin baktığınız araç kaç para onu söyler iseniz az çok piyasa biliyorum.

2007 32 ye alicam pazartesi kismetse yani ornek verirseniz performans neyle esdeger olur birde keyiflimi yol tutusu falan

Red10
14-11-2015, 20:46
Benim anlastigimda 8 hava yastigi var birde aracin kronik sorunlari varmi motoru guzel motormu 16 subap dohc motor sanirim gerci japonlara kolay kolay bisey olmaz ama karda toprakta eglendiricek performans varmi ;)

bkaraca
14-11-2015, 22:06
Hava yastığı konusunda kesin bilgili değilim gözüme çarpan koltuk yani ve önler idi.Lpg yok ise fiyat çok yüksek.biz neredeyse sıfır yazlık ve kışlık lastikler ilaveten portbagaj ile beraber daha uygun fiyata aldık.2008 yada 2009 model. Lpg yok ise 2010 modelini 27 bine satan var bizim burda.Kar çamur henüz görmedik :) brc ve landirenzo ile baya iyi diyorlar bu motorun uyumuna.Motor çok sağlam bir motor bir çok modelde kullanıldi. Sesi çok güzeldir.Kronik sorunlarını bilmiyorum.