PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : The Makina | Ford Mustang GT & BMW M3

Buğra A.
14-11-2015, 11:46
The Makina 4.bölümünde İsmail Kurtul'un sahip olduğu Ford Mustang GT ve Oğuz İlgu'nun sahip olduğu E92 kasa BMW M3'ü konuk ediyor. Bu eğlencemizde bizi yalnız bırakmayan, Vine fenomenlerinden Erkan Aker'de bizlere eşlik ediyor.

Umarım yine cumartesinizi keyifle geçirmenize imkan sağlayabilecek güzel bir program olmuştur.

Destekleyen bütün TechTurkey ailesine şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=rJhrfNb7NPM

_driver_
14-11-2015, 12:10
Buğra yine hayvan gibi şii yapmış :) eline sağlık yine çok güzel mustang detayı beni benden aldı

c20let
14-11-2015, 12:25
Yine çok başarılı eline sağlık.

Wankel Batu
14-11-2015, 12:26
tebrikler iyice kusursuzluğa yaklastiniz.Bu son video bi başka güzel olmuş

halilcakir
14-11-2015, 12:33
Bu bitirim ağızları eğlenceli olsun diye değil mi?

Bundan önceki videolar daha bir şık idi çünkü

Bunlar daha eğlence amaçlı sanki

raptor
14-11-2015, 12:44
Buğra tarzını hiç bozma , ama Mustang'de daha detaylı yakın , slowmotion çekimler olsa gözümüz şenlenirdi. bknz: 350Z Videosu gibi , sanırım mekandan ve konseptden kaynaklı böyle oldu.Yine 10 numara olmuş ellerine sağlık

aramulusoy
14-11-2015, 12:45
Yine başarı özgün bi çalışma olmuş. Tebrikler buğra.

CLIORS
14-11-2015, 12:54
çok tadında gayet başarılı.

ikuybu
14-11-2015, 12:57
Emeginize saglik video yine harika.mustang detaylar muthis.

8.000rpm
14-11-2015, 13:01
Buğra eline sağlık
Çok güzel ilerliyorsun
Yolun açık olsun :)

F.KARACA
14-11-2015, 13:02
Gerçekten EF-SA-NE olmuş. Devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.

oKsEAt
14-11-2015, 13:05
Yine çok keyifli.
Devamını bekliyoruz merakla :)

srt
14-11-2015, 13:13
Facebook twitter a da giriyo mu:hoo:
Yine cok büyük keyifle izledim.eline sağlık

levent
14-11-2015, 13:23
Mustang'in devir saati detayı çok iyi, redline da kırmızı renk olması işi :D

Ellerine sağlık Buğra, gecikmeli ama güzel oldu :)

yilmazcatalbas
14-11-2015, 13:31
tarzını bozma süper gidiyor takipteyiz

Patisever
14-11-2015, 13:49
bu cocuk ünlü olur arkadas :)

RedCan
14-11-2015, 13:58
Ooooo yeni video gelmiş

aslanneron
14-11-2015, 14:06
kaç gündür yeni vidyoyu bekliyorduk gt ile m3'ü çekmişsiniz birazda m3le gt yi kovalasaydınız keşke

ellerine saglık çok keyifli böyle devam reis :D :D

Umut_Akkuş
14-11-2015, 14:07
Eline sağlık abi gayet keyifliydi , yeni kamerayla görüntü daha canlanmış gibime geldi :)

Arda_7
14-11-2015, 14:22
M bence daha özel makina keşke biraz daha ona yogunlassaydiniz.Onun dışında başarılı bir çekim olmuş.

300E
14-11-2015, 14:52
Mustang sevmem ama, bu ateş ediyor harbiden. :D

cgr50
14-11-2015, 16:27
çok güzel olmuş elinize sağlık

mehmetugur
14-11-2015, 16:59
Mavi ekran çok iyi olmuş

johnie
14-11-2015, 17:30
100 km 5 litre ortalama nın cevabı 28lt duyunca kahkaha attım :))
Videoyu iyi besliyorsun, hiç boşluk yok..

Burak K.
14-11-2015, 17:36
Mavi ekran kısmında gülmekten öldüm :D çok iyi,tebrikler. Trafiğe açık alanda yanlama vs. olaylarına takılanlar kendi kusursuzluklarıyla(!) baş başa kalsınlar.

B.Koçer
14-11-2015, 17:46
Youtube izlemeden lastik dumanı gibi birşey var play yapınca o kısım yok :D

Canselmo
14-11-2015, 18:29
Buğra yine muhabbet sohbet .mına koymussun izlettriyorsun :D

Senin kafa bu konularda harbi zehir ilerde daha iyi şeyler olucaktır hem cekim hemde fikir olarak.

Yigit-Y
14-11-2015, 18:36
bu hayvanları gündüz çekilse bir o kadar daha hayvanı gorme şansımız olurdu :D

çok hayvanımsı çok güzel başarılarının devamını diliyoruz çok iyidi yine :D

gündüz olsun bir sonraki bölüm :D

turbo&quattro
14-11-2015, 19:00
Yine cok cok guzel olmus Bugra. Her videoda ustune konularak gidiliyor. Nacizane tavsiyem arada biraz daha alt tabakadan araclar secerek her kesime cok daha etkili hitap edebilirsin.

westalim
14-11-2015, 19:50
aksiyon kameraları bence daha güzedi ses bile bana çok tiz geldi belki benden kaynaklıdır. küfürleri bibsiz duymak daha güzel geliyo bana nedense bazılarını en azından :D bu nasıl bir numara birader ? de yıkıldım :D:D video dolu dolu ve git gide bu işde ne kadar iyi olduğunu gösteriyosun elnur her videoya gelsin ve o gülümsemeyi yapsın :D ek olarak yazı stilini begenmedim :rolleyes: takipdeyiz eline koluna sağlık...

sinanbaysal
14-11-2015, 20:21
Adam çekiyor yaa. Eline sağlık

Draniela
14-11-2015, 20:30
Duygu ve düşüncelerimi az önce faceten yazdım :D helal girsin

MertSerhanÖ.
14-11-2015, 20:39
Çok iyisin yine üstad :) Mustang'e daha çok yoğunlaşman bence daha güzel olmuş.Sonuç olarak yeni tanıdığımız bir araç.Devamını dört gözle bekliyoruz :)

Tayfun.O
14-11-2015, 22:41
Tanıtım 10 numara.

Yalnız Mustang da ki ses nedir arkadaş. Tüylerim diken diken oldu

Buğra A.
15-11-2015, 13:16
Buğra yine hayvan gibi şii yapmış :) eline sağlık yine çok güzel mustang detayı beni benden aldı

Yine çok başarılı eline sağlık.

tebrikler iyice kusursuzluğa yaklastiniz.Bu son video bi başka güzel olmuş

Yine başarı özgün bi çalışma olmuş. Tebrikler buğra.

çok tadında gayet başarılı.

Emeginize saglik video yine harika.mustang detaylar muthis.

teşekkür ederim :)

Bu bitirim ağızları eğlenceli olsun diye değil mi?
Bundan önceki videolar daha bir şık idi çünkü
Bunlar daha eğlence amaçlı sanki

haliyle. eğlenceli oluyor, makara yapıyorum. sonuçta benim işim otomobil test etmek değil. maksat muhabbet, sohbet olsun. gülelim ve eğlenelim. The Makina'nın asıl konsepti bu.

Buğra tarzını hiç bozma , ama Mustang'de daha detaylı yakın , slowmotion çekimler olsa gözümüz şenlenirdi. bknz: 350Z Videosu gibi , sanırım mekandan ve konseptden kaynaklı böyle oldu.Yine 10 numara olmuş ellerine sağlık

aslında slowmotion (1000fps) çektim. hatta burnout yaptı Mustang. ancak kamerayı daha yeni tanıdığım için istediğim gibi olmadı maalesef, o yüzden içeriğe dahil etmedim.

bir de şöyle bir şey var; ben her bölümde farklı bir konsept yapmaya çalışıyorum, deniyorum. süre gelen ya da sıkıcı içeriklerdense, bu tarz eğlenceli farklı tarzları yaratmak daha çok öznel oluyor diye düşünüyorum. teşekkür ederim.

Buğra A.
15-11-2015, 13:19
Buğra eline sağlık
Çok güzel ilerliyorsun
Yolun açık olsun :)

Gerçekten EF-SA-NE olmuş. Devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yine çok keyifli.
Devamını bekliyoruz merakla :)

Facebook twitter a da giriyo mu:hoo:
Yine cok büyük keyifle izledim.eline sağlık

Mustang'in devir saati detayı çok iyi, redline da kırmızı renk olması işi :D
Ellerine sağlık Buğra, gecikmeli ama güzel oldu :)

tarzını bozma süper gidiyor takipteyiz

kaç gündür yeni vidyoyu bekliyorduk gt ile m3'ü çekmişsiniz birazda m3le gt yi kovalasaydınız keşke
ellerine saglık çok keyifli böyle devam reis :D :D

bu cocuk ünlü olur arkadas :)

Ooooo yeni video gelmiş

:)

Eline sağlık abi gayet keyifliydi , yeni kamerayla görüntü daha canlanmış gibime geldi :)

teşekkür ederim. tam ayarlarını henüz çözemedim ama güzel cihaz, ben sevdim.

SametYkn
15-11-2015, 13:21
Eline sağlık severek takip ediyorum böyle devam :)

JDM VTİ
15-11-2015, 13:21
Ellerine sağlık, takipteyim keyifle.
Lakin alt tabakaya ne zaman iniyoruz alt tabakaya :P :))

Buğra A.
15-11-2015, 13:22
M bence daha özel makina keşke biraz daha ona yogunlassaydiniz.Onun dışında başarılı bir çekim olmuş.

çok güzel olmuş elinize sağlık

Mavi ekran çok iyi olmuş

100 km 5 litre ortalama nın cevabı 28lt duyunca kahkaha attım :))
Videoyu iyi besliyorsun, hiç boşluk yok..

Buğra yine muhabbet sohbet .mına koymussun izlettriyorsun :D
Senin kafa bu konularda harbi zehir ilerde daha iyi şeyler olucaktır hem cekim hemde fikir olarak.

Mustang sevmem ama, bu ateş ediyor harbiden. :D

ben de bayıldım valla, gerçekten çok başarılı.

Mavi ekran kısmında gülmekten öldüm :D çok iyi,tebrikler. Trafiğe açık alanda yanlama vs. olaylarına takılanlar kendi kusursuzluklarıyla(!) baş başa kalsınlar.

teşekkür ederim. aslında etrafta herhangi bir araç yoktu bu sefer. genelde videoya dislike atanlar; ya beni sevmeyenler ya da OTOPARK.COM'u sevmeyenler. alıştık :)

Youtube izlemeden lastik dumanı gibi birşey var play yapınca o kısım yok :D

aslında o bölüm slowmotion çekildi fakat istediğim gibi olmadı (görüntüde problem var) o yüzden sadece kapak fotoğrafı yaptım dikkat çeksin diye :)

63owen63
15-11-2015, 13:24
1- Gündüz olsun,
2- Çok beklemeyelim,
3- Azıcık daha uzun olsun,erken boşalma üzüntüsü yaratıyor yarıda bitmiş gibi geliyor :)

Ellerine sağlık, yine harika yine muazzam yine doğal bir Buğra !

Buğra A.
15-11-2015, 13:28
bu hayvanları gündüz çekilse bir o kadar daha hayvanı gorme şansımız olurdu :D
çok hayvanımsı çok güzel başarılarının devamını diliyoruz çok iyidi yine :D
gündüz olsun bir sonraki bölüm :D

bazen vakit sıkıntısı yaşıyorum işlerimden ötürü. o yüzden belli olmuyor zaman. ama gece olmasına rağmen güzel gözüküyor bence detaylar.
teşekkür ederim :) gündüz vakit ayarlayabilirsem inşallah.

Yine cok cok guzel olmus Bugra. Her videoda ustune konularak gidiliyor. Nacizane tavsiyem arada biraz daha alt tabakadan araclar secerek her kesime cok daha etkili hitap edebilirsin.

teşekkür ederim abi. abi valla deniyorum; mesela miniks'lerin EG Turbo'yu çekmeyi planlıyordum, vakit ayarlayamadık bir türlü. tavsiyelerin için tekrar teşekkür ederim.

aksiyon kameraları bence daha güzedi ses bile bana çok tiz geldi belki benden kaynaklıdır. küfürleri bibsiz duymak daha güzel geliyo bana nedense bazılarını en azından :D bu nasıl bir numara birader ? de yıkıldım :D:D video dolu dolu ve git gide bu işde ne kadar iyi olduğunu gösteriyosun elnur her videoya gelsin ve o gülümsemeyi yapsın :D ek olarak yazı stilini begenmedim :rolleyes: takipdeyiz eline koluna sağlık...

açık konuşayım; sesi düzeltmek için bir hayli uğraştım. kullandığım kamera, pek sesi istediğim gibi tok almadı ama yine de boyutuna ve özelliklerine göre çok başarılı. eksilerinden bir tanesi, ekstra mikrofon girişinin olmaması. küfürleri bipli koyuyorum, çünkü hanımlarda izliyor, mesela annem izliyor, annemin arkadaşları izliyor :) ayıp olur.

Elnur peşimi bırakmaz :) yazı stilinide yeni denedim ama çoğu kişinin pek hoşuna gitmemiş. daha önce kullandığım yazı stilide sadece Apple'a özel bir yazı stiliydi, Windows'ta yapınca kurguyu maalesef bulamadım.

öneriler ve tavsiyeler için teşekkür ederim, dikkate alacağım.

Adam çekiyor yaa. Eline sağlık

Duygu ve düşüncelerimi az önce faceten yazdım :D helal girsin

Çok iyisin yine üstad :) Mustang'e daha çok yoğunlaşman bence daha güzel olmuş.Sonuç olarak yeni tanıdığımız bir araç.Devamını dört gözle bekliyoruz :)

Eline sağlık severek takip ediyorum böyle devam :)

Tanıtım 10 numara.
Yalnız Mustang da ki ses nedir arkadaş. Tüylerim diken diken oldu

teşekkür ederim. bir ara egzosun arkasında duruyordum İstinye Park'ta. dalmışım, İsmail bir çalıştırdı zıpladım. aklım gitti valla :)

Ellerine sağlık, takipteyim keyifle.
Lakin alt tabakaya ne zaman iniyoruz alt tabakaya :P :))

teşekkür ederim. yakın zamanda inşallah :)

Frid
15-11-2015, 13:37
tebrikler Buğra başarılarının devamını diliyorum, sektör canlansın biraz :D

dragon07
15-11-2015, 13:43
bugra artık şunların kaputlarını bi aç rölantide seslerini dinlet :)

oselami
15-11-2015, 14:41
Video dolu dolu, hiç sıkmadı. Elinize sağlık keyifle izledim

izo
15-11-2015, 15:51
Yine guzel is. Mustangi Turkiye'de alan arkadasa helal olsun:) egzoz yapmak sart oldu.

onat
15-11-2015, 16:48
boşuna tr nin en iyisi değilsin...

tek aklıma gelen küfürleri bipleme ama hardcore küfürde etme. ilk bölümlerde yada bölümde bip yoktu. çok keyifliydi. insana bizden biri dedirtiyor. bipli olunca o hava azalıyor.

TayfunS
15-11-2015, 16:57
Çok beğendim elinize sağlık, biraz daha doyurucu videolar bekliyoruz süre olarak, arabaların diffüzorü, içerisi vs incelemeleriniz de çok iyi. m4 sahibinin rx8 videosundaki selam verişi ve çalan parça hepsinin içinde en güzeli, bir de bu videodaki mavi ekran :) Saygılar
emeğinize sağlık

Buğra A.
15-11-2015, 19:19
bugra artık şunların kaputlarını bi aç rölantide seslerini dinlet :)

:) güzel fikir. denerim.

Video dolu dolu, hiç sıkmadı. Elinize sağlık keyifle izledim

teşekkür ederim.

Yine guzel is. Mustangi Turkiye'de alan arkadasa helal olsun:) egzoz yapmak sart oldu.

teşekkür ederim. zaten egzozsuz Mustang şeye benziyor ...... :)

boşuna tr nin en iyisi değilsin...
tek aklıma gelen küfürleri bipleme ama hardcore küfürde etme. ilk bölümlerde yada bölümde bip yoktu. çok keyifliydi. insana bizden biri dedirtiyor. bipli olunca o hava azalıyor.

teşekkür ederim. küfür olayını bipleme kararı aldık, benim annemde seyrediyor. bazen arıyor beni, oğlum sen kimden öğreniyorsun bu küfürleri diyor :) bir de küfür edince video altına yazılan yorumlar değişiyor bir anda, o yüzden orta halde yapmak lazım. bip olayından sonra bayan izleyici sayısı da bir hayli arttı. verilere göre hareket ediyorum diyelim.

Çok beğendim elinize sağlık, biraz daha doyurucu videolar bekliyoruz süre olarak, arabaların diffüzorü, içerisi vs incelemeleriniz de çok iyi. m4 sahibinin rx8 videosundaki selam verişi ve çalan parça hepsinin içinde en güzeli, bir de bu videodaki mavi ekran :) Saygılar
emeğinize sağlık

teşekkür ederim :) içerik lazım video süresi için. içerik içinde maalesef vakit lazım, pek mümkün değil çalıştığım için.

1- Gündüz olsun,
2- Çok beklemeyelim,
3- Azıcık daha uzun olsun,erken boşalma üzüntüsü yaratıyor yarıda bitmiş gibi geliyor :)
Ellerine sağlık, yine harika yine muazzam yine doğal bir Buğra !

1. vakit ile alakalı biraz. belli olmuyor.
2. müsait vakit ile alakalı :) çalışıyorum *****. hobi amaçlı yapıyorum THE MAKİNA'yı.
3. içerik ve vakit lazım :)

kısacası; bol vakit :)

teşekkür ederim, birtanesin.

tebrikler Buğra başarılarının devamını diliyorum, sektör canlansın biraz :D

teşekkür ederim. valla canlanıyor diye düşünüyorum. emniyettende izleyen, takip eden abilerimiz varmış saolsunlar. yolda gördükleri zaman selamlarını alıyorum, Allah razı olsun hepsinden.

emi-R
15-11-2015, 22:18
Bence her videoda tek araç tanıtımı daha güzel olur.Bu videoda İki aracı da dengeleyememişsin gibi.M3 daha geri planda kalmış.

izmirlicem
16-11-2015, 00:54
Gerçekten seni tebrik ederim Buğra abi. M4 ve Mustang ile M3 ün videosu gerçekten çok başarılı aşırı beğendim, Bu formatta devam eder inşallah.

.::EmrE::.
16-11-2015, 01:28
müthiş olmuş. Mustang'a bittim cidden. Başarılarınızın devamını dilerim.

Zorbey
16-11-2015, 06:10
Doğal , sıkıcı değil , benzeri yok. Daha ne olsun :) yolunda başarılar

Kahn23
16-11-2015, 07:40
Videoları video yapan aynı zamanda repliklerin Buğra. Böyle giderse hiçbi bölüm kötü olmayacak tam aksine üstüne koyarak devam edersin :)

Yalnız 100km'de 28LT ne la :hahaha::hahaha:

CooLeqenD
16-11-2015, 08:13
Buğra abi, Başarılarının devamını diliyorum. Herkes gibi biplerin gitmesini isterdim ama yazıları okuyup hanımlar ve annem falan da izliyor diyince doğal olarak sen haklısın zaten Bip olayında. Bir ufak daha uzatabilirsin abi videoları 20dk olsa izlettireceksin bu kalitenle maşallah :cool:. Bu videoda " Ya sen kime koşuyorsun, bana bir de ya! " dediğin yerde öldürdün beni :) Severek takip ediyoruz. :icon_tup:

TaYFuN
16-11-2015, 08:30
Bence Videoları izlettiren şey arabalar %40, Buğranın tarzı %50, ortam akışı %10
Ellerine sağlık zevkle izliyorum :bravo::bravo:

Berkan
16-11-2015, 08:55
eline saglık bugra bişey bırakmamamıssın yineç orda burda yanlıyor yok filmi var polisimiz is yapmıyor diyenlerede dallamasporlarada aldırmamak lazım, heralde hiç hız sınırı vs. kuralını aşmıyor mülayim spec herkes

F.KARACA
16-11-2015, 09:01
Abi bari minikslerin Honda yi 20 dk falan yapta bizi 1 ay idare etsin :D

yusufcan_k
16-11-2015, 09:04
yine bir EF SA NEEEEE ! :D

atakanakdeniz
16-11-2015, 12:47
Ellerine saglik her makina bolumu gibi bunuda severek izledik :)

-Murat Özcan-
16-11-2015, 13:13
Çok keyifli ya severek izliyoruz

Buğra A.
16-11-2015, 16:18
Bence her videoda tek araç tanıtımı daha güzel olur.Bu videoda İki aracı da dengeleyememişsin gibi.M3 daha geri planda kalmış.

teşekkür ederim :) konuya göre belirliyorum. sıkıcı içerikleri siliyorum. mesela; Mustang GT'de de burnout, drift vs... gibi sahneler yoktu :)

Gerçekten seni tebrik ederim Buğra abi. M4 ve Mustang ile M3 ün videosu gerçekten çok başarılı aşırı beğendim, Bu formatta devam eder inşallah.

müthiş olmuş. Mustang'a bittim cidden. Başarılarınızın devamını dilerim.

Doğal , sıkıcı değil , benzeri yok. Daha ne olsun :) yolunda başarılar

Videoları video yapan aynı zamanda repliklerin Buğra. Böyle giderse hiçbi bölüm kötü olmayacak tam aksine üstüne koyarak devam edersin :)
Yalnız 100km'de 28LT ne la :hahaha::hahaha:

Buğra abi, Başarılarının devamını diliyorum. Herkes gibi biplerin gitmesini isterdim ama yazıları okuyup hanımlar ve annem falan da izliyor diyince doğal olarak sen haklısın zaten Bip olayında. Bir ufak daha uzatabilirsin abi videoları 20dk olsa izlettireceksin bu kalitenle maşallah :cool:. Bu videoda " Ya sen kime koşuyorsun, bana bir de ya! " dediğin yerde öldürdün beni :) Severek takip ediyoruz. :icon_tup:

teşekkür ederim :) aslında evet, uzatabilirim fakat içerik ve kurgu için fazladan zamana ihtiyacım var. bu pek mümkün olmuyor. hatta, haftalık yayını 2-3 haftada 1 olarak düzenlemeye başlıyorum artık maalesef.

Buğra A.
16-11-2015, 16:19
Bence Videoları izlettiren şey arabalar %40, Buğranın tarzı %50, ortam akışı %10
Ellerine sağlık zevkle izliyorum :bravo::bravo:

yine bir EF SA NEEEEE ! :D

Ellerine saglik her makina bolumu gibi bunuda severek izledik :)

Çok keyifli ya severek izliyoruz

eline saglık bugra bişey bırakmamamıssın yineç orda burda yanlıyor yok filmi var polisimiz is yapmıyor diyenlerede dallamasporlarada aldırmamak lazım, heralde hiç hız sınırı vs. kuralını aşmıyor mülayim spec herkes

teşekkür ederim :) onlar bitmez ya.

Abi bari minikslerin Honda yi 20 dk falan yapta bizi 1 ay idare etsin :D

çekebilsem uzun çekerimde, adamların vakti yok :)

blumenberg
18-11-2015, 10:35
tebrikler başarılarının devamını dilerim. :) en çok m3 yanlarken verilen müziği beğendim

XoR
18-11-2015, 11:56
Eline sağlık harika olmuş Buğracım :)

Youtube'da üye girişi yapıp izlememizin bir faydası varmı rating arttırma anlamında ? Üye girişi yapmadan izliyorum varsa faydası giriş yapacam :)

Berkan
18-11-2015, 12:10

Youtube'da üye girişi yapıp izlememizin bir faydası varmı rating arttırma anlamında ? Üye girişi yapmadan izliyorum varsa faydası giriş yapacam :)

Begenirsen :icon_tup: oluyor galiba Koray Bey :D

Buğra A.
18-11-2015, 14:40
tebrikler başarılarının devamını dilerim. :) en çok m3 yanlarken verilen müziği beğendim

teşekkür ederim Koray abi. evet, var :) mesela beğene tıklayabilirsin, yorum yazabilirsin :D sevgiler abi, saol desteğin için.

K.Kaan
18-11-2015, 14:50
Buğra bikaç kere üst üste seyrettim bunu. rx8 den sonra çok çok iyi geldi. Zirvede şu anda bence proje. Eline emeğine sağlık cidden.

Serkan_UR
18-11-2015, 15:03
Buğracım Yine Film İzler gibi izlediğim bir video olmuş.Ve Belirtmeden edemicem gece çekimi olmasına rağmen Kamera İnanılmaz...Ellerine Sağlık The Makineye Uzun Ömürler

XoR
18-11-2015, 15:57

teşekkür ederim Koray abi. evet, var :) mesela beğene tıklayabilirsin, yorum yazabilirsin :D sevgiler abi, saol desteğin için.

ben normal like'a basıyordum sorry bundan sonra login & like :D

_driver_
18-11-2015, 18:18
Mustang i bugün canlı gördüm ateş ediyordu resmen

Buğra A.
19-11-2015, 08:37
Buğra bikaç kere üst üste seyrettim bunu. rx8 den sonra çok çok iyi geldi. Zirvede şu anda bence proje. Eline emeğine sağlık cidden.

Buğracım Yine Film İzler gibi izlediğim bir video olmuş.Ve Belirtmeden edemicem gece çekimi olmasına rağmen Kamera İnanılmaz...Ellerine Sağlık The Makineye Uzun Ömürler

saol yavrum. sende 350Z ile kapışıyorsun şaka-maka :)

ben normal like'a basıyordum sorry bundan sonra login & like :D

estafrullah abi :)

Mustang i bugün canlı gördüm ateş ediyordu resmen

Mustang çok farklı duruyor gerçekten.

Diyadin
19-11-2015, 09:13
Buğra çok güzel olmuş muhabbet çok güzel devamını bekliyoruz.

Buğra A.
19-11-2015, 12:17
Buğra çok güzel olmuş muhabbet çok güzel devamını bekliyoruz.

NakkaSss
19-11-2015, 12:34
TV de bile bu kadar güzel kaliteli bir çekim, anlatım yok çok iyi. Devam Buğra.. :)

Buğra A.
19-11-2015, 15:20
TV de bile bu kadar güzel kaliteli bir çekim, anlatım yok çok iyi. Devam Buğra.. :)

individual
19-11-2015, 15:29
Yine çok güzel bir video olmuş.Devamını bekliyoruz...

(Bu yeni ford mustang çok satıcak ford çözdü bu tasarım işini)

skaratas2
19-11-2015, 18:46
Doğal,sade,gerçekci....Dsg gibi oldu. tebrikler orada gibiydim....

enesy
19-11-2015, 19:24
Buğra yıllardır takip ederim sürekli üzerine koyarak gidiyorsun.

Otopark.com sevdiğim bir platformdu sen de dahil olunca çok daha bizden gibi hissetmeye başladım.

Özellikle araçlar sık sık ataşehirde caddede vs gördüğümüz tanıdığımız araçlar olunca, anlatan adam da buura olunca video izliomuş gibi değil arkadaş ortamında makara yapıomuş gibi oluyor izlemesi

Buğra A.
20-11-2015, 09:15
Yine çok güzel bir video olmuş.Devamını bekliyoruz...
(Bu yeni ford mustang çok satıcak ford çözdü bu tasarım işini)

teşekkür ederim. ya banada öyle geliyor, piyasada BMW 4 coupe görür gibi EcoBoost görmeye başladım.

Doğal,sade,gerçekci....Dsg gibi oldu. tebrikler orada gibiydim....

Buğra yıllardır takip ederim sürekli üzerine koyarak gidiyorsun.
Otopark.com sevdiğim bir platformdu sen de dahil olunca çok daha bizden gibi hissetmeye başladım.
Özellikle araçlar sık sık ataşehirde caddede vs gördüğümüz tanıdığımız araçlar olunca, anlatan adam da buura olunca video izliomuş gibi değil arkadaş ortamında makara yapıomuş gibi oluyor izlemesi

AşkınS.
20-11-2015, 10:45
Çok samimi 4 seridir :)) mustang olmuş hakikaten ama yakıt tüketimi de ef sa ne :))) sıradaki aracı merak ediyorum doğrusu:)

Buğra A.
20-11-2015, 12:21
Çok samimi 4 seridir :)) mustang olmuş hakikaten ama yakıt tüketimi de ef sa ne :))) sıradaki aracı merak ediyorum doğrusu:)

teşekkür ederim. sırada ki araç süpriz ama içimizden birisi yine :) yabancı yok :P

ibrahm_38
21-11-2015, 14:17
Severek takip ediyoruz çok eğlenceli ve samimi kolay gelsin :)

Buğra A.
22-11-2015, 14:41
Severek takip ediyoruz çok eğlenceli ve samimi kolay gelsin :)

Mert Safa
22-11-2015, 22:05
Otoparkı 1 yıldır takip ediyorum, Sizinde cekimlerinizi ezelden beri biliyorum. Denilenler gibi üstünüze kata kata gidiyorsunuz. Canlı yayınlardaki veya The Makina videolarındaki samimiyetiniz bence cok cok iyi. Arada yorumlara bakıyorum youtube'daki çok gereksiz yorumlar var. Bence hiç takmayın bazen canlı yayınlarda konusu oluyor. Zaten bi kaliteniz var, üstüne kalite katmaya devam ediyorsunuz. Başarılar Buğra Abi Allah yolunuzu açık etsin. :)

Buğra A.
23-11-2015, 08:49
Otoparkı 1 yıldır takip ediyorum, Sizinde cekimlerinizi ezelden beri biliyorum. Denilenler gibi üstünüze kata kata gidiyorsunuz. Canlı yayınlardaki veya The Makina videolarındaki samimiyetiniz bence cok cok iyi. Arada yorumlara bakıyorum youtube'daki çok gereksiz yorumlar var. Bence hiç takmayın bazen canlı yayınlarda konusu oluyor. Zaten bi kaliteniz var, üstüne kalite katmaya devam ediyorsunuz. Başarılar Buğra Abi Allah yolunuzu açık etsin. :)

teşekkür ederim. bunları duymak güzel, sevindirici :) Allah razı olsun.

Diesel
02-12-2015, 11:37
Maşallah Buğgra çok iyi bir video yapmışsın yine.
Mustang canavar gibi duruyor maşallah. Borla sesini bi tam duyabilsek ne güzel olucak.

Ben bir yutupa bakiyim en iyisi :)

ES353
02-12-2015, 14:28
Gercekten cok iyi olmus, detaylari cok iyi yakaliyosun. Onceki videodaki Allahuakbar ve burdaki mavi ekran hatasina cok guldum ellerine saglik

erhanarici18
03-12-2015, 22:58
the makina da bu hafta yeni bölüm yayınlanmadı mı

uqr
03-12-2015, 23:08
the makina da bu hafta yeni bölüm yayınlanmadı mı

Yarın gece yayınlanacak, teaser;

https://www.facebook.com/otoparkcom/videos/10153863126783159/